Перейти до змісту

Новини "Інтертелеком". Інформаційна підтримка


Рекомендовані повідомлення

У цій темі будуть публікуватися:

- Новини оператора «Інтертелеком».

- Акції та конкурси оператора.

Будь ласка, зверніть увагу на деякі правила теми:

- У будні дні (з понеділка по п'ятницю) ми будемо систематично стежити за вашими коментарями та запитаннями, відповідати на них, надавати кваліфіковану допомогу.

- У вихідні та святкові дні ми будемо стежити за вашими коментарями та запитаннями в нашій темі з меншою інтенсивністю. Тому, якщо у вас виникнуть питання в один з таких днів, враховуйте те, що ми зможемо дати на них відповідь у найближчий робочий день.

- Ми будемо вдячні, якщо ви нагадаєте про своє питання у разі затримки нашої відповіді.

- Давайте будемо ввічливими і доброзичливими один до одного!

Нецензурна лексика, нехтування іншими учасниками форуму і т.п. - неприпустимі!

Будь-які пропозиції та скарги приймаються за телефонами:

- Контакт-центр 0-800-750-750 - дзвінки з номерів всіх операторів зв'язку України безкоштовні;

- *750 - дзвінки з номерів оператора «Інтертелеком» безкоштовні.

Додаткову інформацію про компанію можна знайти на офіційному сайті.

Будемо раді бачити вас у наших групах в соціальних мережах ВКонтакте і Facebook.

*тема створена з дозволу адміністрації форуму

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 247
  • Створено
  • Остання відповідь

Абсолютний 3G безліміт вже тут!

З 15 липня в тарифній лінійці «Інтертелеком» відбулися зміни - інтернет-лінійка поповнилась двома новими пропозиціями. Готуйтеся до найвигіднішого безлімітного 3G інтернету від національного 3G оператора «Інтертелеком»!

  • «Супер 3G Безліміт» — унікальна пропозиція для найактивніших користувачів 3G. Повністю безлімітний 3G інтернет на швидкості до 14,7 Мбіт/с на найширшій території покриття в Україні всього за 299 грн. на місяць.

  • «Супер 3G планшет» — найбільш доступний і вигідний тариф для користувачів планшетів. Всього за 40 грн. на місяць ви отримуєте 3 ГБ мобільного 3G інтернету на Турбо-швидкості до 14,7 Мбіт/с та безліміт з обмеженням швидкості до 128 Кбіт/с після вичерпання пакетного трафіку.

Не чекайте 3G - користуйтеся найвигіднішими тарифами від «Інтертелеком» вже сьогодні!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

питання до вас.

при укладанні з вами договору я надаю вам паспорт, і ви берете данні про мою прописку.

ви потім надаєте банкам (третій особі) номер телефону якій у вас числиться по моій прописці?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

відповім сам

надаєте

так нафіга мені ваш номер телефону? щоб мені потім всякі мудакі з банків дзвонили і виносили мозг.

бо зі мною ще прописана людина яка ім винна.

на моє запитання при чому тут мій приватний номер - відповідь - він числиться за спільною адресою

і шоб ви мені не казали :0166: боржник не знає мого номеру

значить ви надали банку його.

скоро завітаю до вас в офіс і будемо розбиратись :0167:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

відповім сам

надаєте

так нафіга мені ваш номер телефону? щоб мені потім всякі мудакі з банків дзвонили і виносили мозг.

бо зі мною ще прописана людина яка ім винна.

на моє запитання при чому тут мій приватний номер - відповідь - він числиться за спільною адресою

і шоб ви мені не казали :0166: боржник не знає мого номеру

значить ви надали банку його.

скоро завітаю до вас в офіс і будемо розбиратись :0167:

Доброго ранку!

Ми не надаємо банками номери телефонів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Також хотів запитати, чи є покриття інтернету у с.Орехівка?

Доброго дня!

Будь ласка вкажіть повну назву Вашого населеного пункту (в тому числі, область)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Також хотів запитати, чи є покриття інтернету у с.Орехівка?

Доброго дня!

Будь ласка вкажіть повну назву Вашого населеного пункту (в тому числі, область)

Це Луганська область

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перший вертикальний забіг RUNUP! CUP пройшов за підтримки «Інтертелеком»

25 липня відбувся перший в Україні вертикальний забіг серії RUNUP! CUP. Яскрава спортивна подія об'єднала більше сотні бігунів - як любителів, так і професіоналів. Учасники змагалися в бігу в гору на дистанціях від 250 до 500 метрів під кутом до 45 градусів.

«Інтертелеком» виступив партнером 3G інтернету RUNUP! CUP. Оператор забезпечив Wi-Fi доступ на Протасовому Яру і взяв участь у формуванні призового фонду змагання. Всі учасники та гості події могли відпочити в лаунж-зоні і сфотографуватися з дівчатами з 3G команди оператора, які були присутні на локації.

Читати новину повністю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ловіть Wi-Fi в громадському транспорті свого міста!

Уже в 14 містах України пасажири використовують безкоштовний Wi-Fi від «Інтертелеком».

В рамках національної програми інтернетизації країни «Інтертелеком» продовжує забезпечувати Wi-Fi доступом громадський транспорт. Проект стартував восени 2014 року, і до середини 2015 року можливість користуватися безкоштовним Wi-Fi доступом отримали пасажири вже більше 500 транспортних засобів: міжміських і міських автобусів, тролейбусів, трамваїв і таксі.

Читати новину повністю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ловіть Wi-Fi в громадському транспорті свого міста!

Уже в 14 містах України пасажири використовують безкоштовний Wi-Fi від «Інтертелеком».

а Луцька у списку немає :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Також хотів запитати, чи є покриття інтернету у с.Орехівка?

Це Луганська область

Так, в населеному пункті Орехівка, Луганської обл. є покриття.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

«Інтертелеком» покращив роботу call-центрів

Незалежне тестування відзначило високий рівень роботи контакт-центру компанії.

У травні - червні 2015 Українська Асоціація Директ Маркетингу провела незалежне тестування телецентр провідних телеком-компаній та інтернет-провайдерів України. Якість обслуговування абонентів в контакт-центрі «Інтертелеком» було відзначено як одне з найвищих за результатами цього дослідження.

В категорії «Базові навички», яка включає впевнене і аргументоване відпрацювання заперечень, уточнення імені клієнта, який подзвонив і використання його в ході розмови, «Інтертелеком» отримав максимальний результат - 18 балів, що на 39,5% вище середнього бала по галузі.

Читати новину повністю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

уточнення імені клієнта, який подзвонив і використання його в ході розмови

від мого імені залежить якість послуг?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Як для мене, споживача біля 1500 сервісів Інтертелеком (телефони та інтернет), важливим є не колцентр а технічна підтримка, яка не буде займатись "футболом".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коли будете надавати Домашній інтернет (Wi-Fi) (встановлено обладнання) в смт Колки Маневицького району?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підсумки «Інтертелеком» за II квартал: 3G інтернет

Абоненти національного 3G оператора «Інтертелеком» продовжують активно використовувати 3G інтернет. За підсумками другого кварталу споживання трафіку досягло 12 тисяч терабайт: представлене у вигляді відео або музики це значення дорівнює 8 мільйонам фільмів або 24 мільйонам аудіофайлів у форматі mp3.

Стабільне зростання популярності послуг 3G від оператора «Інтертелеком» спостерігається і в цьому році. Середнє споживання трафіку за II квартал 2015 у порівнянні з аналогічним періодом минулого року зросло на 5%.

Читати новину повністю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Intertelecom

Який зараз оптимальний тариф для інтернету ціна/швидкість/трафік? м.Луцьк.

Яка вартість підключення?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коли будете надавати Домашній інтернет (Wi-Fi) (встановлено обладнання) в смт. Колки Маневицького району?

Доброго дня! Щоб підключитися до послуги "Домашній інтернет Wi-Fi", Вам необхідно заповнити заявку на перевірку можливості підключення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коли будете надавати Домашній інтернет (Wi-Fi) (встановлено обладнання) в смт. Колки Маневицького району?

Доброго дня! Щоб підключитися до послуги "Домашній інтернет Wi-Fi", Вам необхідно заповнити заявку на перевірку можливості підключення.

Шо ти мене посилаєш туди, куди я й сам мені йти...

На даний момент за вказаною адресою ще немає можливості підключити послугу «Домашній Інтернет». Вы можете оформити попередню заявку на підключення. Як тільки послуга буде доступна за вашою адресою, ми проінформуємо Вас про це.

Я питав коли? Якщо не знаєш, то так і скажи: "На жаль, мені не відомо..."

Теж мені інформаційна підтримка.... Одна реклама...

імхо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

«Інтертелеком» покращив роботу call-центрів

Нехай би Інтертелеком краще покращив роботу свого 3G інтернету.

Підключив їхній фірмавий 3G модем у Луцьку за 1,5 км від передавача. З 2 поверху з обіцяної швидкості до 3,1 Мбіт/с витягнуло ледве 300 Кбіт/с. Відвіз у район, а там упродовж дня взагалі – 2-12 Кбіт/с і величезний пінг. Більш-менш стабільний інтернет на швидкості біля 200 Кбіт/с є лише уночі. Однак упродовж перших місяців (року) після встановлення базової станції в тій же точці прийому в інтертелекомівській мережі без проблем користувалися інтернетом і навіть дивилися фільми онлайн. В інших користувачів з іншим обладнанням ситуація аналогічна.

Мої знайомі під Луцьком теж мали дуже поганий інтернет від Інтертелеком. Викликали спеціалістів, встановили зовнішню антену, підключили, а інтернет який був, такий і залишився.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

«Інтертелеком» покращив роботу call-центрів

Нехай би Інтертелеком краще покращив роботу свого 3G інтернету.

Підключив їхній фірмавий 3G модем у Луцьку за 1,5 км від передавача. З 2 поверху з обіцяної швидкості до 3,1 Мбіт/с витягнуло ледве 300 Кбіт/с. Відвіз у район, а там упродовж дня взагалі – 2-12 Кбіт/с і величезний пінг. Більш-менш стабільний інтернет на швидкості біля 200 Кбіт/с є лише уночі. Однак упродовж перших місяців (року) після встановлення базової станції в тій же точці прийому в інтертелекомівській мережі без проблем користувалися інтернетом і навіть дивилися фільми онлайн. В інших користувачів з іншим обладнанням ситуація аналогічна.

Мої знайомі під Луцьком теж мали дуже поганий інтернет від Інтертелеком. Викликали спеціалістів, встановили зовнішню антену, підключили, а інтернет який був, такий і залишився.

Загальна швидкість, яку може "дати" БС. ділиться між всіма підключеними користувачами.

Тепер подумайте, чому раніше швидкість була краща.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...