Перейти до змісту

Windows 8 / 8.1


Zheny@

Рекомендовані повідомлення

народ краще заплатить 5 баксів за активатор-кряку, ніж 200 за вінду. Тобто платити готові

я помітив, що все більше людей готові купувати "правильну" вінду...

правда деякі, наївно думають що після цього не будуть мати проблем з сумістністю обладнання,драйверів і т.п.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Правильна вінда - це менше проблем із законом. Єслі шо. Ну і з дровами і т.д.

Просто багато людей уже наїлися криворуких зборок. І їм хочеться такого, хто руками своїми кривими - не мацав.

Я колись також любив збврки. Допоки не взяв в руки чесну вінду. Білу. Що ХР, що 7-ка. Це кайф.

Є недоліки у вигляді "хєр вгадаєш шо хоче та прога" - починається встановлювати від visual c і до directX з .Net Framework. Із усіма оновленнями.

Це секас :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я колись також любив збврки.

зборки - бяка, особливо коли почали ботнет мутити...

в мене для домашнього використання - майже завжди була вінда ліцензійна, ну хоча б OEM версія, починаючи з 95-ї....

а от коли була 3.1 - то я про ліцензії навіть не чув ;) Береш дві коробки дискет, робиш копію - от і вся ліцензія ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Правильна вінда - це менше проблем із законом. Єслі шо. Ну і з дровами і т.д.

Просто багато людей уже наїлися криворуких зборок. І їм хочеться такого, хто руками своїми кривими - не мацав.

Я колись також любив збврки. Допоки не взяв в руки чесну вінду. Білу. Що ХР, що 7-ка. Це кайф.

Є недоліки у вигляді "хєр вгадаєш шо хоче та прога" - починається встановлювати від visual c і до directX з .Net Framework. Із усіма оновленнями.

Це секас :)

особливо чиста англійська вінда, вже давно не користуюсь російськими, тільки на роботі залишилась російська, бо ліцензійна - і то вона глюковата.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Правильна вінда - це менше проблем із законом. Єслі шо. Ну і з дровами і т.д.

Просто багато людей уже наїлися криворуких зборок. І їм хочеться такого, хто руками своїми кривими - не мацав.

Я колись також любив збврки. Допоки не взяв в руки чесну вінду. Білу. Що ХР, що 7-ка. Це кайф.

Є недоліки у вигляді "хєр вгадаєш шо хоче та прога" - починається встановлювати від visual c і до directX з .Net Framework. Із усіма оновленнями.

Це секас :)

особливо чиста англійська вінда, вже давно не користуюсь російськими, тільки на роботі залишилась російська, бо ліцензійна - і то вона глюковата.

ніхто не заважає поставити англійську і встановити LP ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ніхто не заважає поставити англійську і встановити LP ;)

мені і з англійською комфортно

ти більше що на 2003 з цим туго

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ти більше що на 2003 з цим туго

2003 одна із хороших серверних систем, що є російською .

Грамотною і не глючною.

ПОтім 2008 - також грамотна. Офіційна ОНЛІ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2003 одна із хороших серверних систем, що є російською .

Грамотною і не глючною.

ПОтім 2008 - також грамотна. Офіційна ОНЛІ.

мав на увазі що українського lp для 2003 немає.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 місяця потому...

Нарешті і я наважився зрадити своїй старенькій сімці і поставив сьогодні 8.1.  Враження поки що не наважусь озвучувати :)  З найбільш відчутного:

- "Пуск" це щось з чим !!  :wacko:   Я часом в ньому навіть не можу зорієнтуватись як вийти  :D   Але то таке...наживне..

- не знаю як у вас, а в мене вінда завантажується щось ну дуууже довго ! Певно що вдвічі довше за сімку ! Вже в процесі користуванні то ніби нормально, шустро бігає, але от запускається довго

 

- ну а саме головне - не можу заставити працювати вихід на навушники на передній панелі. А от це вже критично і дуже неприємно ! Вже години дві мучаюсь шукаю вирішення. Кругом пропонується що треба просто скачати дрова Realtek, встановити, з"явиться диспетчер ріалтека і в ньому поставити (чи зняти) галочку використання передньої панелі. Ну скачав, встановив, так а саме цікаве що цього диспетчера в мене чомусь і не з"являється ! :(  Тобто крім стандартної менюшки звуку вінди нічого немає :(  Може хто чув, стикався, підкажете що корисного ? 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на рахунок меню постав Класичне меню "Пуск" для Windows 8, 8.1 и Windows 10 на базі Classic Shell Start Menu

а дрова на звуковуху постав оригінальні, якщо потрібно поможу відповіси у ПП

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

С 12 января корпорация Microsoft прекратит поддержку Windows 8
С 12 января корпорация Microsoft закроет техническую поддержку операционной системы Windows 8. Такое решение было принято в связи с низкой популярностью этой ОС.
Представители Microsoft рекомендуют всем пользователям Windows 8 обновиться до версии 8.1 либо 10. Эта операционная система была выпущена в 2012 году, она сразу была негативно встречена, её окрестили "второй Vista". Завоевать признание ей так и не удалось до сих пор. В связи с этим, на официальном портале Microsoft появилось предупреждающее сообщение о прекращении поддержки.
В тоже время отмечается, что версия 8.1 под это решение не попадает и её обслуживание продлиться вплоть до 2023 года. На данный момент операционная система Windows 8 установлена у 2% клиентов Microsoft.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Як прибрати бокову панель у 8.1?Те що в неті - файл .reg "shell" персоналізація не допомагають.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, spqr сказал:

Як прибрати бокову панель у 8.1?Те що в неті - файл .reg "shell" персоналізація не допомагають.

http://pro-computer.pp.ua/96-yak-pribrati-bchnu-panel-windows-81.html це допоможе при умові якщо ви все робите правильно!

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 годин тому, nikblack сказано:

http://pro-computer.pp.ua/96-yak-pribrati-bchnu-panel-windows-81.html це допоможе при умові якщо ви все робите правильно!

 

Це те саме що я вже робив,на жаль не допомагає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ClassicShellSetup з відключенням активних кутів допомогло,побачу чи на довго,вже пробував.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на Гуртом є давно. Українська.

на роботі кілька місяців - жодних багів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну я ставив ось цю, в принципі задоволений, глюків не помітив, активація не злітала, поновилась нормально, від апгрейду до десятки відхрестився ніби успішно, АЛЕ лише 1,5 місяці :)  Тому певно ще строк недостатній щоб стверджувати про її стабільність ?

Мені ще радили ставити таку як перевірену часом, але це не про.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене ноут Lenovo 2011 року, стабільно працює з Win7. Пробував встановлювати 8.1, були проблеми з драйверами WiFi, періодично пропадало підключення, допомагало тільки відключення/підключення адаптеру. Також була проблема з дровами для деяких 3G модемів. З Win10 також були проблеми з драйверами та деяким софтом.

На Win10 рано чи пізно треба буде переходити, але мабуть вже на новому ноуті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...