Перейти до змісту

Windows 8 / 8.1


Zheny@

Рекомендовані повідомлення

Ну от і я перейшов на "ненависну" 8,1.

Чого перейшов? Бо поставив шустрий ССД на 128 гіг. І вона літає. В порівнянні із 7-кою.

А ще, порадувала можливість підняти повноцінний Hyper-V! Мені це важливо навіть для того, щоб можна було налаштувати дитині віртуалку, бо є іграшки дитячі, які під 7х64 не йшли. А так - підніму ХР і все. І хай грається.

Classic shell порадувала софтинка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Питання від ламера (різного роду ковиряння в вінді покинув десь на етапі ХР), тому сильно не бийте )))

Отож є ноут, КорАй-3(сендібрідж), 8 ГБ озу. І є ще давно прикуплений ССД 120 ГБ, але все ніяк руки не доходять поставити на нього вінду.

Чи є сенс ставити на нього відразу 8ку? Чи різниця дійсно буде разюча? На десктопі маю ССД і 7ку 64. В принципі влаштовує.

Зупиняє ще й те, що у 8ці ще не праював, вчитися новому трохи ліньки )

І ще. На ноуті стоїть спеціалізований робочих софт. Але одна прога працює тільки на 32-бітній 7ці, тому там заінстолено дві сьомих вінди (32 + 64). Вистачить 120 ГБ для паралельного встановлення 8ки і 7ки у випадку чого? Ну щоб трохи місця ще на "котиків" залишилось)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чого перейшов? Бо поставив шустрий ССД на 128 гіг. І вона літає. В порівнянні із 7-кою.

А 10-ка літає порівняно з 8.1 :)

Чи є сенс ставити на нього відразу 8ку? Чи різниця дійсно буде разюча? На десктопі маю ССД і 7ку 64. В принципі влаштовує.

Є сенс ставити відразу 10. 10-ка - це той Лонгхорн , яким він мав бути. Перша система, яка здатна замінити XP. Навіть такий фанат XP, як я, буду переходити на 10 вже цього літа.

А ще там корзина, ну дуууже схожа на таку з Windows 95 ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є сенс ставити відразу 10.

Free update ;)? Тобто можна заінстолити 8ку, "швидким рухом руки" зробити її ліцухою, а потім проапдейтитись до 10ки? Чи не все так просто?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оскільки я офіційно зареганий на сайті майкрософта, вчора без проблем скачав 3-гіговий образ 10-ки.

Буду ставити. Але через тиждень, може 2.

Я не знаю, якою буде політика Майкрософта, щодо ціни, але, мені здається, що 10-ка буде реально халявною. А от усі приблуди (більшість) платними.

Але це моя думка.

Просто є шикарний досвід андроїда. Сама ОС вільна, качай - не хочу! Став ,якщо зможеш поставти - куди завгодно. Можна і доковиряти і допиляти.

Хочеш хороших програм - купуй. Є магазин -вперед.

Але мова про 8-ку. Поки я ще не натішився нею. буду пробувати її колупати.

Free update ;)? Тобто можна заінстолити 8ку, "швидким рухом руки" зробити її ліцухою,

активатором?? :) хоча я так і ставив. Мені запропонувало зарезервувати собі 10-ку.

а потім проапдейтитись до 10ки? Чи не все так просто?

ПРоапдейтитися - це значить скачати образ. Поставити її і потім мігрувати з 8-ки на 10-ку .

Чи є сенс ставити на нього відразу 8ку? Чи різниця дійсно буде разюча? На десктопі маю ССД і 7ку 64. В принципі влаштовує.

В мене різниця реально разюча. Система вантажиться за 4-5-7 секунд. В порівнянні із 7-кою х64 на звичайному харді.

Хоча колись стояла в мене 7-ка на ссд, то вантажилася за 10-17 секунд.

Швидкість 8-ки (відкриття вікон, старт програм, інсталяція) це реально круто. Трошки є незвичних моментів. (бокові меню, і подібні "плюшки" ) але до них швидко звикаєш. Чого не можу сказати про Server 2012.

Капэц як схожі, але трохи не то.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

працюю з 8-8.1 фактично з моменту виходу ... якщо "забути" про "новий інтерфейс і проги" то мені подобається набагато краще за 7-ку .. але ...

- більш "залежна" від інету і постійно з "ним працює", відповідно якщо слабший комп і інет - це відчутно...

- на ССД не ставте ніяких прог, оптимізаторів і переносів кешу .. просто встановіть вінду і все .. не робіть більше нічого.... тільки тоді можна буде побачити що воні дійсно літає ... ці всі "переноси свопів, відключення пошуку і т.д. реально не збільшують життя вінта, але відключають багато корисних робочих моментів ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ці всі "переноси свопів

відключив своп взагалі. Оперативки вистачає.

Ще можна, для економії місця, якщо ССД 60 / 64 гб - відключити hiberfile.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну от і я перейшов на "ненависну" 8,1.

"Від ненависті до любові один крок".

Все ж прогрес не стоїть на місці, а?

Я користуюсь 8-кою і 8.1. з моменту її виходу і ніякого дискомфорту і сліз "по Пуску" не маю.

Єдине напрягли дрова до мого ноута, але це інша історія.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ці всі "переноси свопів

відключив своп взагалі. Оперативки вистачає.

Ще можна, для економії місця, якщо ССД 60 / 64 гб - відключити hiberfile.

це "на любителя" .. я не відключав, хоч в мене теж 8 гб .. є прожорливі іграшки і реально бачив як "працює своп" :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

прожорливі іграшки і реально бачив як "працює своп" :)

Значить "фігова" відяха :) Бо інакше б вистачило і відеопам'яті :) 2гб на відеокарті і 4 ще віддати ОЗУ. Вистачить з головою.

Оскільки я ігри не граю, тим паче такі тяжкі, які жеруть стільки ОЗУ, то мені норм.

Із корисного, варто перенести темп файли на інший носій. Щой зробив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у мене на роботі і 7 і 8.1 вже кілька місяців - вісімка мені подобається більше - менш тормозить і більш стабільна здається.

дома думаю вже на 10 переходити, тим більше що у мене офіційний офіс 2013 - тому, думаю, все інше буде теж не дуже напряжно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у мене офіційний офіс 2013

круто, я все від 2003 не можу відвикнути:)

хоча варто, мабуть, уже й собі 2010 / 2013 поставити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

круто, я все від 2003 не можу відвикнути :)

хоча варто, мабуть, уже й собі 2010 / 2013 поставити.

нам просто робили корпоративну пропозицію - офіційний офіс за дуже, дуже малу ціну - ну просто гріх було відмовлятись

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

прожорливі іграшки і реально бачив як "працює своп" :)

Значить "фігова" відяха :) Бо інакше б вистачило і відеопам'яті :) 2гб на відеокарті і 4 ще віддати ОЗУ. Вистачить з головою.

Оскільки я ігри не граю, тим паче такі тяжкі, які жеруть стільки ОЗУ, то мені норм.

Із корисного, варто перенести темп файли на інший носій. Щой зробив.

відяха нормальна (GTX 660) але є проги я тупо використовують кеш і їм без різниці скільки в тебе оперативки, але як я казав - "на любителя"

на рахунок темпів - не погоджусь ... тут майже те ж саме що і своп, є такі речі які використовують тимчасові файли .. а ви їх одразу кидаєте на повільний вінт .. да і установка проходить швидше :)

на рахунок офісу 2013 - мені сподобалось те, що можна тримати файли в неті .. напряму без перекидок .. там ще є і інші "плюшки" цікаві :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не знаю, якою буде політика Майкрософта, щодо ціни, але, мені здається, що 10-ка буде реально халявною.

З якого дива, вона має бути халявною?

Вже озвучили кілька можливих варіантів монетизації Win 10, на один з них натякають в майкрософті

крім того, будуть інші "плюшки", у вигляді оновлень, наприклад за оновлення вінди з підтримкою нових процесорів, чи більшого об'єму пам'яты прийдеться платити,

пам'ятаєте XP Starter - 512 ОЗУ, 120 ГБ Hdd, а хочеш більше - плати.

Так що, думаю повністю безкоштовного нічого не буде.

P.S. Перші враження від Win 10 - дуже поззитивні

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

час звичайно покаже, але думаю що все буде так як з MacOS 10 .. один раз купив - оновлення безкоштовне .. новий комп - нова ліцензія .. апгрейд - нова ліцензія...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

один раз купив - оновлення безкоштовне .. новий комп - нова ліцензія .. апгрейд - нова ліцензія...

Я думаю, що саме так і буде

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З якого дива, вона має бути халявною? Вже озвучили кілька можливих варіантів монетизації Win 10, на один з них натякають в майкрософті

Хто зна. Можуть і переглянути свою політику. То ж мєлкософт... За твоїм посиланням - коменти:

Просмотреть файл - бесплатно

Отредактировать файл - 1$

Удалить папку с файлами - 5$

Очистить историю в браузере - 10$

Удалить Кончиту Вурст с обоев рабочего стола 999$

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можуть і переглянути свою політику. То ж мєлкософт...

та вже не довго залишилось чекати

За твоїм посиланням - коменти:

коменти якогось школьніка, і що?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

до речі - Microsoft назвала стоимость Windows 10 для тех, кто не попадает под бесплатное обновление

Нічого нового.

200 баксів за про. Всі віндовси ПРО версій так вартували.

Поживесмо - побачимо!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

прийдеться на піратці сидіти

я так думаю, що саме тут багатьох буде чекати великий облом... вони (майкрософт) позиціонують ось - як хмарний сервіс (можливо не зразу,а трохи згодом),

тобто, простим активатором вже не обійтись, але, як казав Zheny@ - Поживесмо - побачимо!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я так думаю, що саме тут багатьох буде чекати великий облом... вони (майкрософт) позиціонують ось - як хмарний сервіс (можливо не зразу,а трохи згодом), тобто, простим активатором вже не обійтись

народ краще заплатить 5 баксів за активатор-кряку, ніж 200 за вінду. Тобто платити готові :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...