Перейти до змісту

Волиньгаз обнаглів!


Рекомендовані повідомлення

щодо наглості і жадібності то точно немає меж. написав у них аяву щоб у квартирі тимчасово в звязку з непроживанням опломбували кран до газової плити (більше газового обладнання немає) щоб не платити щомісяця біля 100 грн. То за цю "складну" процедуру накладання пломби здерто було 90 грн. Розпломбувати звісно також треба буде платити. сволочі, що тут скажеш...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

щодо наглості і жадібності то точно немає меж. написав у них аяву щоб у квартирі тимчасово в звязку з непроживанням опломбували кран до газової плити (більше газового обладнання немає) щоб не платити щомісяця біля 100 грн. То за цю "складну" процедуру накладання пломби здерто було 90 грн. Розпломбувати звісно також треба буде платити. сволочі, що тут скажеш...

коли це робив?

наскільки я знаю, в травні це коштувало 30 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

жінка з дітьми в селі поки канікули, а сам на роботі... як вони мене мають застати вдома, ну як?

тобі оглошення повісили - і це може бути поважною присино для "відпроситися" з роботи. Все просто. Я не вірю, що всі такі незамінні, що не можете на день відпроситися?

Як же ви у відпустку ходите??

Не подобається фірма яка надає послуги ао газу - шукайте альтернативу!!

Немає альтернативи - сопіть в тряпочку.

ЩОдо поїхав на тиждень - ми не в кам'яному віці. Мобільні телефони, скайпи і вайбери!

І ключі зазвичай залишають комусь! ЯКРАЗ ДЛЯ ТАКИХ ВИПАДКІВ!!!

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тобі оглошення повісили - і це може бути поважною присино для "відпроситися" з роботи. Все просто. Я не вірю, що всі такі незамінні, що не можете на день відпроситися? Як же ви у відпустку ходите??

ти ж дорослий чоловік і прекрасно знаєш, як буває пофіг на різні оголошення керівнику.

і при чому тут телефони і вайбери? навіть якщо і залишають ключі людям, щоб ті поливали вазони, то і в них буває робота і може не вийти сидіти цілий день в чужій квартирі чекати газовиків.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

жінка з дітьми в селі поки канікули, а сам на роботі... як вони мене мають застати вдома, ну як?

тобі оглошення повісили - і це може бути поважною присино для "відпроситися" з роботи. Все просто. Я не вірю, що всі такі незамінні, що не можете на день відпроситися?

Як же ви у відпустку ходите??

Не подобається фірма яка надає послуги ао газу - шукайте альтернативу!!

Немає альтернативи - сопіть в тряпочку.

ЩОдо поїхав на тиждень - ми не в кам'яному віці. Мобільні телефони, скайпи і вайбери!

І ключі зазвичай залишають комусь! ЯКРАЗ ДЛЯ ТАКИХ ВИПАДКІВ!!!

1. Відпроситися на годинку це одне, а от на цілий день не всі зрозуміють. Це для тебе поважна причина, для начальника не завжди.

2. Як можна відмовитися від послуг природного монополіста??? Сопіти в тряпочку - це дуже "слушна порада". Порадиш таке тоді, коли за борги кількох квартир тобі взимку виключать опалення, як робило Луцьктепло?

3. Думаєш Волиньгаз на вайбер тобі оголошення скидатиме?

4. І про ключі ти серйозно? Я б від квартири ніколи чужим людям, навіть перевіреним сусідам, ключі не лишила.

Змінено користувачем talja
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

бльооооооо.

Даю алгоритм.

1. Відпрошуєшся на роботі з 11 до 12.

2. Летиш додому.

3. Йдеш по під'їзду, знаходиш газовиків, кажеш "хлопці, маю півгодини, бігом до мене".

4. Перевіряють, показуєш документи.

5. Якщо всьо гуд - дякуєш, закриваєш квартиру і летиш на роботу.

5.1. Якщо ні - лупиш себе кулаком по лобі, кажеш сам собі "нафіга я на то повівся" і шукаєш способів як то всьо розгребти. ))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3. Йдеш по під'їзду, знаходиш газовиків, кажеш "хлопці, маю півгодини, бігом до мене".

і таких розумних 30 квартир.

або ж відповідь: "почекайте, ми чекаємо на майстра". і стоять курять годину. знайома ситуація?

шукаєш способів як то всьо розгребти.

а шукати способів ніяких не треба - зазвичай на дверях залишають записку, ти дзвониш і кажеш, коли тобі буде зручно, щоб вони прийшли і подивилися доки і все інше.

а далі хай газовики алгоритми складають.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто тепер власник облгазу?

той самий власник - читай тут

вперше тримав поштою рахунок за газ

на звороті ось таке

post-4-0-40141500-1437329758_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і взагалі, "Волиньгаз збут", як і інші підприємства, надають нам послугу (наголошу, платну послугу).

Ми ж як споживачі, у разі виконання своєї сторони договору, маємо право на якісне виконання обов'язків постачальником (про тиск, калорійність, нетиповий шум газу при горінні, колір полум'я і т.д. я взагалі мовчу).

в договорі нічого ж не сказано про час, коли повинні проводитися роботи. У Волиньгазі є ж чергові бригади, при бажанні можна скласти список абонентів, яким не виходить бути присутніми в робочий час, і приїхати до них пізніше.

якщо ініціатива абонента - нема питань, він мусить підлаштуватися і то не завжди, коли ж постачальник хоче щось від споживача - ну тоді хай самі підлаштовуються.

вперше тримав поштою рахунок за газ на звороті ось таке

ти читав ту статтю?

ТОВ "Волиньгаз збут" зареєстровано всього п'ять місяців тому - 19 січня 2015 року. Разом із тим новий суб'єкт господарювання не такий вже й новий. Засновником товариства є ПАТ "Волиньгаз", який вклав в своє "дітище" один мільйон гривень. Саме стільки складає внесок до статутного фонду «Волиньгаз збуту». Юридична адреса «Волиньгаз збуту» та ж сама, що й у "Волиньгазу" - вул. Івана Франка, 12.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а шукати способів ніяких не треба

нєнєнєнє, а спеціально топікстарт проглянув. :)

Газопостачання буде відновлено лише за умови допуску у всі помешкання та надання всіма переліку документів (далі - перелік).

Боюсь що з доками будуть проблєми через одного ))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. Відпроситися на годинку це одне, а от на цілий день не всі зрозуміють. Це для тебе поважна причина, для начальника не завжди.

2. Як можна відмовитися від послуг природного монополіста??? Сопіти в тряпочку - це дуже "слушна порада". Порадиш таке тоді, коли за борги кількох квартир тобі взимку виключать опалення, як робило Луцьктепло?

3. Думаєш Волиньгаз на вайбер тобі оголошення скидатиме?

4. І про ключі ти серйозно? Я б від квартири ніколи чужим людям, навіть перевіреним сусідам, ключі не лишила.

1) нАЧАЛЬНИК також людина, і завжди можна знайти вихід. На дитячий ранок в садочку відпускають, то й для такого відпустять. З рештою, 1 день в рахунок не використаної відпустки.... законно! А кщо бкмажку показати, яку вкинули в рошту - тим паче.

2) Це був сарказм.

3) Про вайбер, я вів до того, що навіть якщо ти відпочиваєш за кордоном, то із тобою полюбому якийсь зв*язок є! Ми не в кам*яному віці живемо. Тебе повідомлять, що потрібно щоб хтось був дома, і той, кому ти лишила ключі прийде і побуде годинку.

4) Сусіди, родичі, добрі знайомі. В будь якому випадку також можна знайти вихід. А їдучи десь на 2-3-24 дні 10 разів перевіриш чи все пе

рекрито!

Я взагалі не зрозумів змісту цієї теми, не щодня ж газ вимикають!

А тепер уявіть, що це стосується вас! Вам мають ставити лічильника чи міняти колонку. Тоді вам усі сусіди будуть козлами, і ви будете кричати "Що не можуть на 1 день відпроситися??"

мдя..

p.s. d.u.a.l - ти задрот-мінусовщик. Обгрунтуй, а не никайся. Бо всі людські пости мінусуєш,

потім жалієшся адміністрації, що тебе безпідставно мінусують! А сам що робиш??

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в договорі нічого ж не сказано про час, коли повинні проводитися роботи.

Вище я давав лінк на сайт Волиньгазу. Там можна прочитати наступне:

Про проведення ПТО газове господарство повідомляє споживачів заздалегідь на корпоративному сайті. До інформування мешканців багатоквартирних також долучаються ЖКП.

Роботи з ПТО виконує Служба експлуатації ввідних та внутрішніх газопроводів і газового обладнання. Контакти шукайте у розділі "Наші служби".

На сайті Волгазу також є План ПТО на липень для Луцька і Луцького р-ну. Вибрав звідти ті адреси, що найближче по плану до 22.07.15:

Арцеулова 18 1-108 22- 24.07.2015

Братковського 1;10;11;13;15;17;1 9;19А; Д.Галицького 19Б;1А;20;20А;21; 22;25;2; 3;31;33;33А;35;4-9. 1;11;12;13;13А;13Б ;15;19;20;21А;22- 27;3;5;7;8;8А;9. 15.07 – 27.07

А може проблема в наступному:

«Підприємство буде вимушене і надалі припиняти газопостачання боржникам, бо такі умови передбачені на державному рівні. Оскільки неплатежі стали непоодиноким явищем, будемо практикувати поквартирні відключення під час проведення планово-технічного обслуговування (ПТО) газового обладнання», - зазначив заступник голови правління з постачання та обліку газу ПАТ «Волиньгаз» Андрій Карпомиз.

У ЛУЦЬКУ 10,5 ТИСЯЧ КВАРТИР, ЯКІ МОЖУТЬ ЛИШИТИСЯ БЕЗ ГАЗУ ЧЕРЕЗ БОРГИ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Dream,

Чогось мені здається, що ТС трохи щось наплутав і там все-таки оголошення приблизно такого змісту. і відключати мусять, і ганчіркою нічого не закривають, і пуск зроблять лише тоді, коли впевняться, що все у всіх гуд.

в такому разі звичайно треба бути вдома, але якщо ж вони хочуть перевірити вентиляція, сигналізатора чи ще щось, хай приходять коли мені зручно.

тепер буду чекати фото оголошення

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Таке враження, що це не споживач платить гроші Волиньгазу/збуту/континіуму, а навпаки, і споживач як кріпак у монополіста.

В договірних відносинах сторони рівноправні, нехай пишуть лист іншій стороні договору - споживачу з ПРОХАННЯМ.

Після останнього випадку сказав домашнім нікого в хату не впускати не під яким приводом. Приватна власність - тільки за рішенням суду.

Ситуація наступна: приходить працівник Волиньгазу нібито перевірити чи є витоки на з'єднаннях. Спочатку ще бігав помагав, відкривав до того часу, поки він не почав з полок на кухні виймати речі. Потім без запрошення всівся за кухонний стіл, повідсовував посуд і відчувши себе ледве не слідчим каже: "фамілія?". Ну а далі почався стандартний развод щодо узаконення приладів. Потім скиглення що з нього вимагає керівництво (як з даішників протоколи). Вийшов сам, але руки вже чесалися спустити по сходах. А якщо таке зайде до мами чи бабусі? На роботі колега потім з тим "узаконенням" кілька разів відпрошувалася і немаленьку суму сплатила, живе в п'ятиповерхівці, казала, що сусіди "здали".

Змінено користувачем Ilutsk
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Dream,

Чогось мені здається, що ТС трохи щось наплутав і там все-таки оголошення приблизно такого змісту. і відключати мусять, і ганчіркою нічого не закривають, і пуск зроблять лише тоді, коли впевняться, що все у всіх гуд.

в такому разі звичайно треба бути вдома, але якщо ж вони хочуть перевірити вентиляція, сигналізатора чи ще щось, хай приходять коли мені зручно.

тепер буду чекати фото оголошення

нічого він не переплутав, у мене в під'їзді таке ж висить...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

НАЧАЛЬНИК також людина, і завжди можна знайти вихід. На дитячий ранок в садочку відпускають, то й для такого відпустять. З рештою, 1 день в рахунок не використаної відпустки.... законно! А кщо бкмажку показати, яку вкинули в рошту - тим паче.

Я взагалі не зрозумів змісту цієї теми, не щодня ж газ вимикають!

А тепер уявіть, що це стосується вас! Вам мають ставити лічильника чи міняти колонку. Тоді вам усі сусіди будуть козлами, і ви будете кричати "Що не можуть на 1 день відпроситися??"

мдя..

1 день в рахунок невикористаної відпустки для того, щоб хтось поставив лічильник ? Я не готова бути такою альтруїсткою. В 9-ти поверховому будинку люди аж з 36 квартир мають брати відпустку і відпрошуватися на ЦІЛИЙ день? Навіть, якби мені особисто мали поставити лічильник і для решти поставили такі умови, то я б зрозуміла, що для багатьох це буде проблематично. Не у всіх така робота, з якої можна відпроситися протягом робочого дня взагалі.

Попередні дописувачі пропонували нормальне вирішення проблеми - або зробити це на вихідних, після роботи, або, якщо вже протягом робочого дня - то не цілий день людям сидіти вдома, а 1-2 год. в конкретно визначеному проміжку.

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народе, займаюсь перевіркою димовентканалів вже не перший рік і з власного досвіду можу сказати що переважна більшість людей, у яких дома на кухні стоїть звичайна газова плита, навіть не мають звичайної природньої вентиляції на кухні. Як правило у вентканал напряму підключена витяжка і всьо. Це вже порушення правил. І так по мєлочі набирається вагон і маленька тачечка порушень.

у мене в під'їзді таке ж висить...

і там теж пише "бла-бла-бла перевірка"? *сарказм*

Спочатку ще бігав помагав, відкривав до того часу, поки він не почав з полок на кухні виймати речі.

Дай вгадаю - шукав кудою йде газовий шланг і де газовий кран. Або шукав куди підключена колонка. Або шукав як проходить вентиляційний канал кухні. Або ще купа інших варіантів.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у мене в під'їзді таке ж висить...

і там теж пише "бла-бла-бла перевірка"? *сарказм*

ага

RXvrd.jpg

не полінувався піти та сфоткати)))

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну от мені і цікаво, наприклад, в мене нема боргів, мене повинні включити, а в сусіда знизу є борг. І я і він не відкриваємо двері, доступ до стояка тільки з квартири. Це на якого ЛОХА вони пишуть оцю галімать'ю (в мене на під'їзді те саме)? Як вони будуть без доступу відключати його і в той же час включати мене?

Якщо я не помиляюсь в мене в договорі прописана щорічна пролонгація "по замовчуванню", тобто коли сторони не заперечують і не повідомляють про це одна одній. Якщо хочуть змінити договір то повинні мені вислати якогось листа, якось дотискати мене щоб я підписав новий договір. А не писати брєд на під'їздах.

Не розумію чому жильці повинні стелитись під Волиньгаз, десь відпрошуватись і тп. Нехай ініціатива імєєт ініціатора. А якщо їм заманеться щомісяця робити якісь процедури, які вимагатимуть вимкнення/увімкнення подачі газу? Хєрити роботу? Може в мене плани на мої відгули, які не пов'язані з ініціативами Волиньгазу?

Я не розумію, я їм плачу вчасно гроші за послуги, то й ще маю стелитись під них?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

навіть не мають звичайної природньої вентиляції на кухні. Як правило у вентканал напряму підключена витяжка і всьо

можна з цього місця докладніше? в мене теж "у вентканал напряму підключена витяжка і всьо" :_08:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

можна з цього місця докладніше? в мене теж "у вентканал напряму підключена витяжка і всьо" :_08:

В мене взагалі в кухні вентканалу немає, витяжку самостійно вивів на вулицю.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

При наявності приладів з димоходом (колонки, котли, печі) забороняється користуватися примусовою витяжною вентиляцію (ветрилятором на вентканалі), бо це може змінити потік тяги в димоході з потраплянням продуктів згорання до житлового приміщення.

Змінено користувачем Ukrainec
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

При наявності приладів з димоходом (колонки, котли, печі) забороняється користуватися примусовою витяжною вентиляцію (ветрилятором на вентканалі), бо це може змінити потік тяги в димоході з потраплянням продуктів згорання до житлового приміщення.

А це як? Якщо вентилятор витягує повітря з квартири і вдуває в димохід.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

При наявності приладів з димоходом (колонки, котли, печі) забороняється користуватися примусовою витяжною вентиляцію (ветрилятором на вентканалі), бо це може змінити потік тяги в димоході з потраплянням продуктів згорання до житлового приміщення.

А це як? Якщо вентилятор витягує повітря з квартири і вдуває в димохід.

А, наприклад, включив ти вентилятор, і твій чадний газ замість даху примусово задуло сусідові (ну звісно, якщо в тебе не індивідуальний канал), бо вітер повернувся так, що з даху задуває у вентканал. Сусіди - трупи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А це як? Якщо вентилятор витягує повітря з квартири і вдуває в димохід.

Випадки бувають різні, природа газодинаміки така що виключати імовірність такого повороту подій не варто. Це я прекрасно розумію маючи дотичну освіту. Наприклад, витяжка вимкнена, потужний протяг змушує угарний газ з вентканалу всмоктуватись у кімнату і виходити з неї через вікно. Всяке буває.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...