Перейти до змісту

Волиньгаз обнаглів!


Рекомендовані повідомлення

Поставили лічильник на мій будинок, в рахунках реальні -25%...-30%. Через 2-3 місяці зняли на типу на "повірку", після цього, вже 7-м пройшло, досі не ставлять. Як в інших з тими лічильниками, самому цікаво.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 6 місяців потому...

а тим часом ВолиньГаз пішов ще далі

"ВОЛИНЬГАЗ" НАВ'ЯЗУЄ ОДИН ЛІЧИЛЬНИК НА ДВА БУДИНКИ

  • Збентежений 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

апну тему.

вчора на сайті в кабінеті баланс був +овер1кгрн. Сервіс рахунків у розробці.

сьогодні -2098 грн. і можна завантажити рахунок за листопад

 

от там така цікава штука

 

 gaz.jpg.5cdeb66b6a8f90b52604d1a217914896.jpg

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, rl72 said:

от там така цікава штука

 

У тещі газовий котел і субсидія. Але вказаний обов'язковий платіж вона раніше ніколи не платила, бо вміщалася спаленими кубами в суму субсидії (і навіть мала переплату після закінчення опалювального сезону).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Roma Fur сказано:

@rl72, рік тому - в грудні 2016-го, ви використали ~720 м?

вони пишуть цифри з потолка. мені написали літом 120 кубів! як подзвонив і вияснив-- просто видалили це внесення)

та сама фігня
hvwcLdToTQK1BsOLxXYPQQ.jpeg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, yu2007 сказано:

 

У тещі газовий котел і субсидія. Але вказаний обов'язковий платіж вона раніше ніколи не платила, бо вміщалася спаленими кубами в суму субсидії (і навіть мала переплату після закінчення опалювального сезону).

 

а на сьогодні який баланс в кабінеті і рахунку, не знаєш часом.

бо в мене сьогодні помінялось

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, rl72 сказано:

ні, 250 куб.м

бо в моїй квитанції хоч якась логіка прослідковується.

В графі "Рекомендований платіж за грудень" поставили таку ж цифру, як і в грудні рік тому.

Ну, а загалом, це або помилка, або облгази не виконали річний план по надходженнях

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Dima4s сказано:

вони пишуть цифри з потолка. мені написали літом 120 кубів! як подзвонив і вияснив-- просто видалили це внесення)

та сама фігня
hvwcLdToTQK1BsOLxXYPQQ.jpeg

 

 

так не зрозуміло де той рекомендований обсяг газу взявся? хіба може це нормативний показник для субсидії

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, rl72 сказано:

так не зрозуміло де той рекомендований обсяг газу взявся? хіба може це нормативний показник для субсидії

 в приваті, при оплаті, не пише нічого про цей, внесений волиньгазом, "рекомендований" платіж.
тобто показуэ що в мене переплата в 4 тисячі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 minutes ago, rl72 said:

 

а на сьогодні який баланс в кабінеті і рахунку, не знаєш часом.

бо в мене сьогодні помінялось

Не знаю, будинок в селі. Знаю, що в жовтні вона економила, спалила пару кубів і подала фактичні показники. А в квитанції облгаза в листопаді взяли і проставили набагато більше (кількасот кубів), тобто на всю суму, яка лишалась зекономленою за минулий сезон. І виходило, що переплати вже нема, але натомість показники набагато більші, чим фактичні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, yu2007 сказано:

Не знаю, будинок в селі. Знаю, що в жовтні вона економила, спалила пару кубів і подала фактичні показники. А в квитанції облгаза в листопаді взяли і проставили набагато більше (кількасот кубів), тобто на всю суму, яка лишалась зекономленою за минулий сезон. І виходило, що переплати вже нема, але натомість показники набагато більші, чим фактичні.

 

зрозуміло. я показники подаю сам в кабінет на 104,уа, то вони правильно відображені. а ось звідки рекомендований - хз

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Проживаю у квартирі пільговика. Опалення газом, тому коефіцієнт 5 кубів на метр площі. Споживання мале). Споживання менше в кілька разів пільгової норми. Тобто фактично більше за неї щомісяця не споживається... Зате блін волиньгаз на свій розсуд приписав(рекомендує платіж) куби на 1.5тис по повній ціні(а ми у них по повній і не споживаємо щомісяця)..пц

Змінено користувачем Witiok
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Witiok -- У пунктi 14 постанови Кабмiну №848 вiд 8 вересня 2016 року, яким внесено змiни до Положення про порядок призначення та надання населенню субсидiй, чiтко прописано, що громадяни, яким призначено субсидiю, зобов'язанi щомiсячно сплачувати вартiсть фактично спожитої послуги з урахуванням розмiру призначеної субсидiї. Але розмiр призначеної субсидiї часто дуже великий. Тому в разi, якщо вартiсть спожитої послуги менша, нiж обов'язкова частка витрат, громадяни сплачують фактичну вартiсть. А сума субсидiї, яка не використана, зараховується як оплата обов'язкової частки на наступнi розрахунковi перiоди.
Читайте більше тут: http://teplo.gov.ua/rozyasnennya-po-subsidiyam/76.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@rl72, з'явилось сповіщення на сайті 104.ua. В якому вказується природа цифр в графі "Рекомендований платіж":

Цитувати

 

Шановні користувачі особистих кабінетів

У листопаді парламент прийняв Закон України «Про житлово-комунальні послуги», яким запроваджується нарахування штрафних санкцій – пені (відсотків) за кожен день несплати рахунку за комунальні послуги, у т.ч. на газ.

Прострочки при сплаті за газ можуть з’явитись з різних причин. Можливі затримки при перерахуванні коштів фінансовими установами, трапляється, що споживачі сплачують із запізненням через тимчасову відсутність платника тощо. Проте застосування штрафних санкцій передбачено незалежно від причин несвоєчасної сплати.

З огляду на такі обставини, постачальники газу в рахунках для споживачів увели нову графу – рекомендований платіж на наступний місяць (вартість прогнозованого споживання). При формуванні поточного балансу, в разі розрахунків за нормами (середньомісячними чи граничними обсягами) враховується базова норма (обсяг) для поточного періоду, у разі розрахунків за показаннями лічильника - враховується прогнозне споживання від дати останніх фактичних показань до останньої дати поточного місяця. Прогнозне споживання розраховується за тим самим алгоритмом, який викладений тут.

Сплата рекомендованого платежу дозволить споживачам уникнути боргів за газ, а разом із ними – нарахування пені та штрафів.

 

 

Коротше, це все для нашого ж блага:D

Змінено користувачем Roma Fur
зміна форматування
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 минут назад, halcogen сказал:

Пеня в 0,1% в день, :D, неубєдітєльно.  Часом на проїзд в день виходить більше чим ця вся пеня за місяць.

Ну так при оплаті за проїзд ти отримуєш послугу. А пеня - це викинуті гроші на вітер. При умові, що ти їх не прокручуєш десь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

математику вчили 0,1% в день це 36,6 річних, таких відсотків жоден банк не дає навіть на гривню, так що усе там гаразд

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 минут назад, Revolver сказал:

математику вчили 0,1% в день це 36,6 річних, таких відсотків жоден банк не дає навіть на гривню, так що усе там гаразд

Банк  - це саме невигідне інвестування коштів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

прошу поради.

вчора встановили у квартирі газовий лічильник. відповідно перекрили газ у стояку. після встановлення, постачання газу не відновили аргументуючи тим, що не знаючь чи у всіх мешканців, які підключені до цієї лінії у порядку газові прилади. до 17 години, побігавши по сусідам перевірили практично все за винятком однієї квартири, де й хазяїв вже добу не було дома. тобто газ не включили

пообіцяли зранку після 9-ї вирішити це питання. результат зрозумілий, тому й пишу тут.

власне питання. що робити у такій ситуації? які важелі впливу можна використати? законні маю на увазі :) 

служба 104 вічливо послала, бо то не аварія, а шльоци, що встановлюють лічильники - то приватні підприємці. (сарказм) наче вони не під ними ходять.

я хз що робити. наче можу й сам газ включити, але це вже крімінал буде.

довелось ел.чайника купити, та їсти там не зготуєш. та й вмитись не завадить.

і ще. після встановлення лічильника ніяких паперів про це я на руки не отримав. виходить по закону я й користувась ним не можу. 

я казав митець: "я стріляти хочу"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У нас три доби не було газу по стояку (5 квартир). Газовики оглянули 3 кв з 5, Нерви, дзвінки і все таке...Порадити можу тільки теребити начальника Вашої дільниці (у них там розбите місто на дільниці). Він може прийняти рішення про відновлення подачі газу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

питання знімається. включили.

якби дико і нерозумно звучали для користувача аргументи працівників волиньгаза, але сьогодні я побачив, що всьому є своє пояснення.

близько 17ї, при черговій перевірці було виявлено, що на другому поверсі бабуся ну дуже похилого віку моніторила газ тупо включивши конфорку з надією, що почує довгожданий свист. враховуючи, що рідня її повертається з роботи десь близько 19-ї, то можна уявити який об'єм вибухонебезпечного газу за ці 2 години міг би наповнити квартиру. далі залишиться тільки вмикнути світло і волиньньюз матиме матеріал. 

 

реакція на збентеженого sergkot`a:    ага. хто ж міг подумати про феєрверк :) 

 

про папери забув сказати. дані по лічильнику (початкові показники, серійка, номер пломби, сертифікат) уже занесені у базу. поточний місяць платиться як завжди. наступного місяця проводиться перерахунок з врахуванням показників і компенсацією переплати у минулому місяці. при бажанні копію сертифіката можна отримати на франка.

Змінено користувачем KotMatros
  • Збентежений 1
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 роки не користуюсь газом  для опалення, тільки газова плита 100 кубів в рік. Вчора прийшов рахунок за лютий більше 6000 грн  :)

 

 

Цитата

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@KotMatros, розкажіть детальніше, як ставили: платно чи безкоштовно; скільки споживачів газу в квартирі; чи правда, що ставлять менш "чесні" роторні лічильники, а мембранні не люблять?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...