Перейти до змісту

Волиньгаз обнаглів!


Рекомендовані повідомлення

27 minutes ago, snouden said:

Ось і відповідь, одна людина: пенсіонер, чоловік, тобто скоріш за все куховарить мало, і палить на підігрів води ще менше, коротше самий мінімальний варіант споживання газу, і все рівно ледь вкладається в норму...

Відповідь на яке питання? Чи не обнаглів волиньгаз? :) 

На сайті 104 норма при наявності плити і колонки складає зараз 14 кубів на особу в разі відсутності лічильника (норма на субсидію може бути іншою, можливо хтось із субсидіантів напише). Вище я написав припущення щодо фітіля. В мене він спалює 7+ кубів в місяць. В більш прожерливих колонках може бути і 10 чи 15 кубів в місяць, якщо не вимикати. 

Калькуляція:

1) три особи, лічильник показав 45 кубів в місяць (з них 7-8 фітіль), по нормам було б 42

2) один пенсіонер, норма 14 кубів. Якщо фітіль спалив теж 8 кубів, то лишається 6. Ще один-два зекономив. Міг використати 4 куба в місяць? Думаю запросто. А якщо норма не 14, а скажімо 9, як було до недавно...

 

Хоча можливо я й помиляюся, і цей пенсіонер тушить колонку на ніч чи коли йде в магазин, або в нього електро розпал, або суперсучасна колонка з мінімальним споживанням.

 

ПС. А лічильник на весь будинок чи під'їзд, навіть при умові, що вони є в кожній квартирі, це класно для волиньгаза. Вони можуть співставляти суму всіх показників з його показниками. І якщо сильно не сходитиметься - значить хтось краде :) 

Можливо тому мешканці і не хочуть їх?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шановний! Ну пенсіонер не означає що чоловік?!

Колонка сучасна, AEG з фітілем, який ніколи не вимикається. На рахунок витрати, так з ходу не скажу, по моєму 15-18кубів, ввечері розпитаюсь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 minutes ago, Ukrainec said:

 

Колонка сучасна, AEG з фітілем, який ніколи не вимикається.

Значить треба вимикати :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Значить... :) але але але...

 

Щодо лічильника на багатоквартирний будинок (не хрущ), він також був встановлений десь в квітні чи в травні, то сам правда не перевіряв, але сусіди казали, що заплатили менше за газ на кілька грн ніж зазвичай.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 часов назад, snouden сказал:

Ось і відповідь, одна людина: пенсіонер, чоловік, тобто скоріш за все куховарить мало, і палить на підігрів води ще менше, коротше самий мінімальний варіант споживання газу, і все рівно ледь вкладається в норму...

Щось у вас не так чи то з пенсіонером чи то з лічильником. В мого пенсіонера субсидія (на газ 135 грн субсидії) і лічильник на газ, назбиралось переплати 1607,70 грн. В квартирі газова плита і колонка з електрозапалом. Ще прописана і живе внучка, внуків часом більше живе.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 минут назад, nickel сказал:

Щось у вас не те так чи то з пенсіонером чи то з лічильником. В мого пенсіонера субсидія (на газ 135 грн субсидії) і лічильник на газ, назбиралось переплати 1607,70 грн. В квартирі газова плита і колонка з електрозапалом. Ще прописана і живе внучка, внуків часом більше живе.

Всі так радіють тим субсидіям. Ви хоч розумієте, з яких джерел фінансується та субсидія? Вважаєте, що за рахунок багатих? Фіг! Вони всі вже мають субсидії, бо працюють офіційно на державних роботах з низькою офіційною ЗП, Або мають учасника АТО. А бо ще щось. Я таких знаю зо 5-ть. А статки мають огого. Кошти га субсидії скоро закінчаться (або увімкнуть друк-машину, а далі ви знаєте). Субсидія - це пряма і швидка дорога в прірву!

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, vaz75 сказал:

Всі так радіють тим субсидіям. Ви хоч розумієте, з яких джерел фінансується та субсидія? Вважаєте, що за рахунок багатих? Фіг! Вони всі вже мають субсидії, бо працюють офіційно на державних роботах з низькою офіційною ЗП, Або мають учасника АТО. А бо ще щось. Я таких знаю зо 5-ть. А статки мають огого. Кошти га субсидії скоро закінчаться (або увімкнуть друк-машину, а далі ви знаєте). Субсидія - це пряма і швидка дорога в прірву!

Я також маю субсидію, але де ти радість від того побачив в моїх постах? Хочеш особисто перевірити мій матеріальний стан? Можу запросити в гості. Дружина мусила припинити такий-сякий бізнес в інтернеті, бо дохід був менший ніж субсидія, тому ним і пожертвували, а легалізуватися з таким доходом - це працювати собі в збиток. Поки займалася, то була хоч перспектива, а тепер її немає, зате є субсидія.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@nickel, сорі, я нічого особисто до тебе не маю, і вірю, що на даний момент,субсидія тобі необхідна, успагойся. Моя теза була присвячена (накопилося) більше тим, хто постійно посилає оформляти субсидії в різних темах фруму.

Моя теща в селі має субсидію, бо реально роботи там зеро. Але те як її нараховують, це те ж срака. 

Я вже бачу, що з такими тарифами я теж можу не подолати комуналку.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, vaz75 сказано:

Кошти га субсидії скоро закінчаться (або увімкнуть друк-машину, а далі ви знаєте). Субсидія - це пряма і швидка дорога в прірву!

я б не був таким категоричним з цим офф-топом. субсидії - це правильний шлях, і, попри певні завихрення, уряд вже хвалився, що завдяки субсидіям отримана економія коштів держбюджету (бо раніше субсидували Нафтогаз, тобто всіх, а зараз - тільки частину споживачів).

ну і ще трохи офф-топ. при поточному рівні витрат з бюджетів всіх рівнів, коштів там насправді більш, ніж достатньо - просто казнокрадство зашкалює.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, rrid сказал:

я б не був таким категоричним з цим офф-топом. субсидії - це правильний шлях, і, попри певні завихрення, уряд вже хвалився, що завдяки субсидіям отримана економія коштів держбюджету (бо раніше субсидували Нафтогаз, тобто всіх, а зараз - тільки частину споживачів).

ну і ще трохи офф-топ. при поточному рівні витрат з бюджетів всіх рівнів, коштів там насправді більш, ніж достатньо - просто казнокрадство зашкалює.

Коли наш уряд хвалиться, то мене нервовий сміх бере. Загнати половину населення за межу бідності - це перемога.

Цитата

3,8% ВВП у 2017 році Україна витрачатиме на субсидії, якщо не проведе реформи, заявив міністр фінансів України Олександр Данилюк, передає Інтерфакс - Україна. - Рівень видатків бюджету на житлові субсидії має тенденцію стрімкого зростання... Отримання субсидій половиною населення України створює величезне навантаження на державний бюджет, яке може досягти 3,8% ВВП в 2017 році, - йдеться у його презентації, представленої на Національній  раді реформ. Причини таких витрат на субсидії, зазначає міністр, - низькі доходи населення та неефективне споживання, яке в тричі перевищує аналогічний показник у країнах ЄС.

У презентації наголошується, що за оцінкою Berlin Есопомісѕ і McKinsey, витрати на виплату житлово-комунальних субсидій населенню у 2017 році можуть зрости до 80 млрд грн, з 35 млрд грн в 2016 році.

Джерело: fakty.ictv.ua

Поки не відбудеться монетизації субсидій і їх не почнуть давати людям на руки живими грошима, люди й не будуть економити. Бо зараз ті гроші напряму переказують приватним волиньгазам, ***-теплу і водоканалам. І переказують просто в гігантських масштабах, людям стільки не потрібно, тому в більшості отримувачів субсидії виникають величезні переплати.

  • +1 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@nickel зняв з язика пера.

@rrid і азіровський уряд хвалився, і яценюковський. Ти продовжуєш вірити? А народ все біднішає і біднішає. Парадокс. Правда?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не проти щоб давали людям субсидії, але перевіряти мають набагато краще кому її дають. Якщо це інвалід чи самітня жінка з дітьми і т.д., то я сам просив би щоб цим людям була надана субсидія, але коли молоді , здорові люди, які просто офіційно не працюють і отримують субсидію, ну то вже вибачте мене, но таким не давав би субсидій, а направляв в центр зайнятості, щоб шукали роботу, перекваліфікація і т.д. Навіть на борді були люди що купували авто, і питали чи тепер їм дадуть супсидію чи ні, як на мене, таким давати субсидії не треба. На мою думку допомагати малозабезпеченим людям треба, але дуже все перевіряти, то скоро той мильний пузир під назвою субсидія просто лусне, оскільки людей що платять стане менше ніж тих хто з субсидіями, а при тарифах на тепло, як прогнозують 33 грн./ м2, думаю багато хто не потяне.Та й вартіть електроенергії здаєть також піднімають.... А тарифи все ростуть, зі зростанням кількості людей які мають субсидії....хтось же ж має оплачувати цей " банкет".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

24 минуты назад, Lovetstiney сказал:

А тарифи все ростуть, зі зростанням кількості людей які мають субсидії....хтось же ж має оплачувати цей " банкет".

В тебе проблеми з причинно-наслідковим зв'язком. Не тарифи ростуть зі зростанням к-сті людей отримуючих субсидію, а навпаки кількість людей які отримують субсидію зростає через підвищення тарифів. Причина: зростання тарифів, наслідок: зростання кількості людей, які отримують субсидію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наскільки я зрозумів, люди в який субсидія на газ мусять використати певний мінімальний об'єм газу для запуску субсидії. Це прямий грабунок бюджету. Людина мусить палити газ щоб за нього не платити. Так вчить Держава. Що з такої Держави було, є й буде питань виникати не потрібно. Придурашені ворюги. Субсидія має хоч якийсь сенс тільки як перехідний механізм до повних розрахунків. Якщо людина не може утримувати житло, вона його продає і перебирається в інше. Інакше ніяк, бо за неї не платить Держава, за неї платить все суспільство. Мінімальна допомога по бідності потрібна, але в такому обсязі, щоб стимулювати людину до праці і виходу з даної ситуації. Це певний обов'язок суспільства перед людьми, якім набагато важче вижити в ньому з тих чи інших обставин.

Те що субсидія - це механізм розкрадання очевидно вже з того, чому не була обрана модель поступового зростання ціни на незначні відсотки, щоб стимулювало людей поступово утеплятись, оптимізуватись. Відразу 100-200% підвищення.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

24 минуты назад, romaxa11 сказал:

Наскільки я зрозумів, люди в який субсидія на газ мусять використати певний мінімальний об'єм газу для запуску субсидії. Це прямий грабунок бюджету....

 

що за стереотипи?

 

Міністр енергетики та вугільної промисловості України Ігор Насалик хоче ввести монетизоване субсидування. Для цього передбачається провести експеримент в місті Калуш Івано-Франківської області.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, romaxa11 сказано:

Наскільки я зрозумів, люди в який субсидія на газ мусять використати певний мінімальний об'єм газу для запуску субсидії.

колись так і було, коли субсидії давали тільки найбільше вразливим верствам населення.

одночасно з різким розширенням кола "обраних" - це прибрали, натомість почали тупо призначати субсидію в розмірі норм споживання, яку перераховували постачальникам послуг, незалежно від фактичних обсягів споживання - а завдяки завищеним нормам та теплій зимі, в отримувачів субсидій з індивідуальним опаленням полізли шалені переплати за газ.

і це реальна проблема - постачальники послуг отримали з бюджету більше, ніж надали послуг.

спроби вирішення проблеми - @natalka)

1 година тому, natalka) сказано:

Міністр енергетики та вугільної промисловості України Ігор Насалик хоче ввести монетизоване субсидування. Для цього передбачається провести експеримент в місті Калуш Івано-Франківської області.

 

 

2 годин тому, romaxa11 сказано:

в такому обсязі, щоб стимулювати людину до праці і виходу з даної ситуації. Це певний обов'язок суспільства перед людьми, якім набагато важче вижити в ньому з тих чи інших обставин.

в теорії то воно так, але не може не дотуватись в тій чи іншій формі коли куб газу по 6-7грн. для населення коли середня ЗП 3-4тис.грн., а левова частина пенсій до 2 000грн.

не можна "простимулювати" всіх заробляти по 10 000грн. за короткий час (опалювальний сезон, чи рік).

а оскільки субсидія не монетизована, то немає жодних стимулів економити, якщо вкладаєшся в норму споживання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 годин тому, nickel сказано:

Рівень видатків бюджету на житлові субсидії має тенденцію стрімкого зростання... Отримання субсидій половиною населення України створює величезне навантаження на державний бюджет,

ти ж сам і дав рецепт, як ситуацію відкоригувати, і зменшити навантаження:

 

11 годин тому, nickel сказано:

Поки не відбудеться монетизації субсидій і їх не почнуть давати людям на руки живими грошима, люди й не будуть економити. Бо зараз ті гроші напряму переказують приватним волиньгазам, ***-теплу і водоканалам. І переказують просто в гігантських масштабах, людям стільки не потрібно, тому в більшості отримувачів субсидії виникають величезні переплати.

звісно, "переплату" на руки всю не варто давати - наприклад, половину від зекономленого відносно норми.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 годин тому, nickel сказано:

Коли наш уряд хвалиться, то мене нервовий сміх бере.

цифри порівнював - дотацію Нафтогазу, й витрати на субсидії? що саме тебе насмішило?

 

11 годин тому, vaz75 сказано:

і азіровський уряд хвалився, і яценюковський. Ти продовжуєш вірити? А народ все біднішає і біднішає. Парадокс. Правда?

чим хвалився азіров? тим, що зменшував навантаження на бюджет за рахунок продажу газу населенню нижче собівартості закупки??? нагадай-но, коли це було. бо за моїми спостереженнями уряд кровасісь якраз займався соціальним популізмом за рахунок зростання зовнішніх запозичень.

уряди азірова, яценюковський і гройсмана поєднує одне - казнокрадство. а субсидії - зовсім різні були.

 

тепер дві цифри.

дефіцит Нафтогазу два роки тому - 114 мільярдів гривень http://www.unian.ua/society/1388457-ministr-sotspolitiki-reva-v-ukrajini-6-milyoniv-yaki-chesno-pratsyuyut-utrimuyut-125-mln-pensioneriv.html

на субсидії населенню в 2015 році було витрачено 25 мільярдів гривень - Зубко (при цьому, фактичне споживання було тільки на 18 мільярдів гривень)

 

http://news.finance.ua/ua/news/-/374847/zubko-rozpoviv-skilky-groshej-bulo-vytracheno-za-rik-na-energetychni-subsydiyi

 

субсидії - це правильний напрямок, це дозволяє економити значні кошти бюджету (звісно, з переплатами треба боротись, заохочувати економити також треба)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 годин тому, nickel сказано:

Поки не відбудеться монетизації субсидій і їх не почнуть давати людям на руки живими грошима, люди й не будуть економити

Нам прийшла "субсидія" щось біля 4 тис. грн. Тобто зимою ми платили по-повній, а після неї - платимо по 10 грн в місяць, бо після субсидії виявилась переплата на її ж суму. Економили по-чорному. Яким чином для мене зміниться оце "живими грошима" порівняно з нинішньою ситуацією? Шось я не второпаю.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 часов назад, rrid сказал:

цифри порівнював - дотацію Нафтогазу, й витрати на субсидії? що саме тебе насмішило?

Якщо справдяться прогнози міністра, якого я цитував вище, а до того все йде, особливо після сьогоднішнього подорожчання, то вийдуть майже ті самі цифри, а може й більші. Якби я написав, що в мене від заяв уряду про чергове "пакращення" око сіпається, то в тебе претензій не було б?

9 часов назад, difoto сказал:

Нам прийшла "субсидія" щось біля 4 тис. грн. Тобто зимою ми платили по-повній, а після неї - платимо по 10 грн в місяць, бо після субсидії виявилась переплата на її ж суму. Економили по-чорному. Яким чином для мене зміниться оце "живими грошима" порівняно з нинішньою ситуацією? Шось я не второпаю.

От будеш отримувати ті 4000 живими грошима на руки, все що зекономиш - буде лишатися в тебе. Куди подіти зекономлене - вирішуєш сам, хочеш будинок утеплиш, хочеш вікна енергоощадні поставиш чи котла заміниш, а хочеш дітям цукерок купиш. Це твої гроші і ти вирішуєш, що з ними зробити. А можеш як і раніше - форточку відкрити і котел на всю потужність, щоб на вулиці тепліше стало.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ситуація взагальному зрозуміла з цінами....ціни ростуть нереально швидко...,але от мені цікаво, де ж ті люди що на хвилі майдану пройшли в парламент, били себе в груди що йдуть працювати для людей...Де вони ? Чому не виводять людей на мітинги проти таких тарифів ?  Де той же ж Лапін, Гузь ? Напевне як казав Зеленський - стали хохлами, не українцями :-(  

 

Саме цікаве, що ніхто з влади навіть не пробує хоч якось народу пояснити чому такі тарифи, чому тепло стане в двічі дорожче , світло ?  А депутати, надіюсь наступного разу люди знатимуть за кого не потрібно віддавати свій голос...

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 30.06.2016 at 15:02, yu2007 сказано:

...І ще,  колонка з сучасних? Фітіль горить постійно чи електро запалювання? Я якось калькулірував, скільки газу згорає на фітілі нашого юнкерса. Вже не пам'ятаю точно (здається до 7 кубів, та можу помилятися).

 

On 30.06.2016 at 16:06, yu2007 сказано:

... Вище я написав припущення щодо фітіля. В мене він спалює 7+ кубів в місяць. В більш прожерливих колонках може бути і 10 чи 15 кубів в місяць, якщо не вимикати. ...

 

 В мене колонка Junkers-11. Зара засік - за годину 18 літрів. Тобто 0,018*24=0,432 куба за добу, і, відповідно, *30(31)≈13 кубів за місяць

Зрозуміло, що "за годину", це досить замалий проміжок для точності істини, але... але...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 minutes ago, jack74 said:

 

 

 В мене колонка Junkers-11. Зара засік - за годину 18 літрів. Тобто 0,018*24=0,432 куба за добу, і, відповідно, *30(31)≈13 кубів за місяць

Зрозуміло, що "за годину", це досить замалий проміжок для точності істини, але... але...

Хм, дофіга. Ми їхали з дому на добу, залишив увімкненою, і вийшло десь 0,250 куба за добу. Давненько було, можливо щось наплутав чи вже забув. Але на форумах пишуть що 10 кубів в місяць - це нормально. 

І щодо субсидій. Якщо сім'я 3-4 людини, то ці 10 кубів діляться на всіх і виходить не так "больно", бо ж норма є на кожного зареєстрованого. А якщо лише одна людина, і норма скажімо 15-20 кубів, а з них 10 спалює фітіль - це трохи не по феншую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Продовждення наших пригод:

Не знаю кому так поперек горла той лічильник став, але позаминулих вихідних привезли на зустріч з жильцями живого Романюка і цілісінького народного депутата, справжнього Лапіна. Не був присутнім, тому не знаю про що домовилися чи не домовилися, але нашого будинку в списку немає. А ваш будинок вже у списку?

Показать содержимое  

 Із 25 липня по 5 серпня 2016 року ПАТ «Волиньгаз» проводитиме роботи зі встановлення будинкових лічильників газу та планово-технічне обслуговування у м. Луцьку за наступними адресами:

   25 липня:

   м. Луцьк, вул. Відродження, 43;

   м. Луцьк, вул. Відродження, 49.    

   26 липня:

   м. Луцьк, вул. Відродження, 9;

   м. Луцьк, вул. Дружби Народів, 11. 

    1 серпня:

  м. Луцьк, вул. Федорова, 5,
   м. Луцьк, вул. Кравчука, 4.  

   2 серпня:

  м. Луцьк, вул. Січова, 5;      

   м. Луцьк, пр-т. Соборності, 32.

    Встановлення загальнобудинкових лічильників газу проводиться за ініціативи НКРЕКП. Адреси будинків, які будуть обладнані будинковими приладами обліку, затверджені державним регулятором у Інвестиційній програмі газорозподільного підприємства ПАТ «Волиньгаз» на 2016 рік.

Hide  
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю як він там волиньгаз обнаглів, але загальнобудинковий лічильник ставили в травні, щось там нараховували, але я не слідканув. А сьогодні платив вже за червень, так в рахунку за газ де проживає 4-ро людей було лише 68грн + копійки. Як по мені то загальнобудинкоовий лічильник не таке вже й "зло". Чому так люди бунтують?! 

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...