Перейти до змісту

Волиньгаз обнаглів!


Рекомендовані повідомлення

Волиньгаз обнаглів (хоча слово тут проситься краще)! Ще трошки, то напевно на голову людям полізе і ноги звісить! Приходжу додому, а на під'їзді висить цидулка иакого змісту: 22.07.2015 у вашому будинку буде припинено газопостачання для проведеняя бла-бла-бла перевірки і т.д. Просимо мешканців квартир з 9 до 17 години бути вдома. Газопостачання буде відновлено лише за умови допуску у всі помешкання та надання всіма переліку документів (далі - перелік). А не, даруйте, ох"ріли вони? 22 - СЕРЕДА - РОБОЧИЙ ДЕНЬ (от конкретно в мене - з 8:00 до 17:15). Перейменування їхні, договори - то їх особисті сексуальні проблеми, які вони собі хоч з'їсти можуть, хоч ще що зробити, наскільки фантазії хватить. Заборгованості НЕМА і НЕ БУЛО, лічильник стоїть, пломби на місці. А відключення за цих умов - НЕЗАКОННЕ. КРАПКА. Чого я маю перед якоюсь вср*ною приватною фірмою розшаркуватися, відпрошуватись з роботи, під погрозами лишитися без газу, за який оплачую вчасно і без боргів? І ще момент - при справному газопроводі ВЕСЬ будинок має цілий день сидіти без газу? А в кого діти малі є і тепла вода треба (в нас колонки, гарячої води нема), а їсти приготувати? Фото даного шедевру, якщо його ще ніхто з дверей не здер, пізніше скину. У когось ще така дурка на дверях була? Доречі, якщо їм зателефонувати, то вони такі святі та божі, щоппц - нічого не знаємо, кажеш їм - то незаконно - згідні, хто розклеїв - не знають і т.д.

Змінено користувачем AgentSmith13
  • +1 3
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

або дуже кортить їм перевірити, чи газові колинки "узаконені", бо ж нізащо заплатити доведеться кругленьку суму

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в нас теж була - але там писало "бути жителям таких-то квартир (цілий стояк, інші квартири з під'їзду все норм) ) з 12 до 15 години для пуску газу) у зв'язку із платним встановленням лічильника у такій-то квартирі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в нас вже таке було. Придераються до всього чого тільки можна. В нас придерлись що газовий сигналізатор стоїть не в тому місці. Хоча ми їм показували, що по проекту саме там він і має бути. А ще їм не сподобався шланг до газової плити. Це при тому що майстри з Волиньгазу його ж і ставили :) На це перевіряючі відповіли, що колись такі шлаги можна було ставити а зараз ні.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Колонка доречі куплена в офіційному магазині, встановлювали волиньгазовці. Шланги - аналогічно, які вони сказали, такі і купили... Висновок - "нема нікого вдома", і хай постять. В нас ще не одна така дурня є в країні, наприклад, гумовий човен довжиною більше 2,5 метра треба реєструвати, і мати "лодочні права" (є мотор чи ні), заплативши, наскільки пам'ятаю, біля 1000 грн. за реєстрацію, і здається 1600 за "права", причому тепер їх реєструють лише в Києві... Потрать гроші, а тоді за свою законну власність просто так докинь грошенят, побігай, погеморойся. Човен вартує 3000 з лишнім, половину вартості - віддай додатково "умному дяді". З мотором - там зрозуміло.

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ооо, це капець,в нашому будинку таке було. Відключили весь будинок і включали по стояках, типу по стояку (добре шо хоть пятивповерхівка) мали бути вдома хтось а то не включать. Вони ж при виключенні не провіряли де люди в квартирі живуть, а при включенні виявилось шо хтось десь помер, хтось на моря уїхав, хтось в АТО і т.п. І по їхнім тупим законам включити не мають право.... два дні ніхто з них нічого не робив, тобто не шукав людей і т.д. хто це має робити не зрозуміло.

То там розбирались серйозно, начальники там боягузи, кинули газову службу яку викликали віддуватись, то там понаїхало було і участковий, і мєнти, і яковлєв приїхав, і самооборона і ше там хтось.... кричали всі до ночі, ну на наступний день включили.

Такої тупості і безвідповідальності я не бачив давно.

В нас не хочуть напрягатись шоб думати і шось рішати. Діють за старими методами.

Вони поцепили обявку на дверях будинку за пару днів до провірки. ЦЕ В 2015 РОЦІ!!!! Та людям легше у ВК скинути обявку ніж він прочитає її на дверях.

Ой, короче.... а мені опломбували колонку бо вона встановлена не по правилах без договору. Отак. Всі 8-9 років було нормально, а тут раз і опломбували. Та я навіть і не знав шо треба шось там рішати. Поміняв і все. Ну, прийди, попередь, скажи, шо так і так, треба локументи.... та без проблем, піду, підстою чергу, зроблю. Ну нашо відключати то....

ох....

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

всі мінімальщики з себе хочуть вдавати великих і могучих.

З.І.: маю на увазі тих, хто через неможливість самореалізації попадають на такі роботи і намагаються відірватися за власні образи на життя на нормальних людях!!!!!!!!!!!!!

Змінено користувачем arrival22
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

всі мінімальщики з себе хочуть вдавати великих і могучих.

таких зазвичай зупиняє камера смартфону і вимога назвати своє прізвище, посаду і повторити вимоги або зауваження.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

для проведеняя бла-бла-бла перевірки

Нема таких перевірок. :) Прошу конкретики.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Читаю це і просто офігеваю. Люди, ви взагалі з технікою зустрічаєтесь?

Для чого Волиньгаз просить бути всіх вдома? Для того щоб потім ваш будинок не злетів на повітря!!! Бо якщо в когось буде ввімкнутий газовий прилад, і його вдома не буде, Волиньгаз вимкне газ, стравить його з системи, зробить своє діло (як правило зварювальні роботи), пустить газ і в того когось піде газ в хату а потім "привіт"! Ви над цим не задумувались ніколи?

AgentSmith13, У вас робочий день і у Волиньгаза робочий день! Вони що, по вашому, будуть робити на вихідних? :_36:

P.S. Я не є робітником Волиньгазу, просто в свій час ставив лічильник газу, зрозумів що це морока ще та. І ось цей момент, з оголошенням та відключенням газу на під'їзд також проходив

  • +1 2
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене на під'їзді висить повідомлення з жеку про перевірку вентканалів. Нарешті почали "перевіряти". :)

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бо якщо в когось буде ввімкнутий газовий прилад, і його вдома не буде

це заборонено правилами користування газовою мережею.

У вас робочий день і у Волиньгаза робочий день!

Нехай звільнять ринок для тих хто готовий надавати послуги на умовах більш лояльних для клієнтів ;)

ЗІ а як взагалі зараз з продажем газу кінцевим клієнтам у їх ємності? (типу бак на 100-300м3)

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://vl.104.ua/ua/services/safety/free-maintenance/id/planove-tehnichne-obslugovuvannja-zhitlovih-budink-3734#sub3745

ПЛАНОВО-ТЕХНІЧНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ ЖИТЛОВИХ БУДИНКІВ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

keepo, а якщо колонка у режимі очікування? Типу горить фітіль? Чи всі жильці вимикають цей вогник?

Щодо Волиньгазу як оператора послуг... Щоб монополія пустила когось на ринок, тим більш такий.

Вибачаюсь, перечитав уважно тему ще раз. Хіба що якщо проводиться ТО,тоді ця об'ява зрозуміла, або монтаж чи ремонт.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

... Придераються до всього чого тільки можна. ... А ще їм не сподобався шланг до газової плити. Це при тому що майстри з Волиньгазу його ж і ставили :) На це перевіряючі відповіли, що колись такі шлаги можна було ставити а зараз ні.

Сказали? :) Хай дадуть посилання на конкретний документ, де ця "норма" прописана!

Мені щороку тикали на чорний шланг до плити і білий (газовий, з сертифікатом), але коли я просив показати нормативний документ, який би прописував оцю їхню "норму", починали щось невнятне бурмотіти. Єдине, що одного разу страший чоловік дав просто логічне пояснення вимозі металевого шлангу до колонки (саме лише до колонки, а не і до плити), що з колонки може падати окалина, яка гіпотетично може проплавити шланг.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

одне діло коли повідомлені всі жильці і всі в курсі шо має бути планова перевірка і треба бути вдома, про це мова не йде

йде мова про те, що люди усі не оповіщені і ніхто не удосужився їх про це сповістити і відключають газ

а хто буде шукати тих неоповіщених людей? хтоо??? ніхто не шевелився навіть, а на питання як бути якшо людина поїхала на місяць на море нам сказали чекати місяць.... без газу.... це нормально?

а ще сказали шо волиньгаз це приватна структура і місцва влада до нього тіпа відношення не має ))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

жінка з дітьми в селі поки канікули, а сам на роботі...

як вони мене мають застати вдома, ну як?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хай ідуть в дупу! Ми ім гроші платимо, шей які, це іхні проблеми хай підлаштовуються до кожного!

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Такі роботи могли б проводити і по суботах чи в післяробочий час по буднях. Заплатили б своїм робітникам, як по законодавству, понадурочні і все було б нормально... не збідніли б... Але ж у нас як у нас...

HelloBoy, та розумієш, це не їхні проблеми, а проблеми мешканців будинку... Уяви ситуацію, що хтось лишив не вимкнену плиту (поспішав на роботу, поставив чайник, потім забіг на кухню - газ не горить... ну, подумав, знач не вмикнув) і пішов на роботу... Чи колонку хтось вліпив з викинутим захистом... Вмикають газ на будинок і... через деякий час - БАБАХ! Пів-будинка нема... то чиї проблеми?

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

одне діло коли повідомлені всі жильці і всі в курсі шо має бути планова перевірка і треба бути вдома, про це мова не йде

йде мова про те, що люди усі не оповіщені і ніхто не удосужився їх про це сповістити і відключають газ

а хто буде шукати тих неоповіщених людей? хтоо??? ніхто не шевелився навіть, а на питання як бути якшо людина поїхала на місяць на море нам сказали чекати місяць.... без газу.... це нормально?

а ще сказали шо волиньгаз це приватна структура і місцва влада до нього тіпа відношення не має ))))

ТРЕБА бути дома???? Кому треба???? Робочий день, висновок, П Н ....!

Саме так, хай роБлять в суботу, неділю, або - лісом!

Змінено користувачем AgentSmith13
  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Читаю це і просто офігеваю. Люди, ви взагалі з технікою зустрічаєтесь?

Для чого Волиньгаз просить бути всіх вдома? Для того щоб потім ваш будинок не злетів на повітря!!! Бо якщо в когось буде ввімкнутий газовий прилад, і його вдома не буде, Волиньгаз вимкне газ, стравить його з системи, зробить своє діло (як правило зварювальні роботи), пустить газ і в того когось піде газ в хату а потім "привіт"! Ви над цим не задумувались ніколи?

AgentSmith13, У вас робочий день і у Волиньгаза робочий день! Вони що, по вашому, будуть робити на вихідних? :_36:

P.S. Я не є робітником Волиньгазу, просто в свій час ставив лічильник газу, зрозумів що це морока ще та. І ось цей момент, з оголошенням та відключенням газу на під'їзд також проходив

про що ти говориш???

я двічі бачив як ставлять лічильник... без будь-яких відключень відрізають болгаркою трубу, звідти валить газ, затикають ганчіркою і роблять що треба, потім вийняли ганчірку і зафіксували трубу (правда це без зварювання)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По-перше - любий з нас має право слати на 3 букви з порога любого волиньгазівця - чи то перевірка лічильника, чи тяги, чи ще чогось, не пояснюючи причин. Може я з жінкою як раз сексом на кухні займаюсь, або ще якимись приватними справиами?

"Відновлення постачання за умови доступу у всі помешкання" - ідуть в сраку по тій же причині. Нема підстав.

Ой, короче.... а мені опломбували колонку бо вона встановлена не по правилах без договору. Отак. Всі 8-9 років було нормально, а тут раз і опломбували. Та я навіть і не знав шо треба шось там рішати. Поміняв і все. Ну, прийди, попередь, скажи, шо так і так, треба локументи.... та без проблем, піду, підстою чергу, зроблю. Ну нашо відключати то.... ох....

Мені теж опломбували. Толку - пломба поставлена так, що можна все одно користуватись, це по перше. По друге - причина була (я був відсутній, інакше б і пломбу не поставили) в тому, що колонку поставили без проекту, тепер треба зміни в проект. Але між зміною колонки і фактом пломбування мені встановлювали лічильник, під це робили проект, звісно повинні були врахувати що колонка нова. Не врахували - їх проблеми. Користуюсь, маю "блатний" номерок до юриста волиньгазу на всяк випадок. Приходили раз перевіряти тягу, подивилися на ту пломбу - сказали користуйтесь і не напрягайтесь. Приходили ремонтувати колонку волиньгазівці (лєваком) запитали про пломбу - пояснив як є, їх це задовольнило. Домашніх попередив щоб всіх недовольних фактом користування колонки (пломба не зірвана) спускати з лєсніци або лякати викликом 102. Вже другий рік "узаконюємо".

Писулька на під'їзді - фількіна грамота, як дійде суть до діла, вони швидко підіжмуть хвости і зроблять згідно умов чинного договору, який в мене на руках. А там про вимогу доступу по першій вимозі - ніслова. Відрізати без доступу в житло не зможуть, стояк іде через квартири а не через під'їзд. Писульку читав, але залишився байдужим, треба буде тільки прилади всі повідключати.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...