Перейти до змісту

ПДР і велосипедисти


Lexx_Giant

Рекомендовані повідомлення

Ну або ж спинити, запитати чого без шолома і чи в курсі нових правил

а з тебе вийшов би хороший даїшник

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 215
  • Створено
  • Остання відповідь

Та тільки за це висловлювання автора вже треба на кол сажати. Якраз через отаке "різко звернути в сторону, коли мені заманеться" велосипедисти і потрапляють під колеса.

Зважаючи на якій відстані від бордюру їздять у нас велосипедисти, то в більшості випадків їх треба буде обганяти по зустрічній. Особливо весело буде фурам.

Замість того, щоб придумувати різну єресь - вчили би краще ПДР і пробували їздити рівно.

Перепрошую, але як часто ви їздите на велосипеді і чи їздили по місту взагалі? Спробуйте рухатись на велосипеді в безпосередній близькості до бордюру - кожні 50 метрів, а то й частіше виникають різні перепони у вигляді відкритих чи поламаних люків, ям та колій. І не кожен велосипед та велосипедист здатний зробити банні хоп через раптову перешкоду. Хоч не хоч, а обминати її треба. Маневри при цьому адекватні велосипедисти починають прораховувати заздалегідь, але не завжди так виходить як планується, тому мінімальна відстань при обгоні вважаю повинна бути. Помітив тенденції, що чим далі більше і більше водіїв стараються дотримуватись безпечної відстані при обгоні, а лише "унікали", яким на все накласти, на швидкості мчать впритик.

Полохливі ми тут дуже, 50 см вже не відстань?

Інстинкт самозбереження ще ніхто не відміняв, а ось ви напевно надто самовпевнені.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а з тебе вийшов би хороший даїшник

Суджу виключно по собі. Було 2 дні щастя, коли ДАІці зупиняли велосипедистів. Але як загорілось на рівному місці так і погасло... нажаль.

Я б в нас запровадив веломіліціянтів... блін який раз я це кажу на борді? 10-й, 12-й?

НУ а по факту, скажіть луцька громада може вносити внутрішні правила і розпорядки для вєлісапєдюків? ну типу "правил поводження в приміщенні", а за непокору адміністративну відповідальність під відповідну статтю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перепрошую, але як часто ви їздите на велосипеді і чи їздили по місту взагалі? Спробуйте рухатись на велосипеді в безпосередній близькості до бордюру - кожні 50 метрів, а то й частіше виникають різні перепони у вигляді відкритих чи поламаних люків, ям та колій.

Чому завжди треба нагнітати і драматизувати? Немає в нас біля бордюрів відкритих чи поламаних люків через кожні 50 м. Максимум є вузькі ливньовки, закриті зверху решіткою. Я не вважаю себе супер-пупер велосипедистом, банніки робити теж не вмію, але обїзжаю перепони без всяких проблем, причому в основному між ливньовкою і бордюрем.

І не кожен велосипед та велосипедист здатний зробити банні хоп через раптову перешкоду

Ну які ще можуть бути раптові перешкоди? Не треба про відкриті люки на дорозі - їх нема, або в них вставлені палки, які видно за півкілометра. Люди, що вискакують з-за машини під колеса? Трапляються дуже рідко і, як правило, відразу відскакують назад після звуку блоканутого колеса. Що там ще? Припарковані машини? Навряд чи цю перепону можна вважати раптовою. Жовтий / червоний сигнал світлофора? Ну так, треба просто дотримуватися ПДР. Ямки / напливи? Для велосипедних 26''- 29'' колес то фігня, максимум трохи трусане. Та й гальма ніхто не відміняв.

Помітив тенденції, що чим далі більше і більше водіїв стараються дотримуватись безпечної відстані при обгоні

Повір, це не через те, що водії такі чемні, а просто подалі від гріха.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Було 2 дні щастя, коли ДАІці зупиняли велосипедистів.

Це тоді коли вони превищували службові повноваження, вимагаючи такі документи, які невправі вимагати від велосипедиста у відповідних ситуаціях?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну які ще можуть бути раптові перешкоди?

В мене одного таке враження що в темі про велосипедистів сперечається не велосипедист?

Для прикладу яма-люк перед поворотом з соборності на спортивну - якщо триматися 1-2 м за тролейбусом, то часу на реакцію півсекунди - перевірено!

Далі можу навести приклад тих самих пішоходів, які викидають пластикові пляшки на дорогу. Наїхати на таку і зловити кермо теж треба вміти.

ну і на закуску маршрутчики, за якими око та око треба.

Насправді ситуацій вистачає. В Києві ця відстань давно вирахувана, так що, вельми прошу http://velosiped.com...stickers15.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для прикладу яма-люк перед поворотом з соборності на спортивну - якщо триматися 1-2 м за тролейбусом, то часу на реакцію півсекунди - перевірено!

В ПДР є пункт про дотримання безпечної дистанції. Він стосується всіх учаснгиків руху, в тому числі і велосипедистів.

Далі можу навести приклад тих самих пішоходів, які викидають пластикові пляшки на дорогу. Наїхати на таку і зловити кермо теж треба вміти.

Такі пляшки рідкість на проїзжій частині. Та й обїхати пластикову пляшку - це ну п*зд*ц як важко.

ну і на закуску маршрутчики, за якими око та око треба.

Знову ж таки, звертаємося до ПДР і бачимо, що маршрутки треба пропускати, коли вони рушають з зупинок (так, коли вони стоять з ввімкнутим лівим поворотом теж треба пропускати).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знову ж таки, звертаємося до ПДР і бачимо, що маршрутки треба пропускати, коли вони рушають з зупинок (так, коли вони стоять з ввімкнутим лівим поворотом теж треба пропускати).

Тільки якщо є заїзний карман(п. 17.4.) ;) Да і маршрутчики стоять зразу заїжджають на зупинку з лівим повором ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тільки якщо є заїзний карман(п. 17.4.)

Взаємоввічливість на дорозі ніхто не відміняв ;) .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я згоден, але якщо маршрутчики не поважають нікого на дорозі, то чому я маю їх поважати ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я згоден, але якщо маршрутчики не поважають нікого на дорозі, то чому я маю їх поважати ;)

Якщо ти опустишся до їх рівня, то будеш не краще за них...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В ПДР є пункт про дотримання безпечної дистанції. Він стосується всіх учаснгиків руху, в тому числі і велосипедистів.

Ну канєчно є, я обираю дистанцію, яку вважаю безпечною. Для мене 20 км\год троля і відстань 2 м є безпечною. Ну я ніяк не маю брати до уваги ями з - під троля. Цього не вказано в ПДР ("обрана дистанція повинна забезпечити можливість безпечної зупинки транспортного засобу у випадку, якщо водій попереду йде транспортного засобу застосував екстрене гальмування" )

RePlay, ну а про пляшки - катнись варшавка\старий ринок. Там їх точно не рідкість. Об"їдь пляшку, коли можна тільки прямо я подивлюся)) Біля тебе авто і паркан дистанція 15-20 см Швидкість 20км.

Складається повторне враження, що ти не в своїй темі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То ти вже визначся. А то спочатку пишеш одне, а потім:

якщо триматися 1-2 м за тролейбусом, то часу на реакцію півсекунди - перевірено!

Для мене 20 км\год троля і відстань 2 м є безпечною.

На рахунок

ну а про пляшки - катнись варшавка\старий ринок. Там їх точно не рідкість. Об"їдь пляшку, коли можна тільки прямо я подивлюся))

Якщо для тебе так важко обїхати пластикову пляшку на вєліку, то, я навіть не знаю, що сказати. Навіть дітям, які вперше сіли, на вел це під силу.

Біля тебе авто і паркан дистанція 15-20 см Швидкість 20км.

В мене питання. Ти коли їдеш, хоч трохи на дорогу дивишся? Чи тупо набрав 20 км/год і пох на все - гальма і кермо придумали слабаки?

P.S. Не переживай, катаю і на вєліку, і на авто.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Повторюю для водіїв важкої бронетехніки, повільно і внятно. В тебе вузенький коридорчик, пляшка прямо в тебе на шляху. Її важко об"їхати і це бл*** є раптова перешкода! Того шо не має її бути на дорозі апріорі.

Тільки бидло може викинути пусту пляшку на тротуар або проїджу частину і готовий тебе просвітити - у нас це не рідкість!!

Якщо для тебе так важко обїхати пластикову пляшку на вєліку, то, я навіть не знаю, що сказати. Навіть дітям, які вперше сіли, на вел це під силу.

НУ а якщо ти своїх щойно сівших на вел дітей на дорогу пускаєш, то до тебе питань точно нема

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Її важко об"їхати і це бл*** є раптова перешкода!

Ок, поясню по простому. Для 99,99% людей, що їздять на велові, пластикова пляшка не є серйозною перепоною, а тим більше раптовою. Якщо ти звичайну пляшку не можеш обїхати, як же ти тоді катаєш по полях/лісах чи ...взимку? Це ж мабуть просто катастрофа для тебе звернути з асфальту на нерівну поверхню.

А взагалі чомусь згадалась приповідка про "поганого танцора".

Тільки бидло може викинути пусту пляшку на тротуар або проїджу частину

Це Україна, і до такого треба бути готовим завжди. Якщо вже так важко їздити біля базарів, є купа маршрутів, як їх можна обїхати. Тим більше на велові.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

схоже на виїзд з Огієнка на кільце біля стадіону ))) Тільки в Нідерландах...

https://www.facebook.com/bikemap/videos/10152278157777647/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчорашній вечір залишив неприємні спогади...

Вертався з "Живень Парку", що на Карбишева, і буквально перед нами на перехресті Конякіна і того провулку, що іде до шовкового комбінату машина збила велоситедиста. Ми побачили, як засвітилися "стопи" у машин, заморгала аварійка, побігли люди... Під"їхали і побачили, що велосипедист лежить на асфальті, ровер валяється неподалік, метушиться водій автівки, що його збив. Сумно на це дивитись.

Що однозначно сподобалось, то це відношення сторонніх людей. Майже жодна машина не проїхала повз, щоб не запропонувати допомогу. Швидко викликали міліцію та медиків. Велосипедист скаржився на сильний біль у спині, схоже, що добряче приглався головою и казав, що, скоріш за все, зманано як мінімум одне ребро, але це все - з його слів. Ще прийшлося відганяти від нього особливо обдарованих, що хотіли забрати постраждалого з місця пригоди і перенести на газон до приїзду "швидкої! Увімкнули ліхтарики мобільних і сигналізували водям машин, що сталася пригода.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Власне Вашими словами волиньпост http://www.volynpost.com/news/60120-dtp-u-lucku-avtivka-zbyla-velosypedysta

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Власне Вашими словами волиньпост http://www.volynpost.com/news/60120-dtp-u-lucku-avtivka-zbyla-velosypedysta

Вони перецитували мене з ФБ. Я вчора хотів запоститися на "Борді", але якісь трабли були у мене з входом на сайт...

Шкода чоловіка, якого збили, але, якщо бути відвертим, вечір був дуже темним, а освітлення його ровера... Ладно. Я промовчу. Ми самі вибираємо свої шляхи. Нехай це буде йому гіркою наукою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

Тако, сьогодні парочка їхала на спеші епіку та шосері (здається з білими ободами) по шопена до історичного, і кому бородата морда з патрульного авто шось кричала, якшо місцеві відгукніться в лічку, розмова є. По хорошому.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Привіт, хочу попросити вашої підтримки і розуміння. Звертаюся з проханням до вас, а також всіх жителів міста Луцька, особливо району вулиці Львівської. Прошу дуже підтримати встановлення світлофору на аварійно небезпечному перехресті вулиць Львівської та Потебні!!! Це перехрестя є справжнім випробуванням для водіїв пішоходів і тим більше власників двоколісних... Те, що ти таки перейдеш дорогу - гарантії немає...Так само, як і немає гарантії, що ти виїдеш з вулиці Потебні і лишишся цілим - як ти, так і твій велосипед... Обмежена видимість дороги в напрямку зі Львова, великий потік машин і їх швидкість виправдане бажання всіх водіїв таки швидше виїхати, а пішоходів, швидше перейти дорогу, створює на перехресті аварійно небезпечну ситуацію. Тому прошу і владу і жителів міста, підтримати петицію зараз, а не, як в нас вміють робити, коли сталась біда!!! Дякую за увагу. Сподіваюсь на вашу підтримку, оскільки лишилось лише 3 дні. Проголосувати за петицію можна тут: 

http://e-dem.in.ua/lutsk/Petition/View/286

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не бачу там проблеми, катайся згідно ПДР а не як "один в пустелі"

А світлофор там робитиме тільки непотрібний корок, так як потік дужжее нерівномірний, да і переходів і світлофорів за 100 м від нього досить

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Переходи є тільки переходити там стрьомно - машини занадто швидко їздять. Там вже не одну людину збили, саме на зебрі. Тому і шукаю підтримки щодо петиції.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Там був світлофор за радянських часів, потім забрали. На зебрі збивають пішоходів постійно. Купа уродів-водіїв не пропускають пішоходів. Недавно на моїх очах мало не збили жінку з двома дітьми 3-5 років. Переходила на зебрі, спереду зупинилась маршрутка, пропускає, ззаду її обганяє урод на бусі - ледве встиг загальмувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...