Перейти до змісту

ПДР і велосипедисти


Lexx_Giant

Рекомендовані повідомлення

Ооо, кльові штуки) У мене такі на рамі є.

Їхав я вчора вночі автомобілем і знаєте що? Люди, які у ПОВНІЙ ТЕМРЯВІ їдуть БЕЗ ЖОДНОГО КАТАФОТА, БЕЗ БУДЬ-ЯКОГО ЛІХТАРЯ, ПО ТРАСІ, ПО ДВОЄ-ТРОЄ...!!!

Нє, не треба їм нічого пояснювати, хай тут працює природній відбір, як вище написали.

Якби воно їхало на півметра лівіше, ми б навіть не встигли зрозуміти, що трапилось. А ще п’яний мотоцикліст по дорозі зустрівся, їхав чіткою синусоїдою. А перед тим один такий велосипедист. Сподіваюсь, вони не зустрілись.

Там же моску взагалі нема, вакуум.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 215
  • Створено
  • Остання відповідь

Валерій! Ми ж дорослі люди! Ну яка у нас правоохоронна система? Її просто нема, бо вважати "мусарню" правоохоронцями... Ну давай говорити серйозно.

Давайте не будемо всіх під одну гребінку, міліція яка би вона не була б все ж таки щось часом і робить правильно.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тут були пости про помаранчеві світловібивачі на колесах. І небажання їх чипляти, щоб не ашанити свій байк. Типу як тут

069hEomirJA.jpg

але для тих у кого дискові або ролерні гальма це взагалі не проблема. Є наліпки на обід.

типу як тут

113609.jpg

в мене вібрейкі але я вожу на підседільному штирі 2 світловідбиваючі смужки, в темряву чипляю на щиколодки, типу таких:

112859.jpg

це все для безпеки, але це ще й стильно і зручно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нє, не треба їм нічого пояснювати, хай тут працює природній відбір, як вище написали.

Якби воно їхало на півметра лівіше, ми б навіть не встигли зрозуміти, що трапилось. А ще п’яний мотоцикліст по дорозі зустрівся, їхав чіткою синусоїдою. А перед тим один такий велосипедист. Сподіваюсь, вони не зустрілись.

Там же моску взагалі нема, вакуум.

Якщо ти їхав за кермом, то повинен уявляти які наслідки для тебе будуть, якщо природній відбір станеться за твоєї участі. Завжди краще завбачити біду, ніж долати її наслідки.

Як автомобіліст, мотоцикліст і велосипедист на власному досвіді переконався - щоб безпечно їздити, твої дії на дорозі мають бути зрозумілими для інших, на велосипеді ти маєш бути максимально помітним. Для прикладу, після падіння з ровера коли пішохід раптово вибіг на проїжджу частину (він мене не помітив) хоча я їхав з увімкненою дешевою фарою, я не пошкодував грошей на яскраву фару.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо ти їхав за кермом, то повинен уявляти які наслідки для тебе будуть, якщо природній відбір станеться за твоєї участі.

Та я пацифіст, в принципі, то така зла іронія.

Ну і, на жаль, я б ніяк не міг повпливати на ситуацію, занадто пізно фари освічують такого прізрака-камікадзе. Я не за кермом був, але очі у мене від того не менш оквадратились, ніж у водія, коли повз нас пронеслась колона велосипедистів.

Так що от, їм не катафоти треба, а білі пов’язки — камікадзе, як казав мій викладач в автошколі. Любить от він чорний гумор.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Давайте не будемо всіх під одну гребінку, міліція яка би вона не була б все ж таки щось часом і робить правильно.

alexvvv ! Ти розумієш, що у запалі спору завжди пишеш трішки не те, що бумаєш на самому ділі. Я дуже добре розумію, що міліція - це ті ж самі люди, що і ми із тобою. Вони різні так само, як різні слюсарі чи професура. Але ж ні для кого не секрет, що саме структури МВС прогнили найбільше. Я знаю цілком, начеб-то адекватних міліціонерів... Але я не знаю, як вони поводять себе т.с. "на бойовому посту"! Тому рахую, що проводити атестації, переекзаменації і прочу хрєнь - пуста трата часу.

тут були пости про помаранчеві світловібивачі на колесах. І небажання їх чипляти, щоб не ашанити свій байк.

А я... Як останній лох... Дякую, друже, що підказав!!! Зараз піду познімаю ті лохівські помаранчеві катафоти!!!

:_07: :_07: :_07: :_07: :_07: :_07: :_07:

.....щоб безпечно їздити, твої дії на дорозі мають бути зрозумілими для інших.....

ОСЬ!!! Тему можна закривати. Я це пишу на повному серйозі! Ось головна думка, яка має бути присутня в голові будь-кого, хто хоче бути адекватним на дорозі.

"БУДЬ ЗРОЗУМІЛИМ ДЛЯ ОТОЧУЮЧИХ ТЕБЕ!"

Браво!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не парся. Велосипед твій, поки треті особи не заявлять на нього ЗАКОННІ права, а саме паспорт з номером рами і чек.

А якщо організувати ПЛАТНУ реєстрацію велоффф?

Тобто є кімнатка, в якій сидить дівчинка і поруч із нею стоїть машинка, яка витискає на пластику ( як кредитка ) прізвище, ініціали, та номер рами.

Прийшов, назвався, показав паспорт, показав вел. Дівчина "вбила" в базу ( яка буде доступною в неті! ) вказані дані і видала картку. Заплатив, скажімо, 50 грн і це як документ реєстрації велосипеда в луцькій спільноті. Якщо машина в угоні, то реальний власник одразу побачить, що його рама "засвітилася" і за допомогою картки і свідчень про реєстрацію - доказати, що саме він - законний власник... . Людина, яка хоче купити ровер з рук, може пересвідчитися у бувшого власника, що він не "хапнутий"...

Я розумію, що це не панацея... Але це хоч якісь варіант...

Вчора ввечері видав Лєксу біля трьохсот світловідбивних наліпок.

Клас!!!

Не боюся "ашанити" свою "розкладачку"!!! Поклеїв би не дивлячись на те, що маю фару, задній фонар і сині "пісялки" на золотниках! :_07: :_07: :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні вночі перші "щасливчики" безкоштовно отримали маячки і світловідбиваючі стрічки на раму.

Дякую усім хто прийняв участь в акції

Сьогодні продовжимо; хто має бажання - підтягуйтесь о 21:30 на Театральну площу

f20a7ba9afb2858416cfdfecfd11816c.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Потім, через деякий час будете ще місяць за ним їздити щоб батарейки йому замінтити ... :0162:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну на 100% результат що всім дадуть маячки і вони будуть їх вмикати дійсно не варто, проте декілька відсотків які їх будуть використовувати все ж таки буде. І це вже позитивний результат.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вирішив проїхатись ввечері, такі да, без фар і маячків - це привид без мотора, але вразило інше - в багатьох є і фара і блимавка позаду, але вони їх не вмикають... о_О

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Розсудіть мене, спільното...

Я вже писав якось, що я і велосипедист, я і пішохід, я і водій... Залежить від того як складеться ситуація.

Сьогодні я до обіду був велосипедистом і ми їздили з ранечку з дружиною під Рожище просто прокотитися. Отримав задоволення і заряд бодрості.

А ввечорі я був водієм авта і знову отримав заряд. На цей раз негативу.

Я облаяв велосипедиста. Сказав йому, що він бидло.

Може я не правий? Підкажіть мені, будь-ласка, як можна назвати людину, яка на проспекті Грушевського в глибоких сутінках без жодного ліхтарика їде ровером по моїй полосі мені назустріч, об"їжджаючи машини, що стоять вздовж тротуара, виїжджає мені в лоба, розмовляє при цьому телефоном і коли я вмикаю дальнє світло, бо мене "підриває" його жлобське поводження, кричить мені, що я ЇБАНАТ!!!!

Ото ж скажіть мені, шановно велогромадо - це я - ЇБАНАТ, чи це велосипедист - БИДЛО?

Я проїхав... Потім розвернувся, не дивлячись на прохання дружини не паскудити собі нерви і повернувся до того велосипедиста. Він, побачивши мене, швиденько зіскочив з ровера і зайняв бойову стійку. Він, мабуть, думав, що я з ним битися збираюсь! Ні, я не збирався виясняти відносини таким способом. Мені просто хотілося подивитись на нього. Може, навіть, почути від нього, що він погарячкував... Побачив. Молода людина. На перший погляд приємна. Гарний ровер. Вишневого кольору тандем чи то "Schwinn" чи то "Electra"... Я впевнений, що багато людей цю людину знають в Луцьку... Тільки я не впевнений, що люди знають, що він... Втім я вже висловив своє ставлення до нього і до того, як він себе повів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

покатав вчора самостійно та з компанією десь з дев'ятої до одинадцятої. помітив, що ввечері більшість велосипедистів їздять з маячками чи хоча б з катафотами, що дуже приємно. основний контингент тих, хто їздить без них, по власних спостереженнях: діти та "крокоділєри" (власники перероблених рам ХВЗ та подібних). перші дуже обурюються при спробі розповісти навіщо потрібно, щоб райдера бачили вночі, в стилі "назло мамі піду без шапки"; другі просто втікають – не таранити ж їх… власники свіжепридбаних (по зовнішньому вигляду) роверів сприймають пропозицію повісити маячок з розумінням, за що їм дуже вдячний :ok2:

взагалі, треба "впарювати" мінімальний комплект безпеки прямо в веломагазинах з наполегливістю менеджерів Алло та Ельдорадо :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

..... треба "впарювати" мінімальний комплект безпеки прямо в веломагазинах.....

Підтримую однозначно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я так розумію, що ПДР для всіх діють однаково. Тому, мабуть, потрібно починати вчити правилам "нашого" президента АВЛ. Одразу поясню чому з нього, вчора 18.07.2015 року приблизно 20:30 центр міста (центральний корпус СНУ) вискакує наш президент в навушниках, без шолому, по пішохідному переходу не озираючись на дорогу в сторону перехрестя вул. Шопена-пр. Волі.. Шкода, що не вчасно зреагував та не записав дане дійство на відео та не наздогнав та не пояснив елементарне. На мою думку, дана особа повинна першою подавати приклад гарного тону на дорозі та поза її межами. А ми намагаємось навчити інших дотримуватись правил ПДР.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Воно то так але досконалих людей немає . ну вийшло так, заплутався , поспішив . Зберіться хто там члени АВЛ, нормально проведіть бесіду( на таваріщіскій суд:) ) що так і так тиж приклад .Не розуміє, зняти з головнокомандування . Нащо виносити на публіку .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Воно то так але досконалих людей немає . ну вийшло так, заплутався , поспішив . Зберіться хто там члени АВЛ, нормально проведіть бесіду( на таваріщіскій суд:) ) що так і так тиж приклад .Не розуміє, зняти з головнокомандування . Нащо виносити на публіку .

так він у відкриту писав, що да- порушує.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

.....в навушниках, без шолому, по пішохідному переходу не озираючись на дорогу .....

Негарно...

так він у відкриту писав, що да- порушує.

Треба розуміти, що твоя сьогодняшня позиція накладає на тебе певні обмеження. Бути просто двоколісним і бути президентом - це, таки, дві різниці. Ніхто з нас не ідеал, але поки ти на певній посаді, ти маєш думати про те, що на тебе дивляться не як на простого велосипедиста.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене питання що робити з тими, хто на червоне світло їде по пішохідному, коли там переходять люди? чомусь виникає бажання запустити навздогін чимось..... :_14:

Е-єй, ще в пішохода поцілиш...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Йооопта... Срач на 10 сторінок..)) Не дивує доречі.)

Акція пройшла нормально, а місцями відмінно. Видно таки ті, хто тут рекомендував не зупинятися і т.д. або не виїжджали, або в реальному житті не такі пєрци, як в віртуальному.)

Дуже дякую персонально Діфото, Шкодеру і нашим велосипедистам за допомогу.

Було роздано купка блималок, проведена виховна робота з наклеюванням світловідбиваючих стрічок на велосипеди.)

ДЯКУЮ ТАКОЖ ТИМ ВЕЛОСИПЕДИСТАМ, ЯКИХ МИ ЗУПИНЯЛИ, ЗА ПРОЯВЛЕНЕ НИМИ РОЗУМІННЯ.

Продовження активної частини акції на наступні вихідні. )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...