Перейти до змісту

ПДР і велосипедисти


Lexx_Giant

Рекомендовані повідомлення

А які є законні підстави для зупинки велосипедиста веломайданом чи самообороною? Тим паче фоткання фейсу???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 215
  • Створено
  • Остання відповідь

Припинення правопорушення.

Закон про участь громадян у формуваннях по охороні порядку і державного кордону.

От тобі і схуя лі. Міліцію викличеш. Їм про "бєзпрєдєл" і розповісиш.

В догонку.

Основними завданнями громадських формувань з охорони

громадського порядку і державного кордону є:

1) у сфері охорони громадського порядку: надання допомоги органам внутрішніх справ у забезпеченні громадського порядку і громадської безпеки, запобіганні адміністративним проступкам і злочинам; інформування органів та підрозділів внутрішніх справ про вчинені або ті, що готуються, злочини, місця концентрації злочинних угруповань; <a name="o66" style="margin: 0px; padding: 0px; border: 0px; outline: 0px; vertical-align: baseline; color: rgb(21, 98, 157); text-decoration: underline !important;"> сприяння органам внутрішніх справ у виявленні і розкритті злочинів, розшуку осіб, які їх вчинили, захисті інтересів держави, підприємств, установ, організацій, громадян від злочинних посягань; участь у забезпеченні безпеки дорожнього руху та боротьбі з дитячою бездоглядністю і правопорушеннями неповнолітніх;

8) у разі порушення водіями Правил дорожнього руху, створення

реальної загрози життю або здоров'ю громадян вживати заходів до

припинення цього правопорушення, здійснювати перевірку документів

у водіїв на право користування та керування транспортними

засобами, а також не допускати осіб, які не мають документів або

перебувають у стані сп'яніння, до подальшого керування

транспортними засобами;

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А які є законні підстави для зупинки велосипедиста веломайданом чи самообороною? Тим паче фоткання фейсу???

Ти їздиш ввчері/вночі без фари, мигалки та катафотів ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я звичайно згідний з Вами, АЛЕ Ви не маэте права зупиняти ні велосипедиста ні автомобіль. Це все маэ робити міліція- поліція

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нащо зупиняти? Можна культурно попросити, самі зупиняться.)

На рахунок фотканя. Я, Ви, всі ваші друзі, знайомі і не знайомі Вам люди, мають право фоткати будь кого і будь де (крім обєктів на яких це робити заборонено ЗАКОНОМ, а не вивіскою) на власний телефон чи фотоапарат.

Запамятайте це і другим розкажіть.;-)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а світловідбиваюча смуга на гумі коліс підходить замість оранжевих (чи то жовтих) катафотів?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Технічно мають право, якщо підозрюють у вчиненні правопорушення. Навіть мають право перевірити документи. Та то не проблема.

От про номер рами і решту єрєсі я щось не знайшов у тому законі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто сказав що не має Самооборона права зупиняти? якщо з метою забезпечення правопорядку то може, Лекс для кого написав? В статуті який затверджений в ОДА все обумовлено і затверджено. Садити члени "Самооборони" хоч і не мають права, але особливо буйних допускається пригостити "гумкою" і передавати в міліцію/поліцію з метою наведення правопорядку. ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В принципі задумка класна.

Я так розумію громадське формування вже має Статут зареєстрований належним чином, на підставі якого буде діяти?

Вже побачив відповідь))) Скиньте Статут)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а світловідбиваюча смуга на гумі коліс підходить замість оранжевих (чи то жовтих) катафотів?

Ні, бо в законі вона не згадується, але якщо тебе зупинить саме група де чергуватиме Лекс, то думає проблем не буде ;)

В принципі задумка класна.

Я так розумію громадське формування вже має Статут зареєстрований належним чином, на підставі якого буде діяти?

Вже побачив відповідь))) Скиньте Статут)

Нічого собі вже? З самого початку, ще з лютого 2014р

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я скажу по іншому, якщо тебе видно хоч гірляндою обплутайся..!!!)))

Нам не треба формально.. дої.. ся, нам треба результат. Хто хоче допомогти. Приєднуйтесь, купіть мигалки, катафоти.. і тд.. можемо встановлювати і роздавати разом.

Піар мені по барабану.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Патруль "Самооборони" попереджає:

Почнем з самого необхідного.

До всіх велосипедистів, які буть впіймані ПОВТОРНО за рухом у темну пору доби без маячків і ліхтариків, будуть застосовано дуже дієві методи впливу, потім не ображайтесь. Починаємо діяти з сьогоднішнього вечора.)

Прошу долучитись Веломайдан до роз"яснювальної роботи. Я сьогодні на зміні. Чергуватиме 3 групи.

Лєкс, а де можна почитати статут "Самооборони"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Особисто від себе напишу. Я б себе не дозволив ні зупинити ні зфотографувати.

П.с на вело не катаюся.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нам не треба формально.. дої.. ся

От це мене більше всього і хвилює. Нафіга ви взагалі треба, якщо ви не для того, щоб блюсти закон? А якщо для того, то що означає ця фраза?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Патруль "Самооборони" попереджає:

Почнем з самого необхідного.

До всіх велосипедистів, які буть впіймані ПОВТОРНО за рухом у темну пору доби без маячків і ліхтариків, будуть застосовано дуже дієві методи впливу, потім не ображайтесь. Починаємо діяти з сьогоднішнього вечора.)

Прошу долучитись Веломайдан до роз"яснювальної роботи. Я сьогодні на зміні. Чергуватиме 3 групи.

Лєкс, а де можна почитати статут "Самооборони"?

В ОДА точно є...

От це мене більше всього і хвилює. Нафіга ви взагалі треба, якщо ви не для того, щоб блюсти закон? А якщо для того, то що означає ця фраза?

До тих хто особливо вумнічатиме доі...ся

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Часто порушниками в темну пору доби є діти та підлітки. Звісно вони ПДР почнуть читати, тільки, коли дійде діло до отримання водійських прав, а це вже буде у повнолітті, а так не раз і самому доводилося проводити роз'яснювальну роботу. Проте, всім відразу не розкажеш, як хто має рухатись і з якими приладами на велосипеді. В мене є пропозиція під час навчального року в школах, щоб на уроки виховної роботи приходили велосипедисти з досвідом, які будуть (цікаво) розказути про дотримання необхідних правил і навичок їзди на дорогах. Думаю - це можливо буде зробити і набагато дієвіше буде ніж ті плакати, що розвішують даішники на тролейбусах про "місячник" "Увага діти на дорозі".

PS дуже вже дратують велосипедисти, як зазначав Шкодер, що їздять проти руху.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Технічно мають право, якщо підозрюють у вчиненні правопорушення. Навіть мають право перевірити документи. Та то не проблема.

От про номер рами і решту єрєсі я щось не знайшов у тому законі.

Якщо ти попався.. то вже є підстави перевіряти все, в тому числі освідувати в наркодиспенсері, а особливо буйних і неадекватних доставити в чергову частину.

Це не наші методи. Ми людей любимо, тому такою фігнею не займаємось.) Зазвичай доходить все при спокійній розмові.)

ГФ "Самооборона Волині" майже півтора року на вулицях міста ЩОДЕННО (щонічно вірніше..)))

Всі чергові з посвідченнями.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перед тим як трактувати закон на свій лад, треба навчитись його формально дотримуватись, а не навпаки.

Тим більше, це одна з найбільших проблем нашого суспільства сьогодні.

Я не проти самої ідеї. Я проти оцього типового шонібудь-втілення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Часто порушниками в темну пору доби є діти та підлітки. Звісно вони ПДР почнуть читати, тільки, коли дійде діло до отримання водійських прав, а це вже буде у повнолітті, а так не раз і самому доводилося проводити роз'яснювальну роботу. Проте, всім відразу не розкажеш, як хто має рухатись і з якими приладами на велосипеді. В мене є пропозиція під час навчального року в школах, щоб на уроки виховної роботи приходили велосипедисти з досвідом, які будуть (цікаво) розказути про дотримання необхідних правил і навичок їзди на дорогах. Думаю - це можливо буде зробити і набагато дієвіше буде ніж ті плакати, що розвішують даішники на тролейбусах про "місячник" "Увага діти на дорозі".

PS дуже вже дратують велосипедисти, як зазначав Шкодер, що їздять проти руху.

Думаю.. НІ. ВПЕВНЕНИЙ.

Громада вам буде дуже вдячна, якщо Ви візьметесь зе це, запросите велосипедистів і вони розкажуть учням про ПДР і особливо про безпеку і культуру руху на велосипеді.

Перед тим як трактувати закон на свій лад, треба навчитись його формально дотримуватись, а не навпаки.

Тим більше, це одна з найбільших проблем нашого суспільства сьогодні.

Я не проти самої ідеї. Я проти оцього типового шонібудь-втілення.

ТАК ЙОПТ.. Зроби краще.

А для початку прийди хоча б і допоможи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перед тим як трактувати закон на свій лад, треба навчитись його формально дотримуватись, а не навпаки.

Тим більше, це одна з найбільших проблем нашого суспільства сьогодні.

Я не проти самої ідеї. Я проти оцього типового шонібудь-втілення.

Ну раз не проти, то купи катафоти :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А які є законні підстави для зупинки велосипедиста веломайданом чи самообороною? Тим паче фоткання фейсу???

Ти їздиш ввчері/вночі без фари, мигалки та катафотів ?

по-перше, на ти ми не переходили;

по-друге, я їзжу на авто як ялинка в новий рік навіть вдень, зі всіма габаритами, ближнім світлом і ДХО, колись зимою велосипедист підскознувся і впав мені під колеса, обминув його чудом;

по-третє, в мене байк з мигалками і катафотами, і уяви це DH байк, в горах я знімаю все лишне від того, що воно розлітається все при спуску.

Тому, якого біса ТИ задаешь мені таке питання? я спитав про законність зупинки, Лекс відповів, усе!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на рахунок профілактичної, роз'яснювальної роботи - повністю підтримую!

на рахунок

Я, Ви, всі ваші друзі, знайомі і не знайомі Вам люди, мають право фоткати будь кого і будь де (крім обєктів на яких це робити заборонено ЗАКОНОМ, а не вивіскою) на власний телефон чи фотоапарат.

згадаємо

Стаття 307 Цивільного Кодексу України. Захист інтересів фізичної особи при проведенні фото-, кіно-, теле- та відеозйомок

1. Фізична особа може бути знята на фото-, кіно-, теле- чи відеоплівку лише за її згодою. Згода особи на знімання її на фото-, кіно-, теле- чи відеоплівку припускається, якщо зйомки проводяться відкрито на вулиці, на зборах, конференціях, мітингах та інших заходах публічного характеру.

2. Фізична особа, яка погодилася на знімання її на фото-, кіно-, теле- чи відеоплівку, може вимагати припинення їх публічного показу в тій частині, яка стосується її особистого життя. Витрати, пов'язані з демонтажем виставки чи запису, відшкодовуються цією фізичною особою.

3. Знімання фізичної особи на фото-, кіно-, теле- чи відеоплівку, в тому числі таємне, без згоди особи може бути проведене лише у випадках, встановлених законом.

Ст. 32 Конституція України

Не допускається збирання, зберігання, використання та поширення конфіденційної інформації про особу без її згоди, крім випадків, визначених законом, і лише в інтересах національної безпеки, економічного добробуту та прав людини.

Подробнее:http://kodeksy.com.ua/konstitutsiya_ukraini/statja-32.htm

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ukrainec, а ти що, мої вкрав чи що?) Мені здається, що я ледь не єдина людина в Луцьку, яка не рулить наліво на двосмугових дорогах, а йде на перехід, і йде по ньому пішки, так що навряд чи у активістів будуть до мене питання.

А допомогти допоможу, чим зможу. Афішуйте, що конкретно треба. Про кадри розумію, але поки з часом сутужно.

На рахунок робити краще — роблю. Може, прислухаєтесь до критики, врахуєте і вже добре буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не проти самої ідеї. Я проти оцього типового шонібудь-втілення.

Я над цим " шонібудь-втілення" подумав, коли на Т-подібному перехресті на моїх очах завалилось двоє дітей, вони їхали проти руху, да ще й без дотримання дистанції і інтервалу між собою, що і призвело до падіння, а всього їх було шестеро. Інші поїхали, а двоє хлопчик та дівчинка залишились лежати посеред дороги. Навпроти андоніще на машині почав їхати ніби їх там і не було. Довелось заблокувати йому дорогу собою на велосипеді, поки діти не піднялись і не відійшли до тратуару. Думаю краще пояснювати в класах великій кількості дітей одразу, про те як рухатись по дорозі, ніж після скоєння ними порушення, розказувати одиницям і на дорозі, як вони мають їздити. Добре, що все добре обійшлося.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ, збийтесь, закони про фоткання і зупиняння можна крутити на будь-який лад, тут забагато деталей. Хай фоткають, вам шо, є від кого ховатись?

Videodeka, згоден. Діти — взагалі окреме питання. Їм не просто пояснювати треба, їх треба виховувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...