Перейти до змісту

Dell Inspiron 3531 відновлення Windows 8.1 Bing


BACbOK

Рекомендовані повідомлення

але якщо оем-ний образ, він має сам лізти в біос за вшитим серійником, звіряти його з твоїм залізом і активовуватись

В мене не вийшло. Вінда стала, але не активувалася. Писав вище - довелося крякати.

Ключів справді не пишуть. Навіть коробочна версія без ключа і наклейки. Ліцензією слугує сама коробочка, її наявність.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Отже, як писав dj_design в пості №21, схоже, що версія Windows підійшла (там зроблений образ зі свіжого ноута Lenovo), при установці ОС ключ не просила - витягнула з UEFI.

Система установилася, а далі - засада про яку писав Женя:

В мене не вийшло. Вінда стала, але не активувалася.

Утилітою Windows product Key Viewer серійний номер ОС мені вдалося витягнути але коли пробую активувати, пише:

Этот ключ не подходит для активации данного выпуска Windows. Попробуйте другой ключ.

Пробував ставити Windows 8 OEM по статті з geektimes, бо не не був впевнений, що цей серійник до 8.1 версії, а не просто 8, так там відразу при запиті на установку вистакує вікно із запитом ввести ключ, і цей, що я маю - не підходить.

Може в кого є ще якісь ідеї?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може в кого є ще якісь ідеї?

Копія образу диску. (ссилку я викладав вище )

Трошки не така модель. На рутрекері. Варто спробувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Треба ставити таку версію, як була офіційно. Ти точно знаєш що 8.1.BING? Якщо так, то встановлюй тільки її. Ти так робив?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оцю став

На всяк випадок інструкція, щоб не питало ключа:

После того, как дистрибутив готов, создайте текстовый файл ei.cfg следующего содержания:

[Channel]

Retail

[VL]

0

И положите его в папку sources на дистрибутиве.

После этого, вы можете загрузиться с созданной установочной флешки и при установке вас не попросят вводить ключ. То есть, вы можете провести чистую установку Windows 8.1 и для ввода ключа у вас будет 30 дней. При этом, после установки, активация с помощью лицензионного ключа продукта от Windows 8 проходит успешно.

але якщо оем-ний образ, він має сам лізти в біос за вшитим серійником, звіряти його з твоїм залізом і активовуватись

В мене не вийшло. Вінда стала, але не активувалася.

ти поставив не ту вінду (не той реліз).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ти поставив не ту вінду (не той реліз).

можливо. Попередній реліз перевірити не було змоги.

Клієнту було не критично - головне аби 8.1.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оцю став

На всяк випадок інструкція, щоб не питало ключа:

После того, как дистрибутив готов, создайте текстовый файл ei.cfg следующего содержания:

[Channel]

Retail

[VL]

0

И положите его в папку sources на дистрибутиве.

После этого, вы можете загрузиться с созданной установочной флешки и при установке вас не попросят вводить ключ. То есть, вы можете провести чистую установку Windows 8.1 и для ввода ключа у вас будет 30 дней. При этом, после установки, активация с помощью лицензионного ключа продукта от Windows 8 проходит успешно.

Саме цю і ставив, і так робив як ти вказав (на geektimes також така інструкція) - не активується.

Наразі качаю майже те, що Женя казав, там більша збірка по ноутах Dell є, проблемно трохи, що тільки один чувак на роздачі стоїть, 50 Гб викачати, то трохи займе часу, а там буду пробувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Саме так.

Навіть при установці пробував 2 рази по-різному - один раз Україна, другий раз Раисся, результат всеодно такий же. :(

В тій роздачі на рутрекері крім образів вінчестера є ще iso'шка з Windows 8.1 для Dell, от і спробую спочатку розвернути Акронісом, якщо не вийде - то ще ту Вінду буду ставити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А там 2 образи зі схожих моделей акронісом зроблені, тобто просто повні бекапи розділів свіженького ноута, надіюсь, що щось з них та й стане на Dell 3531.

s_1437901416_1820337_2781892a02.png

Як активовував? Та так, як і зазвичай з ліцензійною ОС Windows: ПКМ по Моєму ком'ютері --> Свойства --> там пише, що потрібно активувати, натискаю активувати, каже що ключ не правильний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Звісно, що пробував - не правильний.

А при установці, ОС сама його з UEFI витягла і все було ок, тобто ніхто за ключ навіть не питав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дивно, це слабо сказано.

В мене ще за все життя такого сексу з ноутом не було, як з цією віндою.

Ні з одненьким Лінуксом навіть.

Upd. Інтерфейс російський був. В Dell'ax усіх з Windows російський інтерфейс.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А там 2 образи зі схожих моделей акронісом зроблені, тобто просто повні бекапи розділів свіженького ноута, надіюсь, що щось з них та й стане на Dell 3531.

Відпишися обов'язково!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Отже, через місяць, скажемо так - переставлянь Вінди, диво сталося

s_1438764822_8388609_9d6dc2ed48.png

Підійшла та система, що рекомендував dj_design в пості №21:

Образ системы с ноутбука Lenovo. В составе 3 редакции:

Windows 8.1 Для одного языка с Bing

Windows 8.1 с Bing

Windows 8.1 Профессиональная для образовательных учреждений

Підійшла саме 2 версія - Windows 8.1 с Bing.

З рутрекера вийшло скачати тільки версію для Dell 3537 - на цю модель, що в мене - Dell 3531 вона не підійшла.

До цих пір ще качається версія для Dell 3521, але, оскільки там на роздачі стоїть тільки 1 людина, то ще хз за скільки днів воно викачається.

Наразі Вінда сказала, що є обновлення до 10 версії - качається, буду обновляти, ставити софт і т.д.

Усім щиро вдячний за поради, особливий респект пану dj_design за посилання на той трекер з правильним образом Вінди. :ok:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...