Перейти до змісту

Що б таке почитати?


REDAKTOR

Рекомендовані повідомлення

Власне, пропоную відповісти на 2 запитання:

1. Що ви зараз читаєте, або недавно читали (які враження)?

2. Які з прочитаниг книг/творів рекомендуєте почитати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 146
  • Створено
  • Остання відповідь

Було б непогано знати твої уподобання хоча б стосовно жанрів.

Недавно я прочитав Януша Вишневського "Одиночество в сети" - гарний роман про кохання.

Зараз читаю Жозе Сарамаго "Перебои в смерти" - прочитав половину, на мій погляд - роман-утопія, але мені подобається, затягнуло.

Обидві книги маю в електронному вигляді. Якщо зацікавився, кажи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Конкретно я, не люблю фентезі! Все інше сприймаю нормально.

"Одиночество в сети" щойно знайшов. Прочитав перший абзац - цікаво. +1

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Недавно я прочитав Януша Вишневського "Одиночество в сети" - гарний роман про кохання.

Це що, якось з інетом пов"язано ? Якщо так, можна лінк ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Последнее, что я читал - несколько романов Харуки Мураками. Скажу сразу - крышу рвет конкретно :rolleyes:

Романы:

"Все божьи дети могут танцевать"

"Дэнс, дэнс, дэнс"

"Кафка на пляже"

"Норвежский Лес"

"Охота на овец"

"Пинбол-1973"

"Слушай песню ветра"

"Хроники заводной птицы"

"Норвежский Лес" - вообще жесть, в депрессию здорово вгоняет... "Хроники заводной птицы" - типа мистика, "Кафка на пляже" - и мистика, и ужасы... Короче, все мои любимые жанры :lol:

Ну и еще рассказов несколько читал, сейчас названия не припомню. Хотя нет, помнится "Принцессе, которой больше нет".

Сейчас, к сожалению, времени не особо много, но в планах найти все его произведения и перечитать от корки до корки :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені також не дуже подобається фентезі, а от хороша наукова фантастика - це Желязни, Хайнлайн. Майже класика. Рекомендую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скачав аудіокнижку "Депеш мод" Жадана. Озвучка - автор + Ірена Карпа. Нічьо так, можна слухати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А мені фентезі подобається. Прочитав всього Майкла Муркока, деякі книжки по 2 рази - класика, зебест і взагалі немає слів.

Маргарет Уейс і Трейсі Хікмен - "Dragon Lance" тож гарно написано але трохи задовбує, хоча екшн має місце бути. Прочитав дві їх книжки - ну так собі. Хоча з другого боку, по їх книжках був створений всесвіт Dungeons and Dragons, так що всім шанувальникам таких ігр, як Icewind Dale, Neverwinter Nights і Dungeon Siedge імхо буде дуже цікаво.

Ник Перумов "Хранитель Мечей" - останньої книжки так і не дочитав. І взагалі, імхо він задрот, хоча книжки в нього нічого так. Причому, шо характерне для його книг - збережена і витримана атмосфера фентезі, і загальна картинка вимальовується тільки після прочитання всієї книжки. Крім того, прочитавши одну його книжку, зразу хочеться починати читати слідуючу =)

Джон Толкін, ну звичайно ж "Туда и обратно" і "Властелин колец". Перша книжечка дуже добре ввечері читається. Взагалі подобається як він пише. Легко так читається.

Це по фентезі.

З фантастики Филип К. Дик - геній. ІМХО він літературний маньяк. Обов"язково читати "Мечтают ли андроиды об электроовцах?" і "Человек в высоком замке". Останнього правда я не читав, але ті, хто читав, казали шо просто нема слів.

Дмитрий Скирюк "Блюз чёрной собаки" - спецефічна книжечка, але теж дуже-дуже сподобалась. Людям, які мають відношення до музики, а особливо до грі на гітарі читати обов"язково =)

З кіберпанку

Вільям Гібсон "Нейромантик", "Монна Лиза Овердрайв" і "Мурашовник" (на рахунок останньої назви не впевнений) - це тож література специфічна, можливо не всім буде цікава, але в своєму жанрі забест.

Джеф Нун "Вирт" і "Пыльца" - жорсткі книжки. Аццка суміш sci-fi, кіберпанку і трешу. Читати всім без вийнятку. Таке не можна не прочитати =)

Це з останнього прочитаного. До того читав Анхель де Куатьє і його скрижалі. Я прочитав тільки дві шосту і четверту скрижалі. Книжечки, які заставляють задуматись про сенс життя. Четверта скрижаль називається "Дневник сумашедшего" - від неї може з"їхати криша. Це потік суцільної інформації, яка вливається прямо у мозг, причому настільки все запутано, поморочено і правильно, шо просто мозг починає боліти, так шо особливо схильним до депресії людям читати не раджу.

Ще дуже хороша книжка "Just for fun" - її Лінус Торвальдс написав (засновник відомої операційної системи =)). Цю книжку теж 2 рази перечитав, читати усім, особливо айтішнікам =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Из Трилогия Бартимеуса - Джонатан Страйд. Гарри Поттер отдыхает. Совею всем читать. Намного жесче и реальней. Очень классно написана эта трилогия.

Сейчас читаю Думать и богатеть - Джек Кенфилд. Меняет координально взгляд на мир.!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора прочитав Лєрмонтова "Герой нашого времени" - прекрасна книжка , всім рекомендую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора прочитав Лєрмонтова "Герой нашого времени" - прекрасна книжка , всім рекомендую.

Доречі на рахунок класики "Алиса в стране чудес" - недавно перечитав... зовсім по-іншому сприймається =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На рахунок перечитати: колись ще в школі читав Джека Лондона "Мартен Іден", враження були такі , що закинув екзамени вчити , недавно перечитав - враження трохи інші - роботу не закинув.

Ще один приклад Війна і мир , кожен раз коли читаю , завжди змінюється сприйняття.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прочитав

Головачева - класно всі серії

Лукьяненко - дозоры

Никитина - особливо сподобалась серія "трое из леса" (рекомендую)

Панов - книжки просто захватують пересиляїшся в той світ, і від книжки до книжки все краще і краще !!!!

Злотников, Звягінцев, Буревой - читати можна

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Роберт Асприн - легеньке юмор фентезі

Лукьяненко - дозоры - фещь!

Ща читаю Стругацьких (сталкер, отель біля загиблого алпініста, трудно бить богом.....)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З фантастики:

Ден Сіммонс, тетралогія «Пісні Гіперіона» – одна з кращих сучасних фантастичних саг, на мій погляд.

Роджер Желязни, «Хроніки Амбера» - в принципі, фентезі, але дуже своєрідне і вистачить надовго )))

Хайнлайна можна читати від і до... це дійсно майже класика, як і Гаррі Гаррісона.

2 oSs немає в Стругацьких «Сталкера», є «Пикник на обочине» )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гаррі Гарісон, останнє з фантастики, а так - jedem das seinе, я люблю щось пізнавальне почитать, форуми спеціалізовані наприклад. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кто-то читал Сэмюэля Дилени "Пересечение Эйнштейна"?

ВЕСЧЬ :-)

Доречі я прочитав фантастики приблизно на ящик від телевізора советского. А4 шрифт 6-8. двосторонній друк.

А взагалі рекомендую Пуелло Коельйо єслі в кого поганий настрій, депресняк.

В кого проблеми всякі і багато роботи то прочитайте пригодницьку фантастику легкого типу дійсно Г.Гарісона.

А хто хоче добре загудіти то прочитайте "Основание" всі часті або "Хронікі Амбера"

Рекомендую почитати Леся Бердника, дуже класний український фантаст радянської епохи, правда тоді він був не тим кого слід читати. В нього є такі твори що просто офігіваєш наскіль він круто писав. Зарубіжка відпочиває.

Кому подабається епоха шпіонів СССр і після почитайте про агента "Дронго" Чингіза Абдулаєва

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

О да, я читав "Основание" Айзека Азімова -- просто ульотна фантастика! Рекомендую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я вот в молодости перечитал дофига Стругацких, почти всего Азимова, включая "Основание", Толкина, Урсулу ле Гуин, Муркока....

но после Дилэни , сначала "Вавилон-17", потом "Пересечение Эйнштейна", они все как-то растаяли, ушли курить... потом был Хэмингуэй, Куэльо... не прет штотта :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну ви й даєте. Тут цілий клуб фантастів.

Азімов - це взагалі специфічна література. Справжній інтелектуал.

З сучасних українських добре фентезі (хоч і не люблю загалом) - Марина і Сергій Дяченки, зі старих крім згаданого Бердника - Росохватський. Цікаво. Його "Ритми життя" сьогодні не фантастика, а гіпотези. :D

Не фантасти, література специфічна, патріотична,про минуле України, якого не хотіли визнавати совєтські історики: Юрій Шилов "Брама безсмертя", Юрій Канигін "Шлях аріїв", цікавий Валерій Шевчук "Мисленне дерево" - розвінчує "правду" літописців.

Л-ра легша: той же Шевчук "Жінка зі смутними очима" - трохи з філософським забарвленням.

І почитайте укр. класику: Б.Антоненко-Давидович"Сибірські новели" - правда репресованих, І.Багряний "Сад Гетсиманський" - та ж тематика, В.Барка "Жовтий князь" - про голодомор, Докія Гуменна "Хрещатий Яр" - окупація фашистами Києва 1944 року. Все цікаве і корисне. ІМХО.

Все, що рекомендували і не прочитала буду читати. :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я в последнее время подсел на беллетристику в исполнении Бориса Акунина (он же Аркадий Чхартишвили), и философские повести Харуки Мураками. рекомендую! :ok2:

а вообще с удовольствием читаю классических фантастов вроде Шекли, Брэдбери, Лема и Булычёва. также различную беллетристику - от современной (вроде Александра Бушкова) до классический (Агата Кристи, Артур Конан Дойль, Эдгар По). кроме этого увлекаюсь японской литературой, особенно средневековых авторов. в качестве зарядки иногда читаю Пелевина

все это ессно в бумажном виде и почти все в твердом переплете. с экрана я читаю только башорг и хабру :) вообще читаю много, не реже часа в день. бывает, что и до рассвета зачитываюсь :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Норвежский Лес" - вообще жесть, в депрессию здорово вгоняет... "

На мене зовсім по іншому вплинув - "розставив крапки над "і"" в деяких питаннях які стояли впродовж року. Варто прочитати.

З останнього що читав:

А. Азольский "Диверсант" - зовсім не схожий на сюжет однойменного фільму.

В. Богомолов "Момент истины". Знято фільм "В августе сорок четвертого" - сюжет фільму схожий, проте скорочено.

Книжки як завжди кращі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в качестве зарядки иногда читаю Пелевина

Точно, Пелевин, як можна було його забути. "Книга оборотня", "Омон Ра" і останньої назви не памятаю, кортше про людей - жуків, це да, це варто прочитати.

Сьогодні вночі прочитав "Венера в Мехах" Леопольда Захер-Мазоха - книжка яка в свій час викликала резонанс у всьому світі і перша, яка освітила феномен садо-мазохізму... так собі, хоча знову ж таки філософія =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...