Перейти до змісту

Чемпіонат України. Сезон 2015/2016


Svityaz

Рекомендовані повідомлення

Дніпряни молодці. Давненько такого не бачив. Рубалися на смерть. Давно такого футбол матча не було. Кроти в евр.кубказ і в апл, то 2 різні команди.

П.С. срні червону треба давати було!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 107
  • Створено
  • Остання відповідь
9 минут назад, Onil сказал:

Кроти в евр.кубказ і в апл,

У Європі їм просто з жеребом щастить, а на даному етапі Андерлехт не той рівень! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Позоріще!!! програйте 5-0,але йдіть з поля чемпіонами якими ви ж і є! а так пішли з позором(( шкода,реально опозорилися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"іграют оні а стидно мнє" (с)

Викликають сміх ті хто каже шо програли другому складу шахті тільки тому що вже чемпіонство в кармані, нема мотивації і т.д. Я думаю на 81 хвилині яскраво було видно накал цього надпринципового матчу. В таких матчах не може бути впринципі "невмотивованості".  

Динамо по грі дно і це було давно очевидно. Чемпіонство на бумазі мало допоможе в єврокубках. Хоча на наступний сезон я таких надій і не покладаю ні на кого.

Ну а Ярмола... тут вже він ахуєл по повній. Чи то так корона давить на мозок, чи шо но це просто пздц. За таке дають отпуск на пів-року в вигляді дискваліфікації. Ще сміх викликав рибалка, який з своїм ростом метр з кепкой в прижкє шось там муркав до того ж кривцова. 50 кг агресіїї тьфу ти

 

Но то таке (с) саме ж трагічне в всьому цьому, що це основні гравці національної збірної. І яка там має бути атмосфера після сьогоднішнього цирку? Це вже далеко не "забута" футболка на газоні...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

За словами Сергія Реброва, бійку спровокував Степаненко - він побіг до сектора фанатів "Динамо" і поцілував емблему "Шахтаря".Тоді Вида штовхнув Степаненка, а Ярмоленко збив його. Почалася колотнеча, на поле з лавки запасних вибіг Кучер і вдарив в щелепу лідера "Динамо". Після чого Андрій накинувся з кулаками на захисника "Шахтаря".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Козла СЕРНу не випустили, то Степаненка захотів стати героєм!!!!

Циган піDар раз так налаштовує хлопців. Хоча і в Дирнамо не святі....

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

2:44 ярмола
2:56 гармаш

"В чужом глазу..."

Те ж саме, ще й на донбасс арені. По логіці ярмоленка і ко їх тут взагалі убити мали, за таку то мегапровокацію. Так ще й вболівальники на поле вибігти мабуть мають.

Десь чувак писав, шо йому як вболівальнику ДК, набагато обідніше/принизливіше/позорніше бачити таку гру рідної команди, чим якийсь там жести від гравців ШД, хай хоть факі тикають то і в рівень не стоїть в порівняні з такою унилою грою.

 

п.с. я не є фан шахтаря, і так же не є фан динамо. але динамо вчора впало в моїх очах на глибокі простори океану... хоть би хтось вибачився за ту гниль вчорашню...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 часов назад, w1se сказал:

я не є фан шахтаря, і так же не є фан динамо

Гюльчатай - відкрий лічіко? :) Ну то розкажи за "свою" команду, за яку вболюваєш, а то легше всього інших ... А потім фірмове: я не за тих і не за тих. Но Динамо г..., а Шахтар гарно грає, но я знову не за тих і не за тих... А ЗА КОГО ТОДІ??? Я за Динамо! Той випадок не красить гравців Динамо і програвати треба вміти, як і не красить така "чемпіонська" гра, тут Ребров тупанув по повній! Але сам особисто за ВСЕ, що робив і робить Шахтар, була б можлівисть, то засадив-би і Луческу і Палкіну і тому Денисову-Пенисоффу, Срні з Раком і Степаном разом!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Побачимо, що тепер скаже дисциплінарний комітет Федерації.

Футьло є дзеркальним відображенням суспільства. На зміну донецькому пахану прийшов пахан вінницький, і все так же плює на закон.

Допоки правила не будуть одні для всіх, допоки звьозди не будуть знати, що їх покарають так само,як і гравців Волині ,скажімо- доти в нас не буде порядку ні у футболі, ні у державі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 02.05.2016 at 09:53, Panek сказано:

За словами Сергія Реброва, бійку спровокував Степаненко - він побіг до сектора фанатів "Динамо" і поцілував емблему "Шахтаря".Тоді Вида штовхнув Степаненка, а Ярмоленко збив його. Почалася колотнеча, на поле з лавки запасних вибіг Кучер і вдарив в щелепу лідера "Динамо". Після чого Андрій накинувся з кулаками на захисника "Шахтаря".

Декілька років назад я був на матчі Волинь-Динамо, сидів я не у фан секторі, але серед нас вболівальників Динамо точно не було. І тут Ярмоленко забиває гола і біжить у нашу сторону, пригає, радіє. Цілував він тоді емблему Динамо чи ні, я вже не згадаю, але ж йому тоді гравці Волині підножку не поставили, морду ж йому тоді ніхто не набив. Так шо наказати якомого суворіше, 6 очок зняти щоб і чемпіонство забрали! Як з Волині знімати то вони можуть і по 9 очок, а тут Динамо блін...

 

Такой хоккей нам не нужен (с)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 хвилин тому, Ha3aP сказано:

Декілька років назад я був на матчі Волинь-Динамо, сидів я не у фан секторі, але серед нас вболівальників Динамо точно не було. І тут Ярмоленко забиває гола і біжить у нашу сторону, пригає, радіє. Цілував він тоді емблему Динамо чи ні, я вже не згадаю, але ж йому тоді гравці Волині підножку не поставили, морду ж йому тоді ніхто не набив. Так шо наказати якомого суворіше, 6 очок зняти щоб і чемпіонство забрали! Як з Волині знімати то вони можуть і по 9 очок, а тут Динамо блін...

 

Такой хоккей нам не нужен (с)

Нє, ну на рахунок забрати чемпіонство то ти троха загнув),а от Ярмолу на матчів з десять накуй то точно треба,і як тепер цуко вони у збірній мають рулити,пісєц.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 хвилин тому, yura-patriot сказано:

Нє, ну на рахунок забрати чемпіонство то ти троха загнув),а от Ярмолу на матчів з десять накуй то точно треба,і як тепер цуко вони у збірній мають рулити,пісєц.

Треба вміти достойно програвати, їм не по 17 років. Будуть знати всі тепер що такого робити не можна!

А якщо скажуть ай-я-яй то все до дупи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

50 хвилин тому, Ha3aP сказано:

Треба вміти достойно програвати, їм не по 17 років. Будуть знати всі тепер що такого робити не можна!

А якщо скажуть ай-я-яй то все до дупи.

Ну особисто я не спорю) і писав в якійсь темі,програйте 5-0 але підіть з поля чемпіонами якими ви і є,покрутіть дулі у карманах і все,а не з позором від бійки нікому не потрібної,панятно що так робити не можна,тим більше гравцям у статусі чемпіона нещасного чемпіонату,то ж дійсно не 17років. ІМХО думаю ай-я-яй не буде, но і огого! також,там реально Ярмолу і Кучера треба по повній, але це ж Україна,побачимо що навидумують:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, yura-patriot сказано:

програйте 5-0 але підіть з поля чемпіонами якими ви і є,покрутіть дулі у карманах і все,

Маю гарний настрій то трішки повумнічаю панове)) отож відповім сам на свою писаніну вище накалякану),не можуть вони так,не можуть! бо такі "професіноали" хто? Гармаш,Рибалка? явасумоляю,смішно,Ярмоленко хороший гравець,от і все((( от Шовковський то профі,Гусєв, тут не поспориш,а все остальне так собі не погані гравці,ну да Хачеріді не поганий захисник,але без образ, він тупий,ну хто ще?а да Віда роботяга не спорю,Макаренко нє,Буяльський хай пограє років з три добре тоді буде видно,але не поганий пацан поки що,а нападникі то ваще біда((Теодорчик,Мораєс. АХАХА! сміх,кароч, не то Динамо,не то,да в ЛЧ щось там трішки вийшло,ну так треба,да саме треба щоб так виходило кожен рік,а не раз в скільки там років? і хваляться,тьфу,а Суркіс то вообше прокурений кінь з яйцями,бля хвалиться олігарх що платить командам за те щоб вони відбирали очки у кротів,нууу клоун, і не стісняється,це і так усі знають,але ж ти цука власник, це твої діти,АГОВ!!,тобі не стидно хоча б перед ними? як пацанам то є знати що твій тато комусь платить за перемогу над твоїм недругом,піпєц він якесь зажерте,та мовчи вже, не розголошуй,не підливай масло у вогонь, і тепер після цього матчу нехай усреться!невже не приємніше вигравати просто,як я, МИ колись у дворі грали проти чужого двора,це капєц емоції(в мене мурашкі) та вийдіть виграйте і усьо,нє ну куй з ним, на базу і до тренувань,да щей за не малі гроші,всі ж забеспеченні до неможу)) йолипали,млять .ука,от такі вони пофесіонали срані!!!!!!!!!!!!!

PS: усе написане сугубо моя нікому не потрібна думка,це я так просто,усім гарних днів :).

PS: за збірну переживаю тепер, і думаю не я один,от "професіонали" награли((, с.ка миритися,миритися треба люди!,думаю Ярмоленко може, він емоційний переживе і усе,але той Кучер,без образ його фанам, воно просто тупе,чи хватить йому мізків примиритися не знаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Ha3aP сказал:

Як з Волині знімати то вони можуть

Спочатку суть взнай за що зняли! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

42 минуты назад, yura-patriot сказал:

усе написане сугубо моя нікому не потрібна

Ну чому? У більшості вірно, але чому одне Динамо винуватять? Ах да - останні п'ять-сім років підкилимне і злодюжне чемпіонства Шахтаря - то лафа, а тут один разок (ні у якому разі не виправдовую вчинок Ярмоленко) і всіх собак на Динамо??? А скільки того всього вичворяв Срна, Кучер-симулянт, весь менеджмент і ТБ кротовське... то так, поміж строчок?! А як Рак з гимном ганьбиться то сепар разом з Степою, що у Крим їздить і т.д. і т.п., а тут - о-па все херої пля...!!! Юрко це не до тебе емоції, а в голос про ситуацію. 

 А Суркіс за скільки років вперше це сказав сам після того, як давно журналісти і суспільство бачили "однокласників" і фарм-клуби Шахтаря, а Ахмет-хан це робив завжди но відмовлявся сказати, мовляв це придумали, а на полі була зовсім інша картина і багато років і після цього Суркіс почав відповідно діяти, а тут вголос сказав - знову погано?! Коли весь наш футбол цим проникся, а Суркіс має бути білим і пушистим - ні звісно, но він сказав і правду, а не як страус-Ахмет! А можете змоделювати ситуацію якби у складі Динамо були Зозуля або Федецький? :) Задрав вже той Шахтар зі своїм Ахмето-бразило-циганським табором!!!

P.S. Це теж моя особиста думка! Без образ, нікого не хотів образити, а написав своє! Кожен має право на свою особисту думку і оцінку тих чи інших подій!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, igorgame сказано:

А скільки того всього вичворяв Срна, Кучер-симулянт, весь менеджмент і ТБ кротовське... то так, поміж строчок?! А як Рак з гимном ганьбиться то сепар разом з Степою, що у Крим їздить і т.д. і т.п.,

О да друже,тут я тихо стою у сторонці(не сарказм) а повне розуміння, бо так і є:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Про Шахтар навіть писати не хочеться,з ними усе ясно давно,а от за Динамо переживаю,просто по людськи переживається за них, бо ДК це якийсь рідний клуб,ну не знаю,якийсь він свій близький до цердця,мо це ще з тих часів,(90-х) коли там майже усі наші грали(ну білоруси також наші:))ех, ото була команда,не те що зараз ті Велозу((хоч він і гравець хороший,але ну не то,не то і все,він приходить і грає як ми на роботу ходимо,за гроші, не за Україну не за клуб а за зарплату,от мля мож я і видумую,але це видно навіть з простого погляду,і Драгович щось типу таке,от Віда в рази кращий,ну то таке.

 А млять той Луческу, Срна  і ко(бразильська) взагалі  не цікавлять, не рідні вони,хоч да, в єврокубках  прославляють неньку за що їм дууже велике спасибі ну і грають не погано,не поспориш,команда з України в півфіналі ЛЄ це ж супер! Степаненко мені особливо нормальний,троха вже набрався від Срни тої гнилі підлої,але ще він нормальний,а от Кучер,Ракидський то всьо панятно,не поваги,не розуміння,дєлкі і все тут.

PS: блін Ярмола,нах так було опуститися((хоча звєзду він давно вже вловив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, igorgame сказано:

Спочатку суть взнай за що зняли! :)

Причину я знаю і бачу як можна знімати очки всій команді тому не бачу причин забрати їх і у Динамо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...