Перейти до змісту

ФК Волинь сезону 2015/2016


Onil

Рекомендовані повідомлення

нічия і так добре, враховуючи, що відскочили в першому таймі і закінчили не 2-0 чи 3-0. В захисті - пожежа, в атаці без того ж Бікфалві нема кому щось створювати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 630
  • Створено
  • Остання відповідь

Наставники Василий Сачко и Виталий Кварцяный после матча "Ворсклы" с "Волынью" (1:1) обошлись без традиционного рукопожатия, предписанного Регламентом.

- Я не знаю, куда он делся. Что, я буду бегать за Сачко? Я в гостях, - отметил Кварцяный в разговоре с телеканалом "Футбол 1". - Сачко моложе меня на 30 лет, так что за ним бегать не должен.

Ничего не станется, если я ему не пожму руку. Это не моя инициатива. Я пожал руку другим тренерам, администраторам. Сачко не было, я его не видел.

- Мы как-то разминулись, - объяснил Сачко. - Проблем никаких не вижу. С уважением отношусь к Виталию Владимировичу. Если у него какие-то претензии, пусть мне об этом скажет. С моей стороны все нормально, и быть по-другому не может. Он много для меня сделал, благодаря ему я сейчас работаю тренером.

Отметим, что в матче прошлого чемпионата, когда "Ворскла" обыграла "Волынь" (2:0), Кварцяный в сердцах сказал Сачко, что ему лучше в Луцк не приезжать.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Слабенько звичайно зіграли обидві команди, але це перша гра.

А у Волині потенціал по гравцях хороший, аби грати мали бажання, а не плакали про гроші.

Хоча без них також мотивації мало...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сачко моложе меня на 30 лет, так что за ним бегать не должен.

Нехай і молодший, нехай і у гостях... но так це підкреслювати і про це казати...Кварц у свому репертуарі!:(

а не плакали про гроші.

А ви підете працювати туди де вам зарплату не платять, або почнуть боргувати 7 місяців?!:)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20b231.jpeg

Флорентин Матей подал иск в ФИФА на Волынь

19 июля 2015, воскресенье. 10:50

Румынский полузащитник Флорентин Матей заявил, что не хочет выступать за луцкую "Волынь".

"Подал иск в ФИФА в связи с задолженностью по зарплате. "Волынь" заплатила некоторым игрокам, а мне в клубе платить не хотят, пока я не подпишу новый контракт.

Я уже покинул Украину и вернусь только при условии, если мне не нужно будет продлевать действующий контракт.

Не хочу возвращаться. В такой ситуации мне нужны изменения. У меня есть предложения от многих команд", – сказал Матей.

http://www.ua-footba...isk-v-fifa.html
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в Киатй тоже хоче?

Він хоче нормального, цивілізованого відношення і в решті решт того, що прописано в нього по контракту!!!
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні о 15.00 розпочнеться продаж квитків на цей поєдинок. Перепустки можна буде придбати у касі, що на проспекті Грушевського. До дня матчу саме тут можна буде купити квитки на гру Волинь-Шахтар із 10.00 до 17.00.

Їхня ціна буде такою:

«Standart» (сектори 1, 2, 3, 4, 11, 12, 13, 26, 27, 28) - 35 грн

«Standart +» (сектори 14, 15, 16, 29) - 40 грн

Сектори 5, 6, 7, 8, 20, 21, 22, 23, 24 - 25 грн

«Fan» (Фанати) (сектори 17) - 25 грн

«Lux» (трибуни А та B) - 70 грн

«V.I.P.» (трибуна D, ряди 1-3, 5-6) - 100 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хоче в четвер грати, та ще й на 19-00.

Та не хоче, а вже буде! І Волинь погодилась?:) Чи заплатили щоб погодилась?:)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шкода....

Кобахідзе повернеться в Дніпро

Півзахисник Волині Олександр Кобахідзе найближчим часом повернеться в розташування Дніпра.

Нагадаємо, 28-річний хавбек збірної Грузії належить Дніпру, за Волинь він виступав на правах оренди.

З початку минулого сезону Кобахідзе зіграв 24 матчі в червоно-білій футболці і забив 6 голів.

Додамо, що ще місяць тому Мирон Маркевич не збирався повертати з Луцька орендованих футболістів Дніпра, пише Tribuna.com.

Як відомо, раніше Мирон Маркевич заявив, що у команди серйозні проблеми зі складом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кобахідзе реально для Волинян багато чого значить. Важко буде знайти йому достойну заміну, але нам не звикати...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Важко буде знайти йому достойну заміну

Це зрозуміло! У Дніпра повний атас зі складом, може піти Калініч, а Колома грошей на трансфери не дає! То йому для забави та іміджу олігархічного клуб і футбол були потрібні, а тепер... не до футболу, да і чхав він на нього як і Палиця на Волинь :(
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бєня, жидок зі стажем. Він розуміє, що чемп не той. Прибутки не ті, грн/дол. різниця шалена. Той самий циган, половину скаду продав а купить....не купив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Той самий циган, половину скаду продав а купить....не купив.

Ну у "цигана" склад і так був на 2,5 повноцінні команди, а Дніпро і так на жилах минулий сезон дограв! І був-же результат, розвивай команду... а Колома все завалює!:(
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А як вам таке????

orig_269906.jpg

Грузинский полузащитник «Волыни»Александр Кобахидзе в эфире ТК Футбол прокомментировал информацию о своем возвращении в «Днепр».

«Я пока ничего не могу комментировать, потому что сейчас думаю только об игре с «Шахтером». Про «Днепр» я пока ничего не могу сказать, так как еще ничего не ясно до конца.Когда я окажусь в «Днепре», то уже смогу сказать, что перешел»

Источник — Sport.ua

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А як вам таке???

Він просто класний чувак і справжній професіонал.

Колись з ним пересікся у кінотеатрі Прем"єр Сіті на прем"єрі фільму "Форсаж7",мала йому випадково на ногу наступила,і каже "Вибачте" а він "Да нет не извеняйтесь, всё нормально".Малій 11 років. До чого я це все, він просто хороша людина, і по поведінці і по своїй роботі,ми це самі бачимо,ніколи не жаліється не стоне не симулює ,а просто працює і працює,дай Бог йому здоров"я щоб він заграв у Дніпрі і гарно виступав у ЛЄ! )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...