Перейти до змісту

Чому люди помирають раніше потрібного. Медичні дослідження


VilanS

Рекомендовані повідомлення

Конечно вместо 100грамм мяса (чтобы получить нужные микроэлементы и энергию) можно сьесть 10 килограмм шпината, "но я не такой" - напучивать живот травой и давиться тем чего не хочу ---- УВОЛЬТЕ.

Я бачу матчасть на "уровнє".

Я не против того чтобы кто-то ИМЕЛ свой рацион питания -- НАЗДОРОВЬЕ. Вот только не надо делать из этого КУЛЬТ. Типа коровке больно что её дёргают за сиськи - по-этому ПЕРЕСТАНЬТЕ пить молоко, есть сыр и сметану. Откуда вам знать больно ей или приятно. Я думаю не больно - былоб больно, то все доярки лежали бы в травматологии. И,Т,Д

А Ви подивіться на реакцію корови коли її доять і коли її ріжуть.А ще краще,гаспадін хішнік,самі заріжте,а не в магазинчику готовеньке купляти.))

Вот интересно почему ОБЫЧНЫЕ люди не делают демонстраций, телепередач и.т.д в отстаивание своих НОРМАЛЬНЫХ для человека норм. Всё время общество чем-то ущемляет пида..сов геев, негров, веГанов, вечно они хотят чего-то, т.е. признания их ненормальности (щас на меня накинутся :) особенно последние). Да ни кто вас не трогает , пока вы не лезите со своим уставом в чужой огород --- еште что угодно, крастесь в любой цвет, любите друг друга в зад, только перестаньте голосить на всех углах и бегать с транспарантами пропагандируя ваш "нормальный" образ жизни. Пока большинство мясоеды - нормальные МЫ, когда будет большинство траво-едов и траво-нюхов, нормальные будут ОНИ, и вот когда нормальные будут ОНИ - я буду ненормальным -тихо сидящим и ЖРУЩИМ мясо.

Отак хішнікі ставлять в один ряд веганів і геїв(так колись совєти робили і за це саджали).А чьо, вони ж нормальні.))) А ми тут лєзєм.Шо не бігборд-так реклама шпінату.То шпінат "забіяка",то "всеволодівський" шпінат.

— Нет, Киркоров мне не нравится. Слащавый он какой-то, подкрашенный весь, подпудренный как баба… Одно слово — румын.

— Так он же болгарин.

— Да? Какая разница?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

to zaHARE:

zaHARE: Я бачу матчасть на "уровнє".

1. Про матчасть.... она у мэне на "уровнэ". Мы говорим про обобщение или Вы хотите чтобы я составил Вам меню?

zaHARE: А Ви подивіться на реакцію корови коли її доять і коли її ріжуть.А ще краще,гаспадін хішнік,самі заріжте,а не в магазинчику готовеньке купляти.))

2. А ещё надо у коровы после доения взять мазок, кал и мочу на анализ. Сам не рЭзал - но не однократно присутствовал (не сочтите ПАН за хвастовство) , помогал в селе как мог. А ещё посадите на кол всех охотников и рыболовов.

zaHARE: Отак хішнікі ставлять в один ряд веганів і геїв(так колись совєти робили і за це саджали).А чьо, вони ж нормальні.))) А ми тут лєзєм.Шо не бігборд-так реклама шпінату.То шпінат "забіяка",то "всеволодівський" шпінат.

3. Я ни кого в один ряд не ставил - не имею полномочий, но ход Вашей мысли мне нравится. Я же ЧьОтко написал ..... делайте что хотите ....., но не надо это пропагандировать, не надо влиять на моих детей. Я сам как нибудь разберусь кем мне и моим детям быть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

to zaHARE:

Я же ЧьОтко написал ..... делайте что хотите ....., но не надо это пропагандировать, не надо влиять на моих детей. Я сам как нибудь разберусь кем мне и моим детям быть.

Вам и Вашим детям никто и ничего не навязывает.Не понимаю откуда Вы это взяли.То,что мы это обсуждаем,кстати между теми,кому это интересно,то не значит,что кто-то Вам что-то навязывает.Вы же не придрались к Ромахе,что он навязывает Вам и Вашим детям не есть быстрых углеводов и сахара.Кстати,из всей поданой мною информации о картошке,алкоголе,мясе,сахаре,Вас больно задело только мясо.Хотя я в своем посте никого ни к чему не призывал.

Меню мне составлять не нужно,особенно если понятие вегетарианства у Вас на уровне шпината и капусты(впрочем это у большинства,так,что это,по Вашим меркам,нормально).

Я всегда хищникам,к коим Вы себя причислили,говорю:Хочешь мяса-убивай своими руками.Тогда это будет честно(в какой-то мере) выглядеть.Мужик,а чо.Кормить, поить,заботиться,а потом привязать беспомощное животное и зарезать. Добытчик!Воин!Не?

Охотников и рыбаков на кол не сажаю.Они ведь не охотники вовсе.Убийцы.Поймать в оптику кабана или оленя и завалить его может даже бухой,толстый депутат,сидя на стуле.Никаких навыков или инстинктов не нужно.

Простите,что каким-то образом вызвал у Вас гнев и возмущение.Я излагаю не только лишь свою точку зрения,но и точку зрения мудрых и уважаемых людей.

Насилие порождает насилие.И не важно умирают люди от войн или болезней.Так же как и беспомощное животное в момент смерти думает :"За что?". Так и мы когда приходит смертельная болезнь или убийца с автоматом спрашиваем:"За что?" А ведь те,люди,которые в нас стреляют считают себя нормальными.

Мир Вам.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якось дивно темка переросла з звичайного такого за здравія в веганосрач :)

На вихідних разом з сином (7 років) дивились всякі смішинкі на ютубі, ну і так лінк за лінком потрапили на реальні зйомки птахоферми, умови в якіх живуть циплята, як з ними поводяться фермери. Ну і на наступний ранок діалог:

- Тато, так з тими циплятками жорстоко, такі бідненькі...

- А шо, синку, не будеш більше їсти курочку?

- Ні, курочку їсти буду, просто циплятка бідненькі :_07:

Так само і в селі, коли гостюють, мої діти цілком усвідомлюють, що ці тварини виростуть та підуть на мясо, щоб вони їли смачненькій борщік або інше... Це не заважає їм відноситись до них з ніжністю за життя, так само як і їх дідусь та бабуся. У всякої істоти своє призначення, якби ми не їли тварин, їв би хтось інший, закон...

Та і помремо ми всі однозначно, хтось тяжко в муках, хтось швидко і не помітно, бісить тільки те як люди носяться з своїм життям, неначе вони дуже важливі, дійсно зробили щось таке чудове, що їм прям і вмирати не можна, прям все обвалиться без них, замість того, щоб радіти життю, тратять час на те - щоб уникниту неминучого. "Давайте вот я буду їсти одну правильну їжу, прям кожну калорію рахувати, бігати зранку, боронь боже робити щось небезпечне, а потім перечіплюсь в себе хаті впаду і помру" (а випадків такіх сотні, що-що, а почуття гумору в Бога на рівні). До чого я, нам дали це життя, дали навколо людей, щоб робити їхні миттєвості щасливими, не варто так багато думати про свою дупу, ось якщо за тебе хтось рідний турбується, оце вже щастя ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ДІЙСНО! є такий нюанс!

"Коли рак вилазить з відра, яке повне раків, то він не може вилізти. Бо інші раки чіпляються кліщами."

"Приходить вегетаріанець на застілля. Йому тут від всього серця і душі накидають курки, свіжини, ковбаски, сиру. А він каже, я не буду, бо люблю капусту.

І почалось!!! Тільки встигай вислуховувати: А чому? Да ти загнешся! Це ж неправильно. А як ти тоді живеш? А чому ти нас не уважаєш?"

ПАРАЛЕЛЬ! маю друзів, які пють пиво.

"Зібрались прогулятись. Зайшли на перекус. Вони беруть пиво. Я беру мінералку чи пепсі. КРУГЛІ очі!!! Ти що не мужик? Ти нас не поважаєш?

Тож порадій разом з нами, випий пива. Пиво це калорії, а пепсі то хімія. І понеслась."

І ніби не чіпаєш, ніби робиш своє, але починає той хто хоче теж салату, чи хоче морозиво замість пива, чи смачний кусок торта замість курки.

Я собі замовляю і бачу, що люди їдять і теж хочуть!!! А що їм заважає??? Хочуть і те і те, а можна або те або те. Але в цей час купа критики від них!!!

Через пів року, спокійне сприйняття. Люди тупо з водки з закусоном перейшли на коньяк, а потім почали мішати коньяк з пепсі і тд і тп.

Але відмовитись не можуть, БО ХОЧЕТЬСЯ!!! вони кажуть: Хочу врєдного чогось жареного!!!

Робіть висновки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Була така приказка - хто не палить і не п'є, той здоровеньким помре)))) Ніколи не був поборником всіляких дієт, але, ніколи не осуджував тих, хто вибрав інший спосіб життя - вегетаріанство, чи щось на кшталт того. Років з 10 тому, був на святі у крішнаїідів - смачні солодощі, смачна кухня. Але, мені більше до смаку сальце, м'ясце, ковбаска.... І от що органічно не сприймаю, коли в компанії знаходяться "індивідууми" які вбачають неповагу, якщо я з ними чергову другу літру горілки не хильну))) Колись сказав одному, що я тебе , коли тверезий, ледь сприймаю, а уяви, якщо хильну півлітра, що буде?)) Питання хто правильніше живе, хто здоровіше харчується ,риторичне. Один монах сказав мені - я сповідую такий спосіб життя, подобається-гайда зі мною, ні, йди своїм шляхом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Біле - чорне, біле - чорне, біле - чорне. Та блін яке вибрати? Та візьму біле, а потім накину чорне.

Важливо тільки ТЕ, що Вам ДОБРЕ!!! Ми тут пишем ТЕ, що НАМ добре!!! Ваше право вибирати, бо МАЄТЕ ШАНС з чогось вибрати!

п.с. якби я жив 200 років, ви знаєте я би всіма фібрами сказав би, да ну нах комусь щось розповідати, щоб потім всі показували пальцем

і ще гірше доколупувались. А як? А що? А чому? А чому не хочеш розказати? і тд і тп.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є якась дієта по групам крові, в мене друга, "землероби", мають по ідеї кашки подобатись, ан ні, з зернових можу їсти... майже нічого, а от мнясце-сальце - тікі подавай! :)

Хоча... згідний з тим, що "ножом и вилкой роем мы себе могилу"

Полюбляю дивитись документалку про виживальщиків, типу Беарл Грівса - просто вражає, як люди, поставлені в первісні умови збирачів дарів природи обходятся кількома яблучками, жменею зерен чи плодів чи кількома рибками. Ну зрідка ще вдається вполювати щось розмірів ворони. Проте тягнуть на такому раціоні до тижня, потім напевно віджираються, звичка бере своє :)

В мене племінник, той взагалі "сонцеїд", не їсть дитина зовсім, раз батьки зробили експеримент - нічо їсти не примушували ВЗАГАЛІ (і чекали, коли ж його "на хавчик проб'є" smilie7.gif ) Так він два з половиною дні нічо не їв, тільки воду з кулера хлебтав, потім батьки схаменулись, почали кормити "насильно".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

.....все класно але: що одному добре, те іншому "смерті подібно". Є різні люди на рівні "фізики" та сприйняття навколишнього світу а також "зовнішніх подразників". Є люди які курять і п"ють каву при підвищеному артеріальному тиску, є що навпаки увесь час гіпотоніки і при цьому всьому відчувають себе суперски. Фізіологічно люди різні , типи характерів також, місця роботи та специфіка також. Менежеру чи сисадміну незавадить заняття спортом, а вантажнику чи слюсарю треба займати чимось голову. Головне збалансованість організму фізичних навантажень та розумових, плюс "величина тараканів" в голові. Та і стрес організму час від часу теж незавадить

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Була така приказка - хто не палить і не п'є, той здоровеньким помре)))) Ніколи не був поборником всіляких дієт, але, ніколи не осуджував тих, хто вибрав інший спосіб життя - вегетаріанство, чи щось на кшталт того. Років з 10 тому, був на святі у крішнаїідів - смачні солодощі, смачна кухня. Але, мені більше до смаку сальце, м'ясце, ковбаска.... І от що органічно не сприймаю, коли в компанії знаходяться "індивідууми" які вбачають неповагу, якщо я з ними чергову другу літру горілки не хильну))) Колись сказав одному, що я тебе , коли тверезий, ледь сприймаю, а уяви, якщо хильну півлітра, що буде?)) Питання хто правильніше живе, хто здоровіше харчується ,риторичне. Один монах сказав мені - я сповідую такий спосіб життя, подобається-гайда зі мною, ні, йди своїм шляхом.

Я Вас поддерживаю и хочу добавить один нюанс. Когда Вы приглашаете в гости человека, зная что он не ест "традиционной кухни" , то Вы заранее должны побеспокоится о том:

Первое: Предупредить что для него там нечего будет жрать, и соберётся компания которая будет бухать, матерится и есть мясо. По-этому пусть решает идти ему или нет.

Второе: (если человек вам дорог) Побеспокоиться о его "нетрадиционной" еде , нарезать салатов, отдельно в пароварке сварить гречку (без масла), и.т.д. Чтобы ему было комфортно. И приготовиться отстаивать его "нетрадиционные" взгляды - чтобы Ваши друзья НАКАТИВ по 350 :) его не заклевали :)

В любом случае, хоть мне и по болту - кто что ест..... но я приверженец... ПЕРВОГО т.к. большинство моих знакомых ----- норм... ВСЕЕДЫ.

ДА КСТАТИ: Есть Вегетарианцы, уже есть ВеГаны, пидармоны,гомосеки, ой ГЕИ .... а кто МЫ? Никто - как всегда? Или мы всё же НОРМАЛЬНЫЕ?? :) Или мы тоже как то должны обзываться?????? Наверное ПОЛНЫЕ-НАТУРАЛЫ!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Помираємо раніше, бо живемо примітивно, не в гармонії з собою та Землею, а також несвідомо й невідповідально. Від цього швидко виснажуємось та далеко в душі бажаємо покинути цей світ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

а людям подобається вважати себе хижаками... "володарями життя"

Теща працює лікарем в дитячій поліклініці. Багато може розказати про дітей тих, хто став "на путь істинний" і м"яса не їсть і дітям не дає

Діти за вітром ходять, з болячок не вилазять, але мамочок переконати що дітям і м"ясо і сир і яйця і рибу їсти необхідно не виходить, бо то все трупятина і т д

В дорослому віці хто зна... може й корисно від того відмовитися, не буду сперечатися.

В дитячому - якраз навпаки - необхідно те все їсти щоб повноцінно розвивавалась дитина

Можна бути здоровим і активним вегетаріанцем, купа зірок і спортсменів такими є, але в нашій країні з рівнями цін і інформаваності населення це майже неможливо. Звичайно, і доросла людини і дитина, якщо не отримує тваринних білків і т.д., то має отримувати таку ж порцію рослинних. Наприклад, замість куска м"яса - чашку бобових. Словом, потрібно мати такий раціон, який би задовільняв усі потреби організму у поживних речовинах. На одній картоплі і капусті не навегетаріанствуєшся. Також грає роль якість рослинних продуктів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а людям подобається вважати себе хижаками... "володарями життя"

Теща працює лікарем в дитячій поліклініці. Багато може розказати про дітей тих, хто став "на путь істинний" і м"яса не їсть і дітям не дає

ну, вегетаріанці також хворіють :(

якщо зайти в лікарню і на площі_перед_Цумом крикнути "хто тут вегетаріанці" - відсоток, напевно, буде схожий

Так, вегетаріанці хворіють, вони не є якимись надлюдьми, чим би людина не харчувалась, застерегти себе від так званих "хвороб бідних", наприклад інфекційних, вірусних і т.д., розповсюдження яких залежить більше від рівня життя, санітарії, медичного обслуговування, іноді буває дуже складно. Але дослідження вказують, що від "хвороб багатих" (рак, діабет) більше захищені люди, які не вживають тваринної їжі. Дуже складно в це все повірити, бо маємо певні звички, традиції, стереотипи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Одразу скажу - я не вегетаріанка, теж люблю м"ясце і т. д., але який двиний збіг - зараз якраз читаю книжку "Китайское исследование", Колин Кемпбелл, Томас Кемпбелл. Читаю і офігіваю - пишуть вони, що за 40 років медичних досліджень теж прийшли до висновку, що люди, які вживають тваринну їжу, набагато більше хворіють раком, діабетом, сердцево-судинними захворюваннями - як вони називають - "хвороби багатих". Виявляється, генетична схильність - це лише 2-3% фактор в цих випадках. Це не змусило мене поки змінювати звички в харчуванні, але принаймні змусило серйозно задуматись. Купа реальних багатогранних досліджень, спонсорами яких НЕ виступали світові продуктові бренди чи фармацевтичні компанії, здаються мені вагомішими аргументами, ніж наші стереотипи. Ми дууууже недооцінюємо роль харчування, а вона часто грає настільки ж вагому роль в нашому здоров"ї, як фізичні навантаження і психологічний стан, а в більшості випадках - вирішальну.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...