Перейти до змісту

Порушення ПДР автомобілями ГФ, які офіційно заступили на чергування.


Lexx_Giant

Рекомендовані повідомлення

Ніні.. як показує практика.. якщо ВСЕ зробити культурно і ввічливо.. ніхто притензій не має.. Навпаки, поводяться коректно і дякують, ми теж дякуєм за розуміння, бажаємо щасливої дороги.)

Підтверджується в 99,9%. От саме коли підтверджуєтьяс тоді й вонізма..)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 60
  • Створено
  • Остання відповідь

Ще питання на рахунок примусової зупинка чужих авто у екстрених випадках..

1. Бухий за кермом... 100% відомо.

2. Підозра на злочин за участю водія... орієнтування з МВС + коли самі є свідками.

3. Орієнтування на перебування у салоні зброї, вибухових речовин і пристроїв.

Ну зупините машину в якій є зброя, і далі що? яким чином ви зможете протидіяти? спробуєте зупинити бухого на крузаку так він перелякається та перетворить Вашу машину на груду металу з людьми всередині, та й згідно правил самооборона не має права зупиняти автомобілі. Кожен повинен займатись своїми справами - міліція та ДАІ ловити бухих, зброю\вибухівку, самооборона посильно допомагати їм, контролювати їх роботу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

міліція та ДАІ ловити бухих

хехе :(

А якщо з ДАІ в машині буде 1-2 представника самооборони, то у бухого буде набагато менше шансів бути відпущеним по дзвінку\за гроші.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хехе

розумію твій сарказм, але

Ну зупините машину в якій є зброя, і далі що? яким чином ви зможете протидіяти? спробуєте зупинити бухого на крузаку так він перелякається та перетворить Вашу машину на груду металу з людьми всередині

крім того

згідно правил самооборона не має права зупиняти автомобілі.

бо "чувак на крузаку - буде в деякій мірі правий", з точки зору закону, скаже в суді - "мене бідолагу якісь бандити намагались зупинити, що мені залишалось робити" і т.п.

А якщо з ДАІ в машині буде 1-2 представника самооборони, то у бухого буде набагато менше шансів бути відпущеним по дзвінку\за гроші.

ось це - да

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а як вплине обговорення на форумі на Ваше подальше рішення?

Мені здається, це питання вперше треба обговорювати з ДАІ, і вже потім виносити на обговрення. Бо якщо буде порушення, і вони його зафіксують, штраф платити всерівно прийдеться водієві, незалежно від того, чи проголосували тут за чи проти.

Цікавить думка громадськості. Звичайно відповідальність з групи за порушення ніхто не знімає. І штрафи теж оплачуються на загальних засадах.

Якщо не зрозумів.. то мова про те.. як пересічні громадяни відносяться до порушення ПДР.. і чи можна випрадати їх порушення за обставин коли надається допомога потерпілим, НІ В ЯКОМУ РАЗІ не наражаючи на НЕБЕЗПЕКУ інших учасників дорожнього руху.

Тобто перетнув подвійну суцільну при розвороті на порожній вулиці, а бухий батько мамку встиг відфігачити, а до дитини добратися не встиг.

Або з острівця безпеки добігли і наклали джгут стікаючому кровю відвідувачу дискотеки.

Якось так.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і чи можна випраВдати їх порушення за обставин коли надається допомога потерпілим, НІ В ЯКОМУ РАЗІ не наражаючи на НЕБЕЗПЕКУ інших учасників дорожнього руху.

здається, за таких умов, порушення і так є виправданим, тобто, десь і в правилах таке було...якщо не помиляюсь...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Про дитину в три години ночі -- для трагічних наслідків не потрібно, шоб вона сама перебігала дорогу. Достатньо, щоб вона була в автомобілі батьків, які з якоїсь причини їдучи вночі по вулиці по раплять в ДТП лише тому, що автомобіль ГШР навіть з увімкненою аварійкою і купою іншої ілюмінації раптом вирішить, що він має перевагу в русі, проїжджаючи на червоне світло, розвертаючись або виїжджаючи з другорядної вулиці на головну.

Перша думка, яка виникне при зустрічі з невідомим автомобілем, який мерехтить стробоскопами в ліхтариках і аварійкою -- "знову п'яне бидло на дорогах, творить що вздумалось".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще питання на рахунок примусової зупинка чужих авто у екстрених випадках..

1. Бухий за кермом... 100% відомо.

2. Підозра на злочин за участю водія... орієнтування з МВС + коли самі є свідками.

3. Орієнтування на перебування у салоні зброї, вибухових речовин і пристроїв.

Ну зупините машину в якій є зброя, і далі що? яким чином ви зможете протидіяти? спробуєте зупинити бухого на крузаку так він перелякається та перетворить Вашу машину на груду металу з людьми всередині, та й згідно правил самооборона не має права зупиняти автомобілі. Кожен повинен займатись своїми справами - міліція та ДАІ ловити бухих, зброю\вибухівку, самооборона посильно допомагати їм, контролювати їх роботу.

Далі передамо водія і всіх хто був в машині працівникам міліції.. зробивши так, щоб вони не втікли... по можливості з відеофіксацією.

Буває так, що виявляє таких саме чергові ГФ.. тоді, як діяти до приїзду ДАІ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

бо "чувак на крузаку - буде в деякій мірі правий", з точки зору закону, скаже в суді - "мене бідолагу якісь бандити намагались зупинити, що мені залишалось робити" і т.п.

типовий Дартаньян на крузаку :(

в нього ще й родичі в прокуратурі :(

і всі йому повірять і поспівчувають

p.s. з Дартаньянами по іншому (зараз) не поборешся,

ну якось так

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якось так.

Благими намерениями вымощена дорога в ад. Тетяна Чорновіл яка була праведна, а вже дивись і кнопочки за когось тисне, в боротьбі за правду. Щось схоже і ти просиш: ну ми ж не просто так через сплошну двойну, а за правоє дєло. Убийца дракона сам становится драконом.

Я проти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оті всі приватні охоронні фірми порушують правила руху постійно (не знаю їдуть на виклик чи ні)), але з ними аварій і різних аварійних випадків я не памятаю.

Тому особисто я, нічого не маю проти якщо автомобіль ГФ у крайній необхідності порушить правила руху. Але автомобіль має бути добре помітним у темну пору доби (в ідеалі, встановлення проблискового маячка оранжевого кольору).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Про дитину в три години ночі -- для трагічних наслідків не потрібно, шоб вона сама перебігала дорогу. Достатньо, щоб вона була в автомобілі батьків, які з якоїсь причини їдучи вночі по вулиці по раплять в ДТП лише тому, що автомобіль ГШР навіть з увімкненою аварійкою і купою іншої ілюмінації раптом вирішить, що він має перевагу в русі, проїжджаючи на червоне світло, розвертаючись або виїжджаючи з другорядної вулиці на головну.

Перша думка, яка виникне при зустрічі з невідомим автомобілем, який мерехтить стробоскопами в ліхтариках і аварійкою -- "знову п'яне бидло на дорогах, творить що вздумалось".

Перша думка в кого? Не варто за всіх говорити.

Написав жеж.. В УМОВАХ ЕКСТРЕННОЇ НЕОБХІДНОСТІ, НЕ СТВОРЮЮЧИ АВАРІЙНУ СИТУАЦІЮ І ВРАХОВУЮЧИ ДОРОЖНЮ ОБСТАНОВКУ.

Кому ще не ясно, що це не на проспекті Волі в 12 год дня?

Їде авто на червоне світло.. помаленько, з стробоскопом, пересвідчившись, що нікому не заважає.. Їде в ньому група, яка отримала ЕКСТРЕННИЙ виклик... наприклад.. дослівно.. чоловік вбиває дружину (правда по приїзду виявилось, що бабуся мяко кажучи трохи перебільшила..))))

Я що стараюсь вияснити... чи оправдовує суспільство порушення ПДР, в межах здорового глузду звичайно, коли надаєься допомога другій людині, яка її дуже потребує. Це для мене дуже важливо. На стільки важливо.. бо ми такі ж як ви.. і не хочемо бути над законом. Також хочу щоб лучани і гості нашого міста розуміли.. що якщо ПДР порушується, то для того і в тих випадках.. коли по іншому не можна.. бо є серйозна загроза не встигнути.

Всім дякую за розуміння і за критичні висловлювання, особливо за толкові.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якось так.

Благими намерениями вымощена дорога в ад. Тетяна Чорновіл яка була праведна, а вже дивись і кнопочки за когось тисне, в боротьбі за правду. Щось схоже і ти просиш: ну ми ж не просто так через сплошну двойну, а за правоє дєло. Убийца дракона сам становится драконом.

Я проти.

Тобто. Категорично проти того, щоб чергова група швидко доїхала до місця де вона потрібна, бо Тетяна Чорновіл кнопкодавить. Так?

Або.. рухайтесь виключно по ПДР, бо ви ж боретесь за правду.. відповідно вам не можна їх порушувати. Або.. не носіть камуфляж.. ви ж не військові.

ТОБТО КАТЕГОРИЧНО НЕ МОЖНА ПОРУШУВАТИ ПДР .. НІКОМУ!!! НІ ПРИ ЯКИХ ОБСТАВИНАХ. !!! ТАК?

Можна тільки при наявності мигалок. Так?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ми вже говорили про умови екстренної необхідності і стоянку на острівках. В нас чомусь кожен вважає, що його необхідність -- сама екстренна, а всі інші нехай йдуть лісом.

Я лишаюсь при своїй думці, що закон в цілому і ПДР зокрема -- одні для всіх.

Вважаєте, що повинні мати більше прав, ніж інші -- лобіюйте зміни або доповнення до ПДР. Зараз при владі досить людей, які туди прийшли завдяки Майдану і мають відношення до Самооборони. Якщо зможете аргументувати свою потребу -- зміни в ПДР або накази, які розширять повноваження і права ПДР, можуть бути прийняті досить оперативно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тобто. Категорично проти того, щоб чергова група швидко доїхала до місця де вона потрібна, бо Тетяна Чорновіл кнопкодавить. Так?

Або.. рухайтесь виключно по ПДР, бо ви ж боретесь за правду.. відповідно вам не можна їх порушувати. Або.. не носіть камуфляж.. ви ж не військові.

ТОБТО КАТЕГОРИЧНО НЕ МОЖНА ПОРУШУВАТИ ПДР .. НІКОМУ!!! НІ ПРИ ЯКИХ ОБСТАВИНАХ. !!! ТАК?

Можна тільки при наявності мигалок. Так?

Я не бачу різниці між кнопкодавами-регіоналами і кнопкодавами-чорноволами.

Мені монопєсуально хто мене зіб'є на дорозі п'яний водій чи самооборона-самопоміч-автомайдан і т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якось так.

Благими намерениями вымощена дорога в ад. Тетяна Чорновіл яка була праведна, а вже дивись і кнопочки за когось тисне, в боротьбі за правду. Щось схоже і ти просиш: ну ми ж не просто так через сплошну двойну, а за правоє дєло. Убийца дракона сам становится драконом.

Я проти.

Тобто. Категорично проти того, щоб чергова група швидко доїхала до місця де вона потрібна, бо Тетяна Чорновіл кнопкодавить. Так?

Або.. рухайтесь виключно по ПДР, бо ви ж боретесь за правду.. відповідно вам не можна їх порушувати. Або.. не носіть камуфляж.. ви ж не військові.

ТОБТО КАТЕГОРИЧНО НЕ МОЖНА ПОРУШУВАТИ ПДР .. НІКОМУ!!! НІ ПРИ ЯКИХ ОБСТАВИНАХ. !!! ТАК?

Можна тільки при наявності мигалок. Так?

Не так. Якщо вже виникла така нагальна потреба їздити з порушенням ПДР то зробїть це по закону, оформіть машину на ГО, приточіть туди мигалки і порушуйте, тоді пересічний народ буде ставитись із розумінням, та у випадку ДТП буде винен не автомобіль самооборони, який розвертався через суцільну, а, припустимо, водій жигулятора-привида з непрацюючою проводкою, який вирішив о 2 ночі перевезти його зі стоянки в гараж(образно кажучи).

Не та в нас дорожня обстановка, щоб безкарно порушувати ПДД, і у випадку ДТП, мета порушення ПДД відпаде на другий план, всі камні полетять саме на самооборону, перекресливши в очах спільноти всі попередні заслуги.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зауважую.. НЕМА його ЕКСТРЕННОЇ необхідності. Патруль там не для себе. В кишеню СОБІ нічого не кладе. Патруль там НЕ ДЛЯ СВОЄЇ ВИГОДИ, а для ПОРЯДКУ.

Бабла з автомобілістів не бере, відпочиваючим у Шайбі не заважає..)) Заважає тільки бухим, які звідти пробують виїхати ледь стоячи на ногах, попереджує тілесні ушкодження, робить зауваження пішоходам щоб не лазили по дорозі, гальмує велосипедистів без освітлювальних пристроїв.

Це не виправдання.. це пояснення ситуації. І доречі зупинялись біля того екіпажу люди.. цікавились, були навіть якось такі, що повертались і привозили хлопцям пакет з печивом і соком.))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А тепер увага ще одне питання.

1. Хто з вельмишановних дописувачів бачив НЕПРАВОМІРНІ ДІЇ групи, яка заступила на чергування, ГРУБО порушила ПДР, і це призвело до аварійної ситуації?

2. ХТО чув про такі маневри взагалі і наведе приклад, що під час них хтось постраждав або НАВІТЬ могла виникнути аварійна ситуація?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А тепер увага ще одне питання.

1. Хто з вельмишановних дописувачів бачив НЕПРАВОМІРНІ ДІЇ групи, яка заступила на чергування, ГРУБО порушила ПДР, і це призвело до аварійної ситуації?

2. ХТО чув про такі маневри взагалі і наведе приклад, що під час них хтось постраждав або НАВІТЬ могла виникнути аварійна ситуація?

Те що я не бачив і не чув, не означає що цього не було чи не буде в майбутньому і що це не призведе до непоправних наслідків.

Прикрути голосувалку, як батька прошу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Патруль для порядку порушує порядок, ага.

Поветраємось до давно поставленого питання, на яке відповіді так і не було: хто має вирішувати міру допустимого порушення законів для ГШР? Які закони переступати можна, які ні? ПДР можна порушувати? А забирати в громадян їх транспортні засоби для переслідування злочинців або швидкого прибуття на місце злочину? Так/ні? Чому?

Якщо я не представник громадського формування, а громадянин без формування -- чи можу я так само порушувати ПДР в випадку екстренної (на мій погляд) необхідності? Адже за законом я теж можу слідкувати за порядком на вулицях міста точно так само, як ГФ.

Між іншим, в деяких цивілізованих країнах почали забороняти переслідування поліцією злочинцівипо місту, щоб не наражати при цьому на небезпеку інших учасників руху. Ризик від порушення ПДР навіть з маячками/сиренами не виправдовується доброю метою, адже може призвести до набагато важчих наслідків.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як її прикрутити... бля ту голосувалку..??? )))

Ти вже, мабуть, не можеш редагувати перше повідомлення. Треба в модерів просити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо я не представник громадського формування, а громадянин без формування -- чи можу я так само порушувати ПДР в випадку екстренної (на мій погляд) необхідності? Адже за законом я теж можу слідкувати за порядком на вулицях міста точно так само, як ГФ.

Оце класно написав!!!

Якщо куля в лоб то куля в лоб :0155:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут в принципі і без голосувалки все зрозуміло. ))

Ну ні?.))

Є категоричні люди.

Є люди не категоричні (яких більшість)

А є просто "святі", які не порушують законів ні в миру.. ні Божих.. і ведуть суворий нагляд щоб так робили всі на світі.))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...