Перейти до змісту

"Азов"? Ось це такі захисники Вітчизни?


Miro

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 128
  • Створено
  • Остання відповідь
Лінк на що?

на прецедент

Якщо цього немає в інтернеті, значить цього не було.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо цього немає в інтернеті, значить цього не було.

А якщо в когось особисто, чи в його родичів/знайомих був прецедент, то на це теж треба шукати пруф? :)

Тоді на борді створюється тема з обговреннями на 10 сторінок і видачею РО ^_^

Або хоча б коротко описати події, якщо вже оскаржуєш кимось сказане.

"Приїхали і обматюкали" - не варіант.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чув що хлопці з азову кришують видобуток бурштину по всій житомирській та рівненських областях.в таких селищах як клесів сарни олевск та інш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чув що хлопці з азову кришують видобуток бурштину...

і з Айдару... і з Самооборони... і з ...

..........................................................................© ББС

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

цікаво в яку "базу" вони це все кладуть?

От я теж звернув на це увагу.

Імхо, мєнт мав б мати з собою списочок номерів роверів, що в розшуку. А не створювати собі "бд даі на ровери".

По сабжу - навіть не хочеться дебілів обговорювати. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Офіцер завжди лишається офіцером, навіть коли в кізяк п'яний. Не буду нічого казати про Азов але ви уявляєте як вини себе ведуть там на фронті коли п'яні? Міліція має жорсткіше реагувати, хочаб викликала "старших" з Азова хай би їх забрали або ще краще, попакували би їх.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора заходив в "СамоОборону". Виявляється, кабінет "Азова" якраз напроти їх кабінету. Але, як мені сказав один самооборонівець (більш там нікого не було; напевно, усі були на виїзді) - люди там бувають дуже рідко. Чути, як постійно дзвонить телефон.

Коротше, бачу, з "Азовом" може це усе сильно затягнутись.

Про всяк випадок залишив свій телефон. Розповів йому усю історію,але впевнений, що ніхто там особливо заморочуватись не буде, щоб телефонувати, коли будуть азовці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

був прецедент.

дайте лінк

в мордокнизі був пост і обговорення

Якщо, раптом, попадеться вам на очі - дайте посилання в ЛС або викладіть тут.

Гадаю, не тільки мені буде цікаво почитати щось нове про ГШР.

Дякую :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора заходив в "СамоОборону". Виявляється, кабінет "Азова" якраз напроти їх кабінету. Але, як мені сказав один самооборонівець (більш там нікого не було; напевно, усі були на виїзді) - люди там бувають дуже рідко. Чути, як постійно дзвонить телефон.

А чому в "Самообороні" не спитали чи їхній представник їздив вночі з мєнтами на бусі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я льотчик, я в танкє горєл (с)

абсолютно нічого дивного. й не тільки "азов" такий, а всі інші також, частина залишається адекватними, частину з'їдає посткомбатанський синдром...

незрозуміла війна, незрозуміле ставлення суспільства, відсутність психологічної реабілітації - ось й результати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А чому в "Самообороні" не спитали чи їхній представник їздив вночі з мєнтами на бусі?

більш там нікого не було; напевно, усі були на виїзді

Розповів йому усю історію,але впевнений, що ніхто там особливо заморочуватись не буде, щоб телефонувати, коли будуть азовці.

Останню фразу я не просто так написав - було видно, що йому геть не цікаво, слухав лише, щоб лише слухати. Чи розбудив його, чи відірвав від якоїсь важливої справи, не знаю (заїхав якраз після роботи, хотілось якнайшвидше, не тягнути кота за хвоста, а по часу це було орієнтовно близько половини дванадцятої ночі.). Але питати його щодо їхнього представника - впевнений, марна була справа.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Офіцер завжди лишається офіцером, навіть коли в кізяк п'яний.

За царської росії згідно уставу офіцер не мав права ні материтися, ні бути на людях випимши.

Це ганьбило честь офіцера і тягнуло за собою відповідальність за такі дії.

Таке дозволити могли лише фельдфебелі, їм це сходило з рук.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора відписав у ФБ Лексу. Він реально може допомогти і щодо представника, і щодо "Азова" - адже їх кабінети поряд, один напроти іншого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Треба з такми робити так, розкажу історію щоб розрядити обстановку (розповідав співробітник про свого друга), друг кадровий офіцер спецназцівець, якоїсь там частини, здоровий хлопець, далі від першого лиця.

Перевели меня в другой отряд, приехал, в казарму прихожу, нету никого, сижу жду, идет офицер в годах такой, я ему "слыш ты скажи где капитан", а он мне "почему не по уставу обращаешься, то да се, я же такой перец крутой, ну и потасовка вышла немного", он ушел, через пару минут приходит 4 пацана, на голову выше меня, скрутили меня быстро, взяли за руки и ноги, и давай в дверь колотить моей же головой и раскачивая приговаривают "старость нужно уважать, старость нужно уважать", нормально так наваляли. С тех пор я как-то переосмыслил свои приоритеты и не был такой "герой", потом все подружились, я извинился.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На цю тему сподобалась фраза з фільму "Воєнний ниряльщик"

"Мичман не должен пить. А если ему пришлось выпить, он не напьётся. А если он напьётся, он не будет ходить шатаясь! А если он ходит шатаясь, он не упадёт! А если вдруг упадёт, то он упадёт так, чтобы не было видно его звания и чтоб прохожие не думали, что он офицер!"

от лишень мічман не є офіцером :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На цю тему сподобалась фраза з фільму "Воєнний ниряльщик"

"Мичман не должен пить. А если ему пришлось выпить, он не напьётся. А если он напьётся, он не будет ходить шатаясь! А если он ходит шатаясь, он не упадёт! А если вдруг упадёт, то он упадёт так, чтобы не было видно его звания и чтоб прохожие не думали, что он офицер!"

от лишень мічман не є офіцером :)

в оригіналі званя Chief Petty Officer

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. Чорний бус.. "Варта порядку".

2. ДІйсно.. до Самооборони і міськвідділу 300 метрів.

3. Азовців.. що базуються у нас.. сам бачив один раз.

4. Міро.. ти ж викликав вже ГШР.. не побачив різниці між формою, шевронами?

5. Азовці.. це міліція. Документи їхні хтось бачив? Взагалі.. хтось чиїсь документи бачив?

6. В подальшому... першим ділом вимагайте документи.. запамятайте прізвище.. викликайте міліцію. ВСЕ!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мда,Міро,смєшалісь в тебе в кучу і коні і люді. Мент разом з вартою порядку вас прошманали незаконно,азовці обматюкали і пригрозили каліцтвом,а винна самооборона,бо їхня людина на штабі тобі не приділила "должного вніманія". Та самооборона в кожній дірці затичка.

А чо ти в мєнтуру не пішов розібратись стосовно нейтралітета чергового мєнта? А чого у Варту порядку не пішов? На якій підставі варта порядку велосипедистів шерстить? Тренінг перед виборами?

Пропоную ТС змінити заголовок на "міліція кришує безпрєдєл варти прядку і бандитизм азовців".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та ладно.. ми вже звикли, що люди не особливо розбираються хто перед ними.

Шерстять велосипедистів зараз всі.. )))

Є реальна проблема, масово крадуть велосипеди і чим більше прізвищ буде привязано до конкретних рам, тим краще.

Те, що надали свої дані міліції нічого страшного.. тим більше працівнику міліції ви їх надати зобовязані.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...