Перейти до змісту

"Азов"? Ось це такі захисники Вітчизни?


Miro

Рекомендовані повідомлення

Коротко суть. Близько першої години ночі наша велокомпанія зупинилась на дорозі біля Історичного факультету, пр.Перемоги. Зупинились на "п"ятачку", стоїмо, прощаємось. Вранці на роботу, перед сном трішки проїхались по місту. Хв. через 5-7 біля нас пригальмував чорний бус, відкрились двері, і вийшло двоє чоловіків - міліціонер та самооборонівець. Ввічливо представились та попросили продиктувати номери рам велосипедів - в рамках боротьби із велозлодіями Записували не лише рами, а й імена-прізвища, домашні адреси, та де купувались, в яких магазинах. Все добре, ми прекрасно розуміємо, що це потрібно, тому лиш злегка піджартовували, але адреси та іншу потрібну інформацію давали без проблем.

Коли вже було опитано двох людей, біля нас зупинилась легкова іномарка, звідти вийшло два хлопці, один за одним. Двоє були нетверезі. Теж привітались із нами. Коли один з них взнав (потім вияснилось, що звати його Рома - це був пасажир), що перевіряють номера рам - почав дико реготати, і всім нам радити, як тільки ми звільнимось від міліції, відразу їх зрізати болгаркою. Не зовсім зрозуміло, що тут було смішного, але, очевидно, його заводила сама думка, що він може вільно говорити це при міліції. Повторював раз за разом. Міліціонер спершу попросив притишити музику - грала навіть дуже гучно, геть не було чути хлопців, що давали свої дані. Рома відмахнувся - та кому ж вона заважає! А от водій іномарки музику відчутно притишив.

Далі події розвивалися із блискавичною швидкістю. Між нами була дівчина. років 18-20. Я ввічливо попросив Рому перестати матюкатися, або хоча б притишити голос. Де там! Його ж не можна було заставити замовкнути. Мати лунали через слово! Попросив вдруге. Рома мене почув. Але озвався водій, той, що постійно мовчав.

"Він розмовляє не з тобою." - "Ну то й що? - запитав я. - я його прошу не матюкатися в присутності дівчини".

"закрий їб@ло!" - вже крикнув мені.

Я не повірив власним вухам. Поряд пролітали автомобілі, і я вирішив, що мені просто почулося. Бачу людину вперше, і напевне почулося. Адже не може абсолютно незнайома мені людина говорити подібні речі. Тим більше я ж йому нічого такого не говорив. Точно, почулося. Але він повторив це вдруге. "їб@ло - закрив! Чого ти йому наказуєш? Хто ти нах..й такий?" - "А хто ти такий?" - запитав я його. "Батальйон Азов! І ми прямо із АТО!" - відповів він мені. "І що? Це дає тобі та твоєму другу право матюкатись при дівчині?" - запитав я його. "Слухай, під....с, б.....дь!! Не тобі нам вказувати, що нам робити та що нам не робити!!!"

"Та ні, я буду вказувати!" - відповів я. - "То може, ти в АТО захотів?? Так я легко можу тобі це влаштувати" - закричав він. "Ой, та без проблем! Призвуть - піду, ховатися не буду! - відповів я, - ось із-за таких, як ти, якраз і говорять погано про АТО!"

Ми давно перейшли на підвищений тон, ледь не на крик, і нас чудово чули усі шестеро - мої четверо велознайомих, самооборонівець та міліціонер. Автомобілів не було, і кожне слово було чути, певно, метрів за п"ятдесят. "Так я зараз дістану пістолет і нах..й продірявлю тобі ногу!!" - нарешті почув я. Ах, от воно що..! Ну да, дай мавпі калаш, і вона перекошмарить усіх негрів..

В цей момент серйозно поліз битися Рома. Почалась п"яна дурна розмова, саме з розряду тих, коли п"яний щось хоче сказати тверезому, але сам не знає, що хоче. Назрівала серйозна бійка. Я вже бачив, що він хоче комусь врізати, а тут така нагода. Але водій іномарки його утихомирив, "що ти там маєш справу з якимось бидлом" (бидло, виявляється, це був я, із своїм проханням не матюкатись при дівчині), на прощання мені крикнув, що як тільки йому попадусь на дорозі, то мені буде п..ц..., і з висками покришок погнав авто в сторону музею. Звісно, ніхто його зупиняти й не думав. Ні міліція, ні Самооборона. Ось це-то так..

Потім я спілкувався із міліціонером. Було видно, що він знає водія, і, можливо, і цього Рому. Він і сказав мені, що вони приїзджають в бари на окраїнах, напиваються (характерний жест по горлі), і женуть далі. Вони справді з батальйону "Азов". Більш нічого я не почув.

Гнітюче враження залишають після себе ось такі "захиснички". Ті погрози на свою адресу, що я почув - це дурниця в порівнянні з тим, що вони могли зробити. Впевнений, що зброя в них була - вони надто вже почували себе безкарно, такими "хазяїнами" положення. Але навіть якби її й не було - автомобілем керували явно неадекватні люди. Страшно подумати, якби хтось на їхньому шляху переходив дорогу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 128
  • Створено
  • Остання відповідь

Цього варто було чекати. Міро молодець, що не спасував. Шкода, що в нас така недолуга міліція.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Міро, а невже той же пан поліціянт не міг викликати машину ДАІ для перевірки водія на алкоголь? Та й просто написати заяву про погрозу життю та здоров'ю від оного Роми, яку б підписав той же міліціонер в якості свідка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Міро, а невже той же пан поліціянт не міг викликати машину ДАІ для перевірки водія на алкоголь? Та й просто написати заяву про погрозу життю та здоров'ю від оного Роми, яку б підписав той же міліціонер в якості свідка.

''...Шкода, що в нас така недолуга міліція...''

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Міро, а невже той же пан поліціянт не міг викликати машину ДАІ для перевірки водія на алкоголь? Та й просто написати заяву про погрозу життю та здоров'ю від оного Роми, яку б підписав той же міліціонер в якості свідка.

Не міг, бо страшно.

А взагалі - і це всіх стосується - готуйтеся, як це дико і прикро не звучало б. Таких варіантів зараз буде більше і більше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це такі просто "герої", які потім будуть ходити і всім казати що йому всі щось винні пожиттєво.

Треба вам було накатати заяву на того міліціонера за бездіяльність. Тому що той, в кого міг би й пістолет бути погрожував Міро фізичною розправою.

Щоб була наука, сам бачив що міліція доколупується до п'яних дядьків, які в тіхаря собі десь в ничку чекуню роздушать і бігом по хатам, щоб не було паліва. А коли бухають та матюкаються крепкі хлопці то вони те місце стороною обходять.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хлопці забули, певно, що багато з тих, хто не на фронті теж беруть участь у їх вдяганні\кормінні\споряджанні. От така у них дяка, вони ж тепер герої. А ми хто?

Відірвати півкуска з сімейного бюджету і бути на макаронах - це ж бляха так просто!

Міро - молодець. А з Азовом, якщо надати розголосу, можливо поговорять

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А взагалі - і це всіх стосується - готуйтеся, як це дико і прикро не звучало б. Таких варіантів зараз буде більше і більше.

Тут я згоден. Це ще квіточки. А реально якби хтось менш врівноважений, уже б була стрілянина.

Взагалі то, такого бидла вистачало завжди. І після Афгана, і просто після армії. Завжди були такі, що кричали "да мне чайки 3 года на грудь срали!" "Да я ху*ем танки переворачивал!" і т.п.

А саме прикре, що всім нср*ати. Особливо міліції.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Полюбому треба катати заяву на мусора про бездіяльність, і попутно на "азовця" про погрози. Бо буде так як з тим чуваком якому таксист вломив а той навіть побої не зняв.

Наступного разу цей гєрой комусь таки щось прострелить, і частина відповідальності буде на Міро, за бездіяльність.

А що самооборонівець? Тихенько стояв мовчав? Тож в них по сусідству цивільний штаб Азова, на Перемоги.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та ну може там не самооборонівець був, а якийсь правий сек?? бо щось не віриця що самооборона мовчала, вони ж навіть тут на сайті глодку всім перегризуть хто криво щось напише навіть!

І якщо це була самооборона, то чекаємо звіт тута

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я бы "накатал" на них.

Лежал в больнице 2 месяца назад,в травматологии. Так со мной лежал парень,с огнестрельным. Слово за слово,и он рассказал:" еду на Львовской,подрезают меня, орут выходи с машины. Машину отжать хотели,несколько пьяных ВСУшников. Выходить не собирался. Пуля с ПМ прошла через левую руку в 10см от сердца". Он стартонул и сам себя доставил в больницу.

ВСУшникам грозило по 5лет заключения. Чем суд закончился не знаю.

Но если так оставлять без наказано,то фиг знает чем это может закончиться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

цікаво, хлопці з авто дійсно були в гарячих точках, чи для них АТО це бухання на полігоні?

чомусь здається, що ті хто дісно пройшов пекло в АТО, не дозволить собі таку поведінку

про міліцію взагалі мовчу, це так само як і ДАІ, мажора на суперкарі не чіпають, а дядька на совкоавтопромі протрусять від а до я....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

цікаво, хлопці з авто дійсно були в гарячих точках, чи для них АТО це бухання на полігоні?

чомусь здається, що ті хто дісно пройшов пекло в АТО, не дозволить собі таку поведінку

ти не правий, поговори з психологами які зараз працюють з АТО шниками, якраз ті що пройшли пекло в стані спяніння і можуть дозволити собі, тверезі і комаря не обідять саме в станні спяніння підкреслюють психологи! Тому як психіка змінилася і всі чи майже всі контужені!!! Так що це эхо війни!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Miro, заїдь в штаб "Азову", в них 100% є адекватний керівник. Накатай заяву, або хоть усно поговори з ним. Він має знати хто був на діжурстві (або командир відділення) в той час. Йому (Ромі) або добряче розкажуть, що присяде на сраку і буде думати, що говорити, або попруть нах звідти. Неадекватів треба відсторонювати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

після таких історій все більше починаєш підтримувати закон про володіння зброєю

бо в довбо*обів вона і так є, а всім іншим доводиться то терпіти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чомусь ніхто не згадав в постах представника самооборони.

Варто вважати, що він зробив все вірно?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шкода, що на ГШР ніхто не звернувся. Від Самооборони до історичного 2 хвилини пішки, а велосипедами ще швидше.

Miro, ніхто з ваших не пам'ятає номера та моделі іномарки?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Miro, ситуація, якщо вона справді мала місце така, як ти її відобразив, дійсно вкрай неприємна. але, може є сенс довести справу до кінця, тобто:

1. звернутись до міліції та написати заяву. ти ж не один був? є свідки, що підтвердять твої слова. у випадку бездіяльності міліції можеш в прокуратуру звернутись;

2. звернутись до Самооборони. в офіс завітати, чи через представника. ти ж там маєш знайомих, то в чому справа? доречі, чому одразу їм не зателефонував?

3. якщо пункти 1 та 2 не спрацюють, звернись до батальона "Азов", безпосередньо до начальства – як вже вище зазначили, воно цілком адекватне.

4. звернись до преси, дай інтерв'ю та пояснення – це дозволить підштовхнути пункти 1 та 2.

звичайно, пост на борді – це дуже важливо, приємно тішить самолюбство, та мабуть розпирає від власної сміливості, але в реальному житті він ніц не вартий нажаль.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хіба самооборона патрулює разом з ментами? ГШР вроді на власних авто їздять.

А з ментами "варта порядку" тусувалась,принаймні так вони самі хваляться.

Стосовно інцинденту,то однозначно треба озвучити марку і номера машини,донести інфу керівництву Азова і наголосити,що саме така поведінка неадекватів у їхніх рядах гасить волонтерство і допомогу рядових громадян. Вірю і знаю,що в зоні АТО важко і психіка міняється,але якщо пішов добровольцем,то не треба ставити з себе Дартаньяна,а всіх інших вважати п----сами;а якщо призвали,то не треба на "гражданскіх" зганяти зло.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підтримую Miro, де б ти не був, які б подвиги не робив, а в бидло перетворюватись не треба. Хоча... хто бидлом не був, той ним вже і не стане, а оте бидло, що попалось, я впевнений, що бидлом було і ДО АТО.

Але от весь "Азов" клеймити назвою теми, то перебор, як на мене... З таким підходом можна й написати "УКРАЇНЦІ?! Ось такі ми?!"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ввічливо представились та попросили продиктувати номери рам велосипедів - в рамках боротьби із велозлодіями Записували не лише рами, а й імена-прізвища, домашні адреси, та де купувались, в яких магазинах. Все добре, ми прекрасно розуміємо, що це потрібно, тому лиш злегка піджартовували, але адреси та іншу потрібну інформацію давали без проблем.

цікаво в яку "базу" вони це все кладуть?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

звичайно, пост на борді – це дуже важливо, приємно тішить самолюбство, та мабуть розпирає від власної сміливості, але в реальному житті він ніц не вартий нажаль.

Ось в яблучко. Якби хотілося щось дійсно зробити- хоча б запамятали номера.

А так пост пишеться для вислову образи, хто кого послав, обхіхікав і т. д.

Просто пустомовство з політичним підгрунтям.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ще є військова прокуратура. то якраз їх парафія... імхо.

Шо небудь!Ще скажіть що на губу посадять.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...