Перейти до змісту

Велоподія на 24 серпня


Рекомендовані повідомлення

А ти Степане дєрзкій ... не з цього потрібно починати, а з вислуховування думки інших і не посилати нах"й, як ти це любиш робити.

Якщо кошторису немає, то звідкіля ти взяв цифру 10000?

от я і питав про це на першій сторнці але нормальної відповді немає.

Відповідь типу "50% на медалі" це не відповідь

Особисто я чекаю кошторис. Далі говорити про гроші не бачу резона

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 68
  • Створено
  • Остання відповідь

Гонка

Нормальні кубки грамоти й медалі коштують половину від бюджету, призи учасникам можуть коштувати весь бюджет. Для того що зацікавити як учасників так і глядачів призи мають бути солідні. Професійний відео та фотозвіт біля 1 000 грн. Якщо буде звук то можна запросити діджея з мс.

Невже гонка проводиться для бідних дітей-сиріт чи т.п.? Є гонка, є стартові внески, які покривають витрати або більшість витрат

Бо якось тупо збирати гроші з пересічних місцевих велосипедистів заради того щоб призи (теоретично) отримали немісцеві

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кошторис буде після того як цю подію внесуть в календар і офіційно затвердять. Ось тоді буде складений кошторис

Ось тоді і варто було б виголошувати суму в 10000 грн. Тим більше в першому пості вказана конкретна сума.

Я так розумію, що гонка буде організована за ці ж гроші, чи все-таки стартові внески будуть стягуватись?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нормальні кубки грамоти й медалі коштують половину від бюджету...

Ось перша ссилка яку видав гугл. Це для орієнтування в цінах.

а ось ціни на кубки (якраз сьогодні пропозиція на пошту мені прийшла)

post-9526-0-29613300-1434539037_thumb.jp

Ще + дипломи і виходить половина бюджету :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кошторис буде після того як цю подію внесуть в календар і офіційно затвердять. Ось тоді буде складений кошторис

Ось тоді і варто було б виголошувати суму в 10000 грн. Тим більше в першому пості вказана конкретна сума.

Я так розумію, що гонка буде організована за ці ж гроші, чи все-таки стартові внески будуть стягуватись?

Якщо стартові внески будуть збиратися, сума буде меньшою

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та нахуа ті кубки і медалі за 5000 грн., ти що з дуба впав? Поїздь хоч на гонки. Подивись, як все робиться.

Тупо просити 10000 не представивши витрати.

Вже скільки років в Луцьку проводяться гонки і марафони, але таких бюджетів ще здається ніхто не піднімав. Хіба що призом буде вилка реба, як вище писали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чим більш стикаюсь з теперішньою а-ви-ли тим менш хочеться бути до неї причетним. :_08:

Ох ребяткі, не тому менеджеру ви всучили руля, не тому... :0157:

Ой забуф! мовчу! не кртикую! :0080:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От читаю я перший пост.

На 24.08.2015 р. планується подія. Планується ким? Якщо АВЛ, то її члени мають про це знати не з цієї теми. Чи я не правий? А якщо ні, то ким планується? Якщо сторонньою структурою (організацією), то бюджет в 10000 грн., це тільки частина бюджету події.

Необхідно 20 волонтерів. Для організації. З того, що необхідно 20 волонтерів, слід розуміти, що усі члени АВЛ будуть задіяні в організації, але її членів не вистачить для цього. Або ж просто члени АВЛ про організацію цього дійства не знають нічого.

Заплутався.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так СтарОФФ вигнав з АВЛ всіх. Тепер він в одній особі і голова, і член.

А щоб його усунути потрібно знову вступити і оплатити внески.

Узурпатор, не інакше :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую, люди, прикольна тема. Давно так не ржала на Бордє. Попкорном вдавилася...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От читаю я перший пост.

На 24.08.2015 р. планується подія. Планується ким? Якщо АВЛ, то її члени мають про це знати не з цієї теми. Чи я не правий? А якщо ні, то ким планується? Якщо сторонньою структурою (організацією), то бюджет в 10000 грн., це тільки частина бюджету події.

Необхідно 20 волонтерів. Для організації. З того, що необхідно 20 волонтерів, слід розуміти, що усі члени АВЛ будуть задіяні в організації, але її членів не вистачить для цього. Або ж просто члени АВЛ про організацію цього дійства не знають нічого.

Заплутався.

Так СтарОФФ вигнав з АВЛ всіх. Тепер він в одній особі і голова, і член.

ви самі себе повигоняли коли перестали платити внески, відвідувати зібрання :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ах так?!

Тебе ще тоді не було коли перестали платити внески. А приймали рішення про твоє президентство без кворуму, кілька людей які давно перестали платили внески, в.ч. і я був присутній + ще кілька людей, які не являлися членами АВЛ. 2/3 з тоді присутніх при передачі зливанні тобі повноважень на сьогодішній день в будь якому суді готові це засвідчити. Твоє обрання я взагалі вважаю нещасним випадком!

Ну і як бачите, що я мовчу, що ти незаконно обраний презик! :x

Ця тема зі збором, якщо постаратися з точки зору юриспруденції може бути трактована: як намагання здійснити шахрайські наміри, чи в крайньому разі при перерахунку тобі хоч копійки "як утримання незаконних доходів" і довести це.

Звісно останнім абзацом я заганяюсь, але завжди знай своє місце під сонцем :0023:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Ярчик, треба твоя допомога в поверненні АВЛ. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підозрюю що Спонсор (самі-знаєте-чий-Фонд) не буде вимагати кошторис, Спонсору дуже зручно освоювати кошти на благодійність, виводячи суми вищі ніж 10 000 грн на подію.

Уявіть, підприємство щомісяця 5% прибутку перераховує у благодійний фонд, зменшуючи тим самим власний прибуток і ухиляючись від сплати податків. Далі залишається ці кошти правильно освоїти через якусь подію, попутно ще й пропіаривши свого благодійника, а кошти перекинувши в кишеню.

Ця "тема" з благодійними фондами легко гуглиться, для правильності розуміння істинної мети благодійника.

Крім того бачу що такі івенти - непаганий спосіб підзаробити, ібо прозорості нуль. Відкат від діджея, відеозйомку зробить корєш, "нормальні" кубки-грамоти... тож чеки ніхто не перевірятиме.

Від АВЛ починає тхнути комерцією а не спортом.

Краще б вже сказали прямо - Спонсор піариться - кошти - Діфото в Самооборону. Тут хоч не виникає додаткових питань.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ви самі себе повигоняли коли перестали платити внески, відвідувати зібрання :)

А от і ні. АВЛ має статут , в якому прописана процедура вступу та виходу з АВЛ.

А процедури вигнання президентом членів шляхом написання посту на борді - немає.

Тобто твої слова не мають жодної правової сили, всі члени АВЛ залишились членами, незалежно від того платили вони внески чи ні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Дайте мені статут. На моїй купі компів знайти не можу. :)

Збираємо збори і приймаємо рішення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дайте мені статут. На моїй купі компів знайти не можу. :)

Збираємо збори і приймаємо рішення.

прочитавши цю тему уява малює мені картини тих зборів: там або крута бійка буде, або в стилі "ігор престолів" - хтось когось підкупить, а хтось когось отруїть...

весело у вас там :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

прочитавши цю тему уява малює мені картини тих зборів: там або крута бійка буде, або в стилі "ігор престолів"...

Крута бійка то коли всі б'ються, а коли всі б'ють одного - то називається ізбієніє :0155:

Погано ти тему читав :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...