Перейти до змісту

Ще одна запроданка Палиці!


Рекомендовані повідомлення

Їх аудиторія по селах куди інтернет ще не добрався. У Палиці найважчий регіон з них усіх і бабла в рази більше йде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 56
  • Створено
  • Остання відповідь

Пролистав тему і не помітив пост Діфото про ідіотів. Да... Діфото уже нє тот :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не тот він буває інколи, як каняк хтось принесе раптово в студію, а за півом ще не сходили, от тоді він не тот і не єтак... :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не тот він буває інколи, як каняк хтось принесе раптово в студію, а за півом ще не сходили, от тоді він не тот і не єтак... :D

Я хочу тебе в реале побачити і поспілкуватись :) А то може ти "того" а тут не видно а з таких людей гріх сміятися :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Діма створив тему, кинув в ній два пости і "срачка" почалася по-новому. І сидить він зараз попиваючи коньячку і думає, що тепер є на цілий тиждень, "що почитати" ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Діма створив тему, кинув в ній два пости і "срачка" почалася по-новому. І сидить він зараз попиваючи коньячку і думає, що тепер є на цілий тиждень, "що почитати" ))

Бінго! ;)

а ще такі теми є лакмусовим папірцем того скільки вати є в наших (ваших :P) головах...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще Палиця возить дітей в Буковель! За 2014 рік звозив 2 000! Він як рабовласник, купляє всіх підряд!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Діма створив тему, кинув в ній два пости і "срачка" почалася по-новому. І сидить він зараз попиваючи коньячку і думає, що тепер є на цілий тиждень, "що почитати" ))

ще б ви так сиділи й попивали б, то можливо б й за два тижні, не мали б часу це все прочитати.

Разом з тим, Діма така ж людина, як і всі, й в нього буває *криза*, коли й зьявляются подібні теми, чи пости про *ідіотів*

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

MANJAK11 не переживайте так! Я знаю чим Діма займається і що він робить для держави. І напевне він знав і знає хто буде в цій темі найбільше дискутувати. Телесеріал "Санта Барбара по-луцьки" продовжується.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще Палиця возить дітей в Буковель! За 2014 рік звозив 2 000! Він як рабовласник, купляє всіх підряд!

Замість того щоб платити їмхнім батькам достойну платню, на яку б вони мали б вибір і дозволили собі тури в інші краї. А так возить дітей "рабів" на свій же курорт, заробляє репу ті за нього вдячно голосують на виборах, він будучи при владі приймає закони, які рабів роблять ще рабастішими, одночасно везе їх знову на курорт свій же, ті знову в знак вдячності голосують, той знову їх дере... і знову і знову і знову... і так далі і по колу!

бля! Народ!!!! Ну коли ж ви вийдете з цього ступора і перестанете вірити в чудеса в світі де існують закони математики???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А може не треба плутати особисту спортивну кар'єру Яни (де вона бере на це кошти і хто і за що її спонсорує -- її особисті справи) з "приватизацією" політиками народно-велосипедного свята?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А може не треба плутати особисту спортивну кар'єру Яни (де вона бере на це кошти і хто і за що її спонсорує -- її особисті справи) з "приватизацією" політиками народно-велосипедного свята?

яка різниця якщо цим вона піарить олігарха який обкрадає народ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут справа в іншому що люди які "найрозумніші на форумі" тільки тут і залишаються найрозумнішими :) Тільки поливати когось лайном і мінусувати тих хто не згідний з "розумною більшістю" :) як діло доходить до реальних дій -- одразу нікого немає :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це її особиста справа. Може їй Палиця як політик імпонує? Не треба плутати приватне з народним.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Велодень (і багато інших міроприємств) неодноразово проводився без політики і без політиків. Нічим не гірший, ніж цьогорічний. Він не належить нікому персонально, а особливо політикам. Хоч це залиште чистим.

А життя і кар'єра Яни належать Яні і лише їй вирішувати, як і за чий рахунок їх влаштовувати. І за кожну отриману копійку вона відпахала сповна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Взяти бабла. І максимальну частину з нього покласти в карман. І бажано взяти бабло бещ усілякої відповідальності. Щоб потім не потрібно було звітуватись. Як на мене це виглядає іменно так.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Особисто мені пофігу, якщо навіть наркобарони спонсорують якусь спортивну команду, нехай собі так буде, це ж не вклав Палиця гроші в табачний ларьок якийсь, дівчина молодчинка, бо зараз спортсмени всі на грані виживання, ще пару років, у нас спорту взагалі не буде.

Тому що спорт сучасний це не тільки спортивний зал та інвентар, це й лікарі, фармацевти, і так далі... а всім треба гроші, бо всі хочуть "ням-ням".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене лише почуття гордості за таку землячку: тренувалась напружено, досягла результату, врешті-решт педалі крутила на змаганнях сама (без допомоги спонсора). І лізти у всілякі нюанси, хто спонсор "аткуда бабкі", в даній ситуації недоречно. А якщо хтось не сприймає, не підтримує якогось політика, так не голосуйте, не обирайте. Волинь взагалі унікальна західна область - провела у ВР самі слівкі...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут справа в іншому що люди які "найрозумніші на форумі" тільки тут і залишаються найрозумнішими Тільки поливати когось лайном і мінусувати тих хто не згідний з "розумною більшістю" як діло доходить до реальних дій -- одразу нікого немає

Йо-хо, чувак, ти натякаєш що Ukainec і ті хто підтримують його позицію і його пости - найрозумніші лише на форумі, а в реалі - належать до "не розумної меншості"? Ти нічого не поплутав - серед них 1 адмін, 1 VIP, і двоє з "Команди форуму". Ти ж під грєбьонку Ukrainec загрібаєш купу народу, і натякаєш що вони "того-во", бо не згідні з авторитетним представником "розумної більшості". Ти з нас і про нас багато знаєш в реалі? Ви подивіться як людина швидко "піднялася", а це всього лише обраний кістяком президент АВЛ. Во істину Дартаньян.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Йо-хо, чувак, ти натякаєш що Ukainec і ті хто підтримують його позицію і його пости - найрозумніші лише на форумі, а в реалі - належать до "не розумної меншості"? Ти нічого не поплутав - серед них 1 адмін, 1 VIP, і двоє з "Команди форуму". Ти ж під грєбьонку Ukrainec загрібаєш купу народу, і натякаєш що вони "того-во", бо не згідні з авторитетним представником "розумної більшості". Ти з нас і про нас багато знаєш в реалі? Ви подивіться як людина швидко "піднялася", а це всього лише обраний кістяком президент АВЛ. Во істину Дартаньян.

Vadimm, а може, не варто робити голослівних обвинувачень, до того ж висмоктаних з пальця?

Ви подивіться як людина швидко "піднялася", а це всього лише обраний кістяком президент АВЛ.

І якщо вже так розібратись по-справедливості, кожен має право на свою думку, ти ж в даному випадку явно провокуєш. Тормозни, будь-ласка.

3.10. Свобода думки, совісті і віросповідання.

Право на свободу думки і слова, світогляду і віросповідання забезпечується:

можливістю вільно збирати, зберігати, використовувати і поширювати інформацію усно, письмово або в інший спосіб (п. 2 ст. 34 Конституції України):

правом на свободу віросповідання, безперешкодно відправляти релігійні культи та обряди (п. 1 ст. 35 Конституції України);

правом на відшкодування матеріальної та моральної шкоди (ст. 56 Консти­туції України).

Стаття 9 Європейської конвенції гарантує свободу думки, совісті і віро­сповідання. Кожен має право на свободу думки, совісті і віросповідання; це право включає свободу змінювати свою релігію або свої переконання, а також свобод) сповідувати свою релігію або переконання як одноособово, так і спільно з інши­ми, прилюдно чи приватно, в богослужінні, ученні, виконанні та дотриманні релігійних і ритуальних обрядів. Свобода сповідувати релігію або переконання підлягає лише таким обмеженням, які встановлені законом і є необхідними в де­мократичному суспільстві в інтересах громадської безпеки, для охорони громадсь­кого порядку, здоров'я чи моралі або для захисту прав і свобод інших осіб.

та

ЗАКОН УКРАЇНИ "ПРО СВОБОДУ СОВІСТІ ТА РЕЛІГІЙНІ ОРГАНІЗАЦІЇ"

(Витяг)

ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

Стаття 1. Завдання Закону Завданнями цього Закону е:

гарантування права на свободу совісті громадянам України та здійснення цього права;

забезпечення відповідно до Конституції України, Декларації про державний суверенітет України та норм міжнародного права, визнаних Україною, соціальної справедливості, рівності, захисту прав і законних інтересів громадян незалежно від ставлення до релігії;

визначення обов'язків держави щодо релігійних організацій; визначення обов'язків релігійних організацій перед державою і суспільством;

подолання негативних наслідків державної політики щодо релігії і церкви;

гарантування сприятливих умов для розвитку суспільної моралі і гуманізму, громадянської злагоди і співробітництва людей незалежно від їх світогляду чи віровизнання.

Стаття 2. Законодавство України про свободу совісті та релігійні організації

В Україні усі правовідносини, пов'язані із свободою совісті і діяльністю релігійних організацій, регулюються законодавством України.

Законодавство України про свободу совісті та релігійні організації складається з цього Закону та інших законодавчих актів України, виданих відповідно до нього.

Стаття 3. Право на свободу совісті

Кожному громадянину в Україні гарантується право на свободу совісті. Це право включає свободу мати, приймати і змінювати релігію або переконання за своїм вибором і свободу одноособово чи разом з іншими сповідувати будь-яку релігію або не сповідувати ніякої, відправляти релігійні культи, відкрито виражати і вільно поширювати свої релігійні або атеїстичні переконання.

Ніхто не може встановлювати обов'язкових переконань і світогляду.

Не допускається будь-яке примушування при визначенні громадянином свого ставлення до релігії, до сповідання або відмови від сповідання релігії, до участі або неучасті в богослужіннях, релігійних обрядах і церемоніях, навчання релігії.

Батьки або особи, які їх замінюють, за взаємною згодою мають право виховувати своїх дітей відповідно до своїх власних переконань та ставлення до релігії.

Здійснення свободи сповідувати релігію або переконання підлягає лише тим обмеженням, які необхідні для охорони громадської безпеки та порядку, життя, здоров'я і моралі, а також прав і свобод інших громадян, встановлені законом і відповідають міжнародним зобов'язанням України.

Чуєш? Ніхто не може встановлювати обов'язкових переконань і світогляду.

У нього така думка, у тебе така. Крапка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До того ж упевнений, коли старОфф писав, він виходив саме із того, скільки людей йому допомогло. коли він бігав по всіляким там палицям та в пошуках інших там спонсорів, коли бігав в міліцію щодо зникнення велосипедів, щоб переговорити зі слідчим, й т.д...

Знаю про це, тому що були разом в міліції.. На жаль, цим уся моя допомога й скінчилась - я людина сімейна, час у мене дещо обмежений.

А от ти про це знаєш? ..

..А він особливо про це не розповсюджувався. Не виставляв себе, мовляв, от, Я, от такий розчудесний. Просто робив свою справу як чинний Президент. І от які дивіденти із цього зараз має, бл@дь. Будь-хто, навіть не маючий ніякого відношення до АВЛ, намагається вкусити, і подошкульніше.

Вибачте за емоції - дістало.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Miro, процитуй де я там когось в чомусь обвинуватив окрім того що кой-хто Дартаньян?

З приводу свободи думки - кожен не тільки вільний у висловлюванні думок, але й у коментуванні цих думок, чи не так? А з такими узагальненнями аля "хто такої ж думки - той з "розумної більшості" , а хто проти, той виходить з "тупої меншості" ", можна зайти досить далеко.

Просто робив свою справу як чинний Президент. І от які дивіденти із цього зараз має, бл@дь. Будь-хто, навіть не маючий ніякого відношення до АВЛ, намагається вкусити, і подошкульніше.

Йому тут прозоро натякають що із заграваннями АВЛ до Фонду Палиці він робить помилку, но він вперто гне свою лінію і трусить що "ви тут всє уволєни бо внески не платите, тому ваша думка не враховується". То що його, по голівці погладити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Vadimm, прочитай-но останній пост КМД. А? Як тобі? Це також "прозоре натякання"?

Ти ж там щось писав про свободу думки, от КМД нею і користується, на своєму форумі. А якщо серйозно, то не маю наміру обговорювати зміст посту КМД. Прозоре чи не прозоре натякання, перед ним що, може ще й зтанцювати щоб подіяло? Ти президент, то роби так, щоб було добре членам АВЛ, а не зручніше тобі. Виходить все як в нашій державі - народ: "ей, в нас купа боргів, грошей нема, затягніть пояси там", президент: "та ідіть в ж_пу, я президент і я рішив що зручніше знову взяти кредит".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...