Перейти до змісту

Святкування весілля


bob_bobson

Рекомендовані повідомлення

Не знаю, на якій стадії у вас підготовка до весілля, але ми за півроку до своєї дати (коли ще реально було щось замовити) чітко вирішили, що будемо святкувати в п’ятницю.

Весілля було невелике, але всі були підготовлені раніше,з роботами порішали. Зате не було проблем ні з місцем, ні з ЗАГСом (+ніхто не стояв над душею, поки фотографувались), ні з церквою.

Можливо перегляньте своє рішення на рахунок дати і всі проблеми відпадуть?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Радивби Кульчин на території Силікатного заводу. Якшо зацікавить тел. до шеф повара можу дати в приват.

А можна якісь деталі? може відгук ваш, чи хоч лінку на фото, чи щось такого роду? буду вдячний

Три рази був там на весіллі, дуже смачна кухня, але подача так собі по домашньому, все ж таки столовка а не ресторан. Два зручних зали, в одному їдять в другому танцюють. Проблема хіба що добиратись, трішки не зручно. Тут вони - https://goo.gl/maps/0GCNV

Українські страви,що на Ковельській(напроти спиртзаводу)Дуже смачна кухня(святкували хрестини там)і ціни помірні..правда,незнаю,як там з вільним місцем на потрібен вам день,оскільки там кожні !!!вихідні весілля))Можете розглянути,як варіант)

Ну цей заклад так собі, якщо банкетик провести чоловік так на 30, щоб зекономити. Кухня і зал, як люди кажуть - "третій сорт не брак".

А "Стоп-Кадр" не розглядали, як варіант?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У братика у вересні минулого року було весілля у Сирниках, табір "Орлятко". Там платили тільки за приготування їжі (все купували і підвозили самі). За людину тоді було десь 60 грн, якщо не плутаю. Знайшли практично в останній момент, бо взагалі весілля гуляти не збирались, але всі в результаті були дуже задоволені: гарне місце, хороша кухня, на природі. Там же і музикантів порадили, теж непоганих.

Для порівняння: моє весілля було в "Мальвіні" 7 років тому. Вартувало вдвічі більше. І було далеко не так класно, як в "Орлятку".

А доставку гостей можете організувати додатково. Тим більш, що табір на трасі, хто хоче, і маршруткою заїде.

Не хочу вас обидеть, но последняя фраза просто убила...Я про " хто хоче, і маршруткою заїде." Если нет возможности провести свадьбу с нормальным столом, программой, трансфером, для чего вообще ее организовывать? Расписались, обвенчались, возможно где то посидели в компании близких, а еще лучше потратили сумму, которая планировалась на застолье, на какую нибудь поездку вдвоем... Кому нужно кормить ораву людей, большинство из которых увидишь первый и последний раз в жизни, если это накладно??? С такой логикой, можно сказать, кто захочет тот с собой принесет бутербродики для перекуса :0155: .

Ви, здається, не дочитались))) я ж сказала, транспорт можна організувати додатково.

Щодо "первый и последний раз в жизни". Є родини, де 100 чол - це "найближчі родичі і друзі", яких треба знати, як мінімум, "в ліцо".

То давайте вже тоді кожному гостю таксі під двері організуємо)))))

А якщо автобус на певну годину замовлений, то "семеро одного не ждуть", і той один може доїхати маршруткою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

також мали проблему з пошуком закладу, вирішилось на користь "Старої пристані"

http://www.doroga.ua...ya_pristanj/721

https://vimeo.com/99127665

адекватний власник-грузин з яким можна домовитись, взнавайте по числах

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю, на якій стадії у вас підготовка до весілля, але ми за півроку до своєї дати (коли ще реально було щось замовити) чітко вирішили, що будемо святкувати в п’ятницю.

Весілля було невелике, але всі були підготовлені раніше,з роботами порішали. Зате не було проблем ні з місцем, ні з ЗАГСом (+ніхто не стояв над душею, поки фотографувались), ні з церквою.

Можливо перегляньте своє рішення на рахунок дати і всі проблеми відпадуть?

Ви праві стосовно дати і організації, було б простіше за пів року а той за рік.

Але уже багато зроблено, і як то кажуть: "ми не шукаємо легких шляхів"- якось так і в нас вийшло.

Стосовно музики- це теж питання відкрите- спілкувалися з кількома гуртами ціни ставлять від 2-7тис. Визначились поки точно, що додатково замовимо виступ хору.

Можливо і з музикою порадите?

ПС: корисну тему все ж підняли

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Який хор? чачка?

Ні, якийсь інший. Зараз так і не згадаю назву.

Що можете порадити стосовно гуртів чи музикантів?

Тільки якщо маєте якісь відгуки від знайомих або самі були

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Хто гуляв чи святкував весілля в Замковій вежі (в Усичах)?? Допоможіть зробити вибір.

Замкова вежа

Альтаміра

Срібні лелеки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто гуляв чи святкував весілля в Замковій вежі (в Усичах)?? Допоможіть зробити вибір.

Замкова вежа

Альтаміра

Срібні лелеки

Я святкував своє в червні 2013року у Замковій Вежі. Реально кращого закладу як на мене не має.

Звичайно не на 100% вирішує все заклад, але реально там класно, кухня теріторія, відношення, програма їхня (музика була наша, гурт ШАНС).

Беріть вежу непожалкуєте!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
  • 1 рік потому...
  • 4 місяця потому...

Ми теж святкували весілля в пятницю, бо в Альтаміра всі нормальні дати були заброньовані. Але це вийшло навіть на краще, ми знайшли тут https://girko.net/lutsk/ фотографа та музикантів і домовились з ними про знижку 20%, бо пятниці в них переважно вільні. Тепер всім рекомендую одружуватись в п'ятницю)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ivanka_ - ти, певно, дійсно Іванка, і  ніхто навіть не зрозумів, що це реклама :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 6 місяців потому...

Хто підкаже заклад за містом в радіусі 50км, де можна провести навчання (може бути конференц-зал + 2-3 банкетки) і розселити гостей (до 30шт.) по окремим номерам?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...