Перейти до змісту

Святкування весілля


bob_bobson

Рекомендовані повідомлення

Доброго всім дня.

Шукааю якийсь затишний заклад шоб відсвяткувати весілля, хто що може порадити?

Дякую!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Раджу срібні лелеки, можу порадити хороших фотографа і відеооператора за доступними цінами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Боюсь там уже зайнята та дата на яку ми плануємо.

Нажаль часу не так багато.

Можливо ви підскажете по закладам: Мелодія, Околиця, Княжий Град? як у цих місцях

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вуаль на дубнівській хороший заклад але там напевне теж зайнято, на яку дату весілля?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вуаль на дубнівській хороший заклад але там напевне теж зайнято, на яку дату весілля?

Вуаль, туди теж телефонував, уже зайнято. наша дата 1 серпня, і на 100 чол не так і просто знайти місце. А що перераховані місця, взагалі ніяк?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Про мелодію зараз ніби непогано відкликаються, Околицю теж колись хвалили, Княжий Град? може двір? знаяю була якась реконструкція і більш нічого не чув. А що респарк?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рестпарк, там на пів року бронь..."Про мелодію зараз ніби непогано відкликаються, "© - чув теж наче непогано, але це про сам ресторан. От би дізнатись як там банкети проводять, бо є невпевненість з приводу меню. Чи достатньо буде і тд. Ніяк не знайду відгуків про проведення там весіля.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На 100 чоловік чудово підійшла "Зустріч" на Ковельській, минулої осені там були адекватні ціни.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Грегорі" недавно десь в якійсь темі хвалили

Грегорі кафе

Казали весілля без врахування спиртного 200-220 грн на особу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на скільки знаю, всі нормальні заклади до кінця осені на вихідні заброньовані

ТС, бажаю успіхів знайти щось пристойне

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так в грегорі недорого, а в ліоні і в зустрчі дійсно можна булоб 100 людей розмістити, ще як варіант пікнік

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У братика у вересні минулого року було весілля у Сирниках, табір "Орлятко". Там платили тільки за приготування їжі (все купували і підвозили самі). За людину тоді було десь 60 грн, якщо не плутаю. Знайшли практично в останній момент, бо взагалі весілля гуляти не збирались, але всі в результаті були дуже задоволені: гарне місце, хороша кухня, на природі. Там же і музикантів порадили, теж непоганих.

Для порівняння: моє весілля було в "Мальвіні" 7 років тому. Вартувало вдвічі більше. І було далеко не так класно, як в "Орлятку".

А доставку гостей можете організувати додатково. Тим більш, що табір на трасі, хто хоче, і маршруткою заїде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рестпарк, там на пів року бронь..."Про мелодію зараз ніби непогано відкликаються, "© - чув теж наче непогано, але це про сам ресторан. От би дізнатись як там банкети проводять, бо є невпевненість з приводу меню. Чи достатньо буде і тд. Ніяк не знайду відгуків про проведення там весіля.

Пізно Ви схопилися в пошуку ресторану.... Я особисто Рестпарк за пів року замовляв і то дату ледве більш-менш нормальну найшов... Там бронь явно не за пів року робити нада....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Переглянули всі вище згадані варіанти. Все ж важко знайти місце за такий малий час.

Можливо хтоьс ще щось може порадити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Українські страви,що на Ковельській(напроти спиртзаводу)Дуже смачна кухня(святкували хрестини там)і ціни помірні..правда,незнаю,як там з вільним місцем на потрібен вам день,оскільки там кожні !!!вихідні весілля))Можете розглянути,як варіант)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чевермето, Вулик, Ольвія, Каштан, Мальвіна, або тоді ВІзаві, столова прибор заводу, студенська столова колишнього університету Україна що на карбишева (Кафе-їдальня Студентська (весільна зала на 180 чол.)

Українські страви,що на Ковельській(напроти спиртзаводу)Дуже смачна кухня(святкували хрестини там)і ціни помірні..правда,незнаю,як там з вільним місцем на потрібен вам день,оскільки там кожні !!!вихідні весілля))Можете розглянути,як варіант)

Теж як варіант непогано

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У братика у вересні минулого року було весілля у Сирниках, табір "Орлятко". Там платили тільки за приготування їжі (все купували і підвозили самі). За людину тоді було десь 60 грн, якщо не плутаю. Знайшли практично в останній момент, бо взагалі весілля гуляти не збирались, але всі в результаті були дуже задоволені: гарне місце, хороша кухня, на природі. Там же і музикантів порадили, теж непоганих.

Для порівняння: моє весілля було в "Мальвіні" 7 років тому. Вартувало вдвічі більше. І було далеко не так класно, як в "Орлятку".

А доставку гостей можете організувати додатково. Тим більш, що табір на трасі, хто хоче, і маршруткою заїде.

Не хочу вас обидеть, но последняя фраза просто убила...Я про " хто хоче, і маршруткою заїде." Если нет возможности провести свадьбу с нормальным столом, программой, трансфером, для чего вообще ее организовывать? Расписались, обвенчались, возможно где то посидели в компании близких, а еще лучше потратили сумму, которая планировалась на застолье, на какую нибудь поездку вдвоем... Кому нужно кормить ораву людей, большинство из которых увидишь первый и последний раз в жизни, если это накладно??? С такой логикой, можно сказать, кто захочет тот с собой принесет бутербродики для перекуса :0155: .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Радивби Кульчин на території Силікатного заводу. Якшо зацікавить тел. до шеф повара можу дати в приват.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Радивби Кульчин на території Силікатного заводу. Якшо зацікавить тел. до шеф повара можу дати в приват.

А можна якісь деталі? може відгук ваш, чи хоч лінку на фото, чи щось такого роду? буду вдячний

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Радивби Кульчин на території Силікатного заводу. Якшо зацікавить тел. до шеф повара можу дати в приват.

А можна якісь деталі? може відгук ваш, чи хоч лінку на фото, чи щось такого роду? буду вдячний

телефон в підписі перезвоніть розкажу, був там на 5 весіллях та на 5 великих гулянках типу хрестини, іменини,юбілеї.

Весілля 250 грн без мясного. з мясним 260 грн. це крім води, солодкого, горілки та музикі. Нажаль на (наша дата 1 серпня) вже занято 2 зали. Замовлення казала хазяйка на пів року вперед. Дехто бронює місця і за рік. Но повірте зали великі окремо для застілля окремо для плясок, з кондиціонерами. Напроти залу через дорогу сосновий ліс. Воно того варте

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...