Перейти до змісту
jack74

Незаконний видобуток бурштину

Recommended Posts

В мізках людей-селян?! Отих полішуків там?!! Та там місцеве населення таке ж саме по "мізках", як і те, яких ми називаємо "ватниками" в лугандоніях! Буваю там, доводиться "спілкуватись"... Вони ніхєра не хочуть працювати (а нахєра, якщо навколо стільки лісу, ЇХНЬОГО! лісу (вони ж ТАК рахують!), а тепер ще й стільки "грошей" в землі, в ЇХНІЙ землі!, просто треба викопувати.

Вони там не живуть ні війнами, ні цінами на комуналку, їм пофіг, що газ дорогий, їх хвилює лише закупочна ціна на бурштин, курс євра/доляра/злотого і щоб "криша" часто не мінялася. Ну і щоб чужі на "їхню" землю не перлись "їхнє" бабло викопувати.

Редаговано jack74

Поширити це повідомлення

Бухулям заплатили по 400 грн, шо вони ше хочуть?!

П.С. я сам родом з Маневич  і неодноразово "повертав" людей і проводив "розяснювальні роботи" серед своїх знайомих шоб не продавались, як ті "простітуткі" за 400 грн...

але куда ж там....  шо я розумію... мене "дітородними органами  обложували" ...

посадить всіх "ахрен!!!

П.С.С. була б громада як громада, зберіться, організуйтесь, буде робота і гроші для всіх...  но "шальные деньги і обіцянки всяких  Андреїв Александровичів" взяли гору...

є такий журналіст з Маневич  https://www.youtube.com/channel/UCJ7gGiUHJKNCMkIJo8xO-9g

як на мене дядько діло праве робить! підписуйтесь і слідкуйте за новинами району! НЕ РЕКЛАМА!

Редаговано HelloBoy

Поширити це повідомлення

Зареєєструйтесь або увійдіть для відповіді

Ви маєте бути зареєстрованим учасником для коментування

Створити акаунт

Зареєструйтесь у нашій спільноті. Це легко!

Створити обліковий запис

Увійти

Маєте акаунт? Заходьте.

Увійти зараз