Перейти до змісту

Довідка про працевлаштування


HWman

Рекомендовані повідомлення

Власне, почав підписувати обхідний лист і кажуть, що у навчальному відділі треба якусь довідку про те, що мене після навчання заберуть на роботу, інакше не підпишуть, і відповідно, не видадуть диплом.

Що це за бред? Чи реально таку дістати і чи можна якось обійтись без неї?

PS ЛНТУ, спеціаліст.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Реально зробити. Треба мати знайомого роботодавця, його (роботодавця) ця довідка ні до чого не зобов’язує фактично.

Але взагалі ,по правильному, працевлаштуванням опікується надає ВУЗ, ніби.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щось було схоже(ВНУ)

На той час вже працював, тому проблем не виникло) одногрупнику допомагав у такому - на моїй фірмі йому за подяку збацали таку довідку)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але взагалі ,по правильному, працевлаштуванням опікується надає ВУЗ, ніби.

Так ВУЗу ця довідка і треба, щоб відзвітувати наверх, що випускника працевлаштували, і давайте на наступний рік ще держзамовлення в тій самій кількості, а ще краще збільшіть його.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ІМХО, брєд. Коли я закінчував ЛНТУ то там підписували документ, що університет має тебе працевлаштувати, чи щось в цьому роді. Так я і так на 5-му курсі працював то питать ніхто не задавав, бумагу підписав і забув.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в договорі з ВУЗом написано, що саму він гарантує працевлаштування. У мому випадку з\п в 700 грн на біржі розвитку бізнесу чи як там вона називається мене не влаштувала. Сам знайшов роботу і мені дали довідку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це ви всі так хорошо написали, вчився-працював, закінчив відразу працевлаштувався і довідку дали.....а коли людина не працює і не може знайти роботу? значить якщо ти на державному, то вони хочуть твоїми руками себе обезпечити від перевірок, як писав Нікель( тобі ж роботу не пропонували?). якщо ти не маєш де взяти довідку (не переживай) - диплом і додаток видадуть. це просто як завжди в країні рахують людей(студентів) за лохів. якщо ж на платному, то взагалі фігня :_04:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В свій час я їх "обманув" і зіпсував статистику. Був у списку тих, хто рекомендовані на навчання в аспірантурі, цей папірець їх влаштовує. Але коли ж все таки уже восени прийшов "вибивати" довідку для можливості самостійного працевлаштування з метою стати на біржу, то тітоньки в кабінеті були злегка незадоволені, ще й з паном Середою мав нагоду познайомитись, крикун ще той.

Якщо не плануєш ставати на біржу, чи більш глобально, не бачиш перспективи негайної потреби комусь показати свою виписку, то ігноруй це, не плоди корупцію. До останнього моменту крайньої необхідності, а саме реального працевлаштування. Вони будуть розказувати який ти рєдіска, але їм через декілька днів буде абсолютно накласти на долю свого випускника. Пластик тобі видадуть, а виписка... у мене, наприклад, в цей папірець не заглядував ніхто. Ти парубок розумний, Паша Дуров здається взагалі не забрав диплом ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...Пластик тобі видадуть...

Ні, цього року диплом нового зразка, кажуть, що просто картонний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Змінилась із новим наказом зовнішність диплома, та суть на перший погляд залишилася незмінною. Додаток все одно є у переліку документів. Так що скоріш за все його наші комсомольці на урочистостях згідно усталеної традиції щодо боржників зажмуть, але диплом дадуть, як же без цього. Жодних серйозних санкцій вони застосовувати не будуть, якщо флегматично прикидуватися шлангом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене та сама ситуація.

напишу від рукі і все. і хай докажуть що це писив не ПП.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Короч, як бувалий бувалому, та бумажка потрібна щоб потім такий як ти дядьку отримав державне місце,

а тепер по полочкам:

робиш фальш справку,

віддаєш на відділення

СТУДЕНТА ВИПУСТИЛИ І ВЛАШТУВАЛИ - СПРОС Є ДЕРЖАВНЕ МІСЦЕ ЛИШАЄМ

варіант 2 - сумний і нереальний:

справки нема, диплом віддали і доповного щастя ще й на облік безробітних став - СПЕЦІАЛІСТІВ ХВАТАЄ МІСЦЯ УРІЗАЄМ

ВИСНОВОК: стипендію отримував?

дай можливість іншим

і да якшо вдруг перевірка то можуть і перевірити чи працював і чи відпрацював(непамятаю як там прописано)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і суть.

робиш фальш, ніхто переживати не буде, перевіряти тимпаче.

це їм потрібно тільки для внутрішньогої перевірки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Переношу цей "головний біль" на наступний тиждень, а то попередні два тижні були доволі таки напруженими, треба трішки відпочити, ну їх в баню!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Друкуєш роз'яснення МОН України, йдеш в універ і показуєш, щоб відчепились.

post-29324-0-69237100-1434361236_thumb.j

post-29324-0-87831800-1434361237_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі, маю ще одне питання, не знаю правда чи воно варте нової теми:

Якщо я зараз зарибаю диплом спеціаліста(навчався на державній формі) і йду на біржу праці, я можу претендувати на фінансову допомгу поки я маю статус безробітний?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі, маю ще одне питання, не знаю правда чи воно варте нової теми:

Якщо я зараз зарибаю диплом спеціаліста(навчався на державній формі) і йду на біржу праці, я можу претендувати на фінансову допомгу поки я маю статус безробітний?

так, але вона буде невеличка

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ми писали заяву на кафедрі, що самі знайдемо собі роботу в короткі терміни(точно слово в слово не памятаю). проходила.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Близько 20-ти хвилин аргументував те, що я без диплому не можу взяти довідку, але в кінечному результаті написав заяву де я буцімто зобов'язуюсь принести довідку...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...