Перейти до змісту

c.Чаруків Любительський ставок


/Andriy/

Рекомендовані повідомлення

Рибалив на цьому ставку декілька разів з друзями (коли він був ще не платним), брав карпа на картоплю зварену у соняшниковій макусі, завжди рибалив зранку з 06.00 до 11.00-12.00 годин, улов приблизно 15штук карпів від 400 до 800грам + десяток карасів та плотви на долоню (один раз після поклёвки залишився без гачка)...

P.S. Найкращий час для ловлі карпа це перша половина липня місяця...

Після твоєї рибалки вже пройшло більше 10 років і багато чого змінилося.

В нас зявилася проточна вода та дамба. Піднявся рівань води. Зявився судак, товстолоб, амур, сом. Кожного року зариблюємо .(в 2014 на осінь вкинули карпа 400 кг карася 200кг).

Карп просто на картоплю клювати вже не дуже хоче (розпаскудили макушатніками і тд тп.)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рибалив на цьому ставку декілька разів з друзями (коли він був ще не платним), брав карпа на картоплю зварену у соняшниковій макусі, завжди рибалив зранку з 06.00 до 11.00-12.00 годин, улов приблизно 15штук карпів від 400 до 800грам + десяток карасів та плотви на долоню (один раз після поклёвки залишився без гачка)...

P.S. Найкращий час для ловлі карпа це перша половина липня місяця...

Після твоєї рибалки вже пройшло більше 10 років і багато чого змінилося.

В нас зявилася проточна вода та дамба. Піднявся рівань води. Зявився судак, товстолоб, амур, сом. Кожного року зариблюємо .(в 2014 на осінь вкинули карпа 400 кг карася 200кг).

Карп просто на картоплю клювати вже не дуже хоче (розпаскудили макушатніками і тд тп.)

Кожного року зариблюємо .(в 2014 на осінь вкинули карпа 400 кг карася 200кг).

Не смішіть мої підкови...

Карася зарибили ахахах

ржу нємагу

Так сторож весною казав що машину карпа вкинули ВЕСНОЮ 2014р!!! а потім щей ОСІННЮ!?

Товариші форумчани сам був на цьому ставку цього року 4-рі рази та мої колеги десь біля 10-ка разів. найбільший улов непокриває даже потрачених грошей на наживку,

"В нас зявилася проточна вода та дамба. Піднявся рівань води."

цим рівнем там люблять погратись!

Тещо там зловили 1-го СОМА не говорить що вони там ще є!!!

Ще забули сказати що там Щука є, може даже 2-ві!!!

Намій погляд хтось зап****вся.

П.С. На цьому ставку найкраще ловилось в чора і буде в завтра. краще БЕЗПЛАТНО половити на канаві обвідній, або на великому.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 2014 році привозили на весні 2 єврокуби з зарибком карпа, осінню вкидали місцевий зарибок. На далі буду робити фото.

Карася вкидаємо з іншої водойми вже декілька років.( пропав маленький карась по 50-70 грам який не давав нічому клювати раніше)

На рахунок рівня води чи солі в нас ніколи цим не займались. Якщо вкогось є докази чи хтось особисто бачив НАПИШІТЬ!

Силою до нас на рибалку ніхто нікого не тяне і я не пишу що в нас кльов як на чорних камнях.

Я висвітлюю реальну інформацію а ви вірте не вірте мені байдуже. Тільки не пишіть того чого не знаєте!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Одкувля кидаєте карася?

"Це типу той що через трубу переплив з великого?" :0097:

Який хозяїн розуміючий хоть щось рибному господарстві буде викидувати на карася кошти, коли можна вложити кошти в карпа і відбити на ньому їх через рік.

далі WIKI

http://uk.wikipedia.org/wiki/Короп_звичайний

Потенційні можливості росту у коропа досить високі. За сприятливих умов утримання короп може досягати маси від 1,0-1,5 кг на першому році життя до 2-3 кг на другому."

Прит цьому карась

далі WIKI:

Статевої зрілості карась досягає на 3-4-річному році.

http://uk.wikipedia.org/wiki/Карась

хоть би погуглили перед тим як брєд писати

Прошлого року року сам бачив як молодший сторож в суботу вечером ШАМАНИВ над дамбою, мене не бачивши, бо я був в на тих місцях що без забродів не задеш. :0107:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Одкувля кидаєте карася?

"Це типу той що через трубу пере

плив з великого?" :0097:

Який хозяїн розуміючий хоть щось рибному господарстві буде викидувати на карася кошти, коли можна вложити кошти в карпа і відбити на ньому їх через рік.

далі WIKI

http://uk.wikipedia.org/wiki/Короп_звичайний

Потенційні можливості росту у коропа досить високі. За сприятливих умов утримання короп може досягати маси від 1,0-1,5 кг на першому році життя до 2-3 кг на другому."

Прит цьому карась

далі WIKI:

Статевої зрілості карась досягає на 3-4-річному році.

http://uk.wikipedia.org/wiki/Карась

хоть би погуглили перед тим як брєд писати

Прошлого року року сам бачив як молодший сторож в суботу вечером ШАМАНИВ над дамбою, мене не бачивши, бо я був в на тих місцях що без забродів не задеш. :0107:

карась для таких рибаків які не вміють ловити нормальну рибу а ловлять хоть що небуть щоб додому з пустими руками не іхати а як не зловляь то грають водою сиплють сіль і тд тп. Ми фігньою не страдаємо.в нас є постійні рибаки які постійно приіжають на сутки чи навіть на двоє і іх все влаштовує.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Розкажіть чи покажіть як до вас доїхати, хочу порибалити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Колись писав, повторюсь:

Біля церкви з"їжджаєш з горохівської траси направо в село, далі вниз, другий поворот наліво, проїжджаєш метрів 200, справа буде крутий спуск до ставка - це дорога на дамбу. По дамбі 50 метрів - з правого боку ставок з трубою, туди тобі і треба. Але якщо дощі або в машини низький кліренс - краще авто залишити на асвальті, бо можете застрягти на рибалці надовго :).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Розкажіть чи покажіть як до вас доїхати, хочу порибалити

73, Чаруків "Любительський", 50, , короп, карась, амур, мапа , boardа , 0

Що, Де і По чому?

15.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Розкажіть чи покажіть як до вас доїхати, хочу порибалити

73, Чаруків "Любительський", 50, , короп, карась, амур, мапа , boardа , 0

Що, Де і По чому?

15.gif

о, Любительський по 50? Пам'ятаю, по 100 був. Але ми вже давненько там були, в принципі. Минулого року, здається.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тю, виправився :)

73, Чаруків "Любительський", 50, 100, короп, карась, амур, мапа , boardа , 0

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Колись писав, повторюсь:

Біля церкви з"їжджаєш з горохівської траси направо в село, далі вниз, другий поворот наліво, проїжджаєш метрів 200, справа буде крутий спуск до ставка - це дорога на дамбу. По дамбі 50 метрів - з правого боку ставок з трубою, туди тобі і треба. Але якщо дощі або в машини низький кліренс - краще авто залишити на асвальті, бо можете застрягти на рибалці надовго :).

Дякую, поїду попробую.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Колись писав, повторюсь:

Біля церкви з"їжджаєш з горохівської траси направо в село, далі вниз, другий поворот наліво, проїжджаєш метрів 200, справа буде крутий спуск до ставка - це дорога на дамбу. По дамбі 50 метрів - з правого боку ставок з трубою, туди тобі і треба. Але якщо дощі або в машини низький кліренс - краще авто залишити на асвальті, бо можете застрягти на рибалці надовго :).

Дякую, поїду попробую.

Чекаємо звіт, якщо вам не тяжко!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я як поїду, то теж обовьязково відпишусь, нажаль то буде мабуть не раніше ніж через 3-4 тижні

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якраз над цим місцем вісить на проводах мій "убійца", в минулому році "оставив" його там. Тоді кльов не такий був) гірший.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

а тепер поправте мене по порядку:

1. Хлопець на останньому фото минулорічний ))), а короп у руках теж минулорічний чи свіжий?

2. Ставок при з"їзді перший справа? а в темі з таблиці що по чому дається посилання на наступний.

Виводьте з омани пліз

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тай казав буду повідомляти ситуацію на ставку, а сам більше місяця назад щось казав.

був я там один раз нічьо не взяв, і більше не буду, хіба що хтось "поставить" рибалочку тоді да, а так.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...