Перейти до змісту

Ровер кафе


ANANAS

Рекомендовані повідомлення

А краще - похваліть нас! Вам нічого не стоіть, а нам - приємно!

Нунуну ноно. Ще, чого доброго, зажретесь :_07:

Щось нове в меню з'явилось за останні два тижні?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 510
  • Створено
  • Остання відповідь

такс почнем, побували ми у вас всією сімєю.

я , Борисович , і Тарас.

1) чебурики дуже смачні, що мясо, що мікс, це дуже великий плюс.

2) ціна на пиво, дуже здивувала так і тримати, живня нехватає :_08:

3) обслуговуваня: дівчата привітні але трохи довгі, пивну тарілку чекали більше 5 хвилин..

4) але взагалі дуже класно, порівняти те що було, і є . небо і земля.

якось так))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3) обслуговуваня: дівчата привітні але трохи довгі, пивну тарілку чекали більше 5 хвилин..

Більше 5 хвилин? Це ще не довго=) Мені дивно коли в будь якому закладі щось приносять швидше 5 хв=)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3) обслуговуваня: дівчата привітні але трохи довгі, пивну тарілку чекали більше 5 хвилин..

Більше 5 хвилин? Це ще не довго=) Мені дивно коли в будь якому закладі щось приносять швидше 5 хв=)

при пустому залі? при всіх готових інгредієнтах?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щось нове в меню з'явилось за останні два тижні?

По-перше, деруни. Скажеш, що деруни є де завгодно? Так, деруни є майже всюди, але скуштуй "роверячих" дерунів і ти зрозумієш, чому порцію треба повторити! Повір мені поки що на слово!

По-друге, млинці. Млинці, що смажаться тоненькими на сковорідці, потім в них завертається або солодкий сир, або фарш з вареного м"яса курки з грибами, а потім, вже перед тим, як подати їх тобі на стіл, їх злегка обсмажують-підрум"янлюють на вершковому маслі... Це, таки, смачно!

По-третє, вареники. "От здивував!" - скажеш ти... А ми і не ставили собі за мету вас дивувати! Ми просто хочемо, щоб замість того, щоб розводити у себе на кухні борошно з яйцями і дим від смаження, ви просто заскочили до нас на 20 хвилин і поїли "як вдома"!!! Просто, смачно, поживно, спокійно... Так, як живуть люди в цивілізованих країнах, де господарка, яка сама готує вечерю - скоріше виняток, ніж правило. Тим більше, коли це не ДОМОгосподарка, а людина, яка цілий день вибігала на роботі як той Бобік і єдине, чого вона хоче - це тиші і спокою, а не плити та прибирання...

Р.С. Днями запросив свою дружину на чебурекі в "Ровер". Повір, вона знається на смачній кухні... Їй сподобалось. Особисто для мене це - показник!

Скидки для посетителей, приезжающих на велах? Летние и зимние...

РОМАНЕ!!!! Берусь думати! Дякую!!! :0141:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

такс почнем, побували ми у вас всією сімєю, я , Борисович , і Тарас.

1) чебурики дуже смачні, що мясо, що мікс, це дуже великий плюс.

2) ціна на пиво, дуже здивувала так і тримати, живня нехватає :_08:

3) обслуговуваня: дівчата привітні але трохи довгі, пивну тарілку чекали більше 5 хвилин..

4) але взагалі дуже класно, порівняти те що було, і є . небо і земля.

якось так))

1. Дякую, Андрію, мені дуже приємно це читати. Я сам їх дуже полюбляю.

2. З самого початку, ще тільки вибудовуючи т.с. "стратегію" ведення бізнесу в майбутньому кафе ми вирішили, що не сиюмінутний прибуток буде для нас найважливішим. Затишок, приємна атмосфера і спілкування однодумців - це наша мета! Ну... І прибуток також... Але не ціною 100% накрутів, повірте. Так, "Живня" не хватає... Мені самому дуже сумно дивитись, як народ шукає серед маси відвертого "пойла" щось схоже на пиво. "Живень" не всім подобався, але особисто я точно знав, з чого він був зварений... А ти і тим більше... Нічого. Завод буде. Я впевнений!

3. Накручу "привітним дівчатам" хвости!!! З іншого боку... У нас нарізка на ту ж саму "Пивну тарілку" ріжеться т.с. "по факту", а не робиться заздалегідь і вже готова викладається на тарілку з пластикових контейнерів. Ми хочемо, щоб вам було крім того, що щвидко, так ще й смачно!!! Ти ж сам знаєш, що є різниця...

4. Ще раз дякую за добрі слова! Завітайте ще не раз!

при пустому залі? при всіх готових інгредієнтах?

Я вже спробував відповісти. Приймається? :_07: :_07: :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А дерунчики на веломаслі жарені?)))

І до чого ти це, їв і не сподобалось?

Був там всього два рази. Перший раз з другом зайшли поїсти, випадково вибрали деруни. А другий раз, прийшов з своєю дівчиною і вже спеціально, поїсти тих дерунчиків - мені сподобались!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А дерунчики на веломаслі жарені?)))

А у мене з гумором ( Kushmiruk, друже, дякую за добрі слова! :_07: ) все нормально! Я саме так і сприйняв цей пост!

Так от докладаю!

Веломастила не знайшли, як не шукали, тому вирішили смажити дерунчики на автомобільному синтетичному SAE 0W40. Подумали, що якщо це добре для сучасних просунутих двигунів, то не може зашкодити сучасним просунутим велосипедистам!

:_07::_07::_07::_07::_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

.....прийшов з своєю дівчиною і вже спеціально, поїсти тих дерунчиків - мені сподобались!

Ще раз дякую за добрі слова. Обов"язково перекажу дівчатам на кухні. Їм буде приємно.

Особисто для мене дуже важливою є оцінка моєї кращої половинки, бо вона знається на хорошій кухні, сама дуже смачно готує і вона скаже правду. Так от вона оцінила деруни на тверду четвірку. Може, навіть, з плюсом. Сказала, що тепер однозначно не буде розводити готування дерунів, коли захочеться їх з"їсти. На одну-дві порції простіше заїхати в "Ровер".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора ввечері під'їхали, в клітці жодного велосипеда, зато всі столики на вулиці зайняті чувачками з району, або хз звідки, прийшлося їхати на карабас(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора ввечері під'їхали, в клітці жодного велосипеда, зато всі столики на вулиці зайняті чувачками з району, або хз звідки, прийшлося їхати на карабас(

Що ж ти до директора не звернувся, він посунув би когось.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора ввечері під'їхали, в клітці жодного велосипеда, зато всі столики на вулиці зайняті чувачками з району, або хз звідки, прийшлося їхати на карабас(

Порада директору, клієнти жаліються вон, так що закупіть такі столики, і видавайте клієнтам на велоспеді:)

parkovochny-j-stol-dlya-velosipeda.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора ввечері під'їхали, в клітці жодного велосипеда, зато всі столики на вулиці зайняті чувачками з району, або хз звідки, прийшлося їхати на карабас(

А я люблю сидіти якраз в залі, а не на вулиці. Як на мене - там комфортніше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора ввечері під'їхали, в клітці жодного велосипеда, зато всі столики на вулиці зайняті чувачками з району, або хз звідки, прийшлося їхати на карабас(

Такі ситуації можливі і тут нереально щось передбачити, бо народ йде хвилями і не вгадаєш, коли буде аншлаг, а коли пусто. Єдина можливість якось з цим боротись - телефонувати адміністратору заздалегідь ( ну хоча б за півгодини! ) з проханням зарезервувати вам стіл на Х людей.

На рахунок "чувачків"... Я радо вітаю велосипедистів і коли вони "на конях", і коли вони приходять пішки, і коли вони приїжджають машинами. Зрозуміло, що "заточка" бару має місце і велосипедисти нам дорожчи за піших :_07: , але ви, я маю надію, не думаєте, що я когось "посуну", щоб посадити навіть своїх найкращих друзів!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що ж ти до директора не звернувся, він посунув би когось.

Дякую, друже! Не знаю, чи "посунув" би когось, але точно щось би придумали! Кінець-кінців винісли б на вулицю один зі столиків, що стоять у приміщенні, хоча я погоджуюсь з Venom-ом у тому, що всередині затишніше, ніж на вулиці! Особисто меня більш подобається сидіти як раз в приміщенні. Але це - ІМХО.

Звертаюсь до всіх!

КАЖІТЬ, ЯКЩО ВАМ БУДЬ-ЩО НЕ ПОДОБАЄТЬСЯ В РОБОТІ "РОВЕРА"!

Звертайтеся до персоналу, кличте мене, або адміністратора! Не мовчіть! Ми стараємося реагувати на всі зауваження і робити кафе зручним для вас.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На рахунок "чувачків"... Я радо вітаю велосипедистів і коли вони "на конях", і коли вони приходять пішки, і коли вони приїжджають машинами. Зрозуміло, що "заточка" бару має місце і велосипедисти нам дорожчи за піших :_07: , але ви, я маю надію, не думаєте, що я когось "посуну", щоб посадити навіть своїх найкращих друзів!

та воно то так, але не дуже приємно коли за сусіднім столиком пяні "чувачки" які тусуються в сусідньому гральному закладі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

.....закупіть такі столики, і видавайте клієнтам на велоспеді :)

З самого початку така думка була. Розглядали різні варіанти розміщення саме велосипедистів на вулиці... Але в такого рода столиках при всій їх "прикольності" є маса незручностей і, крім того, це - суто сезонні меблі, а ми тільки стаємо на ноги. Зрозумійте нас!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та воно то так, але не дуже приємно коли за сусіднім столиком пяні "чувачки" які тусуються в сусідньому гральному закладі

Повір, старий, що мене значно більше за тебе "ковбасить" від цього сусідства. Ми мали кілька серйозних суперечок з відвідувачами сусіднього закладу. Ми дуже добре розуміємо, якій т.с. "контингент" відвідує такого роду "точки"...

Але що ми реально можемо зробити?

Крім того... Відвідувачи "Державних (!) лотерей" - це зріз нашого суспільства. Вони такі ж самі, як і ми з тобою! Не гірше і не краще. Серед них є дуже різні люди. Є відверта мерзота, а є і цілком адекватні і інтелігентні люди. Так, адекватних меньше, але і на роверах їздять не одні лише ангели. Погодься...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На рахунок "чувачків"... Я радо вітаю велосипедистів і коли вони "на конях", і коли вони приходять пішки, і коли вони приїжджають машинами. Зрозуміло, що "заточка" бару має місце і велосипедисти нам дорожчи за піших :_07: , але ви, я маю надію, не думаєте, що я когось "посуну", щоб посадити навіть своїх найкращих друзів!

та воно то так, але не дуже приємно коли за сусіднім столиком пяні "чувачки" які тусуються в сусідньому гральному закладі

Ну і як, цікаво, реально можна відшити таких?

Тупо виганяти? Не думаю - порушення прав.

Ввести дрескот - аля шлем на голові? Ні. Відсіється багато нормальних невелоклієнтів - збиток.

Забрати з асортименту алкоголь. Ні. Кафе втратить сенс з часом і закриється.

Підняти ціни на продукцію, щоб для тих "клієнтів " було задорого. відповіль очевидна.

Єдине, що можна робити зі сторони персоналу - постійно робити їм зауваження, щом їм відпало бажання ходити в кафе, і щоб дружкам своїм передавали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Повір, старий, що мене значно більше за тебе "ковбасить" від цього сусідства. Ми мали кілька серйозних суперечок з відвідувачами сусіднього закладу. Ми дуже добре розуміємо, якій т.с. "контингент" відвідує такого роду "точки"...

Але що ми реально можемо зробити?

Крім того... Відвідувачи "Державних (!) лотерей" - це зріз нашого суспільства. Вони такі ж самі, як і ми з тобою! Не гірше і не краще. Серед них є дуже різні люди. Є відверта мерзота, а є і цілком адекватні і інтелігентні люди. Так, адекватних меньше, але і на роверах їздять не одні лише ангели. Погодься...

та я без претензій до тебе чи до закладу. уточнив, що малось на увазі під "чувачки"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...