Перейти до змісту

Ровер кафе


ANANAS

Рекомендовані повідомлення

Нагадую велосипедистам!

"РОВЕР КАФЕ" працює з 8-ї години.

Якщо ви вранці хочете насолодитися філіжанкою міцного запашного еспрессо, то вам - до нас!

Якщо ж ви не поснідали вдома, то у нас ви можете зажувати тоста, млинців, бургера...

Згадайте про це, коли будете поруч. :0111:

а у вас є така фішка як кава з собою?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 510
  • Створено
  • Остання відповідь

"РОВЕР КАФЕ" працює з 8-ї години.

а у вас є така фішка як кава з собою?

А ЯК ЖЕ Ж !!!!! Як то кажуть у Львові "КАВА НА ШПАЦЕР"!!! :0108:

Стакашка картонна з "хомутом", щоб не попекти пальці + кришка + КАВА + цукор + Посмішка бармена і добре слово в дорогу!

Якщо чогось не буде - ПИШІТЬ!!! Я розберусь і компенсую! :_04:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"РОВЕР КАФЕ" працює з 8-ї години.

а у вас є така фішка як кава з собою?

А ЯК ЖЕ Ж !!!!! Як то кажуть у Львові "КАВА НА ШПАЦЕР"!!! :0108:

Стакашка картонна з "хомутом", щоб не попекти пальці + кришка + КАВА + цукор + Посмішка бармена і добре слово в дорогу!

Якщо чогось не буде - ПИШІТЬ!!! Я розберусь і компенсую! :_04:

Ооо це прекрасно,перед роботою будуьзаходити до вас)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"РОВЕР КАФЕ" працює з 8-ї години.

а у вас є така фішка як кава з собою?

А ЯК ЖЕ Ж !!!!! Як то кажуть у Львові "КАВА НА ШПАЦЕР"!!! :0108:

Стакашка картонна з "хомутом", щоб не попекти пальці + кришка + КАВА + цукор + Посмішка бармена і добре слово в дорогу!

Якщо чогось не буде - ПИШІТЬ!!! Я розберусь і компенсую! :_04:

Ооо це прекрасно,перед роботою будуьзаходити до вас)

Вчу барменів та офіціантів не казати стандартне "Заходьте до нас ще!", бо це вже сприймається як фонова музика, яку ніхто не слухає, а казати "РОЗКАЖІТЬ ПРО НАС СВОЇМ ДРУЗЯМ!". В перший раз народ, як правило, впадає в ступор і не може зрозуміти, чтого від нього хотять. Потім розуміє сенс сказаного і реагує. Теж, доречі, по-різному. Хтось знизує плечима і йде. Хтось киває і, знову-таки, йде. Хтось посміхається. Оці останні мені наймиліші. Закордон навчив посміхатись людям, вітатись із незнайомими, бажати їм хорошого дня. Так хочеться, щоб і у нас люди стали хоч трохи привітнішими.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То все звичайно добре - "Павліка" привезли?

А ти злий та недобрий!!! :0137: Жартую!

Є "Павлуша"! Є!!! Приїжжай!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Яку швидкість можна розвинути на таких розкладачках?

это один из самых глупых вопросов, когда видят лигерад. Да с любую скорость можно развить в разумных пределах, смотря какая у вас физуха и какие дорожные условия, а вот КПД у велов разный)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

это один из самых глупых вопросов, когда видят лигерад. Да с любую скорость можно развить в разумных пределах, смотря какая у вас физуха и какие дорожные условия, а вот КПД у велов разный)))

Швидкість лігерада мене взагалі не цікавить, тому це була сама дурна відповідь на моє запитання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Яку швидкість можна розвинути на таких розкладачках?

...когда видят лигерад...

Романе... Не сваріться! Питання було за РОЗКЛАДАЧКИ !!! І мався на увазі МІЙ ровер!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нема нічого краще за п"ятничного "павліка" з друзями )

Офіційна пропозиція до закладу по чебуреках:

"Зробіть будь-ласка чебурек з мясом,сиром, зеленню і помідором.Помідори нарізати кубиками" <- то буде один чебурек з міксованою начинкою.

Кінець попозиції :)

Власне, був досвід в кафе "Сніжинка", до того як він став таким як він є зараз. Тогочас він був студентським кафе, де можна було нормально напхати животика двічі-тричі на тиждень за помірними цінами.

Спробуйте самі, подивіться як відреагує народ "під пивко". Думаю ідея варта спроби

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нема нічого краще за п"ятничного "павліка" з друзями...

З друзями хороше все, що завгодно... І "Павлуша", і горілочки трішки, не для дурної голови, а просто для розслабону, і бокал-другий сухого винця італійського ординарного ( доречі треба подумати!!! ) під сир із пліснявою і тоне-е-е-е-енько нарізаною ковбаскою... Тут вже не так важливо "під що", як "З КИМ!" :_26:

Чебур з міксом... Це не нова пропозиція. Ми обговорювали такі варіанти. Думали про чебур з сиром. Тобто не чисто твердий сир, бо від розтечеться і буде "пшик", а твердий намішаний з підсоленим творогом + зелень+ ( можливо ) дрібненько різані помідори... Як варіант - те ж саме тільки + м"ясо...

Віталій! Варіантів може бути багато і ми готові, я знову це декларую, йти назустріч вам, щоб зробити "Ровер" точкою зустрічі адекватних людей, які вважали б "Ровер" своїм!!!

Але запропонований тобою ( ми на "ТИ"? :_04: ) рецепт рідко замовляється відвідувачами!

Особисто мені це подобається, але наш народ консервативен і в нього зклався стереотип - якщо ЧЕБУР, то З М"ЯСОМ.

Пропоную альтернативний варіант. Ти, або хто завгодно інший з наших відвідувачів, збирається з друзями посидити з "Павлушкою". Ви дзвоните нам і кажете, що непогано було б зробити вам... Да що завгодно з того, що ми реально в змозі зробити для вас, бо наші можливості великі, але не безмежні... І ми зробимо!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти, або хто завгодно інший з наших відвідувачів, збирається з друзями посидити з "Павлушкою". Ви дзвоните нам і кажете, що непогано було б зробити вам

ок. Дякую :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нема нічого краще за п"ятничного "павліка" з друзями )

Офіційна пропозиція до закладу по чебуреках:

"Зробіть будь-ласка чебурек з мясом,сиром, зеленню і помідором.Помідори нарізати кубиками" <- то буде один чебурек з міксованою начинкою.

Кінець попозиції :)

Власне, був досвід в кафе "Сніжинка", до того як він став таким як він є зараз. Тогочас він був студентським кафе, де можна було нормально напхати животика двічі-тричі на тиждень за помірними цінами.

Спробуйте самі, подивіться як відреагує народ "під пивко". Думаю ідея варта спроби

Ще б і з капустою чебури були би нічо так

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще б і з капустою чебури були би нічо так

Може бути і щось таке... Але це вже будуть точно не ЧЕБУРЕКІ!!! :_04:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви дзвоните нам і кажете, що непогано було б зробити вам... Да що завгодно з того, що ми реально в змозі зробити для вас, бо наші можливості великі, але не безмежні... І ми зробимо!

Круть :_30::_25:.

"Не стоит прогибаться под изменчивый мир,

Пусть лучше он прогнется под нас.

Однажды он прогнется под нас."

Машина времени

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Круть :_30::_25:.

"Не стоит прогибаться под изменчивый мир,

Пусть лучше он прогнется под нас.

Однажды он прогнется под нас."

Машина времени

Прогинатись точно не варто. А от шукати взаємопорозуміння, що веде до задоволення обох сторін... Воно того варте!

Телефонуйте-заходьте.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Водка з шашликом є в наявності?

Вотттка є, а за шашликом треба їхати на "Живень-Парк". Хто не знає - це наша літня площадка неподалік "Адреналіну". Вчора заїжжав з покатушок з найкращою половинкою на "Живень-Парк"... От там чебурекі точно БОМБА, бо як на мій хлопський розум, то чебурек має їстися на свіжому повітрі під холодне пиво! Ми прокотилися на Озерце, скупалися, заїхали на літню площадку і "прєдаліся чрєвоугодію" під тінню дерев!!!! Було дуже смачно... Хрустка легка скоринка, ароматний соковитий фарш з зеленню, холодний свіженький "Павлик"... Після 30 км неспішної велопрогулянки це було дуже класно!

Маршрут велопрогулянки і фото з пікнічка на березі в Озерці.

post-26787-0-32966400-1436787726_thumb.j

post-26787-0-98639100-1436787903_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо у когось э велике непереборне бажання посидіти на зеленій галявині в межах міста з соковитим чебуром і холодним "Павликом", телефонуйте моїм дівчаткам-красуням на "Живень-Парк" 095.202.33.42 Відвідання велосипедом ВІТАЄТЬСЯ!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Больше, іщо больше реклами ! Які ще точкі є ? Паролі, явкі, адреси...велосіпедісти ради денюжку несті, токо скажите куда. Свої 5 золотих прінесу :)

Реклама?... Можна, мабуть, розцінювати і так, але якщо друзі і знайомі ( і нові знайомі, доречі, теж ! ) телефонубть і шукають номер телефону "Живень Парку"... Просять - "Виклади на "Борді", щоб не шукати!"

Якщо комусь заважає, я готовий прибрати! Це не проблема, як на мій погляд!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ця тема і є рекламна впринципі...Але не думаю, що т ой хто сюди заходить цього не розуміє чи йому заважає....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ця тема і є рекламна впринципі...Але не думаю, що т ой хто сюди заходить цього не розуміє чи йому заважає....

Ну, по-перше, не я цю тему стартанув, і вважаю, що зауваження трохи некорректне. Я був занадто зайнятий запуском та налагодженням роботи кафешки, коли люди розпочали спілкування, тому я зЇявився лише на третій сторінці.

По-друге, тут є не тільки реклама і пусте восхваляння, але й критика і я, як посадова особа і як людина, яка багато чого зробив для цього закладу своїми руками, стараюся слухати, стараюся чути, стараюся йти на зустріч побажанням відвідувачив. Ви вважаєте, що це погано? Особисто я вважаю, що це добре, коли йде живе спілкування. У вас особисто окрім критики "реклами" є якісь зауваження чи побажання? Я готовий дослухатись і до вашої думки і вважаю це однозначним позитивом в організації роботи кафе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та забий на ці репліки про рекламу, людей звичайне українське жабе давить) Точно так само можна доколупатись ще до реклами Павлівського, Канондейла і ще чогось там, уже не пригадаю, в темі. Давайте, відправимо в Гамерику претензію, що це компанія кадейл так безпардонно засилає на луцьку борду агентів для реклами?)))

Такого адекватного і привітного власника закладу ще пошукати треба. Тому тема потрібна і актуальна. Пряме спілкування з клієнтами — шлях до успіху.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...