Перейти до змісту

Ровер кафе


ANANAS

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 510
  • Створено
  • Остання відповідь

Поруч із кафе, під маркою "РОВЕР МАЙСТЕР" відкрилася майстерні по ремонту, сервісу, та налаштуваннню велосипедів. Машинами займається досвідчений майстер. Тож, поки ви п"єте запашну каву, вашим "конем", якщо в тому є потреба може зайнятися наш "велолікар"!

РЕКОМЕНДУЄМО!!!

Р.С. Щоб не попасти в чергу до "лікаря", зателефонуйте йому і домовтеся про прийом!!! 050.905.92.43 Віталій.

Р.Р.С. Вчора одна дуже приємна дівчина пробувала дати нам грошей за те, щоб її ровер ( доречі дуже класний ровер! ) постояв на нашій парковці півгодинки, поки вона десь там "побіжить"... Друзі! Ми не заробляємо парковкою! Вона до ваших послуг, якщо вам десь поблизу треба вирішити якесь питання! Приїзжайте до нас і паркуйтеся на здоров"я!

post-26787-0-49779300-1435734555_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На ремонті ціни теж адекватні. За переспицьовку 26" просять всього 60 грн :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На ремонті ціни теж адекватні. За переспицьовку 26" просять всього 60 грн :)

І переспицьовку майстер Віталій робить не "на коліні", а на фірмовому станку і хорошим інструментом. Тож вам не прийдеться, повірте мені, повертатися до нього з претензіями на неякісно виконану роботу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На ремонті ціни теж адекватні. За переспицьовку 26" просять всього 60 грн :)

це звичайна ціна за таку роботу в майстернях луцька

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На ремонті ціни теж адекватні. За переспицьовку 26" просять всього 60 грн :)

це звичайна ціна за таку роботу в майстернях луцька

Але, погодьтеся, друзі, не всюди в луцьких майстернях можна заказати каву і присісти під парасолькою, щоб комфортно її випити! :_04:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На ремонті ціни теж адекватні. За переспицьовку 26" просять всього 60 грн :)

це звичайна ціна за таку роботу в майстернях луцька

Але, погодьтеся, друзі, не всюди в луцьких майстернях можна заказати каву і присісти під парасолькою, щоб комфортно її випити! :_04:

і чебур можна захавати, якщо голодний :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На ремонті ціни теж адекватні. За переспицьовку 26" просять всього 60 грн :)

це звичайна ціна за таку роботу в майстернях луцька

тоді мене ной*бували в 2-х різних місцях на 40 грн. Або може ти давно втулки не міняв))))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ваш "Павлік" змінився з часу відкриття (2 тижні орієнтовно) не в кращу сторону :(

І як мене, наявність туйок на вулиці була б вельми приємною, а то не дуже комфортно коли сидиш на тротуарі, а ще й дорога поруч :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На ремонті ціни теж адекватні. За переспицьовку 26" просять всього 60 грн :)

це звичайна ціна за таку роботу в майстернях луцька

тоді мене ной*бували в 2-х різних місцях на 40 грн. Або може ти давно втулки не міняв))))))

вчора передню джойтек під вібряки на діор 525 під диск замінив в антареса .... доречі за що йому велике дякую ... спицьовка в 4 хреста виглядає круто

По цінах: сітібайк 60 грн, антарес 60грн, веломакс 55 грн, велозона ХЗ бо їх послугами не користусь (ціни перед заміною дізнавався у всіх магазинах але по зайнятості ніхто не брався)

так, що віталік тебе най"бували причому в 2-х різних місцях :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

sanbOK, а це насправді важливо. Дякую. Тепер знаю до кого точно більше не поїду. афігєть просто...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

sanbOK, а це насправді важливо. Дякую. Тепер знаю до кого точно більше не поїду. афігєть просто...

Будь-ласка. Надіюсь інфа пригодилась. Хоча останнім часом переконуюсь, що потрібно мати свій інструмент бо у всіх майтернях черга на декілька днів. Це свідчить про те, що велосипед справді стає популярним транспортом :)

трошки офтопу

я спицював колесо в антареса переднє, а в сітібайку заднє рік тому (до цього часу все ок) ... претензій немає взагалі, ні по ціні, ні по роботі. За інших говорити не буду бо не випадало можливості звертатись.

Якщо майстерня біля Ровер кафе має нормальні ціні на обслуговування та гарних майстрів то і сам буду звертатись при нагоді. Можливо навіть на днях заїду бо треба дещо підкрутити, а ключа нажаль такого ще немає (((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ваш "Павлік" змінився з часу відкриття (2 тижні орієнтовно) не в кращу сторону :(

І як мене, наявність туйок на вулиці була б вельми приємною, а то не дуже комфортно коли сидиш на тротуарі, а ще й дорога поруч :)

... Був час, коли я вислуховував претензії щодо "Живня" і "мотав на вус", бо я і досі директор пивоварні. Зараз я б міг тупо відморозитися, типу, "А НЕ Я ЙОГО ВАРЮ!", але це було б негарно по відношенню до вас, відвідувачів, тому скажу, що зауваження ДОРЕЧНЕ і ми вимушені були обміняти один кег "Павлика". Як людина, яка щось розуміє в пивоварінні, можу сказати, що "Павлик" останнім часом трохи "гуляє" по якості. Я не ругаю завод і не кажу, що пиво їх погане, але це обїєктивно. Це пиво, за яке ти пишеш ( я його куштував на прохання барменів! ) реально було "пусте". Нема гірчинки хмільової, нема щільності, нема газу. Газу не з балону, а того, який має бути в живому пиві від бродіння!... З іншого боку, "Павлівське" - реально один з небагатьох продуктів, які можна вживати, оскільки це реально ЖИВЕ пиво, а не бурда, яка стоїть в бочці по 90 днів і не псується. Так, він може бути різним від варки до варки, але це реально НАТУРАЛЬНИЙ продукт.

Я про пиво можу довго теревенити, то ж заокруглююсь. Доповідаю : ПИВО ПОМІНЯЛИ. "ПАВЛИК" СВІЖИЙ.

Туйки... Друзі! Ми тільки відкрилися! Майте Б-га в животі! Не все одразу! Думка на рахунок туйок у нас є, але нема грошей поки що на туйки! Крім того нас вже повідомили наша міська влада, що наш тротуар, який ми так старанно вкладали бруківкою, скоро змиє хвиля ремонту теплотраси, мать її... Я розумію, що і теплотрасу треба ремонтувати, але це знову клопіт на нашу голову.

Р.С. Велике прохання до всіх дописувачів - ПИШІТЬ!!! РУГАЙТЕ НАС!!! Заїжжайте і кличте директора, якщо вас щось не влаштовує! Ми не робимо вигляд, що краще за вас знаємо, що вам потрібне! Ми хочемо бути точкою, де будуть збиратися люди, поєднані ідеєю двоколісної їзди!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А по суботах та неділях ми із кращою половинкою іздимо кудись недалеко за місто... І не треба сміятися з наших маленьких "розкладачок"! МТБ ми мали, але вони не зовсім зручні у мандрівках, а ми - мандрівники. Ці "малюки", у зкладеному стані, гарно встають удвох у багажному відділенні нашого Пежо 3008, а між ними ще влазить велика сумка з речами. І можна їхати хоч у Таллінн, хоч у Мюнхен!

11667934_968227979895624_2108735218_n.jpg?oh=3f975fffd5295af0ce42db5f467817d5&oe=559C153C

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ПИШІТЬ!!! РУГАЙТЕ НАС!!!

нема живих запчастин до байків. Був тріск в каретці (Comanche ontario sport червноний) так і не вирішили. поставили якусь непонятну фігню, взяли гроші, але проблема не зникла.

Треба: Акт виконаних робіт/гарантія. Нема як вимагати повернення грошей за ремонт. Спец має знати різницю між тріском в каретці, в касеті і в шатуні. Прийміть до уваги

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ПИШІТЬ!!! РУГАЙТЕ НАС!!!

нема живих запчастин до байків. Був тріск в каретці (Comanche ontario sport червноний) так і не вирішили. поставили якусь непонятну фігню, взяли гроші, але проблема не зникла.

Треба: Акт виконаних робіт/гарантія. Нема як вимагати повернення грошей за ремонт. Спец має знати різницю між тріском в каретці, в касеті і в шатуні. Прийміть до уваги

Інформацію прийняв. Дякую за неї. Розберуся обов"язково. Повідомлю.

І всерівно - ПИШІТЬ, РУГАЙТЕ!!! Діалог - це коли розмовляють двоє! А саме діалог породжує взаємопорозуміння.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А по суботах та неділях ми із кращою половинкою іздимо кудись недалеко за місто... І не треба сміятися з наших маленьких "розкладачок"! МТБ ми мали, але вони не зовсім зручні у мандрівках, а ми - мандрівники. Ці "малюки", у зкладеному стані, гарно встають удвох у багажному відділенні нашого Пежо 3008, а між ними ще влазить велика сумка з речами. І можна їхати хоч у Таллінн, хоч у Мюнхен!

11667934_968227979895624_2108735218_n.jpg?oh=3f975fffd5295af0ce42db5f467817d5&oe=559C153C

мы в Праге видели велотуристов с такими великами, они передвигались между городами на автобусе, при нас упаковали их в чехлы размером со средний дорожный чемодан. Это было несравнимо с нашими велами плюс баулы.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Інколи Вас, на цих велах, бачу біля мийки на Конякіна навпроти Лео Кераміки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А по суботах та неділях ми із кращою половинкою іздимо кудись недалеко за місто... І не треба сміятися з наших маленьких "розкладачок"! МТБ ми мали, але вони не зовсім зручні у мандрівках, а ми - мандрівники. Ці "малюки", у зкладеному стані, гарно встають удвох у багажному відділенні нашого Пежо 3008, а між ними ще влазить велика сумка з речами. І можна їхати хоч у Таллінн, хоч у Мюнхен!

11667934_968227979895624_2108735218_n.jpg?oh=3f975fffd5295af0ce42db5f467817d5&oe=559C153C

мы в Праге видели велотуристов с такими великами, они передвигались между городами на автобусе, при нас упаковали их в чехлы размером со средний дорожный чемодан. Это было несравнимо с нашими велами плюс баулы.

Радий був би бачити в " Ровер Кафе", старой! Заiдь, розкажи, як кататься Европою!

В Австрii ми бачили МВ "Спрiнтери" з причiпами, на яких з мiста до мiста везли по 20 роверiв, а в бусах iхали т.з. туристи... по 60 - 70 рокiв водному... Вiриш... Я iм заздрив... Я знаю точно, до в Неньцi я также не скоро подачу...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Інколи Вас, на цих велах, бачу біля мийки на Конякіна навпроти Лео Кераміки.

Тезко, даже прошу - на ТИ... Ми ж в мережi... Так. У мене там гараж. Заiжжаю час вiд часу. Ти дзеленькай дзвiночком! Або заiжжай на каву. I справа зовсiм не в прибутках кафе, повiр менi. Я, просто, даже цiную живе спiлкування. Заiжжайте будь-коли, друзi. Буду даже радий!

Сцуко... Планшет без украiнськоi розкладки i править росiйською, паскудо...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ПИШІТЬ!!! РУГАЙТЕ НАС!!!

нема живих запчастин до байків. Був тріск в каретці (Comanche ontario sport червноний) так і не вирішили. поставили якусь непонятну фігню, взяли гроші, але проблема не зникла.

Треба: Акт виконаних робіт/гарантія. Нема як вимагати повернення грошей за ремонт. Спец має знати різницю між тріском в каретці, в касеті і в шатуні. Прийміть до уваги

відкатав ще 70 км, тріск пропав... чудасія якась

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ПИШІТЬ!!! РУГАЙТЕ НАС!!!

нема живих запчастин до байків. Був тріск в каретці (Comanche ontario sport червноний) так і не вирішили. поставили якусь непонятну фігню, взяли гроші, але проблема не зникла.

Треба: Акт виконаних робіт/гарантія. Нема як вимагати повернення грошей за ремонт. Спец має знати різницю між тріском в каретці, в касеті і в шатуні. Прийміть до уваги

відкатав ще 70 км, тріск пропав... чудасія якась

Я радий, що тріск пропав, але...

"Ложечки нашлись, но неприятній осадок остался..." (с). :0160:

Майстер готовий повернутись до "статус кво", тобто, якщо проблема була не в касеті, яку він перебрав, повернути назад всі деталі і повернути вам гроші, які ви витратили на ремонт, пов"язаний з цим незрозумілим звуком.

Ми відповідаємо за свою роботу, за її якість і готові до компромісів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А по суботах та неділях ми із кращою половинкою іздимо кудись недалеко за місто... І не треба сміятися з наших маленьких "розкладачок"! МТБ ми мали, але вони не зовсім зручні у мандрівках, а ми - мандрівники. Ці "малюки", у зкладеному стані, гарно встають удвох у багажному відділенні нашого Пежо 3008, а між ними ще влазить велика сумка з речами. І можна їхати хоч у Таллінн, хоч у Мюнхен!

Яку швидкість можна розвинути на таких розкладачках?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А по суботах та неділях ми із кращою половинкою іздимо кудись недалеко за місто...

Яку швидкість можна розвинути на таких розкладачках?

Друже NICKEL, як велосипедист ти розумієш, що все дуже відностно у питанні швидкості щодо велосипеда і тут багато що залежить від конкретики складових...

Скажімо, вчера увечорі ( 22.00 ) я прокотився ровером з інспекційною ціллю по закладах.

Поставив запис трека. По приїзді додому продивився статистику.

Відстань - 10,67 км

Час у русі - 35,14 хв.

Середня швидкість - 18,16 км / год.

Макс. швидкість - 36,69 км / год.

Якось так... Багато це чи мало? Як на мій хлопський розум, то середня швидкість 18 км/год. для такого ровера - нормальний показник. Це при тому, що я не аж такий крутий велосипедист і їхав я досить спокійно. Трансмісія велосипеда має шість швидкостей і перемикання тільки за задній ступиці...

Є бажання спробувати прокотитись - під"їжжай на "Ровер Кафе". Кава - з мене. :_04:

Р.С. Ми трохи :_02: відходимо від основної теми, але...

Ми мали два МТБ. Непогані, гарні... Досі в гаражі лежіть платформа "Тюле" на два ровера, що встановлюється на шар фаркопа. Зрозуміло, що на великих велосипедах їдеться по-іншому. Але це завжди дилема. Я ТОЧНО не візьму в Краків, чи то в Закопане ровери на платформі. Той, хто таке робив, мене зрозуміє. Одна справа - їхати Європою, і зовсім інша - Ненька! Я не довезу ровери на крюку до Устилуга. Крюк просто відвалиться. "Розкладачки" в багажнику - зовсім інша справа і тут я готовий жертвувати комфортом пересування роверами на користь комфорту їх пересування до точки використання.

post-26787-0-74535200-1436255472_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нагадую велосипедистам!

"РОВЕР КАФЕ" працює з 8-ї години.

Якщо ви вранці хочете насолодитися філіжанкою міцного запашного еспрессо, то вам - до нас!

Якщо ж ви не поснідали вдома, то у нас ви можете зажувати тоста, млинців, бургера...

Згадайте про це, коли будете поруч. :0111:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...