Перейти до змісту

Recommended Posts

Вчора заїжав в цей заклад після вище сказано покатушки. Народу в неділю було не багато, кухня, як для закладу, що відкрився, нормальна але в 21:00 не виявилось пива, яке ми замовляли, українського борща, прийшлось брати інше (еххх .... ). Обслуговування нормальне, офіціанти привітні, але видно, що працюють перші дні і трохи лякані. Приємно здивувало те що підійшов який чувак, коли ми уже їхали, запитав чи все норм і чи нам сподобалось. Таке зустрічаю перший раз.

З мінусів немає піци, натомість є чебури :).

Редаговано sanbOK

Поширити це повідомлення

пиво лєйся - ровер валяйся :)

а так якщо серйозно, заклад думаю прикольний, був би тим, якби там взагалі не продавали алкоголь

аби ж велосипедисти так само боялися ПДР порушити, як пива випити.

Поширити це повідомлення

пиво лєйся - ровер валяйся :)

а так якщо серйозно, заклад думаю прикольний, був би тим, якби там взагалі не продавали алкоголь

аби ж велосипедисти так само боялися ПДР порушити, як пива випити.

автомобілісти ж чомусь ПДР не бояться порушувати, та й закинути келих-другий в топку теж. це при тому, що авто – джерело підвищенної небезпеки, а велосипед – ні. та й тема взагалі не про це, велосрач в нас в іншому місці.

Поширити це повідомлення

eFtY1.jpg

Ось так сьогодні виконали моє обіднє замовлення:

1.Амерікано без цукру (барист просто майстер)

2. На ваш смак "Смаколик" до кави.

Кароче після того як мені принесли афігєнскі смачний і поданий як високому гостю кекс, каву... ну я давно такої не куштував... і за це виписали 17 грн (кава 10, кекс 7) ммм... ням-ням

Легенький культурний шок і рекомендації відвідати даний ВЕЛОзаклад бордівчанам :)

Редаговано vetalforever

Поширити це повідомлення

Я би ще рядом з таким закладом, втулила, по можливості, мийку самообслуговування для велосипедів

а я б ще зробив типу МакДрайв як в макдональдз для авто, тільки для велосипедів :)

Поширити це повідомлення

На місці цього закладу, колись було кафе "живень". З пивом і чебуреками. Відповідно з алкоголоем і т.д.

Це пояснює присутність у меню чебуреків, і чоткіх поцанчіків в залі. Вони тупо звикли там сидіти. І пофіг їм, що там на стіні вело-рама за 700$ порізана :)

Поширити це повідомлення

На місці цього закладу, колись було кафе "живень". З пивом і чебуреками. Відповідно з алкоголоем і т.д.

Це пояснює присутність у меню чебуреків, і чоткіх поцанчіків в залі. Вони тупо звикли там сидіти. І пофіг їм, що там на стіні вело-рама за 700$ порізана :)

Так треба щоб в цей заклад тільки велосипедистів пускали, показуєш що маєш байк заходиш і все :)

Поширити це повідомлення

Так треба щоб в цей заклад тільки велосипедистів пускали, показуєш що маєш байк заходиш і все :)

і через місяць він закриється бо не кожен велосипедист туда буде кожного дня ходити/їздити. В загальному основну виручку дають "хрони" та чьоткі пацанчики.

Поширити це повідомлення

Наднях спеціально їздив в цей заклад бо мене спокусили Павлівским по 10грн. З плюсів 1 гарний просторий заклад нічого на голову не давить,2 приемний персонал (трохи зашуганий ,видно недавно працюють) ,3 швидко приносять замовлення. З мінусів 1 невеликій вибір пива 2 павлівське за яким приїхав закінчилось (з слів офіціанта швидко розбирають) 3 горілку принесли теплу(іншої не було) а на жарі це ще той кайф))) . Ну і те що на мою думку як писалось вище треба виправляти дах над стоянкою ,номерки на велосипед. На рахунок чьоткіх пацанчіків так і є ,дивляться на відвідувачів з фейсами ,аля есть пару двацапьпять капеєчек ,анука папригай. :_07: В загальному заклад содобався.

Поширити це повідомлення

Я би ще рядом з таким закладом, втулила, по можливості, мийку самообслуговування для велосипедів

насчет мойки говорил хозяину на велодень, сказал, что возможно будет в веломастерской, которая будет с черного входа кафе.

Поширити це повідомлення

Сьогодні там поснідала. Була вперше. Поки їли, велосипеди ідеально помилися зливою зі шквальним вітром. Все сподобалось, крім їжи і персоналу. Вони не погані, але незграбні. Але це все дрібниці. Хазяєва працюють і над меню і над удосконаленнями. Майстерня майже готова. Майстер знайдений. Ще дещо підтянеться і буде дуже цікаво, зручно, смачно. Мені здається, в них все вийде.

Поширити це повідомлення

...Приємно здивувало те що підійшов який чувак, коли ми уже їхали, запитав чи все норм і чи нам сподобалось. Таке зустрічаю перший раз.

Якщо "чувак" був з голеною головою, то мені приємно, що ви так про мене висловлюєтесь. Нам і справді не "по-барабану", чи вам у нас сподобалось! Заїжжайте ще! :-)

Поширити це повідомлення

Пане власнику, якщо у Вас не опустяться руки, як з пивточкою, і все буде як Ви написали постом вище, то скоро значно частина велотусовки Луцька буде у Вас, чого вам і бажаю, і "Ровер" буде логічним завершенням кулінарних покатушок Борди. :_04:

Поширити це повідомлення

Alex.62 а це правда що в вас є порізана дорогуща рама?????

і чи є в вас термінал?

А заїхати подивитись самому?

Аа, спочатку треба взнати, чи є термінал? А то, заїду, а термінала нема. Ай-ай ;)

Поширити це повідомлення

Alex.62 а це правда що в вас є порізана дорогуща рама?????

і чи є в вас термінал?

Рама порізана є. Це правда, але повір, друже, що ми б не стали різати "Коннондейла", якщо б він був не до направи. У рами була лопнувша права нога заднього колеса, а якій алюміній у цієї фірми, я думаю, тобі розповідати нема потреби. Рама квалітетному відновленню не підлягала, а халява на "Коннондейл" не катить.

Р.С. Термінал точно є і він працює як треба. Ми стараємось працювати чесно.

Поширити це повідомлення

Зареєєструйтесь або увійдіть для відповіді

Ви маєте бути зареєстрованим учасником для коментування

Створити акаунт

Зареєструйтесь у нашій спільноті. Це легко!

Створити обліковий запис

Увійти

Маєте акаунт? Заходьте.

Увійти зараз