Перейти до змісту

Ровер кафе


ANANAS

Рекомендовані повідомлення

Недавно побачив біля свого дому(Соборності 28) Ровер кафе,я так розумію, це щось типу для велосипедистів,чи це очередна баруха????

Там є вело парковка в клітці,столики на вулиці і в приміщенні,музика,всі діла...

І чому затронув цю тему, не раз бачив як різні персони розпивали там півасік.

Що скажете по цьому закладу?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 510
  • Створено
  • Остання відповідь

Скиньте фото хоч цього закладу і інформацію про нього, чув про нього на велодні, а поняття немаю де воно) В інтернеті інформації ноль.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скиньте фото хоч цього закладу і інформацію про нього, чув про нього на велодні, а поняття немаю де воно) В інтернеті інформації ноль.

сам в неті шукав,ніц нема,і цікаво шо то є)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Earendil, напроти Меркурія по вул. Воїнів-Інтернаціоналістів той заклад.

Сказати про заклад не можу нічого, але найкращий варіант скласти враження про нього, так це самому взяти і відвідати його

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Проїздив сьогодні на авто.Звернув увагу,бо вєлікі дивно запарковані в клітці."Догори дригом".

Територіально-біля Аверса,навпроти Меркурія.Звичайна пивнуха.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Проїздив сьогодні на авто.Звернув увагу,бо вєлікі дивно запарковані в клітці."Догори дригом".

Територіально-біля Аверса,навпроти Меркурія.Звичайна пивнуха.

тоже думаю що це звичайна баруха,в яку за пивом можна на ровері зганати)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це кафе для велосипедистів.

з інтерєром на тему вело та з парковкою для байків.

відкрили люди, які в темі. вони старались створити умови саме для велолюбителів.

свіжі пиво та випічка, власного виробництва. ну і морожино-пірожино всяке...

так шо, думкі залишаємо при собі, а завтра їдемо проводити перевірку нового закладу!

знаходиться на розі соборності - воїнів інтернаціоналістів (біля аверса), вхід з воїнів інтернаціоналістів (навпроти меркурія).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Там можна буде проводити, всякі різні заходи чи підготовку до них) або коли щось з барахолкі продаєш то там зустрічатись)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якось дивно, якщо там справді продають пиво.

там точно його продають

то тоді я знаю нащо там така парковка, приїхав велосипеда залишив, набухався і пішов пішки пригод шукати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хто хоче "за кермом" пива випити, той його все одно вип'є, в "Ровері" чи десь ще. але дуже погано, що в тій "клітинці" нема чогось на кшталт номерків, бо реально поставити один вєл, а поїхати на іншому. хіба бармен десь собі занотує, хто на чому приїхав.

ps. мутні тіпи, що постійно до сусідньої букмейкерської контори шаряться, трохи вибивають на стрьом. люди з плаката "не хапай за оголеного дрота" :dont:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якось дивно, якщо там справді продають пиво.

Ти ніколи не чув про алкорайдерів?

не тільки чув, ще й недавно відео дивився як ті драйвери потім на асвальті валяються!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ещё одно новое открытие кафе под названием "РОВЕР" лисапед по народнму, на Соборности 28 .... проходил вот недавно мимо и висели шарики у входа видимо было открытие ... но до сих пор не добрался туда ... самое главное что есть стоянка под замком для велика ... кто зайдёт первее чем я делитесь впечатлениями .....

Чисто, світло, з елементами велотематики +++, 3 вида пива - куштував тіко павлівське свіже і добре :) - 10грн. +++, меню не дуже велике (можливо так і задумано, а може ще розшириться), пробував чебургени класичні і з сиром - ціна відповідає якості +++, морозиво з фруктами - добре, горілка така як всюди :)

Персонал привітний, наднормової затримки реакції по замовленнях немає, по тілівізорах крутять роліки велосипедної тематики, музичка тиха і приємна.

Мені наравиться :)

п.с. Нюанси - наявність збоку контори з ставками і як наслідок "некрасівого" контінгента.

а, ще шкода, що пиво з собою не наливають :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну кароч вело-баруха)) ну побачимо з часом, шо то воно з себе представляє)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я вважаю, що створення такого заклада можна тільки привітати. проста та смачна кухня, келих пива, стоянка, інтер'єр в стилі. якщо не скурвиться, то має всі шанси стати "клубним місцем". так власники самі теж трохи їздять на велосипедах :ok2:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я вважаю, що створення такого заклада можна тільки привітати. проста та смачна кухня, келих пива, стоянка, інтер'єр в стилі. якщо не скурвиться, то має всі шанси стати "клубним місцем". так власники самі теж трохи їздять на велосипедах :ok2:

Буде дійсно непогане місце щоб відпочити, головне щоб це не столо як тіпічна рівнуха

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бар зробили гарні люди і завзяті велосипедисти. З любовью до велосипеда і велосипедистів. В шо воно перетвориться, від них не сильно залежить, і немало від нас самих.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

щодо стоянки. я вважаю, що було б добре стаціонарно (отвір чи петля з арматури) встановити якісні велозамки та ключ з номером. приїхав, пристібнувся під наглядом бармена, отримав ключа з номерком. причому, на один "номерок" можна при бажанні пристібнути декілька роверів, що також зручно для компаній. а ще зробити стоянку критою, на випадок дощу та на зиму. це був би взірець для наступних якісних велостоянок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні після чергової недільної вилазки заїхали туди.

Кадейл порізаний на стіні, аааа!!!

Молочний коктель смачний, особисто я більше нічого небрав, бо літо і жерти чебуреки/відбивні нехочеться, хочеться чогось легкого.

Я б був би дуже радий побачити в меню смузі, в спеку те що потрібно, можливо ще чогось такого прохолодного і освіжаючого.

Непогано одним словом.

Під час нашого відвідування, серед контингенту були присутні чьоткі пацанчики :_06: , здається вони полюбили цей заклад більше ніж самі велосипедисти :_07: .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пиво лєйся - ровер валяйся :)

а так якщо серйозно, заклад думаю прикольний, був би тим, якби там взагалі не продавали алкоголь, але це було б не надто вигідно власникам закладу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора заїжав в цей заклад після вище сказано покатушки. Народу в неділю було не багато, кухня, як для закладу, що відкрився, нормальна але в 21:00 не виявилось пива, яке ми замовляли, українського борща, прийшлось брати інше (еххх .... ). Обслуговування нормальне, офіціанти привітні, але видно, що працюють перші дні і трохи лякані. Приємно здивувало те що підійшов який чувак, коли ми уже їхали, запитав чи все норм і чи нам сподобалось. Таке зустрічаю перший раз.

З мінусів немає піци, натомість є чебури :).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пиво лєйся - ровер валяйся :)

а так якщо серйозно, заклад думаю прикольний, був би тим, якби там взагалі не продавали алкоголь

аби ж велосипедисти так само боялися ПДР порушити, як пива випити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...