Перейти до змісту

Різні питання (юридичні)


Рекомендовані повідомлення

Бюро перекладів "Вавілон", Волі, 3а, 2й поверх. Погугліть телефон.
Минулого тижня була така ж потреба: нотаріальне засвідчення копії паспорта, переклад на російську мову та засвдчення російського перекладу.
Так, посвідчувальний напис нотаріуса перекладається також.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 388
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

21 minutes ago, Woman7 said:

Бюро перекладів "Вавілон", Волі, 3а, 2й поверх. Погугліть телефон.
Минулого тижня була така ж потреба: нотаріальне засвідчення копії паспорта, переклад на російську мову та засвдчення російського перекладу.
Так, посвідчувальний напис нотаріуса перекладається також.

 

Справді дивно. Мені колись двоє нотаріусів доказували, що посвідчувальний напис не перекладається.

Я не розумію кінця цього "алгоритму".

Робиться копія паспорту. Потім на копії нотаріус ставить печатку, підпис і квадратний посвідчувальний надпис.Цікаво, що далі.

В бюро печатка, ПІП нотаріуса і посвідчувальний надпис перекладається російською. Окей. На окремому аркуші? Потім зшивається два аркуші? Пишеться "цей переклад роблений мною, перекладачем..." і ПІП перекладача? Ставиться печатка бюро? А сам переклад посвідчувального надпису російською (насправді підпис перекладача) нотаріально вже не потрібно завіряти? Бо тоді це знову посвідчувальний надпис українською мовою і так без кінця )))

 

Інша ситуація - переклад. Переклали паспорт російською, перекладач написав хто він. Нотаріус зшив копію оригіналу і аркуш з перекладом та поставив свою печатку, підпис і посвідчувальний надпис... українською мовою :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще раз:
1. Засвідчення справжності копії.

2. Переклад змісту і посвідчувального напису.

3. Засвідчення справжності підпису перекладача. На цьому ж аркуші переклад другого посвідчувального напису.

Все.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все зрозуміло, окрім цього:

4 minutes ago, Woman7 said:

3. Засвідчення справжності підпису перекладача. На цьому ж аркуші переклад другого посвідчувального напису.

 

Під цим перекладом другого посвідчувального напису вже не пишеться, хто його переклав і виходить так, що він не завіряється?

Просто по суті "двомовний" посвідчувальний надпис?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 часов назад, yu2007 сказал:

Я не розумію кінця цього "алгоритму". 

Я також впадаю в ступор, коли починаю про це думати. Тут можливі два кінця: або не завіряти переклад або не перекладати завірення. В мене вимагали переклад, тому зробив переклад напису в Вавілоні (100 грн), завіряти не став.

Завірення 100 грн в нотаріуса. Якби в бюро робив ксерокопію паспорта, переклад і завірення ксерокопії і перекладу, то стало б у ті самі 150 грн. Але ж звідки то знати наперед.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

підскажіть будь даска яку необхідно сплатити суму судового збору при поданні судового позову про дозвіл перетину дитиною кордону? дякую

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вартість можна глянути на сайті суду http://lc.vl.court.gov.ua/sud0308/gromadyanam/court_fee/, або в дізнатися в самому суді в телефонному режимі, чи підійти і спитати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...
В 19.05.2017 at 09:56, yu2007 сказал:

 

А потім цей переклад знову засвідчувати нотаріусом (такою ж печаткою українською мовою)??

Таки треба. Прислали відповідь на емейл

"нам необходимо получить от Вас недостающие документы, а именно: заверение перевода заверения."

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікавить питання 06.2012 р. був зареєстрований в центрі зайнятості і отримував допомогу по безробіттю, паралельно працював по договорі цпх. Тоді не знав, що це несумісні речі. 01.2017 вони це дізнались і подали позовну заяву на повернення сплачених коштів. Цікавить чи по строкам такий позов вони могли подавати, чи вже прострочений?

 

Наперед вдячний за допомогу.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хм, цікаво. Я так розумію, це "адмінпорушення". А термін давності по адмінці 3 роки (я чомусь до сьогоднішнього дня так думав). Чи це таки "кримінал"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 04.07.2017 at 21:23, yu2007 сказано:

Хм, цікаво. Я так розумію, це "адмінпорушення". А термін давності по адмінці 3 роки (я чомусь до сьогоднішнього дня так думав). Чи це таки "кримінал"?

Не лякайте про кримінал, я все таки надіюсь, що це адмін. порушення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 minutes ago, Tomagawk said:

Не лякайте про кримінал, я все таки надіюсь, що це адмін. порушення.

 

Спробуй звернутися за консультацією до @Yarchik

Колись він був модератором цього розділу :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...
On 7/24/2017 at 16:24, lord сказано:

Підкажіть по приватизації землі під гаражем?

Є приватизований гараж в кооперативі - чи є можливість приватизувати землю під ним?Якщо є то яким чином?

Це ж не форум телепатів?

Буває так, що є можливість приватизувати землю під гаражем. Буває так, що такої можливості немає. Буває так, що земля під гаражем вже тихенько приватизована кимось іншим.

 

Для початку, варто піти в гаражний кооператив, і запитатись там - спочатку в сусідів (чи були такі прецеденти), потім в адміністрації кооперативу.

Ситуації можуть бути дуже різні, і залежно від ситуації можуть бути різні алгоритми дій. Повторю

Цитувати

Буває так, що є можливість приватизувати землю під гаражем. Буває так, що такої можливості немає. Буває так, що земля під гаражем вже тихенько приватизована кимось іншим.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

32 хвилин тому, lord сказано:

Земля під моїм гаражем не приватизована.

Виділена в 1991році рішенням міськвиконкому - гаражному кооперативу.

В ті самі лохматі 90 декому(правдами неправдами) вдалося землю під гаражами приватизувати(згідно кадастрової карти штук 10 земельних ділянок приватизовано).

Мене цікавить на сьогодняшній день процедура приватизації такої земельної ділянки.

 

 

телепатів тут немає!

1 година тому, rrid сказано:

Ситуації можуть бути дуже різні, і залежно від ситуації можуть бути різні алгоритми дій.

якщо кооператив має на землю акт постійного користування старого зразка - шанси приватизувати землю під окремим гаражем мізерні (хоча шанси є, але тут треба згода і кооперативу, і міської ради)

якщо в кооперативу є договір оренди - шанси вищі (згода кооперативу й ради все-одно потрібна)

якщо в кооперативу немає взагалі документів на землю - є ще вищі шанси протягнути через раду приватизацію.

різні можуть бути "якщо"!

39 хвилин тому, lord сказано:

Мене цікавить на сьогодняшній день процедура приватизації такої земельної ділянки.

Немає загальної процедури. По кожному окремо взятому гаражу навіть в одному кооперативі може бути різна "процедура".

 

100%-го права на приватизацію землі під окремим гаражем в ГК - немає такого права.

інколи - є така можливість.

В Луцьку є декілька фірм, які займаються землеустроєм. Проконсультуватись можна в них, але ніхто з них до ознайомлення ситуацією не дасть гарантії, що землю взагалі можна буде приватизувати, під окремо взятим гаражем.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Лікарняний за 1 робочий день до дня відпустки... тобто дні відпустки зберігаються? Спочатку закриють лікарняний а вже лише тоді діятиме відпустка?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Oli сказано:

Лікарняний за 1 робочий день до дня відпустки... тобто дні відпустки зберігаються? Спочатку закриють лікарняний а вже лише тоді діятиме відпустка?

Стаття 11. Перенесення щорічної відпустки (закон про відпустки)

  Щорічна відпустка повинна бути перенесена на інший період або продовжена в разі:

1) тимчасової непрацездатності працівника, засвідченої у встановленому порядку;

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Цікавить питання купівлі місця в гар.кооп., у власника є тільки буд.паспорт, чи варто оформляти у нотаріуса договір куп.-продажі (який оформляється тільки на підставі, документа на право власності гаража). Чи зразу дати гроші, стати членом кооперативу і оформити на право власності?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

45 хвилин тому, Tom сказано:

 зразу дати гроші, стати членом кооперативу і оформити на право власності?

На мою думку саме так і робіть,тільки спочатку поспілкуйтесь з головою кооперативу,на рахунок зміни члена (головне не статі;))кооперативу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я правильно розумію що у кооперативі членів рівно стільки скільки гаражних місць, і цим я підтверджу свою купівлю у будь-якому випадку?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я купував місце в ГК "Турист",правда розраховувався з головою.В першу чергу нові місця давали дійсним членам.так що могло бути на 1 члена 2гаражі.Відповідь дасть голова гк.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Добрий день. Підкажіть що робити?Я ПП на загальній системі з нульовим звітами,з жовтня 2016 року у декретній відпустці, виплати отримую як безробітна,ПП закрила у серпні цього року що робити з єсв, нарахували сплатити 6300.Подавати до суду?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Може хто в курсі, чи законно, що міська рада примушує укладати договір на вивезення сміття ?

(посилаючись на правила благоустрою міста, в яких є пункт обов'язкового укладання договору)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 минут назад, flashmax сказал:

Може хто в курсі, чи законно, що міська рада примушує укладати договір на вивезення сміття ?

(посилаючись на правила благоустрою міста, в яких є пункт обов'язкового укладання договору)

Ну якщо у вас є власний сміттєпереробний завод, то ні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 хвилин тому, volks сказано:

Ну якщо у вас є власний сміттєпереробний завод, то ні.

 

ага, є ))

тільки оформити треба

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Реєструю ФОП, по факту буду працювати з дружиною. Хтось знає чи є можливість не реєструвати її як найманого працівника щоб не сплачувати лишні податки?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...