Перейти до змісту

Різні питання (юридичні)


Рекомендовані повідомлення

7 часов назад, Lastday сказал:

...

4. В наявності є вся інформація про людину. Родичи, адреса і тп.

5. Є архівна копія об’яви.

6. Є аудио запис телефонної розмови.

....

 

Davids,

ти по-ходу комусь десь "перейшов дорогу" :lol:, за тобою слідкують (в т.ч. і на борді)

Lastday гарно так підготувався: розмовляв з тобою лише ОДИН раз, але вже  наперед знав що буде робити аудио запис розмови. 

Це ж треба так перестрахуватися по розмові і в той же час так наївно перераховувати наперед гроші )))

Це або "заказуха" або новий вид "розводу" на olx )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 388
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

7 годин тому, Lastday сказано:

P60309_105327.jpg

 

P60309_105355.jpg

 

P60309_105443.jpg

 

Ви цікавились скільки вартують нові такі шини???

ось для прикладу ціни http://infoshina.com.ua/shiny/michelin/w205/h60/r16

Фактично за восьму частину вартості нової шини Ви збирались купити щось людське???!!!

Хотіли халяви -  ось і маєте те що маєте!-_-

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 часов назад, natalka) сказал:

 

Davids,

... але вже  наперед знав що буде робити аудио запис розмови. 

Навряд. Є купа програм для смартфонів, які автоматично записують телефонні розмови.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 час назад, natalka) сказал:

To Lastday,

Ви добровільно, не бачачи товару, перерахували гроші на картку :)? Чи Вас хтось заставляв? - то що Ви хочете тепер? Ви добровільно, на свій страх і ризик, порушили правила безпеки торгової площадки olx , Вас попереджали, а Ви не послухались... Хтось лоханувся...

У Вас усна угода, нічим не завірена, ніяких гарантій, зобов'язань щодо повернення і т.д. і т.п. Резина на фотках Davids'a відрізняється від тієї яку Ви придбали (марка, модель, дата виготовлення співпадає)?  Щодо її стану: для Вас вона не нормальна, а для нього за таку ціну - нормальна, тут лише його слово проти Вашого.  Чи може експерта запросите щоб оцінив її? Мені здається що те, що Ви її не оглянули фізично - це Ваші проблеми.

Так, я добровільно, не бачивши товар перерахував гроші. Так на справді завжди і трапляється, різниця полягає лише у ступіні гарантій справи.

А хочу я, щоб можна було "шосер" біля дому полишити і там же його і знайти через 5 хвилин. Хочу, щоб людина відповідально відносилась до продажу товарів і порядно ставилась до покупців. 

Я до ОЛХ претензій не маю, не про правила площадки мова! Мене не площадка надурила, а реальна людина. І якщо мене називати лошарою, то "справедливости ради" треба продавця назвати шахраєм! Чи не так? :)

І нікого я не переслідую, більш того не переховуюсь. Чуже мені ні до чого, але і своє не віддам нікому. Що стосується аудіозапису, то купив новий смарт, а в ньому був включений з заводу режим запису телефонних розмов. Може я включив, але на справді не спеціально. Проте стало в нагоді вже тричі. 

ISV, я знаю скiльки коштуэ нова шина, саме тому купував бу. Нарештi купив в хлопця з Днiпра за 450 в дуже гарному станi. Я за язика нiкого не тягнув, цiна влаштовувала мене. 

 

"Герой" справи гроші повернув, гуму забирати назад відмовився. Радить лікувати нерви, ніколи більш нічого не купувати в Луцьких продавців, не писати і не телефонувати. Також прислав якусь бридку картинку:)

 

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Порадьте хорошого адвоката з сімейного права і його контакти, можна в ПП, попередньо подякував...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Порадьте хорошого адвоката з сімейного права і його контакти, можна в ПП, попередньо подякував...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 2/2/2016 at 2:54 PM, Alexander47 said:

Superman, чужої машини досі не бачили, в протоколі написано побиті задні праві двері, знайшли мого друга  через парковщика який назав  номер  і модель машини. на нашій машині ніяких слідів, біля побитої машини стояли зовсім з другого боку. розмова в ДАІ якби нічого і не пояснила, сказали на протязі 2-3 дні іншого хазяїна точно видзвонять і розберуться. якось так :(

чувак, два місяці пройшло... то ж дорозказуй :)

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 часов назад, Соромітник сказал:

чувак, два місяці пройшло... то ж дорозказуй :)

Та я так і думав відписатись, але до фіналу ше ой як далеко))) було одне судове засідання яке тривало 5 хв, на якому постановили проводити експертизи. 1 експертиза вже проведена, на ній, *супер спеціальним* чином пофоткали на телефон бампери, пошкрябали нігтями фарбу і сказали "ну вроді не сходиться". хазяїн другої машини взагалі якийсь дивний, такий пофігіст шо куди там. біженець з сходу, по приїзду сюди відразу нове авто з салону купив з повним каско. права нам так і не віддали звичайно, чекаємо далі....

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доброго дня! Цікавить таке питання: як звільнитись з державної роботи у двотижневий термін? У нас на роботі присутній так званий "негласний" закон про відпрацювання трьох місяців перед звільненням (або принаймі попередити про намір звільнення за три місяці до фактичного звільнення). На яких законних підставах я можу звільнитись за два тижні з моменту написання заяви про звільнення? (без відпрацювання отих трьох місяців) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 часов назад, Zefirka сказал:

Доброго дня! Цікавить таке питання: як звільнитись з державної роботи у двотижневий термін? У нас на роботі присутній так званий "негласний" закон про відпрацювання трьох місяців перед звільненням (або принаймі попередити про намір звільнення за три місяці до фактичного звільнення). На яких законних підставах я можу звільнитись за два тижні з моменту написання заяви про звільнення? (без відпрацювання отих трьох місяців) 

Так Ви у своєму питанні самі і відповіли. А взагалі як варіант:

1. Домовитись з безпосереднім керівником (яий першим пише - не заперечую)

2. При написанні заяви вказати не просто за власним бажанням, а у зв'язку з переїздом

Двотижневий термін - це на користь адміністрації, щоб вони могли знайти Вам заміну за цей час, але він не є обов'язковим.

Цитата

"негласний" закон про відпрацювання трьох місяців перед звільненням

Якщо Ви не збираєтесь там працювати, то хіба не все рівно який там "негласний" закон.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 25.03.2016 at 17:06, Zefirka сказал:

Доброго дня! Цікавить таке питання: як звільнитись з державної роботи у двотижневий термін? У нас на роботі присутній так званий "негласний" закон про відпрацювання трьох місяців перед звільненням (або принаймі попередити про намір звільнення за три місяці до фактичного звільнення). На яких законних підставах я можу звільнитись за два тижні з моменту написання заяви про звільнення? (без відпрацювання отих трьох місяців) 

 

Заяву на звільнення офіційно зареєструйте в канцелярії (чи де там у вас приймають вхідні документи) як вхідний документ, копію з відміткою реєстрації собі.

І тут можете перечитати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

хто що знає зараз про пенсію, є 55років і стаж більше 30р.

 

чи Порошенок знову заветує?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дати та стан проходження: Передано на підпис Президенту
31.03.2016 Закон направлено на підпис Президенту
30.03.2016 Закон підписано Головою Верховної Ради України
29.03.2016 Закон прийнято
29.01.2016 Вручено подання Комітету про розгляд
10.12.2015 Надано на заміну
09.12.2015 Направлено на розгляд Комітету
08.12.2015 Передано на розгляд керівництву
08.12.2015 Одержано доопрацьований проект
27.11.2015 Проект відкликано
07.10.2015 Надано для ознайомлення
06.10.2015 Направлено на розгляд Комітету
01.10.2015 Передано на розгляд керівництву
01.10.2015 Одержано Верховною Радою
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 10.04.2016 at 13:32, Oli сказано:
Дати та стан проходження: Передано на підпис Президенту
31.03.2016 Закон направлено на підпис Президенту
30.03.2016 Закон підписано Головою Верховної Ради України
29.03.2016 Закон прийнято
29.01.2016 Вручено подання Комітету про розгляд
10.12.2015 Надано на заміну
09.12.2015 Направлено на розгляд Комітету
08.12.2015 Передано на розгляд керівництву
08.12.2015 Одержано доопрацьований проект
27.11.2015 Проект відкликано
07.10.2015 Надано для ознайомлення
06.10.2015 Направлено на розгляд Комітету
01.10.2015 Передано на розгляд керівництву
01.10.2015 Одержано Верховною Радою

А цей проект точно стосується пенсії з 55 років і 30 років стажу?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Номер   Назва законопроекту Результат розгляду * Порядок денний Фактичний розгляд
  • 3203 Д Проект Закону про внесення змін до статті 40 Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" щодо порядку визначення заробітку для обчислення пенсії   04.02.2016  
      16.02.2016  
      18.02.2016  
      15.03.2016  
    Прийнято в цілому 29.03.2016 11:25:43 -11:41:54 
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Резонно ли судиться за 1000 грн.( человеку в долг дали 10.01.2016 до 05.04.2016) + 10% от них же ежемесячно? Есть расписка.  Должник без прописки. Официально не работает. Поможет ли в этом случае суд? Сколько, по времени, длятся такие суды? Сколько заседаний? Финансовый вопрос: выгодно/не выгодно? Если должник не придет на суд, заседания будут переноситься? До каких пор?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Хто може допомогти зіставити запрошення гостей з-за кордону із дотриманням всіх юрид.норм? Скільки це буде коштувати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 часов назад, Zefirka сказал:

Хто може допомогти зіставити запрошення гостей з-за кордону із дотриманням всіх юрид.норм? Скільки це буде коштувати?

В 90-х я таке робив в тодішньому ВВіРі, людина приїхала, тимчасово реєструвалася, інспектор на місці підказав, що там писати в тому запрошенні, нічого окремо не платив. Зараз можливо у ЦНАПі треба уточнити, що і як.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, sss381 сказано:

В 90-х я таке робив в тодішньому ВВіРі, людина приїхала, тимчасово реєструвалася, інспектор на місці підказав, що там писати в тому запрошенні, нічого окремо не платив. Зараз можливо у ЦНАПі треба уточнити, що і як.

Я знаю, що з інших міст України люди робили такі запрошення для рідних у нотаріусів. От і подумала, що можливо у нас в Луцьку хтось вже таке робив...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чи може банк забрати майно\будинок, якщо людина прописана у будинку, але не є його власником?

чи може банк забирати пенсію матері\батька боржника?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 20 Травень 2016 р. at 14:43, flashmax сказано:

чи може банк забрати майно\будинок, якщо людина прописана у будинку, але не є його власником?

чи може банк забирати пенсію матері\батька боржника?

 

On 20 Травень 2016 р. at 15:17, halcogen сказано:

- будинок ні, майно лише боржника

-ні

не факт, що лише майно боржника.

 

якщо власник будинку виступив майновим поручителем цим будинком - то банк може звернути на нього (будинок) стягнення.

якщо власник, або батьки боржника, або хтось один з них уклали з банком договір фінансової поруки - то під загрозою будь-яке майно і будь-які доходи кожного з поручителів (як і майно та доходи самого боржника).

 

по наведених даних неможливо дати 100%-ву достовірну відповідь - тому що вихідні дані неповні, і в деяких ситуаціях відповідь може бути "так", в інших - "ні"

 

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, rrid сказано:

 

не факт, що лише майно боржника.

 

якщо власник будинку виступив майновим поручителем цим будинком - то банк може звернути на нього (будинок) стягнення.

якщо власник, або батьки боржника, або хтось один з них уклали з банком договір фінансової поруки - то під загрозою будь-яке майно і будь-які доходи кожного з поручителів (як і майно та доходи самого боржника).

 

по наведених даних неможливо дати 100%-ву достовірну відповідь - тому що вихідні дані неповні, і в деяких ситуаціях відповідь може бути "так", в інших - "ні"

 

 

ні, батьки не являються поручителями.

привет банк, напевно вирішив так залякати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

Цитата

Колекторам стало важче вибивати у фiзичних осiб старi борги

22.05.2016 08:05

Колекторам стало важче вибивати у фiзичних осiб старi борги. Розглядаючи конкретну адмiнiстративну справу, ВАСУ став на бiк боржникiв. Про її суть газета "Експрес" розпитала Ростислава Кравця, старшого партнера адвокатської компанiї "Кравець та Партнери". "Колекторська компанiя подала до суду, намагаючись визнати незаконним розпорядження №231 вiд 3 квiтня 2009 року тодi ще Державної комiсiї з регулювання ринкiв фiнансових послуг України в частинi, що заборонено продавати за договорами факторингу заборгованостi фiзичних осiб, -- розповiдає Ростислав Юрiйович. -- Бо в цiй постановi було чiтко зазначено, що продавати за такими договорами можна суто борги юридичних осiб. Суд першої iнстанцiї задовольнив цю вимогу, апеляцiйний суд залишив його рiшення в силi. Фiзичнi особи подали до Вищого адмiнiстративного суду касацiйну скаргу, яка там була близько двох рокiв. I от не так давно ВАСУ скасував рiшення першої iнстанцiї, зазначивши, що постанова Нацкомпослуг законна. Тому я вважаю, що продаж боргiв фiзичних осiб банками колекторським i факторинговим компанiям, якi були до березня 2014 року, незаконнi. Чому до того часу? Бо опiсля були внесенi змiни в законодавство, якi власне дозволяють передавати банкам борги фiзичних осiб колекторським i факторинговим компанiям. Але 95% оцих боргiв було продано банками до 2014 року". Як зазначив Ростислав Кравець, загальна сума таких переданих колекторським або факторинговим компанiям проблемних (чи не дуже) кредитiв (не тiльки iпотечних, а й iнших) за курсом гривнi до долара, який склався на початок 2014 року, становить 10 млрд. грн. "Це i валютнi, i гривневi заборгованостi, кредити, якi видавали без застави. Якщо вони були переданi до 2014 року, тобто була друга, третя перепоступка, то такi дiї незаконнi. Банки продавали часом i не такий уже безнадiйний кредит колекторськiй компанiї, i та, звертаючись до "чорних" нотарiусiв або у виконавчу службу без додаткових рiшень суду, силовим способом забирала заставне житло в клiєнта фiнустанови. За моїми пiдрахунками, з 2009 року по цей момент таких проданих кредитiв було до 2 мiльйонiв. А кiлькiсть потерпiлих у ходi вибивання iпотечного житла, виходячи з даних рiзних реєстрiв, я оцiнюю в близько декiлька тисяч клiєнтiв банкiв", -- зазначив він. Зі слів правника, рiшення ВАСУ для боржникiв означає, що у споживачiв фiнансових послуг з'явилася можливiсть оскаржити всi цi перепоступки й домогтися м'яшких умов погашення своїх кредитiв.
http://expres.ua/news/2016/05/22/186945-kolektoram-stalo-vazhche-vybyvaty-fizychnyh-osib-stari-borgy

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

приват взагалі оборзєл)
нарахував в пару разів відсотків і закидує нікчемними папірцями)))
наскільки правдива така погроза?
700dcd7630eb4d09991baa0c131e36d0.jpeg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...