Перейти до змісту

Саакашвілі - Обговорення персони (за / проти)


Basil

Рекомендовані повідомлення

Саакашвілі - молодца, а журналісти - тупі ідіоти, ще і з незрозумілими сміхуйочками. Дібіли, бля....

такі тепер журналісти... імхо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,4 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Тепер на ток-шоу, де Саакашвілі буде приймати участь, його опоненти будуть приходити з фонограмами гімну України :_02:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Багато моїх знайомих плюється на Міхо, мол раз він такий хороший чого ж тоді його прогнали з грузії, і шо взагалі його поставили в одесу тільки тому що палиця там так добре працював шо почав заважати поганим людям, і замість нього поставили "свого" Міхо *facepalm*

От тільки особисто в мене Саакашвілі викликає величезну повагу, і я дійсно вірю в те що чим більше буде людей "у руля" таких як він, тим краще буде для України. А може я просто ватнік?)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

такі тепер журналісти... імхо

Вони такі зажди були.

ну не скажи, останнім часом це просто біда якась. я вже не кажу про нашу місцеву журналістику, там просто якийсь аццкій ппц робиться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:101010:

Саакашвили: "Если так будет дальше продолжаться, то про Украину напишут много книг "Как правительство профукало шанс на реформы и изменения"

"Я очень сильно сомневаюсь, что это правительство способно на реформы"

"Меня просят не критиковать правительство, так как тяжелое время. Они нам предлагают и дальше жить в болоте. Нам необходимо выходить из болота"

"Сегодня на съезде БПП говорили, что необходима стабильность. Стабильность на кладбище, а нам нужны реформы и тряски для коррупционеров"

"Мне правительство говорит, что их хвалит МВФ, а я выгнал с Грузии МВФ и начал проводить реформы, а потом когда их провел меня уже начал хвалить МВФ.

МВФ это хирург, который отрезает вам руку. Вы б хотели, чтобы вас хвалил хирург, который отрезал вам руки, если бы её можно было вылечить?".

"Кивалов это показатель реформ, если он ходит на свободе, значит власть провалила ожидания людей"

"Необходимо менять подход правительства к реформ, сейчас у них самодовольство: всё хорошо, всё правильно. А в реальности всё наоборот"

F_23cMjEr6A.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну не скажи, останнім часом це просто біда якась.

Ну, є трохи.. особливо якщо ще брати до уваги Дурнєва....

:101010:

Саакашвили: "Если так будет дальше продолжаться, то про Украину напишут много книг "Как правительство профукало шанс на реформы и изменения"

"Я очень сильно сомневаюсь, что это правительство способно на реформы"

"Меня просят не критиковать правительство, так как тяжелое время. Они нам предлагают и дальше жить в болоте. Нам необходимо выходить из болота"

"Сегодня на съезде БПП говорили, что необходима стабильность. Стабильность на кладбище, а нам нужны реформы и тряски для коррупционеров"

"Мне правительство говорит, что их хвалит МВФ, а я выгнал с Грузии МВФ и начал проводить реформы, а потом когда их провел меня уже начал хвалить МВФ.

МВФ это хирург, который отрезает вам руку. Вы б хотели, чтобы вас хвалил хирург, который отрезал вам руки, если бы её можно было вылечить?".

"Кивалов это показатель реформ, если он ходит на свободе, значит власть провалила ожидания людей"

"Необходимо менять подход правительства к реформ, сейчас у них самодовольство: всё хорошо, всё правильно. А в реальности всё наоборот"

Його реально уже цитувати можна. От тіко не зрозуміло, для чого його було кликати робити реформи і тут же зв'язати йому руки??

В мене краща пропозиція: Саакашвілі - Міністр МВС!

Оце був би поворот!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну, є трохи.. особливо якщо ще брати до уваги Дурнєва....

тут теж не скажи )) він тільки косить під дурника, насправді, він не такий простий.

В мене краща пропозиція: Саакашвілі - Міністр МВС!

або генпрокурор

Але ідеалізувати його я б теж не став. Вам не здається, що занадто багато навколо нього шуму?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це також ясно.

Але все одно - він має бути журналістом ,а не працівником жовтої преси.

Кожне хоче вислужитися. Заробити плюсиків від начальства, а потім отримувати гонорари.

Вам не здається, що занадто багато навколо нього шуму?

Є чуток. А чому? Бо:

- пачіму грузін должин рукавадіть областью. Что наших украінцев мало што лі?

- в себе, він таки багато зробив. Але там люди хотіли змін. І робили щось для цього. У нас же - болт...

- його зміни і робота - надто кардинальні і не звичні. нам українцям.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є чуток.

Я трохи не так написав. Не навколо нього. А від нього самого. Згадайте, коли там був Палиця ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

бо так і має бути, більше шуму, меньше шансів, що замнется по-тихому, або порєшаєтся в кулуарах. А так, *воняє* справа, ніхто *вляпуватись* не хоче зазря

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Сегодня круизный теплоход MS Island Sky зашел в Одессу. Это не первый его визит в наш город. Последний раз это случилось осенью прошлого года.

MS Island Sky, по современным меркам — небольшой представитель круизного бизнеса, всего 91 метр в длину и 16 в ширину, но все его каюты относятся к первому классу, и он может обслужить не более 106 пассажиров, что говорит о хорошем уровне сервиса.

picturepicture_77602839130284_95443.jpg

Теплоход под флагом Багамских Островов причалил к стенке Морвокзала примерно в 8:00 и пробудет в Одессе до 23 часов.

«Островные небожители», которые в основном представляют США и Европу, на двух автобусах отправились путешествовать по нашему городу.

http://dumskaya.net/news/v-odessu-zashel-bagamskij-kruiznyj-lajner-vse-ka-051027/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да не продержится Саакашвили долго в Одессе. Его по-любому позовут в правительство. Самый вероятный вариант - вице-премьером, когда во главе Кабмина станет Яресько. В декабре Рада все это наверняка одобрит, когда закончится мораторий на отставку Яценюка: http://blogs.ipress.ua/blogs/yaresko_smenyt_yatsenyuka_posle_dekabrya_2015_goda_141135.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Mikheil Saakashvili

8 год. · Змінено ·

Кабмін прийняв нову постанову, згідно якій юридична особа (компанія, фонд чи підприємець, купуючи автомобіль, зобов'язана його зареєструвати, у тому числі і у військовому комісаріаті. Ця постанова - протилежність тому, що ми намагаємося робити в Україні, а саме - спростити процедури.

Якщо компанія купує машину, процедура її оформлення для них повинна зайняти максимум півгодини, причому це повинно відбуватися в одному місці, без примусу бігати по різних інстанціях, у кожній з яких у людей вимагають хабарі.

Ми в Одесі намагаємося полегшити процедури, в той час як чиновники Кабміну придумують все більше нових хитрощів, які сприяють створенню чергових "годівниць" за рахунок простих людей.

Я закликаю уряд скасувати це рішення! Якщо потрібно щоб машини стояли на обліку, це має робити сама держава, а не ганяти взад-вперед і так обтяжених податками громадян.

Я про це дізнався випадково, так як один з моїх знайомих вже восьмий день ходить в комісаріат за цим папером. Підозрюю, що таких жертв необдуманих рішень ще дуже багато.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Юля Марушевська додає 2 нові світлини.

3 год. ·

Сьогодні підписала розпорядження, згідно якого, товари з Європи, Японії, Ізраїлю, США та інших країн (всього 30 країн) при наявності сертифікату походження будуть розмитнюватися за ціною договору.

Це вперше на національній митній практиці коли надається такий кредит довіри бізнесу.

Від запровадження такого спрощеного підходу ми очікуємо збільшення надходження товарів із зазначених країн. Цей документ також сприятиме усуненню маніпуляцій при визначенні митної вартості.

Today, I signed an order, according to which, goods and products from 30 countries (Australia, Austria, Belgium, Canada, Czech Republic, Denmark, Estonia, Finland, France, Germany, Greece, Hungary, Iceland, Ireland, Israel, Italy, Japan, Luxembourg, the Netherland, New Zealand, Norway, Poland, Portugal, Slovakia, Slovenia, Spain, Sweden, Switzerland, the UK and the USA), if they have a production certificate will be cleared according to the price, indicated in the contract. This is the first time in the history of national customs office, when such credit of trust is given to business.

As the result of this simplified method, we expect the increase of goods turnaround from the listed countries. This order will also decrease the number of manipulations, when it comes to the estimates of their customs value.

12189379_1050705021637169_6377478362207217099_o.jpg

11110512_1050705041637167_8486620685609619388_o.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Маразм! Хай ще податок на повітря, на життя, і реєстрацію, даруйте, х** (з обов'язковою ПЛАТНОЮ томографією раз в рік, і не менше 500 грн. з носа, бо ж МАЛО) в військкоматі введуть. На даний час по соцопитуванням, готових вийти на майдан людей 53%, в 2013 їх було 51...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Маразм! Хай ще податок на повітря, на життя, і реєстрацію, даруйте, х** (з обов'язковою ПЛАТНОЮ томографією раз в рік, і не менше 500 грн. з носа, бо ж МАЛО) в військкоматі введуть. На даний час по соцопитуванням, готових вийти на майдан людей 53%, в 2013 їх було 51...

та хоть 90% але без спонсорів ніякого майдану не буде(

Ну, якщо доведуть таки народ (пересічних українців, ніким не проплачених) до стихійного масового повстання - владі буде НАБАГАТО веселіше в плані фізичних люлєй, ніж під час протестів, організованих "спонсорами" і т.д. Але поки то, звичайно, таки малоймовірно - не було б війни, тоді так, при такому гайкозакручуванню по кишені народу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Саакашвили заявил, что готов быть премьером Украины ради участия в "больших переменах и реформах" 05.11.2015 11:47.
Бывший президент Грузии и нынешний губернатор Одесской области Михеил Саакашвили говорит, что  готов стать премьер-министром Украины и раскритиковал украинского главу правительства. Об этом он заявил брюссельскому изданию Politico, - сообщает Зеркало Недели.
 
"Я хотел бы принять участие в больших переменах и реформах, и в любом качестве я могу это сделать - я готов это сделать", - сказал он изданию, отвечая на вопрос журналиста о том, мог ли бы потенциально Саакашвили занять кресло украинского премьера. 
 
При этом губернатор Одесской области подчеркнул, что не намерен вступать в какие-либо партии, пока они поддерживаются бизнесменами-миллиардерами страны. "Это не та работа, о которой я мечтаю. Я отказался быть в партийном списке, я не хочу иметь ничего общего с олигархами. Я хочу быть знаменосцем реформ", - заявил он. 
 
Кроме того, Саакашвили выступил с резкой критикой в адрес Яценюка за его решение не участвовать в местных выборах.
 
"Это не нормально для партии премьер-министра не участвовать в местных выборах, - если вы не хотите проверить свою популярность, я не думаю, у вас есть мандат на реформы", - говорит он. 
 

Также Саакашвили обвинил Яценюка в создании "теневого Кабмина", который представляет корыстные интересы бизнеса. В этом контексте он озвучил имя народного депутата Украины из фракции "Народный фронт" Николая Мартыненко, которого вызывают на допрос в Швейцарии по обвинению в коррупции.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
Голова Одеської ОДА Міхеїл Саакашвілі приїхав в офіс Національного антикорупційного бюро з проханням перевірити звинувачення в його бік.

"Я приїхав запропонувати перевірити ті звинувачення щодо мене, які були висловлені найближчими соратниками прем'єр-міністра", - сказав Саакашвілі.

 

"Вчора голова комітету (з питань економічної політики), близька особа до прем'єра Яценюка (Андрій) Іванчук дозволив собі, зовсім знахабнів, на своєму комітеті виражати певні слова в мою сторону - він є представником групи, яка є символом корупції", - обурився Саакашвілі .

"Я хочу, щоб перевірили звинувачення його та інших відносно мене, а потім перевірили їх самих", - додав він.

Саакашвілі нагадав, що Одеський припортовий завод подав на нього до суду, і припустив, що це було зроблено з подачі Яценюка.

"Я хочу, щоб перевірили цей завод, праву руку Яценюка Мартиненко, всіх директорів", - додав губернатор.

Раніше Саакашвілі заявив, що втрати українського бюджету від дії корупційних схем становлять не менше 5 млрд доларів.

Серед головних корупціонерів він назвав Ахметова, Коломойського, Мартиненко, Іванчука.

 


Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я чомусь найбільше вірю Саакашвілі... 
У П.Порошенка прокоментували сварку А.Авакова та М.Саакашвілі

“Я бачу, що Арсену Авакову і Михайлові Саакашвілі кортить продемонструвати відео з Нацради реформ. Але такі перепалки у стилі вулиці ганьблять країну”, — написав С.Цеголко.

Думаю, що не опублікують...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Роман Шрайк

41 хв. ·
 

счет боя топ-блогеров по состоянию на утро.

арсен аваков (пост написан в 20-05) - 3494 лайка, 1487 репостов.
михаил саакашвили (пост написан в 20-35) - 22844 лайка, 7160 репостов.
арсений яценюк - 0.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...