Перейти до змісту

Саакашвілі - Обговорення персони (за / проти)


Basil

Рекомендовані повідомлення

 

44 хвилин тому, MANJAK11 сказано:

ніяких, повністю з ним згідний

Бльо, чого ж Міхо нам про це 4 роки тому не сказав! Тоді б ніхто не голосував за Гаврилюка, який таку клоунаду розіграв для нас на пару з ментами. І ще пропоную скамувати рішення суду по якому осудили одного з тих, хто приймав участь у цій виставі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,4 тис
  • Створено
  • Остання відповідь
  • 2 тижня потому...
  • 2 місяця потому...
9 минут назад, rl72 сказал:

Одним із символів держави є кордон.

відмітив річницю глумління над символом України

Я це заскріню :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, rl72 сказал:

Знаєш держави, в яких немає кордону?

 

Не знаю жодної держави, де кордон - державний символ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 годин тому, nickel сказано:

Не знаю жодної держави, де кордон - державний символ.

 

кордон визначає, що тут починається (закінчується) держава. і це не місце для швендляння взад-вперед кому забажається

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, rl72 сказал:

 

кордон визначає, що тут починається (закінчується) держава. і це не місце для швендляння взад-вперед кому забажається

Що визначає кордон я і без тебе знаю. Але що кордон - символ України, це щось новеньке. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, nickel сказано:

Що визначає кордон я і без тебе знаю. Але що кордон - символ України, це щось новеньке. :)

символ держави, так зрозуміліше?

можеш і це заскрінити ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, rl72 сказал:

символ держави, так зрозуміліше?

можеш і це заскрінити ;)

Прийдеться заскрінити, бо символом любої держави є герб, прапор і гімн, а кордон - це лінія, межа. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, nickel сказано:

Прийдеться заскрінити, бо символом любої держави є герб, прапор і гімн, а кордон - це лінія, межа. :)

скрінь, аби місця на жосткому диску вистачило.

а це не міняє, той факт, що дядя з мого скріна святкує річницю порушення цієї межі, лінії

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, rl72 сказал:

скрінь, аби місця на жосткому диску вистачило.

а це не міняє, той факт, що дядя з мого скріна святкує річницю порушення цієї межі, лінії

Я так розумію в таборі Петі сьогодні траур по цьому ж поводу? Але це не робить кордон якимось символом, хоча ви там в намаганні лизнути Петі, що хоч придумаєте. Хоч би не зализали.

Цитата

Приходит Брежнев к врачу с жалобой на запоры, врач посмотрел и говорит: Леонид Ильич! Да у Вас там на заднице дырки нет! "Вот сволочи",- отвечает Леонид Ильич - "Зализали все-таки".

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, nickel сказано:

Я так розумію в таборі Петі сьогодні траур по цьому ж поводу? Але це не робить кордон якимось символом, хоча ви там в намаганні лизнути Петі, що хоч придумаєте. Хоч би не зализали.

 

 

ні, радість з того, що Міхо може тішитись цьому лише ззакордону:D

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, rl72 сказал:

ні, радість з того, що Міхо може тішитись цьому лише ззакордону:D

Ну а якщо серйозно, незаконний перетин державного кордону - це ж кримінальний злочин? То в нас не картавий генпрокурор, а беззубий, якщо не може злочинця за грати кинути. Чи Петя просто сцикнув з нього мученика зробити, кинувши за грати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, nickel сказано:

Ну а якщо серйозно, незаконний перетин державного кордону - це ж кримінальний злочин? То в нас не картавий генпрокурор, а беззубий, якщо не може злочинця за грати кинути. Чи Петя просто сцикнув з нього мученика зробити, кинувши за грати?

 

в нас дуже багато дурнів, які повелись на цього клоуна політика.

і знаєш, Петя знайшов простіше рішення, ніж силові, із застосуванням зброї, затримання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, rl72 сказал:

 

в нас дуже багато дурнів, які повелись на цього клоуна політика.

і знаєш, Петя знайшов простіше рішення, ніж силові, із застосуванням зброї, затримання.

Я так і думав, що Петі і його холуям насрати на верховенство права...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, nickel сказано:

Я так і думав, що Петі і його холуям насрати на верховенство права...

 

та ти що? серйозно? то якщо Міхо, незаконно позбавили громадянства і витурили з країни, він не звернувся в суд з приводу порушення своїх прав?

може таки, Петя з дотриманням норм Закону все зробив, а срав на Закон Міхо прориваючись через кордон.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, rl72 сказал:

може таки, Петя з дотриманням норм Закону все зробив, а срав на Закон Міхо прориваючись через кордон.

 

Ну якщо Міхо срав на Закон, то чому він досі на волі? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, rl72 сказал:

щоб не був мучеником тут.

 

24 минуты назад, nickel сказал:

...Петя просто сцикнув з нього мученика зробити, кинувши за грати?

 

10 минут назад, nickel сказал:

Я так і думав, що Петі і його холуям насрати на верховенство права...

Ходимо по колу. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, nickel сказано:

 

 

Ходимо по колу. :)

 

і щоб більше не мав можливості срати на Закон.

коло розірвано.

 

п.с. А Міхо й не повинен бути в тюрмі. штраф, або адмінка на 15 суток.

 

Цитувати

Перетинання або спроба перетинання державного кордону України будь-яким способом поза пунктами пропуску через державний кордон України або в пунктах пропуску через державний кордон України без відповідних документів або за документами, що містять недостовірні відомості про особу, чи без дозволу відповідних органів влади - тягнуть за собою накладення штрафу від ста до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або адміністративний арешт на строк до п'ятнадцяти діб.

Ті самі дії, вчинені групою осіб або особою, яку протягом року було піддано адміністративному стягненню за одне з порушень, передбачених частиною першою цієї статті, - тягнуть за собою накладення штрафу від двохсот до п'ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

56 минут назад, rl72 сказал:

 

і щоб більше не мав можливості срати на Закон.

коло розірвано.

 

п.с. А Міхо й не повинен бути в тюрмі. штраф, або адмінка на 15 суток.

Ну хоч адмінку впаяли по Закону? Чи навіть це похєрили?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 годин тому, nickel сказано:

Ну хоч адмінку впаяли по Закону? Чи навіть це похєрили?

 

заплатив 3400

 

то виходить, що Міхо заплативши штраф признав себе винним у порушенні Закону, і Міхо, неоспоривши рішення про позбавлення громадянства, в обидвох випадках визнає, що Пєтя не порушив верховенства права

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Украинские сенсации. Саакашвили: амстердамский привет

Цитувати

Журналисты «Украинских сенсаций» нашли Михеила Саакашвили в Нидерландах и взяли эксклюзивное интервью - компромат на украинскую верхушку. Что прячет Порошенко от своего народа? А также действительно ли Порошенко и Саакашвили договорились о побеге грузина? Как живет сегодня украинский грузин? Смотрите «Украинские сенсации» за 20 октября онлайн на 1+1.

Спойлер

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...