Перейти до змісту

Саакашвілі - Обговорення персони (за / проти)


Basil

Рекомендовані повідомлення

5 хвилин тому, d.u.a.l сказано:

Порохоботи, ну це вже реально провал. Вже більше нема до чого до#&@тись, то ви вже почали підміняти текст через його вимову? З пальця (це у кращому випадку) висмоктуєте сенсацію. Для будь-кого, хто хоч трохи слухав мову Саакашвівлі, не стане труднощів розрізнити, що сказано було "человеком", швидкомовою - "чеком", це слово неодноразово проскакує у Саакашвілі в такій, або дуже схожій вимові. Певно, він весь час про якихось чехів говорить, так?

[найвідоміша цитата дипломата-лошаді]

 

 

то я Юрію Бутусову так і напишу, що він ПОРОХОБОТ.  :D.

я для того й посилання дав, щоб прочитати так як написано. а ти мене звинувачуєш в тому, що я слова перекручую.  оухєнно:blink:

 

а мінус чого не поставив?:P

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,4 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

о, @d.u.a.l висмоктав з пальця (в кращому випадку) аж три мінуса.  день пройшов не дарма. 

 

@d.u.a.l, так хто слова підмінив, щоб до святого Міхуіла до#б@тись? все порохоботи тобі ввижаються. то в церкву сходи, фраза влаврова (тільки перше слово в ній в однині) 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

цікавий чай, травяний:P

 

Саакашвілі каже, що його хотіли викрасти. Але доказів немає

3381 ПЕРЕГЛЯД
 
4
П'ятниця, 9 лютого 2018, 16:16

Екс-президент Грузії, лідер "Руху нових сил" Міхеіл Саакашвілі заявляє, що його намагалися викрасти силовики, але будь-яких фото- чи відеодоказів цього поки немає.

Про це Саакашвілі заявив на ганку готелю Fairmont.

"Це спроба захоплення енна", - сказав він. 

За словами Саакашвілі, він зранку на запрошення іноземних друзів приїхав до готелю пити чай.

"Приїхав пити чай з групою іноземних друзів. До нас зайшли люди знизу і сказали, що група автоматників, які перезарядили автомати, зайшли у фойє та сказали, що йдуть захоплювати Мішу", - розповів Саакашвілі.

За його словами, автоматники намагалися зайти в ліфт і піднятися на поверх, де він пив чай, але силовиків зупинила охорона, яка попросила надати документи.

"Документів не виявилося, і їх вивели, оскільки це приватна власність", - пояснив лідер РНС.

Він упевнений, що це зробили за наказом президента і з метою видворити або екстрадувати його з країни.

Саакашвілі також припустив, що його спробують "схопити, надіти мішок на голову", коли він повертатиметься з готелю додому.

Варто відзначити, що поки немає ніяких фото або відеодоказів силовиків біля готелю.

За словами адвоката Саакашвілі Руслана Чорнолуцького, він бачив озброєних осіб, але доказів не має.

"Я бачив озброєних представників СБУ, з раціями і шевронами. Немає фото. Але думаю, що щодо фото або відео, то в готелі є така інформація", - сказав Чорнолуцький.

Як відомо, раніше соратник лідера "Руху нових сил" Давид Сакварелідзе заявив, що президент послав спецпідрозділ "Альфа", щоб затримати Саакашвілі.

Але СБУ, ГПУ та Міграційна служба заявили, що їм нічого про це не відомо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 09.02.2018 at 21:36, rl72 сказано:

цікавий чай, травяний:P

Саакашвілі затримали у київському ресторані

 

ставимо ставки. в Грузію видворять чи в якусь іншу країну.

Порошенкович позбувається всіх неугодних)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

46 хвилин тому, Dima4s сказано:

Порошенкович позбувається всіх неугодних)

Ще би юлю десь подіти, от тоді заживемо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, Cherman сказано:

1bc009ada08aa6db8db94f6d96a3d2b7.jpg

Цього разу точно вишлють.

 

8 хвилин тому, alexvvv сказано:

Ще би юлю десь подіти, от тоді заживемо.

Вона в долі) А от Саакашвілі чужий в цій компашці)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Dima4s сказано:

Саакашвілі затримали у київському ресторані

 

26231712_1570036896425672_38811624112235
 
Церковь Свидетелей Покращення
50 хвилин тому

Хороший способ свалить из ресторана, не заплатив за обед.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Українські прикордонники депортували Міхеіла Саакашвілі до Польщі

Державна прикордонна служба України депортувала Міхеіла Саакашвілі до Польщі, повідомив речник служби. Під час затримання політика прикордонники застосували силу.

Державна прикордонна служба України у понеділок, 12 лютого, депортувала лідера партії "Рух нових сил", екс-президента Грузії, колишнього голову Одеської облдержадміністрації Міхеіла Саакашвілі до Польщі. Про це повідомив речник Держприкордонслужби Олег Слободян. 

"Дана особа перебувала не території України незаконно, а тому, із дотриманням усіх юридичних формальностей, була повернута до країни, звідки прибула, порушуючи вітчизняне законодавство", - написав Олег Слободян на сторінці у Facebook.

Він також зазначив, що під час затримання прикордонники застосували силу. "Під час виконання процедури на представників правоохоронних органів накинулися невідомі з оточення Міхеіла Саакашвілі. Прикордонники змушені були захищатися і застосували силову підтримку", - зазначив Олег Слободян. Нагадаємо, соратники Саакашвілі повідомили про його затримання в ресторані "Сулугуні" в центрі Києва. 

Проти Міхеіла Саакашвілі порушено кримінальну справу за статтею "сприяння учасникам злочинних організацій та укриття їхньої злочинної діяльності". За словами генпрокурора України Юрія Луценка, осінні акції протесту Саакашвілі і його прихильників були організовані для захоплення влади в країні, а їхнім спонсором виступив наближений до українського екс-президента Віктора Януковича бізнесмен-утікач Сергій Курченко.

Саакашвілі усі ці звинувачення заперечує, а продемонстровані генпрокурором аудіозаписи називає фальсифікацією. 

Нагадаємо, у вересні минулого року Міхеіл Саакашвілі за допомогою прихильників перетнув польсько-український кордон, суд визнав його винним у незаконному перетині кордону.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Aktualności

Komunikat w sprawie przyjęcia na terytorium Polski Micheila Saakaszwilego

 

12.02.2018

Straż Graniczna informuje, że 12 lutego 2018 r. Pan Micheil Saakaszwili został przyjęty na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.

Podstawą decyzji o przyjęciu był wniosek o readmisję złożony przez Państwową Służbę Migracyjną Ukrainy do Komendanta Głównego Straży Granicznej. Biorąc pod uwagę fakt, że M. Saakaszwili jest małżonkiem obywatelki państwa członkowskiego Unii Europejskiej wniosek strony ukraińskiej został rozpatrzony pozytywnie.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тепер реформи підуть як по маслу. Головного ворога України вигнали можна і про людей простих подумати. Тепер піднімемось в рейтингу економічних свобод, влада стане більш прозорою та чесною.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, sergkots сказано:

Тепер реформи підуть як по маслу. Головного ворога України вигнали можна і про людей простих подумати. Тепер піднімемось в рейтингу економічних свобод, влада стане більш прозорою та чесною.

Саакашвілі - депортований
Шабунін - під кримінальним провадженням
Соболєв - звільнений з посади глави комітету
------
Бойко - поза підозрою
Злочевський - повернувся в Україну
Ахметов, Медведчук - не сидять
.

от вам і визначення хто вороги, а хто друзі...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

такий рішучий, прям дєрзкій

 

27751779_1850253491671690_26680380921965

Mikheil SaakashviliВподобати сторінку

Сьогодні в Амстердамі, вперше за останній час, у мене з'явився документ, що засвідчує мою особу. Відразу по прибуттю у Нідерланди мені вручили посвідчення особи, що дає право на проживання і роботу в Євросоюзі, вся процедура зайняла всього кілька хвилин. Але я як ніколи рішуче налаштований повернути своє українське громадянство.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хммм, прикольно, а коли мені можна приїхати у Нідерланди, щоб відразу "мені вручили посвідчення особи, що дає право на проживання і роботу в Євросоюзі"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 хвилин тому, Barugan сказано:

Відразу як знайдете чоловіка з Нідерландів і офіційно укладете шлюб з ним( мається на увазі громадянином Нідерландів).

О, я і не знала, що в нього дружина - громадянка Нідерландів. Дякую, тепер все ясно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

так як теми РНС нема, то залишу тут

револіціонери побороли барижний режим

 

ну і як же мирний мітинг без молотків

 

 

правильно, чого добру пропадати, вдома пригодиться. а барига й так уже накрався

 

 

 

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...