Перейти до змісту

Саакашвілі - Обговорення персони (за / проти)


Basil

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 1,4 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Треба суми застав збільшити разыв в 10-20 для корупціонерів та високопосадовців . Мінімальна --- від 5 млн грн , сума в доларах не така вже й велика

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От старого одессита - новому

Михаилу Николозовичy Саакашвили! Вы знаете, я всегда говорю в своих концертах, Почти все страны бывшего СССР гордятся своим прошлым. Одна Грузия- настоящим! Вы изменили ее! Ваш Михаил Жванецкий.

10482584_977740092256372_7396454147443664058_n.jpg?oh=61c9aebffbb924491bdecdcd596143d4&oe=561866DD

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Sergii Ivanov shared Yuriy Golyk's допис.

7 год · Kyiv · Змінено ·

Помните такое выражение - "доверять, как самому себе"? Мне в этом смысле повезло. У меня, помимо родных, есть несколько друзей, которым я доверяю больше, чем себе. Их немного: два-три человека от силы, но они есть. Взвешенные, спокойные люди, обладающие спектром деловых и личностных качеств, которых у меня, к сожалению, нет.

Один из них - Yuriy Golyk. Мы знакомы с четвертого класса. В детстве учились в одной школе - "двадцатке", вместе играли в футбол, вместе приобщались к тяжелой музыке и не менее тяжелой ворошиловградской реальности.

После университета Юра занялся издательским бизнесом в Луганске, создал рекламный бренд Бесплатка.ua, покрывший своей практически весь восток Украины. Затем он уехал в Киев, где продолжил успешно заниматься медиа-бизнесом. При этом, Юра не забывал о Луганске, пытаясь хоть как-то расшевелить его - поддерживал независимые интернет-порталы, блогосферу, на меценатских началах издавал местных авторов, в том числе и мой первый сборник - "Противоречия".

Что меня всегда поражало, он всегда делал это как-то тихо, незаметно и без пафоса. Просто ставил цели и достигал результата.

Учитывая то, как редко я говорю что-то комплиментарное в адрес кого бы то ни было, вы можете себе представить, насколько я уважаю этого человека.

Сейчас Юра работает советником нового днепропетровского губернатора и продолжает делать правильные вещи. Прочтите этот пост, сделайте выводы, а затем обязательно прочтите у него на странице текст, в котором он элегантно ставит популистскую сучку Вилкула в ту же позу, в которую я ставил его на прошлой неделе - ну вы поняли.

Пусть фанатов Михо не смущает сравнение кадровой политики Днепропетровской и Одесской ОГА. Я всегда считал, что принцип состязательности между регионами - прекрасный стимул для их развития.

В нашей стране полно приличных людей, готовых работать исключительно ради её будущего. И неважно, где они родились - в Тбилиси, Луганске, Киеве или Львове.

Главное, чтобы центральная власть быстрее внедряла экономические и социальные реформы, максимально дебюрократизировала систему работы госслужащих и не мешала им работать. Ну и наше доброе слово тоже лишним не будет. Иногда.

P.S. Самым упоротым песонажам и представителям т.н. "интернет-войска" сообщаю: Юра - беспартийный, в политику не собирается, на госслужбе никогда не состоял. Я просто горжусь своим другом, о чем сообщаю достопочтенному комьюнити. Шах и мат, конспирологи.

‪#‎демизантропизация‬

1911866_388850804601139_8483615967946287110_n.jpg?oh=1f220cb77bbf65e5cc29dfe31547b9bb&oe=562A1B2A&__gda__=1445041221_e73834240595b9bf3f4d13b64f359853

Yuriy Golyk

Читаю новости. Саакашвили уволил 20 человек из Одесской ОГА. Минус 20 человек. Тем временем у нас в Днепропетровской ОГА:

1. С 1 июля штат ОГА сокращен на 203 человека. ДВЕСТИ ТРИ человека. Это в 10 раз больше, чем 20.

Почему не сократили раньше? Чтобы сперва разобраться, проанализировать, а потом сокращать. Потому как формулировка увольнения «где конкретные посаженные лица?» в полном составе департамента взаимодействия с правоохранительными органами в Одесской ОГА – это, мягко говоря, некорректно. Во-первых, данный департамент посадками не занимается, а во-вторых, если хотите, чтобы он таким занялся, то поставьте департаменту задачу, а потом оцените степень ее исполнения.

Поэтому мы 3 месяца ставили задачи и проверяли их выполнение. После чего сократилось 203 штатных единицы. Ничего выдающегося, обычный регулярный менеджмент.

Да, это не конец. Потому что ОГА это порядка 1 000 человек ранее, а сейчас 800, одно главное семиэтажное здание на 2 крыла и еще 7 дополнительных зданий, разбросанных по всему городу. Что затрудняет банальную коммуникацию между сотрудниками. Такой вот монстр. При этом, основное здание по старосоветской традиции это исключительно кабинетная система типа «все сидят в засадах». А каждое дополнительно здание – это коммунальные, электроэнергия, их уборка, содержание и т.д. Все это лишние траты бюджета.

Чего мы хотим достичь в итоге? Нас устроит, если в результате оптимизации ОГА будет так:

- никаких дополнительных зданий – все лишние здания сдать в аренду, таким образом сократим расходы на их содержание и получим дополнительный доход для бюджета. А еще лучше их продать на открытом аукционе, т.к. государство так себе собственник;

- все сотрудники находятся в одном, основном здании;

- из 7-ми этажей, сама ОГА занимает все этажи, начиная с 3-го;

- первые два этажа – под общественные организации, да, мы тоже считаем, что контролировать деятельность гос. органов должна общественность, равно как и принимать участие в их работе;

- минимум кабинетов и максимум open space;

- весь транспорт продать, на полученные деньги купить электромобили типа Nissan Leaf, тем более закон об отмене пошлин на них скоро примут.

Сколько в итоге должно быть сотрудников? Вот исходя из того что есть и что должно быть – посчитайте сами. При этом, сотрудники должны получать нормальные, среднерыночные зарплаты, что абсолютно реально, если количество перевести в качество.

2. Собственно, про привлечение к работе ОГА общественности и молодежи:

- Иван Начовный, киборг. 33 года. Курирует помощь демобилизованным;

- Ольга Горб, волонтер, финансист. 35 лет. Курирует противодействие коррупции, об этом ниже;

- Влад Макаров. 45 лет. Помощь переселенцам.

- Виталий Литвин. 33 года. Внешнеэкономические связи.

- Дмитрий Дубилет. 30 года. E-government.

Молодежь. Общественники. Ранее в гос. органах не работали. Мотивация - не деньги. Вы же этого хотели?

Еще про общественность.

После первой пресс-конференции Валентина Резниченко общественники получили доступ на еженедельную оперативку с губернатором. Сидят, слушают, задают вопросы, получают задачи наравне со всеми. Регулярно общаются с губернатором. Предлагают свои кандидатуры на различные должности.

3. Про борьбу с коррупцией.

Приведу только один пример, понятный многим. Дороги. Их качество. Практически сразу был уволен глава Службы автомобильных дорог, сбежавший на больничный. Мы так думаем, что как прибежит, побежит в прокуратуру, там его ждут. Назначен новый. Сейчас активно занимаемся руководителем еще нескольких территориальных органов. Вот так методично, один за другим всех проверим и кого надо поменяем. Без казней в прямом эфире, без сотрясания воздуха. Все очень просто: не эффективен – на выход. В конце концов, вас же интересует качество конкретно взятой услуги, а не фамилия руководителя, ее предоставляющего.

4. Еще один из примеров ежедневной работы, которая не для PR, но касается многих граждан. Субсидии. Днепропетровская область №2 по количеству поданных заявок на субсидии. Это – результат разъяснительной работы департамента соц. защиты ОГА.

За последний месяц, в результате системной и слаженной работы, количество обработанных заявок увеличилось в 4 раза. Это очень важно. Придет осень, и заявок будет еще больше, и важно их все обработать и акцептовать. Эта та ежедневная работа, которая контролируется лично губернатором, но о которой нигде не пишут. И таких примеров масса.

И, в заключении, чтобы все понимали подход губернатора Резниченко. PRа не будет. Будет монотонная, кропотливая работа, которая уже дает свои результаты. Да у нас особо и нет времени на PR. Совещания в 21:30 у нас не редкость, времени на все не хватает. Нет, мы можем конечно, озаглавить новость про сокращение штата на 203 человека как-то типа «Кровавая резня чиновников в Днепропетровской ОГА» и получить ТОПы всех сайтов, но зачем?

Подобається · Коментувати · Поширити · 71266

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Одеській ОДА ліквідовано ще шість підрозділів, тривають кадрові чистки

14.07.2015 09:07Коментарі

В Одеській обласній державній адміністрації вчора було ліквідовано ще шість управлінь і анонсовано подальшу реорганізацію. При цьому буде звільнено майже 400 чиновників

Про це повідомив співробітник прес-служби ОДА Юрій Жаров, передає «Думская.net».

За його словами, йдеться про управління інформаційної політики, комунікацій із громадськістю, містобудування й архітектури, у справах фізкультури і спорту, охорони об’єктів культурної спадщини й у справах сім’ї та молоді.

«Деякі з них будуть поєднуватися з іншими управліннями», — уточнив Жаров.

Він також зазначив, що з 781 чиновника, котрі наразі є в штаті ОДА, залишаться лише 404 особи.

А внаслідок ліквідації та об’єднання управлінь ОДА залишиться 12 підрозділів замість 27, як було раніше, повідомив згодом радник губернатора Одещини Олександр Боровик.

«Кількість структурних підрозділів ОДА з 27 буде зменшено до 12, щоб надати їм кращу керованість і скоротити дублюючі та непотрібні управління», — наголосив він.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11057301_1006153362748378_6970944915496725448_n.jpg?oh=eb5745afd522dad8d3dfe8c9b066e114&oe=561F00BD

11667282_1006153376081710_5131812647958291678_n.jpg?oh=1cee74bd9fc56e179a978389d88a225a&oe=56168F6D

Mikheil Saakashvili додає 2 new photos.

Представив сьогодні на посаду заступника Голови Одеської ОДА Марію Гайдар. Марія - один з найблискучіших російських політичних лідерів, які борються з путінським режимом. Вона економіст, вчилася в Академії народного господарства в Москві і в Гарвардському університеті. Я особисто знав і дуже поважав її батька Єгора Гайдара.

Марія подає заяву на ім'я Президента України про отримання українського громадянства та відмовляється від російського.

Марія, разом з нашою місцевою українською командою, Юлією Марушевською та Володимиром Жмаком буде піднімати Одеську область і разом з нами заважати ворожим планам розпалювати сепаратизм в Одеській області.

Її призначення - важливий символ того, що ті росіяни, які активно пручаються путінській агресії не являються ворогами України та успіх України призведе до важливих змін і всередині Росіі, які покладуть кінець путінському режиму.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не все з цією Гайдар так просто:

Мария Гайдар уклонилась от ответа на вопрос, с кем воюет Украина.

Хоча її три рази перепитали... Крім того, десь була її заява, що вона не відмовиться від російського паспорта, а в додаток до українського громадянства, оформляє, чи планує оформити ізраїльське...

Так що штучка ше та... імхо...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не все з цією Гайдар так просто:

Мария Гайдар уклонилась от ответа на вопрос, с кем воюет Украина.

Хоча її три рази перепитали... Крім того, десь була її заява, що вона не відмовиться від російського паспорта, а в додаток до українського громадянства, оформляє, чи планує оформити ізраїльське...

Так що штучка ше та... імхо...

нафіг вона тоді треба, у яких ще питаннях вона виявиться не щирою?

хитра. щось приховує певно )

називається и рыбку съесть, и на *** сесть, хай вона буде супер блискучим менеджером, але ж блін, як же дістала ця двуликість
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну чому не дають шансу НАШИМ юним дарованіям, активістам, неспорченими владою. невжеж мони можуть накоїти більшого, ніж папєрєдніки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Sergii Ivanov у Brussels, Belguim

39 хв · Змінено ·

И не нужно на меня обижаться. Никакого шовинизма и сегрегации - я двумя руками за рекрутинг иностранцев.

В принципе, у нас уже и своих молодых кадров достаточно, просто многие из них смотрят на наших политико$, делают единственно возможный вывод и покупают билет на трансатлантический рейс. Билет в один конец, разумеется.

Что касается М.Гайдар, то здесь совсем другая причина. Дело в том, что та страна, гражданство которой Мария не собирается менять, не демонстрирует ну вообще никаких успехов. В какой бы то ни было сфере. Особенно в социальной, которой Мария собирается заниматься в Одессе. "Социальные успехи России" - это как "бенефис кенийских хоккеистов", это бред.

Ну и затем, кто-нибудь слышал о головокружительных успехах Кирово-Чепецка, Слободской, Вятских Полян, Котельнича и прочих населенных пунктов Кировской области, где Мария [при медвежонке] обретала управленческие навыки?

И передайте Михо, пусть поинтересуется у неё, с кем Грузия воевала в 2008-м. Может, она тоже не в курсе.

Всем привет, уехал в командировку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А отут я не зрозумів:

Саакашвілі "вписався" за Березенка

Хоча, якщо я правильно розумію, Саакашвілі, як голові держадміністрації, згідно законодавства України заборонена агітація.

Ні? Я помиляюсь?

А тут вже "ручкаються" з Філатовим. Чи погано кормлять Саакашвілі в Одесі:

Саакашвили накормили супом с «Укропом» - днепродзержинский депутат. Видео

Можливо не а тій хронології запостив відео, то вибачайте.

Можливо, спочатку був суп, а потім "накачаний ублюдок"...

Але тут хочу наголости, що я не сильно довіряю ресурсу Кстати+.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну тепер я за Одесу спокійний... З"явився правильний "рішала":

Колишній міністр екології України Ігор Шевченко стане позаштатним радником голови Одеської обласної державної адміністрації Міхеїла Саакашвілі.

"Ми домовилися, що я візьму участь в команді Саакашвілі в якості позаштатного радника і візьму на себе такі функції: сприяння швидкій реалізації низки конкретних інвестиційних проектів, які плануються або вже почали реалізовуватися в Одеській області; залучення нових інвесторів і організація нових інвестиційних проектів; допомога одеському бізнесу у взаємодії з центральними органами влади в Києві та сприяння у вирішенні їхніх проблем на національному рівні", — розповів він про свої обов’язки.

Ігор Шевченко

1 ч · отредактировано ·

Про Одесу, Саакашвілі та інвестиції

Позавчора на запрошення Михайла Саакашвілі відвідав Одесу.

Одеська область сьогодні дійсно стала авангардом реформ та перетворень в країні. Все це стало можливим завдяки масштабу мислення, освіті, досвіду, рішучості, принциповості та нескінченній енергії та харизмі Mikheil Saakashvili. Він як той криголам рухається вперед напролом, назважаючи на всі перепони та спротив, що чинить стара корупційно-олгігархічна система.

Я дуже хочу, щоб у нього все вийшло і він швидко перетворив Одещину на оазу успіху і процвітання, та показав всім, що те саме можна зробити в масштабі всієї України. І я буду йому в цьому всіляко допомагати.

Ми визначили, что надзвичайно важливим питанням для Одещини є створення цілорічних робочих місць та збільшення надходжень до бюджету області, що дасть можливість вирішувати інфраструктурні (в першу чергу, дороги), соціальні, екологічні та інші нагалні проблеми. Звичайно, для створення робочих місць та підвищення надходжень до бюджету потрібно підвищувати ділову активність, залучати до регіону бізнес та інвестиції, як іноземні, так і вітчизняні. Створення привабливого інвестиційного клімату, це кропітка та наполеглива робота команди фахівців по всіх напрямках, починаючи від нормотворчої діяльності та навчання кадрів оновлених державних служб, закінчуючи роботою з конкретними інвесторами та проектами.

Ми домовилися, що я долучуся до команди Саакашвілі в якості позаштатного радника та візьму на себе наступні функції:

1. Сприяння швидкій реалізації низки конкретних інвестиційних проектів, які плануються чи вже почали реалізовуватися в Одеській області.

2. Залучення нових інвесторів та організація нових інвестиційних проектів.

3. Допомога одеському бізнесу у взаємодії з центральними органами влади в Києві та сприяння у вирішенні їх проблем на національному рівні.

Під час перебування в Одесі я взяв участь у засіданні Ради інвесторів Одеської області під головуванням Михайла Саакашвілі та провів низку двосторонніх зустрічей з інвесторами. Також, представив губернатору інвестора з новим проектом на $100 млн. доларів та домовився про проведення в серпні автопробігу електромобілів Київ-Одеса-Білгород-Дністровський за участі губернатора. На останок обговорили з Михайлом Саакашвілі ще низку інвестиційних ідей та планів, в тому числі політичних.

Реальні зміни починаються саме на Одещині і я дуже радий долучитися до команди однодумців на чолі з таким лідером як Михайло Саакашвілі.

Слідкуйте за розвитком подій. Ми запрограмовані на успіх! Успіх Одеси стане каталізатором успіху всієї України!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я цього призначення М.Гайдар - від Саакашвілі, так і не зрозумів. Повторюся: хіба не можна було знайти українця (наприклад, волонтера, або людину, яка працювала у відповідних фондах) і не мала досвіду в держструктурах (це, що б виключити і корупційну складову, і не була задіяна раніше в "мутних схемах" навіть гіпотетично). Пост С.Сотніка з ФБ. З серії - "ой, як невдобно получілось":

Sasha Sotnik

16 god. ·

А Мария-то Гайдар - молодец. Везде успевает. И в Кирове успела "наследить", и в Гарвард вовремя отправилась, и Фонд у нее имеется, а теперь вот в Одессе пляшет "социалочку с выходом"...

Ну, простите меня, злого дядьку, но ответьте: как же так? Такая принципиальная-несгибаемая Мария Егоровна, такая вся антипутинско-направленная, и деньги от постылого государства берет?

Эти неувязочки так ударяют в бубен, что вот-вот кислотный дождь накроет мою непутевую голову.

Может, кто-нибудь объяснит доступно логику г-жи Гайдар: как так - и Путина проклинать, и слыть непримиримой, и Фонд пополнять из рук Путина?.. А то у меня ни фига не получается связать все воедино.

Памфилова инициирует заседание комиссии по президентским грантам

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ чого ви налетіли з призначенням гайдар. Призначив значить він знає що він робить. Він, ніхто крім нього і лише тільки він зараз несе повноту відповідальності за всі призначення в області. Його призначили головним у області а він формує собі команду, якою він планує робити зміни. і якщо не піде прийде йому кінець. Коли він в Грузії став президентом багатьом теж не подобалось те що він робить і що ми бачим, що була за країна і яка вона стала. Не подобаються його дії. впярьод. Кричим я хочу стати голвою тієї чи іншої ОДА і працюєм призначаєм свою команду і працюєм.

Срати в неті ото завжди простіше як реально щось робити. Він вкурсі що на нього зараз багато уваги і обісратись йому ніззя бо то буде кінець і щей такий звьодний кінець.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Він ніякої відповідальності не несе... НЕ вийде, він тихо смиється в Америку, чи ще кудись і скаже: "Ну нєсмогла..."

А розхльобувати то всьо потім нам, українцям...

А стосовно Грузії, то чому там на останніх виборах перемогли проросійські сили?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Він ніякої відповідальності не несе... НЕ вийде, він тихо смиється в Америку, чи ще кудись і скаже: "Ну нєсмогла..."

А розхльобувати то всьо потім нам, українцям...

А стосовно Грузії, то чому там на останніх виборах перемогли проросійські сили?

Ну ппц, напевно хтось з "наших" можновладців якусь відповідальність ніс чи несе?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я б не рівняв би наших які прийдуть запи...дять як найбільше і йдуть. Людина не того рангу і думки. Якби він прийшоб щоб тупо прийти просратись і йти він би сюди не йшов.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Призначення Гайдай може слугувати приводом дати задню Міхо. Мол я помилився, вибачие, я подаю у відставку. Якщо того не буде, то нічого страшного не сталось. Ви ж не кіпішували коли поршень призначив клімкіна главою МЗС, чи ложкіна главою АП. Якщо Міхо свалить, це означатиме що поршень виконав свою історичну місію і справедливо заслужив звання героя расійськой імпєрії. Перспективи описувати не буду, важливо тільки знати що всі перспективи сходяться в одну точку, в нашому варіанті це буде жопа.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще можливо ми спостерігаємо народження нової опозиційної кацапської зірки, вербанутої Штатами з оглядом на далеку перспективу. Дівчинка молода, долучається до найпрогресивніших реформ і може стати в пригоді в подальшому житті в сусідній оркляндії.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А стосовно Грузії, то чому там на останніх виборах перемогли проросійські сили?

того самого, чого в нас перемагали яниковоч чи порох

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я цього призначення М.Гайдар - від Саакашвілі, так і не зрозумів. Повторюся: хіба не можна було знайти українця (наприклад, волонтера, або людину, яка працювала у відповідних фондах) і не мала досвіду в держструктурах (це, що б виключити і корупційну складову, і не була задіяна раніше в "мутних схемах" навіть гіпотетично). Пост С.Сотніка з ФБ. З серії - "ой, як невдобно получілось":

А що тут не ясно? Це повзуче захоплення москалями Одеської області. І не треба автоматів і танків :)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А нука загугліь кого Міхо поставив міністром економіки Грузії в 2004 році. І що обісрався цим?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як на мене, то дивним виглядає те, що Міхо не взяв на цю посаду українця (я вже писав про це), не було конкурсу на цю посаду (принаймні, я не чув; якщо хтось скине лінк - то благодарочка), хоча Міхо казав, що конкурси будуть на всі посади. І добавив, звичайно, Сотнік своїм постом щодо отримання грантів фондом Гайдар від уряду РФ.

Можливо, Рома правий, що Гайдар готують як опозиціонерку і реформатора. ХЗ. Але, я, як українець та громадянин України, проти цього, що б нашу країну використовували як площадку для таких речей - сама Україна не в тій ситуації зараз,що б тренінги проводити. Нам би самим повчитись в когось. Бажано в когось з Європи чи США.

Тому, таке призначення і виглядає, як на мене, трохи дивно. Я його (це призначення) не розумію...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можливо, Рома правий, що Гайдар готують як опозиціонерку і реформатора.

В Росії жінка очолить опозицію? Не дуже віриться.

Скоріш за все це знак, що росіяни теж є нормальні і що кожному хто виступить проти Пу найдеться чим зайнятися, однак не розумію чому це заняття шукати в нас...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...