Перейти до змісту

Саакашвілі - Обговорення персони (за / проти)


Basil

Рекомендовані повідомлення

Щойно, sergkots сказано:

Невже? Ти крім політики інші дописи читаєш?

 

ні, мені, як порохоботу, платять лише за певні теми^_^

 

як ти думаєш, вчителі з села мають можливість вивчити свою дитину на юриста? їх же в більшості тільки на платному вчать 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,4 тис
  • Створено
  • Остання відповідь
Щойно, rl72 сказано:

ні, мені, як порохоботу, платять лише за певні теми

Це погано. Потрібно бути різносторонньо розвиненою людиною - тоді зможеш приводити більше аргументів, дописи стануть цікавішими.

 

2 хвилин тому, rl72 сказано:

як ти думаєш, вчителі з села мають можливість вивчити свою дитину на юриста? їх же в більшості тільки на платному вчать

А чесні юристи це лише коли батьки вчителі з села? І що, раніше не було на юридичному бюджетних місць? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, sergkots сказано:

А чесні юристи це лише коли батьки вчителі з села? І що, раніше не було на юридичному бюджетних місць? 

 

кожна діяльність передбачає отримання певної вигоди чи користі.

і вкладання коштів в навчання, також передбачає, що ці кошти вернуться після початку роботи.

25000 грн. за  рік навчання навіть при курсі 8 грн/дол досить суттєва сума. не враховуючи інших супутніх "навчанню" витрат.

це приблизно сума річної зарплати молодого юриста в держ установі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, rl72 сказал:

 

я тебе дуже здивую, але ті хто, як ти кажеш "молокососи після інституту", були і є дітками своїх батьків - суддів, прокурорів.

 

 

51 минуту назад, rl72 сказал:

як ти думаєш, вчителі з села мають можливість вивчити свою дитину на юриста? їх же в більшості тільки на платному вчать 

 

От вчаться в одному інституті чи унівнрситеті приміром 300 студентів, майбутніх юристів. Що, всі прям мають батьків суддів і прокурорів? Друге діло, що коли вони випускаються, то на ключові, козирні посади попадають синки. А не синки йдуть на менш важливі посади, типу нотаріуса, радника, в кращому випадку адвоката. 

А на рахунок оплати навчання, любий більш-менш успішний підприємець, та навіть я, рихтовщик, при бажанні своєї дитини піти вчитися на юриста, взмозі оплатити її навчання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 хвилин тому, rl72 сказано:

 

кожна діяльність передбачає отримання певної вигоди чи користі.

і вкладання коштів в навчання, також передбачає, що ці кошти вернуться після початку роботи.

25000 грн. за  рік навчання навіть при курсі 8 грн/дол досить суттєва сума. не враховуючи інших супутніх "навчанню" витрат.

це приблизно сума річної зарплати молодого юриста в держ установі

От халепа. А як боротися із такою несправедливістю? Злодіям колись відрубували руки. А що ж робити з юристами які за навчання заплатили такі гроші? Чесні ж не платять за вищу освіту.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 часов назад, rl72 сказал:

 

як ти думаєш, вчителі з села мають можливість вивчити свою дитину на юриста? їх же в більшості тільки на платному вчать 

 В СНУ вартість навчання юриста 19800. На інші спеціальності 13000-18000. Це настільки суттєва різниця, щоб не дати можливість отримвти бажану для дитини освіту?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, volks сказано:

 В СНУ вартість навчання юриста 19800. На інші спеціальності 13000-18000. Це настільки суттєва різниця, щоб не дати можливість отримвти бажану для дитини освіту?

Не думаю, що так звана "вища" освіта та ще в луцькому вузі є самоціль. Хіба що з якогось забитого села.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

28 минут назад, alexvvv сказал:

Не думаю, що так звана "вища" освіта та ще в луцькому вузі є самоціль. Хіба що з якогось забитого села.

Ну в юракадемії 22800. Не набагато дорожче.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Такая логика: видите, провел Саакашвили в Грузии реформы, а на него теперь там уголовное дело завели, и его партия проигрывает на выборах.
Вывод: это неправильные реформы и сам Саакашвили неправильный. Подвывод: то ли дело наши реформы правильных парней, выборы мы выиграем и на нас дело не заведут.
Боюсь расстроить, но из неправильности Саакашвили все остальное не следует. Да и грузинские реформы можно назвать неполными, но нельзя называть нереформами. А наши - запросто. 
Больше того, из тезиса про Саакашвили, который провел реформы, а получил уголовное дело и проигрыш партии, прямо следует один вывод: да ну их, эти реформы. И тут всё начинает действительно становиться логичным.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я не писав, що всі поголовно хто вчиться на юриста діти суддів, прокурорів. там є ще діти й інших чиновників. і навіть діти простих , образно кажучи, вчителів з села. і можливо рихтовщиків, у яких апріорі більша зарплата. 

 

друге питання, хто мав в 2014 відібрати  на посади суддів чесних і незаплямованих юристів? Якщо зараз в 2017 році відбирали 120 суддів, і то в них пройшло 25% недобросовісних? з більш ніж півсотні кандидатур не змогли вибрати, завалили реформу. а для відбору було залучено масу людей, комісій, громадських активістів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@rl72, бачу любиш конкретику? Чепляєшся за слова? Ок. Де ти побачив, щоб я написав, що ти писав, що:

 

40 минут назад, rl72 сказал:

всі поголовно хто вчиться на юриста діти суддів, прокурорів.

 

???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 годин тому, rl72 сказано:

 

я тебе дуже здивую, але ті хто, як ти кажеш "молокососи після інституту", були і є дітками своїх батьків - суддів, прокурорів.

 

Щоб цитата була перед очима.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

48 минут назад, sergkots сказал:

Щоб цитата була перед очима.

 

Ні, ні, ні, ти не розумієш. Якщо б цитата виглядала так:

 

Цитата

я тебе дуже здивую, але ті хто, як ти кажеш "молокососи після інституту", всі були і є дітками своїх батьків - суддів, прокурорів.

 

то тільки тоді, можна було б перечити. А так, ні ні :). Хоча всі зрозуміли, що чоловік хтів сказати (сказав), але читати між рядками не можна і не треба. Все має бути чьотко)). 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

В 23.10.2017 в 11:27, Rock сказал:

..........

 а за друге питання ,все до того йде ,ще якусь хрень впоре і депортують в реформовану Грузію

 

Ю. Луценко: Міграційна служба відмовила Саакашвілі у статусі біженця, його можуть екстрадувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, Rock сказано:

 

 

Ю. Луценко: Міграційна служба відмовила Саакашвілі у статусі біженця, його можуть екстрадувати.

ну нарешті заживемо після екстрадиції

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, alexvvv сказано:

ну нарешті заживемо після екстрадиції

бояться.... Луценко сам за допомогою перевороту вийшов.. а тут відразу правильний став...
Бояре погані)) цар мовчить)) типу ні при чому... міграційна вирішила....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, sergkots сказано:

Щоб цитата була перед очима.

 

5 годин тому, Юріч сказано:

 

Ні, ні, ні, ти не розумієш. Якщо б цитата виглядала так:

 

 

то тільки тоді, можна було б перечити. А так, ні ні :). Хоча всі зрозуміли, що чоловік хтів сказати (сказав), але читати між рядками не можна і не треба. Все має бути чьотко)). 

 

 

ви берете на себе відповідальність відбору чесних і незаплямованих юристів у судді?

які  шанси на те, що в 2014 на місце звільнених близько 7000 суддів можна обрати хоча б 75 % молодих студентів-випускників-юристів, чесних, незаплямованих, і не з сімей суддів-прокурорів?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 хвилин тому, rl72 сказано:

ви берете на себе відповідальність відбору чесних і незаплямованих юристів у судді?

Особисто я так.

20 хвилин тому, rl72 сказано:

які  шанси на те, що в 2014 на місце звільнених близько 7000 суддів можна обрати хоча б 75 % молодих студентів-випускників-юристів

Значно вищі ніж не робити нічого. 

21 хвилин тому, rl72 сказано:

чесних, незаплямованих, і не з сімей суддів-прокурорів?

Це найпростіше - вже є та були інструменти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

О Мише. Мои грузинские впечатления полностью совпадают с авторскими:

"Общаясь несколько дней с местными, я не мог избавиться от впечатления, что попал в сказку «Кот в сапогах». О чем ни зайдет речь в Грузии – это все дело рук Маркиза Карабаса. Пешеходные улицы, новые дороги и мосты – это Мишико строил. Жемчужина Кахетии город Сигнахи, живо напомнивший мне Тоскану, и туристическая инфраструктура Сванетии – тоже проект Миши. 

Маниакальное стремление все делать легально, выдавать чек при малейшей транзакции, паническая боязнь взятки, уважение к полиции –это все от Миши. Снос памятника Сталину в Гори – Миша распорядился. Общение с таксистами, торговцами, прохожими, университетскими профессорами, с политиками-мишистами, с отколовшимися от Миши и с анти-мишистами – это все о нем, его имя возникает в разговоре буквально каждую минуту по разным поводам. Мишу могут ругать, Мишу могут не любить (особенно те чиновники, силовики и преподаватели, кто не по прошел люстрацию, и те олигархи, которых вынудили финансировать его мегапроекты) , Мишу могут обвинять в вождизме, авторитаризме, самолюбовании, эксцентриаде – но никто, даже враги, и не обвиняет его в воровстве, и все говорят о нем с уважением. В отличие от нынешних лидеров, о которых говорят с насмешкой – как о том же Иванишвили, который отстроил над Тбилиси, возле крепости Нарикала, безумную резиденцию в виде летающей тарелки, или собирает по всей Грузии столетние деревья и перевозит их в свое поместье при помощи спецтехники и барж.

Удивительно, как один человек за пять лет смог бросить вызов традициям трехтысячелетней культуры, горскому феодализму, местничеству, кланам, непотизму, воровству, вошедшим в фольклор взяточничеству и лени; он опроверг теории колеи и культурного детерминизма и доказал, что глубокая, укорененная культура может трансформироваться при наличии народного мандата, политической воли и работающих институтов. Да, он не успел перестроить страну, но новейшая история Грузии теперь четко делится на два этапа – до Миши и после, и он незримо присутствует в грузинской политике и фольклоре независимо от того, где находится – в Америке, Польше, Одессе или силовым способом пересекает границу Украины.

В центре Тбилиси на набережной Куры стоит большой стеклянный дворец в стиле бионической архитектуры, похожий на два сросшихся гриба. Это Дом Юстиции, который Саакашвили задумал как «службу одного окна», через которое гражданин общается с государством и может за считанные минуты получить любой документ, от паспорта до разрешения на открытие бизнеса. Говорят, там даже была задумана система драйв-ин, как в Макдональдсе, чтобы, въехав в одни ворота с документами, человек на выезде через пару минут получал готовый паспорт или свидетельство. Увидеть воплощение своей мечты Мише не удалось , драйв-ина нет, службы работают в сокращенном режиме – говорят, Иванишвили философски заметил, что грузинам необходимы очереди: и чиновники при деле, и посетители, «а чем еще занять людей?». И еще рассказывают, что при личной встрече Иванишвили сказал Саакашвили: «ты хочешь дать людям государство, а им хочу дать родину». 

И мне кажется, что это основная дилемма посткоммунистических транзитов: все политики так или иначе кормят электорат рассказами о родине (с Крымом, коррупцией и Калашниковым) вместо того, чтобы дать людям эффективное сервисное государство".

(с) Сергей Медведев.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Міхо запердіти пропагандою не вдасться, бо там далеко не слова. Такі як Міхо розуміють що робити з системою загалом, але не з якимись рівнями в середині системи, коли відповідальність розмита і вже як мінімум 100 рук одна одну миє. Хто цього не розуміє, то йому очевидно і не потрібно розуміти, або не положено.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фу, так опускатися , що фотошоплену фотку постити. Всерівно що "якщо нема аргументів - доїбусь до орфографії".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дивлячись на всі ці потуги, все меньше і меньше віриться в те, що

 

В 18.10.2017 в 10:47, rl72 сказал:

все що я заробляю, я заробляю лише своєю розумовою і фізичною працею. яка немає нічого спільного з владою, ні отримання від будь-якої влади будь-яких доходів

 

Людина просто так такою фігньою займатися не буде, вишуковувати якісь картинки, цитати, посилання, і постити все тут...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, Юріч сказано:

Дивлячись на всі ці потуги, все меньше і меньше віриться в те, що

 

 

Людина просто так такою фігньою займатися не буде, вишуковувати якісь картинки, цитати, посилання, і постити все тут...

штучний інтелект, а хулі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 минут назад, rl72 сказал:

штучний інтелект, а хулі

 

В реченні 

 

13 минут назад, Юріч сказал:

Людина просто так такою фігньою займатися не буде, вишуковувати якісь картинки, цитати, посилання, і постити все тут...

 

Основний акцент і смислова нагрузка була на словосполученні "просто так". "Людина" написав, щоб тебе не образити. Спочатку хотів написати "нормальна людина", так ти б обвінив мене в тому, що я тебе ненормальним рахую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...