Перейти до змісту

Саакашвілі - Обговорення персони (за / проти)


Basil

Рекомендовані повідомлення

16 хвилин тому, justice777 сказано:

А до чого чистота на пляжах до телефонних розмов з Назаренком та Грицаком? )))))

 

з.і. Скликав журналістів, щоб попіарили - оце і вся робота.

результат то відбувся? Кожна на ділянка пляжу розділена  в співвідношенні 70/30%, де 70% віддано в приватну оренду, а 30% вільний міський пляж. Крім цього прибирання тих 30% поклали на підприємця що оренжує 70%. Думаєте це подобається підприємцю, коли на дармовій ділянці відпочиває 80% народу, а на його платній лише 20%? Куплені медіа таке хіба висвітлять? 

А чом би на цьому не попіаритися? На те він і політик!  

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,4 тис
  • Створено
  • Остання відповідь
10 минут назад, Ukrainec сказал:

 

Ти прикинь, очолював обладміністрацію і про пляжі подбав!  треба ж таке!

Ок, нехай. Це найголовніше досягнення його? Єдине?

Ще виникло одне питання по ходу: судячи зі слів Саакашвілі він всіх корупціонерів в Грузії посадив, і корупцію переміг. Тоді хто ж його змістив? (припустімо, що не Москва). І чому ж не сталося економічного росту країни - грузинський народ як був, так і є бідовим?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

48 хвилин тому, Ukrainec сказано:

результат то відбувся? Кожна на ділянка пляжу розділена  в співвідношенні 70/30%, де 70% віддано в приватну оренду, а 30% вільний міський пляж. Крім цього прибирання тих 30% поклали на підприємця що оренжує 70%. Думаєте це подобається підприємцю, коли на дармовій ділянці відпочиває 80% народу, а на його платній лише 20%? Куплені медіа таке хіба висвітлять? 

А чом би на цьому не попіаритися? На те він і політик!  

 

В цьому для тебе весь "геній" Міхи? )))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

26 minutes ago, vaz75 said:

І чому ж не сталося економічного росту країни - грузинський народ як був, так і є бідовим?

 

Я тако більш ніж впевнений що воно не так працює... 
Він частково розвалив стару систему та створив умови для правильного зростання. А далі... :)... далі все залежить від того як населення почне тим користуватися.
Враховуючи що і влада змінилась на якусь лєву і люди не особливо хочуть мінятися – шансів на стрімке зростання рівня добробуту там не особо багато. Скоріше за все, за підтримки РФ вони всі здобутки успішно проіпуть і вернуться назад до "нашинського" устрою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, vaz75 сказано:

Я радий, що у нашого президента є заноза в сраці, але й Міхо я не вірю.

Може у Вас є кращі альтернативи пороху, хз.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, alexvvv сказал:

Може у Вас є кращі альтернативи пороху, хз.

А хоча би і я :0016:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Колись від НФ дюже правильні борди були в інеті :) "Україну врятують масові ростріли". Раніше я вважав що то про владу... але після останнього Майдану, зрозумів що нє... розстрілом влади в цій країні нічого не зміниш. От і в Грузії так само, бо менталітет там схожий.

P.S.: Без жорстких пі*дюлін українці не стануть нацією.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 минут назад, Соромітник сказал:

Колись від НФ дюже правильні борди були в інеті :) "Україну врятують масові ростріли". Раніше я вважав що то про владу... але після останнього Майдану, зрозумів що нє... розстрілом влади в цій країіні нічого не зміниш. От і в Грузії так само, бо менталітет там схожий.

Тоді точно Міхо немає що тут робити, бо результат буде той же.

Зі. підтримую ті борди (і до Майдану так вважав), але не кулі, а виселиці - щоб наочно :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, vaz75 сказано:

А хоча би і я :0016:

У Вас є досвід керівництва країною?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 minute ago, alexvvv said:

У Вас є досвід керівництва країною?

коли і кого це зупиняло ? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, alexvvv сказал:

У Вас є досвід керівництва країною?

Досвід - діло набувне, але краще новачку набувати досвід, ніж досвідченим таке робити з країною.

Пам'ятаю, за часів Майдану, навіть тут на Борді, звучало, що до прикладу всіх суддів треба змінити, під корінь, а опоненти - а хто ж буде судити, молокосои після інституту? Так от на сьогодні ті молокососи вже б набули досвіду, і ми мали б інший суд.

Та й що, правило граблів вже не діє? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

59 хвилин тому, justice777 сказано:

 

В цьому для тебе весь "геній" Міхи? )))))

Ні, це просто хтось писав покажіть, що хоч щось зробив для Одеси, то я наві приклад себе як людини  за 1000км від того міста, яка помітила різницю наочно.

На мою скромну думку геній Міхи в тому, що стільки скільки він мав справу з гівном йому вдалося в ньому не замаратися. Те про що "кричать" гавно змі, так і в Ісуса перед роз"яттям кидали каміння, плювали і копали, про те оцінили лише через тисячоліття спочатку інші народи. А ви хочете щоб з  Сакашфіллі було якось по іншому, який далеко ним не являється.   

Як тут вже писав Соромітник: 

Цитувати

Хай би сам Господь спустився на землю і був би обраний в президенти українці відразу ж після виборів і ним були б не довольні.

якось так, лінь шукати оригінал.

Так що все х-я, а вона в головах! В наших і ваших! ;) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, Ukrainec сказал:

Ні, це просто хтось писав покажіть, що хоч щось зробив для Одеси, то я наві приклад себе як людини  за 1000км від того міста, яка помітила різницю наочно.

На мою скромну думку геній Міхи в тому, що стільки скільки він мав справу з гівном йому вдалося в ньому не замаратися. Те про що "кричать" гавно змі, так і в Ісуса перед роз"яттям кидали каміння, плювали і копали, про те оцінили лише через тисячоліття спочатку інші народи. А ви хочете щоб з  Сакашфіллі було якось по іншому, який далеко ним не являється.   

Ну капєц, коли я до Палиці прирівняв - то різне, а тут ти вже до лику Святих Міхо прирівнюєш. "Астанавітєсь!!!"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Володя, живеш у світі ідолів та подвійних стандартів.

 

Підтримаю vaz75.

Провівши паралель згідної твоєї логіки можна говорити, як в Луцьку все змінилось за Палиці - і спортивні майданчики, і в дворах бруківка та асфальт, і прожектори, які освітлюють переходи. А ще - мінімальна зарплата зросла, пенсії платять ...

Оце молодець :)))))))))))

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Соромітник сказано:

Без жорстких пі*дюлін українці не стануть нацією.

Був такий експеримент:

Спойлер

Стенфордський тюремний експеримент
У 1971 році експеримент з "штучною в'язницею" не замислювався його творцем як щось неетичне або шкідливе для психіки його учасників, проте результати цього дослідження глибоко шокували громадськість. Відомий психолог Філіп Зімбардо вирішив вивчити поведінку і соціальні норми індивідуумів, поміщених в нетипові для них умови в'язниці і вимушених грати ролі ув'язнених або наглядачів. Для цього в підвалі факультету психології обладнали імітацію в'язниці, а студентів-добровольців в кількості 24 осіб розділили на "в'язнів" і "наглядачів". Передбачалося, що "ув'язнені" спочатку поміщені в ситуацію, в ході якої вони будуть відчувати особистісну дезорієнтацію і деградацію, аж до повної деперсоналізації. "Наглядачам" не дали ніяких спеціальних інструкцій щодо їх ролей. Спочатку студенти не дуже-то розуміли, яким чином їм слід грати свої ролі, але вже на другий день експерименту все встало на свої місця: повстання "ув'язнених" було жорстоко придушене "наглядачами". З цього моменту поведінка обох сторін в корені змінилася. "Наглядачі" розробили спеціальну систему привілеїв, покликану роз'єднати "ув'язнених" і поселити в них недовіру один до одного - поодинці вони не такі сильні, як разом, а значить, їх легше "охороняти". "Наглядачам" стало здаватися, що "ув'язнені" у будь-який момент готові підняти нове "повстання", і система контролю посилилася до крайнього ступеня: "ув'язнених" не полишали наодинці з собою навіть у туалеті. У результаті "ув'язнені" почали відчувати емоційні розлади, депресію, безпорадність. Через деякий час відвідати "ув'язнених" прийшов "тюремний священик". На питання, як їх звуть, "ув'язнені" найчастіше називали свої номери, а не імена, а питання, як вони збираються вибиратися з в'язниці, приводило їх у глухий кут. До жаху експериментаторів виявилося, що "ув'язнені" абсолютно вжилися у свої ролі і почали відчувати себе в справжній в'язниці, а "наглядачі" випробовували справжні садистські емоції і наміри стосовно "ув'язнених", а ще кілька днів тому були їх добрими друзями. Здавалося, обидві сторони абсолютно забули, що все це - всього лише експеримент. Хоча експеримент був запланований на два тижні, він був припинений достроково, всього через шість днів з етичних міркувань.

 

Для людей мусять існувати рамки дозволеного. Самостійно себе обмежувати у вчинках може лише невеликий відсоток. Цю функцію має виконувати держава. Але у нас вона займається іншим. Тому я поки бачу вину людей в тому, що мовчки терплять наругу над собою. Це ментальні залишки совка - коли забороняли захищатись та думати якось інакше ніж написала партія.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

sergkots - 

Для людей мусять існувати рамки дозволеного. Самостійно себе обмежувати у вчинках може лише невеликий відсоток. Цю функцію має виконувати держава. Але у нас вона займається іншим. Тому я поки бачу вину людей в тому, що мовчки терплять наругу над собою. Це ментальні залишки совка - коли забороняли захищатись та думати якось інакше ніж написала партія.

 

це я й намагаюся сказати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, Ukrainec сказано:

це я й намагаюся сказати. 

Питання як вийти з поточної ситуації.

Варіанти наступні:

1. при владі потужний лідер, що почне викорінювати корупцію, кумівство та інше (давати п'здюл'ну)

2. створені умови коли корупція, кумівство вилазять відразу нагору, при владі будь хто.

 

Приклад Грузії показав, що після стрибка вгору тепер (коли змінився лідер) відбувається поступовий відхід назад. Люди вірять популістам, тому я за 2 пункт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сильно революційний лідер, через деякий час буде "виштовхнутий" власним народом, якщо в певний момент після революції не застосує грубу силу до розчарованих. Те що відбулося в Грузії яскравий приклад. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Навіть тут більшість напрягають сильно революційні спіччі, бо вони заставляють як правило змінювати щось в собі. В свому житті-бутті. Піднімати дупцю з дивану і діяти як не звикли. Бо зазвичай "простий народ" який як правило  не такий ідейний і готовий щось в собі змінювати і не лише в собі. Йому треба ревоюція десь там, у верхах, а в підїзді/на вулиці/в школі/місті/селі/в лісі, тим паче біля телевізора на кухні, чи біля клави - ні, не треба. Бо в такій ситуації породжується "розрив шаблону", коли з телєка лідер волає ху-ю: "не давайте хабарі", "не беріть хабарі",  "дотримуйтеся законів", "допоможіть сусіду дотриматися", "не брешіть", "виступайте з ініціативою...", "ОСБЕБЕ". Тому в того "простого народу" рве дах: 

- "як Я жрущий на кухні мівіну маю ще щось робити?!!?!? Та йди нах "герой"! Нах я тебе вибирав каже "простий народ" до тєлека і стурбовано пише на хфорумах самому ж собі: нєєєєє нам такий герой не нада! Нам треба такий герой, щоб "отого всього не було", "я" щоб сидів перед 4к телеком в замку жрав ікру з маслом до омарів, а якщо бухий від кума їду і якщо поліцай спиняє то щоб кум порешав, якщо що."

 

Як би не парадоксально, хотілось би нам щось чи ні, але все має свої закони існування. ;) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 годин тому, jack74 сказано:

М-дааа, Сєрьога, оце то ти зрівняв... Саакашвілі Грузію зробив! Військовій міці Раші протистояв, не сцикнув не здриснув, а ти його з цим підарком-балаболом на один рівень поставив... Від кого від кого, а від тебе не чекав такого поверхневого привітивізму міркувань

 

це був сарказм? про протистояння раші?

 

Цитувати

10 серпня грузинські війська заявили про відвід військ з Цхінвалі і про одностороннє припинення вогню. Михеїл Саакашвілі підписав план перемир'я, запропонований Євросоюзом, ініціативу взяла на себе головуюча в ЄС Франція. Домовленості домігся у Тбілісі французький міністр закордонних справ Бернар Кушнер, який, пізніше відвідав Москву і мав перемови з російським президентом Медвєдєвим.[34]

12 серпня до миротворчого процесу долучився також президент Франції Ніколя Саркозі, який запропонував шість пунктів плану з мирного врегулювання. Він також заручився підтримкою президента Грузії та Росії щодо цього плану, згідно з яким, кожна із сторін зобов'язалася:

  1. остаточно припинити всі воєнні дії;
  2. забезпечити вільний доступ гуманітарної допомоги;
  3. повернути збройні сили Грузії в місця постійної дислокації;
  4. повернути збройні сили РФ на лінію, що передувала початку бойових дій, а до створення міжнародних механізмів, прийняття російськими миротворцями додаткових заходів безпеки;
  5. розпочати міжнародне обговорення питання майбутнього статусу Південної Осетії й Абхазії, а також шляхів забезпечення їхньої безпеки.[35]

У попередньому плані був пункт про міжнародне обговорення майбутнього статусу невизнаних республік, проте, за проханням Грузії він був дещо змінений. Ця угода отримала назву «план Саркозі», в Росії її назвали «план Медведєва-Саркозі». Москва не вступала в прямий переговорний процес з Тбілісі, бо там обрали шлях ігнорування Михайла Саакашвілі. Всі перемовини фактично проводилися за посередництва французької сторони.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 годин тому, vaz75 сказано:

Досвід - діло набувне, але краще новачку набувати досвід, ніж досвідченим таке робити з країною.

Пам'ятаю, за часів Майдану, навіть тут на Борді, звучало, що до прикладу всіх суддів треба змінити, під корінь, а опоненти - а хто ж буде судити, молокосои після інституту? Так от на сьогодні ті молокососи вже б набули досвіду, і ми мали б інший суд.

Та й що, правило граблів вже не діє? :)

 

я тебе дуже здивую, але ті хто, як ти кажеш "молокососи після інституту", були і є дітками своїх батьків - суддів, прокурорів.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 хвилин тому, rl72 сказано:

 

я тебе дуже здивую, але ті хто, як ти кажеш "молокососи після інституту", були і є дітками своїх батьків - суддів, прокурорів.

 

Прям таки всі? Чи можливо когось молодого можна було б знайти не з діток?

Бо звучить як не робимо ні..я бо все одно вийде х..ня.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, sergkots сказано:

Прям таки всі? Чи можливо когось молодого можна було б знайти не з діток?

Бо звучить як не робимо ні..я бо все одно вийде х..ня.

а я казав "всі"?

ти, можливо, не стикався з юристами, і просто не в курсі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, rl72 сказано:

а я казав "всі"?

ти, можливо, не стикався з юристами, і просто не в курсі

Невже? Ти крім політики інші дописи читаєш?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...