Перейти до змісту
Basil

Саакашвілі - Обговорення персони (за / проти)

Recommended Posts

16 minutes ago, romaxa11 said:

Соромітник ти ж про себе пишеш. Кому тут нафігтвоя праця потрібна? А тим кому потрібна, скільки заплатять?

Ти помиляєшся. Попит є тут, і попит той шалений. Проблема одна - низька мотивованість персоналу. Ти можеш покласти вагон зусиль на автоматизацію бізнес-процесів, але все впреться у те, що персонал похєрить любі твої зусилля. Бо йому треба вже, і бажано шоб нічого не мінялось, але шоби робить поменше.

Поширити це повідомлення

...
1 хвилина тому, diezel сказано:

Ти помиляєшся. Попит є тут, і попит той шалений. Проблема одна - низька мотивованість персоналу. Ти можеш покласти вагон зусиль на автоматизацію бізнес-процесів, але все впреться у те, що персонал похєрить любі твої зусилля. Бо йому треба вже, і бажано шоб нічого не мінялось, але шоби робить поменше.

CRM-системи?

Поширити це повідомлення

Just now, romaxa11 said:

CRM-системи

І ERP-системи, і системи автоматизованої обробки даних, і системи контролю, і оптимізація каналів продажу, і сертифікація, і багато чого іншого.

Суми цілком співвідносяться із сумами в розвинутих країнах. Проблема не в відсутності попиту, а в людях.

Поширити це повідомлення

13 хвилин тому, romaxa11 сказано:

CRM-системи?

Рома, давай я тебе на завод влаштую на 1міс, а після цього періоду побачимо твою думку, щодо людей і кому що бракує

вже десь я вже писав, що 3х "спеціалістів" з ЗП від 8 - 13тис+вечірні/нічні довелося звільнити саме через низьку ефективність і продуктивність їх праці

Поширити це повідомлення

6 минут назад, Ukrainec сказал:

Рома, давай я тебе на завод влаштую на 1міс, а після цього періоду побачимо твою думку, щодо людей і кому що бракує

вже десь я вже писав, що 3х "спеціалістів" з ЗП від 8 - 13тис+вечірні/нічні довелося звільнити саме через низьку ефективність і продуктивність їх праці

А чого на 1 місяць? Щоб потім казати, що звільнив через низьку ефективність?

Поширити це повідомлення

1 година тому, difoto сказано:

Брат щойно з Європи. Так от середній айтішнік получає набагато менше за лікаря чи вчителя. Майже у всій Європі

Бо іт ринок кордонами не обмежений

Поширити це повідомлення

2 годин тому, IronSun сказано:

може і не відбутись, так як програмісти помалу виїдуть до Польщі навіть суто заради кращої якості життя (рівень зп "там" для таких спеціалістів, думаю, знаєш не гірше мене).

Тут є ще такий момент, що вартість життя тут і там сильно відрізняється, набагато вигідніше жити тут і працювати на європу, аніж їхати туди. І правильно Соромітник каже, що поїдуть або ті хто хоче перебратись до іншої країни, або ті чиєї кваліфікації не вистачає для того щоб нормально заробляти тут. Є ще процент тих хто їде в "рожевих окулярах", але більшість таких повертається назад по закінченню контракту.

Поширити це повідомлення

9 хвилин тому, alexvvv сказано:

А коли виїдуть порохоботи разом із хазяїном?

Ізраїль - досить специфічна країна, і не кожен (навіть порохобот) захоче туди виїхати. :)

Поширити це повідомлення

2 годин тому, nickel сказано:

А чого на 1 місяць? Щоб потім казати, що звільнив через низьку ефективність?

Для того щоб зрозуміти життя, поспілкуватися з "електоратом" і тогг вистачить. На довше боюсь, що Софія мене "прокляне" через те що муситиме щодня забирати ромку біля бочки з квасом/пивом, відриваючи його в розпал розмов з "електоратом" в стані потрібної "кондиції". :)

Поширити це повідомлення

Почитав тему і трохи прикуїв, які в нас роботодавці файнюні, а роботяги гавнюні. Посони, ви точно луцькі? Бо аж до вас на роботу захотілося.

п.с. Не палю, не зловживаю алкоголем, не запізнююся, не прогулюю, не пропадаю, не краду, відповідальний. Де можна рости, росту.  Легко вчуся. Дехто кличе назад - це я до того, що якби те що написав вище було брехнею, то не кликали б. Налітай.

Поширити це повідомлення

2 хвилин тому, nickel сказано:

Почитав тему і трохи прикуїв, які в нас роботодавці файнюні, а роботяги гавнюні. Посони, ви точно луцькі? Бо аж до вас на роботу захотілося.

п.с. Не палю, не зловживаю алкоголем, не запізнююся, не прогулюю, не пропадаю, не краду, відповідальний. Де можна рости, росту.  Легко вчуся. Дехто кличе назад - це я до того, що якби те що написав вище було брехнею, то не кликали б. Налітай.

10 К хватить? Або 15, але не 5, а 8 годин.

Поширити це повідомлення

24 хвилин тому, nickel сказано:

Ну що красивий панятно! А робить що вмієш? За що багато платить то?

Поширити це повідомлення

Я зараз працюю на об'єкті за 20К. Його можна зробити за тиждень, або за місяць. Тому зарплатня або 6 за тиждень (на трьох 20/3=6,...) або по дві. Відбійний молоток втримаєш? Якщо "здружимся" - можна ще скоріше і відповідно ще більше. Але... відбійний молоток втримаєш?

Поширити це повідомлення

5 хвилин тому, difoto сказано:

Я зараз працюю на об'єкті за 20К. 

Не позорся! Зараз такі як юріч і соромітник назвуть тебе лохом :D

Поширити це повідомлення

6 хвилин тому, difoto сказано:

Я зараз працюю на об'єкті за 20К. Його можна зробити за тиждень, або за місяць. Тому зарплатня або 6 за тиждень (на трьох 20/3=6,...) або по дві. Відбійний молоток втримаєш? Якщо "здружимся" - можна ще скоріше і відповідно ще більше. Але... відбійний молоток втримаєш?

І з президентгм по легше, це його обєкт

Поширити це повідомлення

11 минут назад, Ukrainec сказал:

Ну що красивий панятно! А робить що вмієш?

Шити вмію.

5 минут назад, difoto сказал:

В дитинстві мама казала: вчися, а то будеш бичкам хвости крутити. От відбійний молоток для мене і є тим бичком. На будівництво я завжди встигну.

Поширити це повідомлення

Що вовчик, розвести мене хотів, Ді бабло рубає а ти заводом агітуєш

Поширити це повідомлення

11 minutes ago, Ukrainec said:

Не позорся! Зараз такі як юріч і соромітник назвуть тебе лохом :D

раз уже згадав мене то аргументуй, будь ласка :)

Поширити це повідомлення

8 хвилин тому, romaxa11 сказано:

Що вовчик, розвести мене хотів, Ді бабло рубає а ти заводом агітуєш

Ну в нас тут від 3,6тис.грн/8годин до

15+тис. є навіть "випадки" овер 20 ;) і на голову ніщо не капає. Тобі сіко тра?

6 хвилин тому, Соромітник сказано:

раз уже згадав мене то аргументуй, будь ласка :)

Не хочу тягатися з експортерами.

Поширити це повідомлення

1 хвилина тому, sergkots сказано:

@nickel Власний бізнес не хочеш започаткувати?

Якщо людина вміє шити то краще в поліцію, чи в прокурори. В Україні зараз поки що це вигідний бізнес. :D

Поширити це повідомлення

Зареєєструйтесь або увійдіть для відповіді

Ви маєте бути зареєстрованим учасником для коментування

Створити акаунт

Зареєструйтесь у нашій спільноті. Це легко!

Створити обліковий запис

Увійти

Маєте акаунт? Заходьте.

Увійти зараз