Перейти до змісту

Саакашвілі - Обговорення персони (за / проти)


Basil

Рекомендовані повідомлення

6 хвилин тому, difoto сказано:

Я зараз працюю на об'єкті за 20К. Його можна зробити за тиждень, або за місяць. Тому зарплатня або 6 за тиждень (на трьох 20/3=6,...) або по дві. Відбійний молоток втримаєш? Якщо "здружимся" - можна ще скоріше і відповідно ще більше. Але... відбійний молоток втримаєш?

І з президентгм по легше, це його обєкт

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,4 тис
  • Створено
  • Остання відповідь
11 минут назад, Ukrainec сказал:

Ну що красивий панятно! А робить що вмієш?

Шити вмію.

 

5 минут назад, difoto сказал:

Я зараз працюю на об'єкті за 20К. Його можна зробити за тиждень, або за місяць. Тому зарплатня або 6 за тиждень (на трьох 20/3=6,...) або по дві. Відбійний молоток втримаєш? Якщо "здружимся" - можна ще скоріше і відповідно ще більше. Але... відбійний молоток втримаєш?

В дитинстві мама казала: вчися, а то будеш бичкам хвости крутити. От відбійний молоток для мене і є тим бичком. На будівництво я завжди встигну.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 minutes ago, Ukrainec said:

 

Не позорся! Зараз такі як юріч і соромітник назвуть тебе лохом :D

раз уже згадав мене то аргументуй, будь ласка :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, romaxa11 сказано:

Що вовчик, розвести мене хотів, Ді бабло рубає а ти заводом агітуєш

Ну в нас тут від 3,6тис.грн/8годин до

15+тис. є навіть "випадки" овер 20 ;) і на голову ніщо не капає. Тобі сіко тра?

6 хвилин тому, Соромітник сказано:

раз уже згадав мене то аргументуй, будь ласка :)

Не хочу тягатися з експортерами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, sergkots сказано:

@nickel Власний бізнес не хочеш започаткувати?

Якщо людина вміє шити то краще в поліцію, чи в прокурори. В Україні зараз поки що це вигідний бізнес. :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, Ukrainec сказано:

Якщо людина вміє шити то краще в поліцію, чи в прокурори. В Україні зараз поки що це вигідний бізнес. :D

Гадаєш, що так буде завжди?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, sergkots сказано:

Гадаєш, що так буде завжди?

ХЗ?! Все залежить, що вони після вчорашнього понаприймають. Дуже сподівають що ні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, halcogen сказано:

26 років було вигідно, і ще мінімум стільки буде вигідно..

Я все ж оптиміст і вірю, що терпіння в критичної маси людей скоро лопне.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, sergkots сказано:

Я все ж оптиміст і вірю, що терпіння в критичної маси людей скоро лопне.

Думаєш, що більшісь не такі ж пиздуни як тут на борді?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, sergkots сказано:

Я все ж оптиміст і вірю, що терпіння в критичної маси людей скоро лопне.

Поки маємо наступне: на мітинг приїхало дуже мало людей, разом з підставками - 2 - 3 тис. максимум. Мєнтів було в три-чотири рази більше. Народ вирішив тут щастя не чекати і свалює на польські заводи. Розклалання палаток виглядало на договорняк. Хтось хоче віддати трохи влади в поршня майданним шантажем. Наше поки не мелеться. З Міхо також виходить трохи фігня - він нормальний адекватний чувак, трохи нервовий, підстріоений, але нормальний і відкритий. Не гандон короче. А з нього почали ліпити політичний проект при допомозі політтехнологів і накидали йому неприродньої штучності. З поршнем і януком це б проканало, але Міхо виглядає тупувато і не щиро. Якщо та вся штука провалиться, то і України може не стати, її ресурс майже вичерпано.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 минуту назад, sergkots сказал:

@nickel Власний бізнес не хочеш започаткувати?

Хочу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не лопне.

Звісно дуже хочеться посадки висококорупціонерів та високих зарплат( хліба та видовищ).

Але і перспектива привести до влади Мумію чи Жопоблок зовсім не радує.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 минут назад, romaxa11 сказал:

України може не стати, її ресурс майже вичерпано.

Який це? У нас зараз один ресурс - МВФ і ко. Нє?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

про внутрішнього ворога Ураїни : https://ukrainian.voanews.com/a/vnutrishny-voroh/4073627.html

наперед, порохоботам і не дуже, Голос Америки говорить те ж саме  https://ukrainian.voanews.com/a/4074343.html

англійською https://www.csce.gov/international-impact/publications/internal-enemy

а порох ніфіга не олігарх, правда ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 минуты назад, halcogen сказал:

Хірурги перестануть брати взятки в пологових???

Так, щоб перестали брати, є два варіанти - або перестати давати, або  заява у відповідні органи. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

41 хвилин тому, halcogen сказано:

Лопне і що далі? Хірурги перестануть брати взятки в пологових??? Чи манна небесна впаде з неба.

Головне задати тренд, створити умови для "вилову" корупціонерів, зобов'язати правоохоронців їх провокувати.

 

55 хвилин тому, Ukrainec сказано:

Думаєш, що більшісь не такі ж пиздуни як тут на борді?

Надіюсь, що критична маса людей які хочуть змін на краще збільшується. 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин тому, Юріч сказано:

 

Ну що ще чекати від порохоб...ой, від прихильника влади? :) Тільки хамства і переходу на особистості із-за свого безсильства і безпардонства. Не хочу уподоблюватись. Ти зрозумій, що тут, в інеті, можна що хоч говорити, як хочеш обзивати, і я міг би тебе на х@й послати, але то честі не добавляє. І зрозумій, що говорив би так в реалі, то опонент тобі переносицю в мозок затовкав, але інет все стерпить. Але все одно, такий стиль спілкування неприємлемий, так як Земля кругла і ще можливо прийдеться тобі до мене по якійсь справі звернутися, чи мені до тебе, а тут особиста неприязнь. Недобре це.

 

ага, точно. дуже культурно звернувся ти зі словами "про лизати і заробляти лизанням грошей"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, romaxa11 сказано:

Поки маємо наступне: на мітинг приїхало дуже мало людей, разом з підставками - 2 - 3 тис. максимум. Мєнтів було в три-чотири рази більше. Народ вирішив тут щастя не чекати і свалює на польські заводи. Розклалання палаток виглядало на договорняк. Хтось хоче віддати трохи влади в поршня майданним шантажем. Наше поки не мелеться. З Міхо також виходить трохи фігня - він нормальний адекватний чувак, трохи нервовий, підстріоений, але нормальний і відкритий. Не гандон короче. А з нього почали ліпити політичний проект при допомозі політтехнологів і накидали йому неприродньої штучності. З поршнем і януком це б проканало, але Міхо виглядає тупувато і не щиро. Якщо та вся штука провалиться, то і України може не стати, її ресурс майже вичерпано.

 

Ромаха, і що один день пройшов і  ти вже розчарувався... а скільки агітації було

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

53 хвилин тому, volks сказано:

Так, щоб перестали брати, є два варіанти - або перестати давати, або  заява у відповідні органи. 

Є ще третій - ловити на живця. Він же і самий дієвий. Але про нього наша влада чомусь скромно мовчить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

56 минут назад, rl72 сказал:

 

ага, точно. дуже культурно звернувся ти зі словами "про лизати і заробляти лизанням грошей"

 

Можливо трохи зарізко сказав, признаю. Але що мене на це спонукало? Багато людей на форумі, особливо ті, хто мене знає, або уважно читає форум і приймає активну участь в обговореннях, знають, що я не лежу на дивані і не чекаю доброго царя, який принесе мені зарплату і пенсію. І вираз "лизати одне місце" був мною вживаний в переносному значені, судячи виключно по твоїм коментарям, сповнених одами в адресу влади. Де тут перехід на особистості з моєї сторони? А ось ти перейшов межу. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, Юріч сказано:

 

Можливо трохи зарізко сказав, признаю. Але що мене на це спонукало? Багато людей на форумі, особливо ті, хто мене знає, або уважно читає форум і приймає активну участь в обговореннях, знають, що я не лежу на дивані і не чекаю доброго царя, який принесе мені зарплату і пенсію. І вираз "лизати одне місце" був мною вживаний в переносному значені, судячи виключно по твоїм коментарям, сповнених одами в адресу влади. Де тут перехід на особистості з моєї сторони? А ось ти перейшов межу. 

 

гм, оди в адресу влади?! ти точно мої коменти читав?

чи може мені оди невдавшомуся бійцю ММА писати? чи писарям ФБ? які замісь працювати там де їм визначено, займаються хзчим, при цьому подаючи приклад як можна срати на закони країни в якій живу

 

п.с. ти ж мене теж не знаєш, але чомусь дійшов висновку "про лизати сраку"  за гроші впрямому значенні

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

54 минуты назад, rl72 сказал:

 

гм, оди в адресу влади?! ти точно мої коменти читав?

 

Ну це ж ти почав мені відповідати замість Нокіана, тим самим підтвердивши його тезу, що влада така маладеєц, що створює такі умови для людей, щоб ті пахали не піднімаючи голови, щоб собі на копійчану пенсію заробити. 

 

П.С. Ще раз повторю. Вираз "лизати одне місце" я використав у переносному значенні, НЕ В ПРЯМОМУ. Ти ж не думаєш, що я мав на увазі, говорячи цей вираз, що ти їздиш у Київ, прямо до кабінетів і лижеш там зади властьімущім в прямому сенсі, ще й за це отримуєш гроші?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, rl72 сказал:

 

Ромаха, і що один день пройшов і  ти вже розчарувався... а скільки агітації було

Це так радієш невдачі Ромахи, чи тому, що повпливати на владу не вдасться?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...