Перейти до змісту
Basil

Саакашвілі - Обговорення персони (за / проти)

Recommended Posts

1 час назад, Соромітник сказал:

срака якщо в тебе галузь для якої спеціалістів не готують в навчальних закладах, тобіш практично всі напрямки де потрібна інтелектуальна праця і не можна все описати специфікацією та інструкцією.

Що ж в вас за галузь, що така біда з кадрами?

Поширити це повідомлення

10 minutes ago, volks said:

А чому не дати зп трохи нижчу ніж в поляндії і не вибирати працівників х того, що залишилося, а з нормальних людей.

Давай я тобі віндовс встановлю за сто баксів ? як в Польщі... ну чи там за 50 може...
нє ? а чого ? бо тобі інші встановлять за 10 ?

я відповів ? чи розжувати ?

Поширити це повідомлення

Только что, Соромітник сказал:

Давай я тобі віндовс встановлю за сто баксів ? як в Польщі... ну чи там за 50 може...
нє ? а чого ? бо тобі інші встановлять за 10 ?

я відповів ? чи розжувати ?

Тобто проблема в тому, що навіщо платити 10000, якщо згідні працювати за 5000. Якщо так, то я зрозумів, бо і сам вважаю, що в низьких зп винні самі ж працівники, які на ці зп погоджуються. Якщо не так, то розжуйте, будь ласка.

Поширити це повідомлення

Хочу не хочу впливає мало. Оплата праці це такий самий ринок  як і автомобільний

Поширити це повідомлення

2 часа назад, rl72 сказал:

поясню в черговий раз для чергового довбня. 

все що я заробляю, я заробляю лише своєю розумовою і фізичною працею. яка немає нічого спільного з владою, ні отримання від будь-якої влади будь-яких доходів

так що твій висер мимо

Ну що ще чекати від порохоб...ой, від прихильника влади? :) Тільки хамства і переходу на особистості із-за свого безсильства і безпардонства. Не хочу уподоблюватись. Ти зрозумій, що тут, в інеті, можна що хоч говорити, як хочеш обзивати, і я міг би тебе на х@й послати, але то честі не добавляє. І зрозумій, що говорив би так в реалі, то опонент тобі переносицю в мозок затовкав, але інет все стерпить. Але все одно, такий стиль спілкування неприємлемий, так як Земля кругла і ще можливо прийдеться тобі до мене по якійсь справі звернутися, чи мені до тебе, а тут особиста неприязнь. Недобре це.

Поширити це повідомлення

7 минут назад, Соромітник сказал:

Ще є моменти з прибутком від їхньої роботи, але тут або розумієш або почитай на попередній сторінці.

Ну це зрозуміло. Все та ж продуктивність праці.

Виходить зачароване коло. Зп не піднімають, бо є такі, хто готові за такі гроші згідні працювати. Але з них дуже важко вибрати тих, хто буде працювати нормально. Як казав один знайомий з виробництва: " Доводитьсявибирати з тих, кому навіть лінь в Польщу поїхати"

Тому я і запитав, чому б не підняти зп і вибирати з кращого контингенту, якщо , звісно, бюджет дозволяє.

Поширити це повідомлення

18 minutes ago, volks said:

якщо , звісно, бюджет дозволяє

Не дозволяє. Все іде на страхування ризиків. Бо такі самі "сумлінні працівники" сидять і в силових структурах, і в податковій, і на іншій "держслужбі" - їм всім "нада вже", робити... хай хтось робить.

Парадоксальна ситуація, робота 80% людей - суцільний непотріб, але попробуй їх звільни, то воні буде ще більше, ніж зараз.

Поширити це повідомлення

27 минут назад, volks сказал:

Виходить зачароване коло. Зп не піднімають, бо є такі, хто готові за такі гроші згідні працювати.

Ну чому ж? Просто треба прагнути перейти на вищий рівень.

Наприклад, вчити технічну англійську; вчити технології, в яких не можуть/не хочуть розбиратися "кодери з дипломами"; наповнювати портфоліо проектами, які демонструють твій скілл; цікавитися сучасними принципами і підходами програмування; освоювати супутній софт; пробувати себе в оупенсорс-проектах; світитися на ГітХабі. 

Впевнений, що далекоглядний роботодавець по достоїнству оцінить такі переваги. А раз не оцінить, то ну нах такого роботодавця - шукай іншого :).

Поширити це повідомлення

Як на мене, то важливим фактом є те, що "туди" вже їдуть не тільки на низькокваліфіковану працю. Декілька знайомих вже працюють інженерами на місцевих підприємствах. Ті самі кодери можуть легко податись на захід і тоді їх вже 20 тисячами тут важко буде заохотити.

Поширити це повідомлення

50 minutes ago, IronSun said:

Як на мене, то важливим фактом є те, що "туди" вже їдуть не тільки на низькокваліфіковану працю. Декілька знайомих вже працюють інженерами на місцевих підприємствах. Ті самі кодери можуть легко податись на захід і тоді їх вже 20 тисячами тут важко буде заохотити.

в чому його важливість ? 5 чи 20 років тому хіба не їхали ? чи може поляки не їдуть ? чи німці ? чи америкоси ?
люди завжди виїзджали і мандрували в пошуках чогось інакшого

Відносно кодерів, то там 20к зможуть заробляти ті хто і тут міг. Там не платитмуть нашим неукам хороші зарплати бо немає потреби в поганій роботі за великі гроші.

Коли Естонія/Латвія в еврик вступили – в них відразу почався відтік висококваліфікованих кадрів, що спричинило нехватку працівників. Компанії були змушені перелаштуватися і тепер в них зарплати на рівні – європейці туди їдуть.
В нас ситуація інакша зовсім – тікають ті хто тут заробляти не можуть чи не хочуть.
Без них економіка постраждати не повинна :) хіба оздоровиться
Фігня починається коли вони починають назад приїзджати і тратити бабло направо і наліво – що спричиняє невиправданий підйом цін.

Поширити це повідомлення

Соромітник ти ж про себе пишеш. Кому тут нафігтвоя праця потрібна? А тим кому потрібна, скільки заплатять? Ти ж сам і виїхав, тільки докацію не змінив і фактично ти ціни і піднімаєш на все)))

Поширити це повідомлення

@Соромітник, не зрозумів, або не хочеш розуміти. Постає (або вже постала давно, якщо так більш подобається) інша реальність, де

3 часа назад, Соромітник сказал:

Роботодавець знайде свого програміста, котрий буде отримувати 25к чи 100к, заробляючи для компанії 200к.

може і не відбутись, так як програмісти помалу виїдуть до Польщі навіть суто заради кращої якості життя (рівень зп "там" для таких спеціалістів, думаю, знаєш не гірше мене).

Тому й не згідний з тезою "роботодавець ні в чому не винен".

Можу подискутувати в окремій темі, тут закінчив оффтопити.

Поширити це повідомлення

1 хвилина тому, IronSun сказано:

може і не відбутись, так як програмісти помалу виїдуть до Польщі навіть суто заради кращої якості життя (рівень зп "там" для таких спеціалістів, думаю, знаєш не гірше мене).

Брат щойно з Європи. Так от середній айтішнік получає набагато менше за лікаря чи вчителя. Майже у всій Європі. І тільки в нас (поки що) в них зарплатня європейського гатунку (тому що зарплатня лікаря нижче плінтуса)

Поширити це повідомлення

1 hour ago, romaxa11 said:

Соромітник ти ж про себе пишеш. Кому тут нафігтвоя праця потрібна? А тим кому потрібна, скільки заплатять? Ти ж сам і виїхав, тільки докацію не змінив і фактично ти ціни і піднімаєш на все)))

нє, я експортер та інвестую в економіку України – то є різні речі, мав би розуміти

Поширити це повідомлення

16 minutes ago, romaxa11 said:

Соромітник ти ж про себе пишеш. Кому тут нафігтвоя праця потрібна? А тим кому потрібна, скільки заплатять?

Ти помиляєшся. Попит є тут, і попит той шалений. Проблема одна - низька мотивованість персоналу. Ти можеш покласти вагон зусиль на автоматизацію бізнес-процесів, але все впреться у те, що персонал похєрить любі твої зусилля. Бо йому треба вже, і бажано шоб нічого не мінялось, але шоби робить поменше.

Поширити це повідомлення

1 хвилина тому, diezel сказано:

Ти помиляєшся. Попит є тут, і попит той шалений. Проблема одна - низька мотивованість персоналу. Ти можеш покласти вагон зусиль на автоматизацію бізнес-процесів, але все впреться у те, що персонал похєрить любі твої зусилля. Бо йому треба вже, і бажано шоб нічого не мінялось, але шоби робить поменше.

CRM-системи?

Поширити це повідомлення

Just now, romaxa11 said:

CRM-системи

І ERP-системи, і системи автоматизованої обробки даних, і системи контролю, і оптимізація каналів продажу, і сертифікація, і багато чого іншого.

Суми цілком співвідносяться із сумами в розвинутих країнах. Проблема не в відсутності попиту, а в людях.

Поширити це повідомлення

13 хвилин тому, romaxa11 сказано:

CRM-системи?

Рома, давай я тебе на завод влаштую на 1міс, а після цього періоду побачимо твою думку, щодо людей і кому що бракує

вже десь я вже писав, що 3х "спеціалістів" з ЗП від 8 - 13тис+вечірні/нічні довелося звільнити саме через низьку ефективність і продуктивність їх праці

Поширити це повідомлення

6 минут назад, Ukrainec сказал:

Рома, давай я тебе на завод влаштую на 1міс, а після цього періоду побачимо твою думку, щодо людей і кому що бракує

вже десь я вже писав, що 3х "спеціалістів" з ЗП від 8 - 13тис+вечірні/нічні довелося звільнити саме через низьку ефективність і продуктивність їх праці

А чого на 1 місяць? Щоб потім казати, що звільнив через низьку ефективність?

Поширити це повідомлення

1 година тому, difoto сказано:

Брат щойно з Європи. Так от середній айтішнік получає набагато менше за лікаря чи вчителя. Майже у всій Європі

Бо іт ринок кордонами не обмежений

Поширити це повідомлення

2 годин тому, IronSun сказано:

Тут є ще такий момент, що вартість життя тут і там сильно відрізняється, набагато вигідніше жити тут і працювати на європу, аніж їхати туди. І правильно Соромітник каже, що поїдуть або ті хто хоче перебратись до іншої країни, або ті чиєї кваліфікації не вистачає для того щоб нормально заробляти тут. Є ще процент тих хто їде в "рожевих окулярах", але більшість таких повертається назад по закінченню контракту.

Поширити це повідомлення

Зареєєструйтесь або увійдіть для відповіді

Ви маєте бути зареєстрованим учасником для коментування

Створити акаунт

Зареєструйтесь у нашій спільноті. Це легко!

Створити обліковий запис

Увійти

Маєте акаунт? Заходьте.

Увійти зараз