Перейти до змісту

Саакашвілі - Обговорення персони (за / проти)


Basil

Рекомендовані повідомлення

24 хвилин тому, sergkots сказано:

Не завжди так. Іноді доводиться платити меншу зарплату та набирати більше людей.

Такий варіант теж проходили і частково застосовуємо. Тоді виникає потреба у розширенні виробничих приміщень, що потребує часу і додаткових капіталовкладень.

 

36 хвилин тому, S30 сказано:

:) А можна поцікавитися рівнем ( реальної ) зарплатні підлеглих?

Вище середньої в Україні, подекуди в рази. Але на неї потрібно працювати, і не завжди в ідеальних умовах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,4 тис
  • Створено
  • Остання відповідь
9 хвилин тому, alexvvv сказано:

В тій же Польщі той самий працівник покаже вищу продуктивність праці, то з ким щось не так?

В Польщі він не п'є, не палить на робочому місці, не випиває кілька літрів кави-чаю за зміну, не запізнюється, не прогулює і т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Віталій СК сказано:

Вище середньої в Україні, подекуди в рази. Але на неї потрібно працювати, і не завжди в ідеальних умовах.

Умови для працівників також важливі, не все вимірюється в зп.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, Віталій СК сказано:

В Польщі він не п'є, не палить на робочому місці, не випиває кілька літрів кави-чаю за зміну, не запізнюється, не прогулює і т.д.

І чому так? Це один і той самий працівник, то хто винен в такій ситуації? Я думаю, що роботодавець.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, Соромітник сказано:

Вони туда їдуть не на ті посади і роблять абсолютно не те що тут. Тому порівняння недоречне.
Але продовжувати не буду якщо ти того не розумієш.

Всі хто тут пише, принаймі більшість, думає що їх не розуміють, бо дивляться лише зі своєї сторони.

Ну чому ж не розумію. Навіть дуже. Я тобі більше скажу. Розумію вже тому, що сам дивлюся в сторону роботи в поляків. Поки лише стримує те, що не знаходжу по своїй кваліфікації. Але якщо не знайду доведеться влаштовуватись на нижчу, менш кваліфіковану роботу. Бо хочеться отримувати не лише на комуналку, харчі і що залишиться на одягнутись. А на підняти дітей, авто, невеликий будиночок, та просто відпочинок.

Когось влаштовує зп на оплату комуналки і хавчик, а хтось хоче більшого. Я їх чудово розумію. З якого перепугу їм горбатитись за  мінімалку чи , нехай, дві тут, якщо можна в поляка за значно більше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

34 хвилин тому, AnimaNoir сказано:

І не вірю я що, роботодавець бачить як друшляють підлеглі і нічого з цим не робить. Або вони настількі цінні самородки, або зарплата низька. 

Якщо на їхнє місце приходять аналогічні? Що тоді робити? В мене вже був досвід в цьому році, коли після прорідження чергових "самородків", довелось самому стояти в цеху, бо замовника не хвилюють твої проблеми.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, alexvvv сказано:

І чому так? Це один і той самий працівник, то хто винен в такій ситуації? Я думаю, що роботодавець.

Ну звичайно ж! Роботодавець йому наливає на обіді.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Виходить твоїм працівникам нема що втрачати, раз вони ризикують своїм робочим місцем.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, Віталій СК сказано:

Ну звичайно ж! Роботодавець йому наливає на обіді.

Купіть собі алкотестер і пропишіть перевірку в трудовому договорі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

58 minutes ago, S30 said:

Всі хто тут пише, принаймі більшість, думає що їх не розуміють, бо дивляться лише зі своєї сторони.

Ну чому ж не розумію. Навіть дуже. Я тобі більше скажу. Розумію вже тому, що сам дивлюся в сторону роботи в поляків.

 

Більшість не читає попередні пости але встряє зі своєю думкою з іншої опери. Я відписував про поганих роботодавців і хороших недооцінених працівників в Україні.
Поясню розгорнуто :)
Я роботодавець, до мене приходить спеціаліст і розказує про те що він витратив 9 років школи, 3 в технікумі і ще 6 в виші на здобуття двох освіт. Як результат він може запропонувати 18 років непотрібного досвіду і 2 дипломи: з економіки та припустимо якогось програмування.
Окей.
Але в результаті тестового завдання чи випробувального періоду я розумію що він мені обходиться в -5000 грн/місяць (при зарплаті 4000 на випробувальному) бо його навички в програмуванні не можна продавати взагалі. А хоче він 25000 чи нехай там 10000 бо ж він цуко спеціаліст, даж сусіди казали що грамотний і здібний. 
При таких розкладах, враховуючи що я не бюджетна установа – "дебет з кредитом" в мого бізнесу не зійдеться і я відмовляю... отакий андон...
Будучи посланим ще з декількох підприємств та спробувавши свої сили на фрілансі – чувак стартує в поляндію і, упаковуючи шмотки на заводі, отримує свої бажані 25000.
І таких чуваків по Україні мільйони.

Чи винні в тому роботодавці ? Певно що ні. Роботодавець знайде свого програміста, котрий буде отримувати 25к чи 100к, заробляючи для компанії 200к. 
Чи винен чувак ? Теж ні. Його так виховали батьки і вивчили в навчальних закладах. За 18 років навчання йому ніхто не пояснив що в цьому світі треба вчитися самотужки і слідкувати за трендами в професіях. Ну і найголовніше, що я ніяк не можу втлумачити свому малому – ніхто тобі нічого в цьому житті не винен.

Ну і пропустив я маленький пунктик :) чому цей чувак не пішов пакувати шмотки в Україні ? Та тому що в нас конкуренція велика і нема відбою від пасажирів які то роблять за 5000грн. Виїде в Поляндію ще пару мільйонів українців – там теж зарплати впадуть, бо ринок працює саме так.
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 хвилин тому, alexvvv сказано:

Купіть собі алкотестер і пропишіть перевірку в трудовому договорі.

Нормального працівника не требаконтроювати, він сам повинен хотіти не пити на робочому місці.

Тільки бидло треба контролювати з алколтестерами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Віталійск написав одну важливу річ, на яку і сам не звернув потім уваги: застаріле обладнання. Чому? Бо немає грошей, можливо бажання, чи впевненості в інвестуванні в нове, брати кредити страшно і дуже накладно, тому і застаріле, тому і низька продуктивність.

При тому всьому він виступає за систему і вважає що у нас народжуються дурні, низькокваліфіковані лінтяї, відкидаючи що їх стиль життя є сформований на основі найближчого життєвого досвіду і низька  кваліфікація від відсутності будь-якої перспективи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То Соромітник.

Ну от ти і сам підвів під висновок чому народ валить.

Умовний Чоловік (чувак) знайшов свою нішу за 25000 до поляків.

Більшість толкових звалила вже раніш і валитиме в подальшому.

Одиниці залишатимуться, серед котрих ти знайдеш (чи ні) свого працівника.

Це при умові що виживеш сам і не виникне бажання звалити самому.

І така тенденція спостерігається по всій державі.

Власне про що і тема.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 minutes ago, S30 said:

Більшість толкових звалила вже раніш і валитиме в подальшому.

 

Власне про що і тема.

 

Толкових... це тих хто потратив купу років на здобуття освіти та навичок юриста/економіста щоб прибирати на автопаркінгу, яблука збирати  чи кораблі фарбувати ?
Справді толкових там на рівні похибки – то ті хто працює по спеціальності. Шкода що вони себе тут не змогли реалізувати, але добре що руки не опустили і все ж вирвалися.
 

Да і тема про Саакашвілі якби :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вже казав, ти дивишся однобоко. Толкові це ті котрі працюють ТАМ по кваліфікації , бо ТУТ їм ніц робити в плані заробітку і розвитку.

Стосовно

12 хвилин тому, Соромітник сказано:

потратив купу років на здобуття освіти та навичок юриста/економіста щоб прибирати на автопаркінгу, яблука збирати  чи кораблі фарбувати

 

всяке буває. Кого татомама вивчили а розуму не навчили,  а хто просто не знайшов ніші, а за копійки працювати бажання нема. На одному інтузіазмі ситий не будеш, а підприємцем не кожен може бути. Кожен викручується як може і вміє.

А тема про Саакашвілі вже давно вийшла за рамки його персони як такової.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А чому не дати зп трохи нижчу ніж в поляндії і не вибирати працівників х того, що залишилося, а з нормальних людей.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 minutes ago, volks said:

А чому не дати зп трохи нижчу ніж в поляндії і не вибирати працівників х того, що залишилося, а з нормальних людей.

Тому що нема довіри до працівників. А грати в лотерею - нунах, краще так побудувати процесс, що любого можна вигнати прямо зараз.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Соромітник сказал:

срака якщо в тебе галузь для якої спеціалістів не готують в навчальних закладах, тобіш практично всі напрямки де потрібна інтелектуальна праця і не можна все описати специфікацією та інструкцією.

Що ж в вас за галузь, що така біда з кадрами?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 minutes ago, volks said:

А чому не дати зп трохи нижчу ніж в поляндії і не вибирати працівників х того, що залишилося, а з нормальних людей.

 

Давай я тобі віндовс встановлю за сто баксів ? як в Польщі... ну чи там за 50 може...
нє ? а чого ? бо тобі інші встановлять за 10 ?

я відповів ? чи розжувати ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, Соромітник сказал:

 

Давай я тобі віндовс встановлю за сто баксів ? як в Польщі... ну чи там за 50 може...
нє ? а чого ? бо тобі інші встановлять за 10 ?

я відповів ? чи розжувати ?

Тобто проблема в тому, що навіщо платити 10000, якщо згідні працювати за 5000. Якщо так, то я зрозумів, бо і сам вважаю, що в низьких зп винні самі ж працівники, які на ці зп погоджуються. Якщо не так, то розжуйте, будь ласка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще є моменти з прибутком від їхньої роботи, але тут або розумієш або почитай на попередній сторінці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хочу не хочу впливає мало. Оплата праці це такий самий ринок  як і автомобільний

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, rl72 сказал:

поясню в черговий раз для чергового довбня. 

все що я заробляю, я заробляю лише своєю розумовою і фізичною працею. яка немає нічого спільного з владою, ні отримання від будь-якої влади будь-яких доходів

 

так що твій висер мимо

 

Ну що ще чекати від порохоб...ой, від прихильника влади? :) Тільки хамства і переходу на особистості із-за свого безсильства і безпардонства. Не хочу уподоблюватись. Ти зрозумій, що тут, в інеті, можна що хоч говорити, як хочеш обзивати, і я міг би тебе на х@й послати, але то честі не добавляє. І зрозумій, що говорив би так в реалі, то опонент тобі переносицю в мозок затовкав, але інет все стерпить. Але все одно, такий стиль спілкування неприємлемий, так як Земля кругла і ще можливо прийдеться тобі до мене по якійсь справі звернутися, чи мені до тебе, а тут особиста неприязнь. Недобре це.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, Соромітник сказал:

Ще є моменти з прибутком від їхньої роботи, але тут або розумієш або почитай на попередній сторінці.

Ну це зрозуміло. Все та ж продуктивність праці.

Виходить зачароване коло. Зп не піднімають, бо є такі, хто готові за такі гроші згідні працювати. Але з них дуже важко вибрати тих, хто буде працювати нормально. Як казав один знайомий з виробництва: " Доводитьсявибирати з тих, кому навіть лінь в Польщу поїхати"

 Тому я і запитав, чому б не підняти зп і вибирати з кращого контингенту, якщо , звісно, бюджет дозволяє.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 minutes ago, volks said:

якщо , звісно, бюджет дозволяє

Не дозволяє. Все іде на страхування ризиків. Бо такі самі "сумлінні працівники" сидять і в силових структурах, і в податковій, і на іншій "держслужбі" - їм всім "нада вже", робити... хай хтось робить.

Парадоксальна ситуація, робота 80% людей - суцільний непотріб, але попробуй їх звільни, то воні буде ще більше, ніж зараз.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...