Перейти до змісту

Саакашвілі - Обговорення персони (за / проти)


Basil

Рекомендовані повідомлення

2 хвилин тому, Ukrainec сказано:

Це те про що я писав і чого ми ризикуємо "закінчити" як Грузія

Тобто порошенко втече закордон і на нього відкриють кримінальну справу?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,4 тис
  • Створено
  • Остання відповідь
Щойно, alexvvv сказано:

Тобто порошенко втече закордон і на нього відкриють кримінальну справу?

Доля Порошенка мене якось мало турбує, більше моя, моїх  дітей і тих серед кого вони зростатимуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 hours ago, difoto said:

Зрада така, шо капєц.

 

Ну про могильник я якраз таки вірю. А раніше де ховали? Закордон відправляли?

А тепер зможемо і чуже підхоронювати. Валютна виручка, знову таки ж...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вова, чого ти сюди лізеш? Прибирай свій під'їзд, застеляй своє ліжечко, підтирай дупцю, чисти зубки. Тут тема про інше і вона тебе ніяким боком не зачіпає. Тебе лякають сусіди? Працюй більше, купуй земельку, підводь комунікації і будуйся - сам на своїй землі панок, що не ясно? Тут твій рівень ніхто не розглядає, бо те що ти треш впринципі має виконуватись за замовчуванням всіма людьми і тільки для тебе то якась ідея фікс. В цій темі обговорюється питання вищого рівня, ок, іншого рівня. Створи темку на найкращий під'їзд і розрулюй там. Мій під'їзд, якщо виникнуть питання, прибираємо раз в тиждень, вимиваємо сходову клітку у ньому не сруть і не сцуть, не курять і не бухають, не викручують лампочки, не пишуть на стінах, але воно ніяким боком до цієї теми.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 годин тому, difoto сказано:

Певно ми в різних країнах живем. Бо я бачу якісне і кількісне змінення до кращого постачання в армії, посилення контролю, прийняття судової реформи, енергосектор постійно диверсифікується, показники в промисловості зростають, інвестування збільшується... Може ти з якої Сербії оце все пишеш?

Ді, ти будеш мільйонером. Тобі всього лише за пару років, коли тобі стукне 50-ка потрібно написати книжку "Як дожити до 50-ти років і ніфіга не розуміти". Це буде бестселер. За ідею нічого не вимагаю, бонусом зробиш бордовку для бордівчан.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 хвилин тому, romaxa11 сказано:

Ді, ти будеш мільйонером. Тобі всього лише за пару років, коли тобі стукне 50-ка потрібно написати книжку "Як дожити до 50-ти років і ніфіга не розуміти". Це буде бестселер. За ідею нічого не вимагаю, бонусом зробиш бордовку для бордівчан.

Рома, завтра в ЦНАПі займу чергу для тебе. На зміну прізвища. "д'Артаньян" тобі личить! 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 часов назад, Nokian сказал:

Бардак і диктатура -далеко не те саме.

Зрозумійте нарешті, що, якщо диктатор - сцикливий клептоман, то така диктатура і є самий великий бардак. Я зараз скажу непопулярну річ, але хто розум має, той зрозуміє. Нам зараз потрібен такий, як Гітлер для Німеччини ДО 1939 року. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, romaxa11 сказано:

Вова, чого ти сюди лізеш?

Щоб тобі мало місця було ;) 

 

1 година тому, romaxa11 сказано:

 Прибирай свій під'їзд, застеляй своє ліжечко, підтирай дупцю, чисти зубки. Тут тема про інше і вона тебе ніяким боком не зачіпає. Тебе лякають сусіди? Працюй більше, купуй земельку, підводь комунікації і будуйся - сам на своїй землі панок, що не ясно? Тут твій рівень ніхто не розглядає, бо те що ти треш впринципі має виконуватись за замовчуванням всіма людьми і тільки для тебе то якась ідея фікс. В цій темі обговорюється питання вищого рівня, ок, іншого рівня. Створи темку на найкращий під'їзд і розрулюй там. Мій під'їзд, якщо виникнуть питання, прибираємо раз в тиждень, вимиваємо сходову клітку у ньому не сруть і не сцуть, не курять і не бухають, не викручують лампочки, не пишуть на стінах, але воно ніяким боком до цієї теми.

Досить засирати людям мозок "теоретичною" пафосною х-ю, не вказуючи шлях як її досягти. Ти більш зациклений на своїй дупі ніж я, щоб навіть мати право писати про таке. 

Твої спічі лише це саморозвага, яка не вказує шлях. Твої пафосні ні до чого не зобов"язуючі висери лише для того щоб набирати лайки, бо справжнє суспільне життя таке "нудне", де для того щоб щось змінилося треба бути комусь зобов"язаним, що зооооовсім не імпонує  місцевому приліпшому до клавіатури, законцентрованому лише власних проблемах "бомонду". 

Так що іди лісом!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, Ukrainec сказано:

бо суспільне життя таке нудне, де для того щоб щось змінилося треба бути комусь зобов"язаним

Я зрозумів, Сізіфу потрібна гора і камінь, ти це маєш Вова і кайфуєш. Ок, я не буду мішати. Ді з радістю підключиться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, romaxa11 сказано:

Я зрозумів, Сізіфу потрібна гора і камінь, ти це маєш Вова і кайфуєш. Ок, я не буду мішати. Ді з радістю підключиться.

Сізіфу??? Рома, ти точно розумієш, про що пишеш і хто серед вас двох з Вовою "Сізіф"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, difoto сказано:

Сізіфу??? Рома, ти точно розумієш, про що пишеш і хто серед вас двох з Вовою "Сізіф"?

Ді, ти про книжку реально подумай, ідея ж реально хороша

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, romaxa11 сказано:

Ді, ти про книжку реально подумай, ідея ж реально хороша

Не заговорюй зуби, коли тебе питають...:0001:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, romaxa11 сказано:

Ді, ти про книжку реально подумай, ідея ж реально хороша

Ок. А ти подумай про свою репутацію, як в Йулі і Ляшка - ті теж багато пиздять і ніх*я не роблять.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Українцям ще ніхтоніколи не вгодив,якби сам богвтілився в президента -через півроку йогоби вже проклинали.

 

Як же хитро планується завтрішня акція.

Дуже своєчасна вимога про антикоруп суд. Але до чого вибори повідкритим списках САМЕ ЗАРАРЗ.? 

Чому не перед виборами?

Тому у всіх цих двіжах я бачу лише вузькополітичну метушню різномастних політиканів.

І лідскакують вони як вош на гребінці, бо добре розуміють, що життя то йде вперід, що економічна ситуація покращується і завтра  вони вже ніого не зароблять на своїй критиці.

В них сумне обличчя, залояжений репертуар і ніх то, крім невиправних рамантіків , грошей, голосів їм не дасть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, difoto сказано:

Ок. А ти подумай про свою репутацію, як в Йулі і Ляшка - ті теж багато пиздять і ніх*я не роблять.

що ж вас мій пиздьож так ціпляє, що Вовчик аж зміну на заводі пропускає, і Ді ночами не спить розказуючи про покращення? Боїтеся що його не бачать, мусите про нього кричати? Нокіан, в тебе айфони проходять митницю чи порішали?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 годин тому, romaxa11 сказано:

що ж вас мій пиздьож так ціпляє

Та тому і ціпляє, що пиздьож :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не люблю лізти в політичні теми, але вже тошнить читати (тільки не потрібно мені тут вказувати, що читати, а що ні). Яке до біса покращення? Дати б вам подачку пенсіонера і вперед прожити місяць (залишок життя) на ті копійки, купуючи все в магазинах і на базарах. Блаженні якісь....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 14.10.2017 в 12:02, jack74 сказал:

Розумію, що це в тебе сарказм, але дійсно, дуже багато людей проголосували за Рошенка з логіки "нехай буде один тур, бо вже нема_коли/набридло гратися". А тому не думаю, що цей фокус пройде вдруге. Думаю, що частина з цих людей взагалі вже не піде на вибори, а частина дійсно проголосує не за "прохідного однотурового", а за кого дійсно хоче. 

Так про те й мова,що за ці роки не проявився ні один достойний кандидат. І вибори виграють регіонали і укропи гречкосії.Ті ,хто купить глоси грошами або обіцянками про долар по 8 і  "мір с брацкім народам".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 14.10.2017 в 21:47, romaxa11 сказал:

Злодій і махінатор бірюков-крила фенікса - радник по військовому забезпеченню - дно.

Це дно(не саме ,а з командою) прибрало від кормушок фірми-прокладки(зараз навіть Метро постачає харчі армії), вивело забезпечення армії на кілька рівнів вище,абсолютно змінило принципи харчування солдат в кращу сторнону, будує сучасне житло для ЗСУ,припинило роздачу майна,землі і нерухомості МО і т.д. І це в умовах тотального саботажу,погроз і війни.
Кароче зрада!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 хвилин тому, zaHARE сказано:

І вибори виграють регіонали і укропи гречкосії.Ті ,хто купить глоси грошами або обіцянками про долар по 8 і  "мір с брацкім народам".

А обіцяти долар по 10, то це норм :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

40 minutes ago, zaHARE said:

Це дно(не саме ,а з командою) прибрало від кормушок фірми-прокладки(зараз навіть Метро постачає харчі армії), вивело забезпечення армії на кілька рівнів вище,абсолютно змінило принципи харчування солдат в кращу сторнону, будує сучасне житло для ЗСУ,припинило роздачу майна,землі і нерухомості МО і т.д. І це в умовах тотального саботажу,погроз і війни.
Кароче зрада!

А потім типу пенсіонери винні що за Порошенка проголосували в один тур... нєє, насправді все значно гірше – українська пропаганда працює.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 годин тому, Юріч сказано:

Дати б вам подачку пенсіонера і вперед прожити місяць (залишок життя) на ті копійки, купуючи все в магазинах і на базарах.

Саме це і спонукає міліони українців  (і тебе в тому числі)- не стояти біля бочки з пивом, а заробляти на день прийдешній.

В нас так люблять хвалити Лукашенка, як там добре та справедливо.

Так він ввів податок на тунеядство.  Ніде не працюєш- плати в казну 200 євро на рік.

Якщо людина користується інфраструктурою-має за це платити.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 Проблема для контрэлиты заключается в том, что она выигрывает только в случае, если лобовая атака на власть приведет к немедленному успеху. А этот успех невозможен без досрочных выборов. Если игру удастся перевести в средне- или долгосрочное противостояние, шансы новых политсил, в особенности партии Саакашвили, будут стремительно снижаться. Борьба в верхах так или иначе пока не касается тем, интересных большинству избирателей. Потому количество протестующих под Радой было так невелико, а дальше их будет еще меньше, если повестка контрэлиты не изменится. Потому лозунг на фото "Пришли козлы вас выносить" пока оставляет вопрос борьбы за власть за скобками. "Козлы" ли пришли выносить или же пришли выносить "козлов" - для большинства избирателей тема протестов осталась так и не раскрыта.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...