Перейти до змісту
Basil

Саакашвілі - Обговорення персони (за / проти)

Recommended Posts

Цікавий хід. Одеситам повезло, імхо.

Єдине чого не можу збагнути, навіщо то Саакашвілі?

Найбільше питання хто кого, чи Саакашвілі нашу систему, чи система його?

Перше спілкування з журналістами в Ізмаїлі... Слова гарні, побачимо як буде з ділами

Поширити це повідомлення

...

Так, деякі думки...

Коломойський закрив Дніпропетровськ, п@здюліни були роздані як требе і кому треба. Результат - Днєпр стає дуже навіть проукраїнським.

Одеса, відповідно..Людина Коломойського "у руля", сепаратизм задушений в зародку (аплодую стоячи), особливих проявів не помічається.

Що буде зараз? Риторично? Чи є занепокоєння?

Поширити це повідомлення

fedot, за Дніпро згідний, а от за Одесу ні, толку там від Палиці було мало, заслуга в тому що там придушили сепаратизм належить лише самим одеситам.

Поширити це повідомлення

fedot, за Дніпро згідний, а от за Одесу ні, толку там від Палиці було мало, заслуга в тому що там придушили сепаратизм належить лише самим одеситам.

Погоджуюсь однозначно і скидаю перед ними шапку.

Є одне "але" - і воно є моє особистою думкою.

По великому рахунку, від голови ОДА піде вказівка силовим структурам. Як і наскільки діяти. Що дало б можливість сєпарам проповзти куди треба. Може Палиця і просто злякався такої активності простих людей, нічого не робив - тим і "допоміг".

Поширити це повідомлення

Одеса, відповідно..Людина Коломойського "у руля", сепаратизм задушений в зародку (аплодую стоячи), особливих проявів не помічається.

А він є... :(

Поширити це повідомлення

fedot, от якраз в Одесі і не було толкової роботи силових структур. Для прикладу скільки диверсій і вибухів було в Одесі і Харкові, і скільки диверсій і тереактів було попереджено. В тому ж Харкові, регулярно когось ловлять зі зброєю і вибухівкою, і це при тому що Харків значно більш проросійській ніж Одеса. А в Одесі більше підривали ніж ловили, от і вся ефективність.

ІМХО губернатором там має бути надійна людина з тих країв, яка там все і всіх знає, в тому числі і в криміналітеті, тоді і буде порядок.

Поширити це повідомлення

Треба його на МО було призначити (не Палицю звісно), от би Порох не струхнув, було-б весело! )

Редаговано Harddriver

Поширити це повідомлення

ІМХО губернатором там має бути надійна людина з тих країв, яка там все і всіх знає, в тому числі і в криміналітеті, тоді і буде порядок.

А якщо немає надійної людини з тих країв?

Імхо, навпаки, "чужак", який не пов"язаний з місцевим середовищем, до якого тяжко "знайти підхід", буде ефективніше...

імхо...

Поширити це повідомлення

Говорить гарно, на ділі видно буде,

Мо таки шось зроблять толкове з одесси,

а потім може потянуться міняти тих про кого казав кварцяний недавно

І доречі про звязки, неважливо хто кого знає, важливо який тол від того що робить людина, якщо перванентно роздаватиме наганяй тим шо ловлять гави ібуде приймати рішення для реального розвитку то буде діло

Редаговано Voronin10

Поширити це повідомлення

шось мені здається шо ми всі на порозі якогось великого п"здеца Шухера))

не знаю чього так, я не з тих шо всьо пропало... но.....

ну а нове призначення потроха я не буду коментувати....

Редаговано HelloBoy

Поширити це повідомлення

шось мені здається шо ми всі на порозі якогось великого п"здеца...

не знаю чього так, я не з тих шо всьо пропало... но.....

ну а нове призначення потроха я не буду коментувати....

Всьо буде добре, головне щоб не кришував мутні схеми. За всім останнім буде дивитися громада міста..

Поширити це повідомлення

Мені його шкода - наражається чувак. Можуть прибрати. Тупо вбити.

Хоча розумний дядько, багато пережив і побачив.

Дай йому Бог наснаги і здоров'я. Ну і хай оберігає.

Поширити це повідомлення

Хоча розумний дядько, багато пережив і побачив.

Дай йому Бог наснаги і здоров'я. Ну і хай оберігає.

Правильно ти підмітив, не дурний, а отже тверезо оцінив ситуацію і знав на шо підписався.

До осені йому роботи хватить по поточних питаннях та зміни кірівництва районів, а з осені обновлять силові структури і будуть робити чистку. Буде жарко, хоч Ліквідацію-2 знімай...

Поширити це повідомлення

також подумав про те, що якщо не зможуть "знайти підхід" , можуть тупо прибрати...

бо наступить він на мозоль багатьом.... десь там не за горами і приватизація одеського припортового анонсована на цей рік...

Поширити це повідомлення

Народ, ви чьо? Ніхто Сака валити не буде, місцевим робін гудам дешевше буде поступитися своїми інтересами. В іншому випадку будуть сильні репресії з Києва, Сака їм ніхто не простить..

Поширити це повідомлення

Народ, ви чьо? Ніхто Сака валити не буде, місцевим робін гудам дешевше буде поступитися своїми інтересами. В іншому випадку будуть сильні репресії з Києва, Сака їм ніхто не простить..

Ой я вас умоляю, знаємо ми їх репресії :0137:

Поширити це повідомлення

Зареєєструйтесь або увійдіть для відповіді

Ви маєте бути зареєстрованим учасником для коментування

Створити акаунт

Зареєструйтесь у нашій спільноті. Це легко!

Створити обліковий запис

Увійти

Маєте акаунт? Заходьте.

Увійти зараз