Перейти до змісту

Саакашвілі - Обговорення персони (за / проти)


Basil

Рекомендовані повідомлення

1 минуту назад, Ukrainec сказал:

Контекст різний ...

 

А може подвійні стандарти? Мене ти не знаєш і тобі пофіг на мене, а rl72 ти знаєш, тому і топиш за нього.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,4 тис
  • Створено
  • Остання відповідь
24 хвилин тому, Юріч сказано:

 

А може подвійні стандарти? Мене ти не знаєш і тобі пофіг на мене, а rl72 ти знаєш, тому і топиш за нього.

Та які стандарти? Почитай тутішні  теми. Тут постійно хтось в чийсь бік відпалює кілька матів і інколи я грішу, але так як показав свою слабкість і безсилля ромаха вже давно не було. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, Ukrainec сказано:

Та які стандарти? Почитай тутішні  теми. Тут постійно хтось в чийсь бік відпалює кілька матів і інколи я грішу, але так як показав свою слабкість і безсилля ромаха вже давно не було. 

:D ти знаєш, я думав що знаю людей, які негативно ставляться до моєї скромної персони, але ти перевершив усіх. Ми з тобою впринципі не перетинаємось в нічому, відкинемо і ці нікому не потрібні вітання і рукостискання. Думаю двоє без них якось проживемо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рома, шота ти дійсно розійшовся сьогодні, на тебе не схоже. Зазвичай стриманий, пишеш на загальні теми, не звертаючи на колкості в твою адресу, що мені в тобі імпонувало. А зараз тебе не взнати, ти опускаєшся до рівня тих, хто 

26 минут назад, Ukrainec сказал:

Тут постійно в чийсь бік відпалює кілька матів...

 

Що сталося?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, Юріч сказал:

Рома, шота ти дійсно розійшовся сьогодні, на тебе не схоже. Зазвичай стриманий, пишеш на загальні теми, не звертаючи на колкості в твою адресу, що мені в тобі імпонувало. А зараз тебе не взнати, ти опускаєшся до рівня тих, хто 

 

Що сталося?

Саме цікаво, що всі люто мінусують, не розібравшись в причинах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

48 хвилин тому, Юріч сказано:

Ні в якому разі не виправдовую  і не підтримую нелицеприємний спіч Ромахи.

Пане Юрійович, культура не завжди толерантність, а толерантність не завжди культура. В когось ідеологія, в когось наказ, в когось переконання, але вони мають працювати рівно доти, поки не перейдена межа, яка робить людину людиною. Людина має совість, совість помагає відрізнити правильне від неправильного, чесне від брехливого. Хто починає розмивати ці поняття. він вчиняє вбивство людського в людині і вона нею перестає бути. Залишається лише тварина і рамки тваринячого страху, що створюють ілюзію якихось рамок. Післямайданний період вбив дуже багато людського в суспільстві, вбив цинічністю, брехнею, розмитими формулюваннями, договорняками і компромісами з нечистю. Мій батько був в 5 років висланий з родиною на Сибір, він був інженер від Бога, талановитий винахідник з сотнею авторських свідоцтв в папочці. Він міг зробити колосальну кар'єру, стати викладачем в універі, кандидатом технічних наук, бути в найвищому начальстві заводу, але він був безпартійний, принципово безпартійний і то якийсь час був начальником відділу винахідництва і раціоналізаторства. У нього була сім'я, двоє дітей і було де витрачати гроші, 100500 виправдань, ніхто б не осудив. Але він був безпартійний все життя і я йому за це зараз вдячний, хоча колись щиро не розумів чого в нас була така бідося.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нашу країну вбиває безпринципність, вбиває толерування, виправдання непорядних вчинків. Якщо молодь буде така ж, то нас як країни не буде в 22 столітті. Держава будується на принципах, на самоповазі і гідності, можливо навіть напівлегендарній, поетичній, але кожен політик намагається імітувати цю пафосність, надаючи державі певної сакральності. У нас відсутня мораль впринципі. Навіть інтелігенція, інтелектуали займаються софістичним виправданням аморальності влади. На чому будується така держава? На брехні,  відсутності національних інтересів, гонору, меркантильності, захланності, порєшанні. Це не держава, це щуряча яма в гіршому розумінні цього слова (бо щурі мегасоціальні істоти і тільки тому здатні адаптовуватись до найскладніших умов життя). У нас соціальність на дуже низькому рівні, ще й планово постійно ділиться. Народ вже не може зібратись і вийти на протест, він роздроблений, поділений і дезорієнтований. А всі наші сусіди на кордонах: і поляки, і кацапи, і румуни, і угорці, і словаки, і грузини, і турки, і киримли - мають чітку організацію, цілі і амбіції. Наша влада, представляючи державу веде себе як п'яна підгуляна дівка на фоні голодної компашки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 годин тому, Cherman сказано:

Знаєш, я теж рахую Парасюка, недоречним у кріслі депутата і трішки неадекватним. Але, цілком розумію його реакцію на Гелетея.

 

Я теж розумію реакцію Парасюка на Гелетея, але вважаю, що Парасюк, раз його обрали депутатом і він виставляє себе таким борцем за права народу,  повинен був бути у залі ВР, і займатись розглядом і прийняттям потрібних для країни Законів.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Звичайно, боляче розчаровуватись в тому, в що ти мріяв, мрію, що продвигав останній місяць, ідею фікс, а на виході получилась пустишка.

В провалі  акції, яка так голосно і пафосно готувалась, винні самі ж організатори, які, думали, що народ поведеться їхніх багато красивих слів, але які самі виявились нічим не кращими за тих, проти кого вони називають корупціонерами і баригами

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, rl72 сказано:

 

Я теж розумію реакцію Парасюка на Гелетея, але вважаю, що Парасюк, раз його обрали депутатом і він виставляє себе таким борцем за права народу,  повинен був бути у залі ВР, і займатись розглядом і прийняттям потрібних для країни Законів.

 

Не голосуй за нього.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 hours ago, romaxa11 said:

Хто сказав що не думаю, занадто сильно думаю.

 

Якість думання надто слабенько залежить від "сили думання" чи "часу думання". Скільки пам'ятаю твої дописи – вони завжди читабельні, "вдумчиві" і навіть гарні.
Але...на кожних виборах ти обираєш не ту сторону – спочатку її хвалиш а потім на неї сереш... хоч і доволі грамотно та літературно.
Тому, розказувати про граблі Ді не варто – він тільки на останніх виборах став патріотом і то лише через те що туда всі корєша посунулися. Да і комфортно там, ще ніхто не жалівся.
Сам факт твого захоплення Майданом вказує що ти дуже круто, наполегливо та продумано граєш в якусь лінійну компутерну цяцьку. Ніби і все правильно робиш, але от по написаному іншими сюжетом та в запропонованих рамках.
Імхо, звичайно ж.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 hours ago, sergkots said:

Давайте не сваритись а ... 

Підтримую. 

Хлопці, припиняйте сваритися, починайте вже нарешті peace-дитися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, yu2007 сказано:

Підтримую. 

Хлопці, припиняйте сваритися, починайте вже нарешті peace-дитися.

Є ідейні порохоботи, що будуть це робити? :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 хвилин тому, alexvvv сказано:

Є ідейні порохоботи, що будуть це робити? :D

А що, серед зрадоботів таких повно?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Віталій СК сказано:

А що, серед зрадоботів таких повно?

Зрадо що? Який там рівень підтримки порошенка?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

29 хвилин тому, alexvvv сказано:

Зрадо що? Який там рівень підтримки порошенка?

Не хотів писати зрадойобів, але по іншому ти не розумієш.

За рейтингом Порошенка не слідкую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Віталій СК сказал:

Не хотів писати зрадойобів, але по іншому ти не розумієш.

За рейтингом Порошенка не слідкую.

 

То по аналогії, треба писати не порохоботи, а порохойоби)). Тільки потрібно уточнювати, хто кого йібе))).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Віталій СК сказано:

Не хотів писати зрадойобів, але по іншому ти не розумієш.

Порохоботам можна писати як завгодно, на відміну від нормальних людей, яких 80%

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 хвилин тому, Юріч сказано:

 

То по аналогії, треба писати не порохоботи, а порохойоби)). Тільки потрібно уточнювати, хто кого йібе))).

Їм ще до 2017 не вийняли :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

41 хвилин тому, Юріч сказано:

 

То по аналогії, треба писати не порохоботи, а порохойоби)). Тільки потрібно уточнювати, хто кого йібе))).

Та пиши як хочеш, в нас свобода слова.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Саакашвілі представив і підтримав на ТБ    медведчуковську  "мать" Курамшину.  Дійсно не гребує нічим,аби досягти результату.
з 9хв.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, zaHARE сказано:

Дійсно не гребує нічим,аби досягти результату

А який має бути результат?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

47 хвилин тому, Cherman сказано:

Не дивно, що Україна - лідер по психічних захворюваннях в Європі .

Тепер зрозуміло, чому він пройшов в один тур.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 минут назад, zaHARE сказал:

Дійсно не гребує нічим,аби досягти результату.

А Петя сильно гребує?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...