Перейти до змісту

Саакашвілі - Обговорення персони (за / проти)


Basil

Рекомендовані повідомлення

Ну саак я так розумію найбільший, "кровний" ворог путіна по пост-радянському просторі

Так що цікаво що він відповість. Я маю на увазі путін. + Одеса має символічне значення.

Зараз прокремлівські змі зберігають відносну тишу - в "замешательстве", на верхах, думаю, були впевпевнені що призначення жарт

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,4 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Здається мені що їм абсолютно пофіг!

Ой як не пофіг.. Зараз Маріуполь в покої лишать, почнуть Одесу з води щемити! І це будуть вафлі. при чому із заварним кремом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Здається мені що їм абсолютно пофіг!

Ой як не пофіг.. Зараз Маріуполь в покої лишать, почнуть Одесу з води щемити! І це будуть вафлі. при чому із заварним кремом.

Вже є реакція парашаТВ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ, ви чьо? Ніхто Сака валити не буде, місцевим робін гудам дешевше буде поступитися своїми інтересами. В іншому випадку будуть сильні репресії з Києва, Сака їм ніхто не простить..

там ТАКІ бабки крутятся, що чхати вони хотіли на репресії

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ, яке "валити"? Угомоніться, всьо буде чікі-пукі) Думайте глобальніше. Усілякі палиці розуміють, що проти самих штатів і ЄС не попреш, дорожче буде. Саакашвілі - це лише виконавець, інструмент зі світовим ім'ям (як би його ім'я не клеймили в жовтій пресі). А Росія зараз в глобальній сраці і парад 9 травня та зміна риторики в російських ЗМІ - це така собі передсмертна агонія. Про що можна говорити, коли почали йти розмови щодо відставки Путіна в Росії?)

Стратегические моменты назначения Миши.

То, что это стратегически важно,я думал и так понятно и думал ничего не писать про это. Но теперь вижу, что нужно.

1. Последние решения о блокаде росс. группировки в Приднестровье говорят о том, что по согласованию с нашими западными союзниками Молдова готова открыть второй фронт. И что Путин будет делать- воевать на два фронта?

Это самоубийство. Значит отдаст либо и Молдову и Украину, либо что- то одно. А потом потеряет и другое.

В свете этого Одесская обл.- стратегический участок.

2. "Витрина" в отдельно взятой области. И не простой области, а стратегической в экономике Украины. Нефть, туризм, пять портов и так далее.

4 "Д"- деолигархизация, дебюрократизация, дерегуляция, демонополизация в отдельно взятой области. И плюс- борьба с коррупцией.

Сделает Миша- см. п. 3!

А он сделает!

3. Большой трамплин к большой должности в Украине.

4. Усиление власти Президента, ослабление позиций Путина в Украине.

Основные игроки.

США.

Показывают, что полностью стабильны. Показывают, что проект не свернут ни при каких условиях. Показывают, что ставка на Президента работает. Показывают, что запас прочности огромен, козырей валом.

Россия.

В свете ультиматума Запада об отставке Путина- одна возможность этого избежать- 3ий Майдан в Украине и свержение Порошенко.

В свете вышеизложенного- шанс в пределах 0,01- 0,031 %))

Хорошего вечера)

Щодо великого трампліну - можливо мова йде про посаду самого прем'єр-міністра. От тоді всі будуть в ах*ї)) І Яценюк в цьому випадку піде добровільно та з посмішкою в стилі "улыбаемся и машем!". Читайте блог цього аналітика, там дуже багато цікавої інформації для роздумів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Одесса специфический город, например, сделать луцкое МВД прозрачным во всех смыслах у Саакашвили может бы и вышло, в Одессе - ух как сомневаюсь. Это надо сначала перевалить весь креминалитет, а потом уже нового человека за руль сажать...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю як він буде керувати, але те що він ніде там в бізнесі не замішаний і не буде брати хабарі то це факт. Людина не з нашої корумпованої системи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Одесса специфический город, например, сделать луцкое МВД прозрачным во всех смыслах у Саакашвили может бы и вышло, в Одессе - ух как сомневаюсь. Это надо сначала перевалить весь креминалитет, а потом уже нового человека за руль сажать...

Михо вроде как нашел управу на грузинских Воров. И на продажную мусорскую систему. Я думаю если он в Грузии смог пойти против Системы и добиться успеха, то Одесса ему тоже будет по зубам.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А мені оця вся ситуація нагадала ось цю сцену з Ліквідації )))

Через рік в Одесі:

Замініть жукова на Москаля, гітлєра на путіна і уюявіть собі таку картину!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Одесса специфический город, например, сделать луцкое МВД прозрачным во всех смыслах у Саакашвили может бы и вышло, в Одессе - ух как сомневаюсь. Это надо сначала перевалить весь креминалитет, а потом уже нового человека за руль сажать...

Михо вроде как нашел управу на грузинских Воров. И на продажную мусорскую систему. Я думаю если он в Грузии смог пойти против Системы и добиться успеха, то Одесса ему тоже будет по зубам.

Десь чув що багато грузинських ворів тоді втікло в Україну і багато саме в Одесу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Десь чув що багато грузинських ворів тоді втікло в Україну і багато саме в Одесу.

Ну тоді сцена мені нагадує картинку "Превед медвед"

Preved.jpg
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Опанькі! Що сі стало з москалями?

Проголосувати може будь-хто, перевіряв. Тому вибірка "з москалями" не репрезентативна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо описане у цій статті (взято з сайту радіо "Свобода") правда, то ну нафіг такого голову...

Чи витягне економіка грузинську медицину?

Після Саакашвілі медичні послуги знову зробили безкоштовними, а бюджет охорони здоров’я зріс у кілька разів

C45E75AE-F795-41C1-AE71-8A79BA8A1E0C_w640_r1_s.jpg

03.06.2015

Іраклій Орагвелідзе

Тбілісі – Реформа системи охорони здоров’я, здійснена урядом «Грузинської мрії» в останні два роки, знову зробила медичне обслуговування доступним для населення, проте вже на засадах страхової медицини. Щоправда, програма загального страхування, яка зробила доступними для громадян Грузії практично всі медичні послуги, платні в часи «Національного руху» Міхеїла Саакашвілі, уможливила це за істотного збільшення соціальних витрат держави. На охорону здоров’я в Грузії в цьому році виділено близько третини бюджетних коштів. Чи зможе Грузія і далі забезпечувати фінансування медицини в умовах досить низьких темпів економічного зростання?

За результатами численних опитувань, реформа охорони здоров’я, проведена урядом «Грузинської мрії», є однією з найуспішніших у країні. Втім, вона не могла не стати популярною, адже впровадження системи загального охорони здоров’я зробило доступними для громадян медичні послуги, які при правлінні уряду Саакашвілі були платними.

Міхеїл Саакашвілі та його команда, заохочуючи появу страхової медицини на залишках радянської охорони здоров’я, дотримувалися принципів радикального лібертаріанства. За даними грузинського НВО «Пам’ятати Гіпократа», починаючи від 2006 року, влада методично урізали асигнування на систему охорони здоров’я. Пік скорочень припав на 2010 рік, коли частка медичних витрат бюджету склала всього 2%. «Це в 5-6 разів менше, ніж виділяється на ці ж потреби з бюджетів розвинених держав», – каже голова організації Марина Берадзе. Зрештою, реформи минулих влади призвели до повної комерціалізації системи охорони здоров’я.

Бюджетні кошти були витрачені на створення інфраструктури, а не на лікування хворих. У підсумку, в руках держави не залишилося жодного лікувального закладу

Марина Берадзе

«У всіх країнах світу система охорони здоровʼя перебуває в розпорядженні держави. Така рекомендація закріплена в статуті Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ). Проте попередня влада проігнорувала цю рекомендацію і від 2006 року пішли шляхом повного руйнування державної системи охорони здоров’я. Сталося це в такий спосіб: держава пустила з молотка всі існуючі лікувальні заклади, а на виручені гроші зобов’язалося побудувати сто нових лікарень. Однак цього не сталося, а продані з молотка лікарні опинилися в руках приватних страхових компаній, які за своїм розсудом визначали ціни на ті чи інші види послуг. Уже пізніше, на бюджетні кошти в масштабах всієї країни була побудована мережа амбулаторних лікарень на 20-30 ліжкомісць, а самі установи безоплатно, прямо були передані в руки приватних компаній. Вийшло, що бюджетні кошти були витрачені на створення інфраструктури, а не на лікування хворих. У підсумку, в руках держави не залишилося жодного лікувального закладу. Ви не зустрінете ніде в світі такого», – розповідає Марина Берадзе.

Із такою оцінкою дій минулих влади повністю згоден і керівник НВО «Здоровий світ» Зураб Путкарадзе: платна медицина була не по кишені більшості грузинів.

При інсульті або інфаркті пацієнтові не надавали допомогу доти, доки його родичі заздалегідь повністю не оплачували весь спектр послуг

Зураб Путкарадзе

«Минулі влади проводили виборче субсидування програм охорони здоров’я. Воно стосувалося лише біженців та соціально незабезпечених громадян (вони отримували страхування за 5 ларі на місяць). Водночас медичні послуги для 58% громадян стали платними (за ринковими цінами). Це часто призводило до трагічних результатів. До слова, при інсульті або інфаркті пацієнтові не надавали допомогу доти, доки його родичі заздалегідь повністю не оплачували весь спектр послуг. До того ж, кожен клієнт страхової компанії прикріплявся до одного конкретного амбулаторного закладу і не мав права його змінити, навіть якщо міняв місце проживання», – нагадав експерт.

Попри успіх, проблеми лишаються

Зміна керівництва в 2012 році кардинально змінила вектор розвитку грузинського охорони здоров’я. Виконуючи передвиборчі обіцянки, «Грузинська мрія» поетапно зробила медичне страхування загальним і безкоштовним, бюджет міністерства охорони здоров’я був збільшений у кілька разів, розповідає Зураб Путкарадзе.

«Перетворення, що відбулися після 2012 року, значно полегшили матеріальну становище населення: первинна і невідкладна допомога безкоштовно надається будь-якому громадянину країни, що стало можливо завдяки безпрецедентним бюджетним асигнуванням у цю сферу. Витрати тільки на амбулаторне обслуговування в минулому році досягли 600 мільйонів ларі (близько 300 мільйонів доларів), а загальний бюджет МОЗ становить близько 3 мільярдів ларі (близько 1,5 мільярдів доларів). Для більш забезпечених громадян існує приватний страховий сектор, який забезпечує корпоративний або індивідуальний тип медичних послуг. Нововведення торкнулися і свободи вибору медичного закладу, будь-який пацієнт вільний у своєму виборі, він може стати на облік у будь-якій амбулаторній установі», – говорить експерт.

Незважаючи на безсумнівний успіх реформи системи охорони здоров’я, проблеми залишаються, продовжує Марина Берадзе. Нова влада так і не змогли вирішити проблему існування монополії, створеної у фармацевтичній сфері. Дорожнеча медикаментів є ахіллесовою п’ятою всієї сфери медицини.

«Ліберальні реформи минулої влади призвели до формування монополії трьох компаній, що призвело до механічного подорожчання ліків на 400-500%. Держава на законодавчому рівні була позбавлена можливості контролю ціноутворення на фармацевтичному ринку, і становище в цій сфері так і залишилося незмінним. Непомірно високі ціни на медикаменти, які стоять в рази дорожче, ніж на ринках розвинених країн, призводять до зростання невдоволення населення. Якість поставлених ліків теж залишає бажати кращого: незважаючи на неодноразові обіцянки МОЗ, лабораторія, яка контролює якість медикаментів, так і не була створена», – нарікає Марина Берадзе.

У цілому, за словами експертів, незважаючи на певні недоліки, реформа сфери охорони здоров’я рухається по правильному шляху. Залишається, щоправда, питання, чи зможе держава виконувати дуже високі соціальні зобов'язання в умовах низьких темпів економічного зростання, каже Зураб Путкарадзе.

Те, що досягнуто сьогодні, виходячи з можливостей країни, я вважаю максимумом

Зураб Путкарадзе

«Те, що досягнуто сьогодні, виходячи з можливостей країни, я вважаю максимумом. Однак існує й зворотний бік медалі: при уповільненні темпів економічного зростання у фінансуванні низки програм можуть з’явиться чорні діри, так як система охорони здоров’я розрахована на стабільне економічне зростання. Не можна скидати з рахунків і девальвацію ларі – більшість медикаментів та медичної апаратури, що закуповуються за кордоном, перманентно зростають у ціні, що ще більше загострює ситуацію. За моїми розрахунками, проблем з фінансуванням галузі цього року виникнути не повинно, однак щороку витрати зростають, і важко передбачити, що буде в майбутньому», – попереджає Зураб Путкарадзе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Владимир Спиваковский додає 7 new photos — з Юрієм Кирилюком та Юлією Лутаенко.

10 год ·

А я вам скажу за всю Одессу.

…Что делать, если нам так не повезло, что нет в стране о д н о й светлой головы, в которой помещалась бы в голове вся реформаторская схема полностью, для всей страны?

Ответ: да просто страна слишком большая. И хорошо, что верхи поняли это очень быстро. И… спохватившись, срочно поменяли угол атаки на реформы.

Если не получается реформировать всю страну сразу, то… надо это делать по частям. В Одессу экстренно устремляется – Саакашвили с сильными советниками.

Во Львове – с сегодняшнего дня Яника Мерило, которая отчаялась провести реформу электронного голосования, теперь советник мэра Садового. И, наконец, с завтрашнего дня в Киевской области тоже появится новый советник – для той же задачи – осуществления прорыва.

Так вот. Первый прорыв воплотился в воскресенье в Одессе. Там собралось 600 (!) экспертов, которые разделились на 10 тем брендов (10!!!) и методом мозгового штурма набросали реальный план действий. Цель: за 30-50 дней в Одесской области должны возникнуть ощутимые прорывы.

Было исписано за 1день 300 листов ватмана формата А1, на которых убористым почерком от руки было выдано несколько сот актуальных идей, готовых к употреблению.

600 человек южан и киевлян за 1 день выполнили работу, на которую какое-нибудь маркетинговое агентство или НИИ запросили бы три месяца сроку и полмиллиона денег. А тут волонтеры, с горящими глазами, были охвачены одной страстью - чтобы Одесса ожила и расцвела.

На этот стратегический одесский прорыв Саакашвили приезжал дважды. Утром просто рассказал, как разгребает доставшееся ему наследство. А во второй раз приехал вечером, послушать 100 главных дел, которые ему показало экспертное сообщество во главе с Валерій Пекар и Андрей Длигач , которые быстро, филигранно и профессионально организовали этот необыкновенный мозговой штурм.

Теперь во всех областях Украины дело пойдёт веселее. Туда помчатся лучшие умы страны, явочным порядком осуществляя долгожданную её децентрализацию. Почему? Потому что появляется драйв – сделать из страны «куколку».

Бикфордов шнур подожжён и обратного пути нет.

Впрочем, этих шнуров у нас xvatit.

13290_911341392238257_5093034133672482930_n.jpg?oh=5c03a83bc9c246b45bf6f206b4c416e0&oe=5632551B

10669995_911341518904911_580641548939436165_n.jpg?oh=6fa0eefeff30bd98cb9d5a30e789e39f&oe=55ECA77E

11257792_911341605571569_7931812865748186248_n.jpg?oh=05fb8abe31f2f7b14873e8196aff536e&oe=56268E2C

11214055_911341675571562_4766949816725288204_n.jpg?oh=601a274068a6ff9da47847080ed9c689&oe=55ED4533

11401176_911341882238208_2160931023402968918_n.jpg?oh=2379547a8798bbf1033ad3607957bbbd&oe=5625ADD9

+2

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...