Перейти до змісту

Online ТВ.


yura-patriot

Рекомендовані повідомлення

Бляха"ПРОМЕТЕЙ" по 1+1 круть,вмикайте! сама крута фантастика останніх пару років))

нудний і заумний

Щось схоже подумав після першого перегляду, а ось на другий "вкурив" усьо! )) фільм класний, цей раз дивився вже просто так, дай ще 1+1 з тими рекламами, перші рази тільки Full HD і на великому телевізорі, ото кайф)).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бляха"ПРОМЕТЕЙ" по 1+1 круть,вмикайте! сама крута фантастика останніх пару років))

Це той нудний і заумний пріквел до "Чужого"? Ледь додивився з третьої спроби.

Від чужих там тільки режисер і бажання зрубати бабла. Фільм ніякий погоджусь. Треба бути мазахістом аби 2 рази дивитись. Краще вже чужих вкотре глянути.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Краще вже чужих вкотре глянути.

А інколи краще промовчати,якщо фільм не сподобався :_02: ,а ще порівнювати що краще Чужий чи Прометей, ото і є мазахізм :) .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Краще вже чужих вкотре глянути.

А інколи краще промовчати,якщо фільм не сподобався :_02: ,а ще порівнювати що краще Чужий чи Прометей, ото і є мазахізм :) .

Пан великий кінокритик який не спиймає протилежну думку? Можу обгрунтувати чому не сподобався, підробка а не фільм. А називати його пріквелом не є мазохізмом? Мені щей Інтелстеллар не сподобався, краще вже Одісея кубрика.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Краще вже чужих вкотре глянути.

А інколи краще промовчати,якщо фільм не сподобався :_02: ,а ще порівнювати що краще Чужий чи Прометей, ото і є мазахізм :) .

Пан великий кінокритик який не спиймає протилежну думку? Можу обгрунтувати чому не сподобався, підробка а не фільм. А називати його пріквелом не є мазохізмом? Мені щей Інтелстеллар не сподобався, краще вже Одісея кубрика.

Знову слово КРАЩЕ, кому краще, вам пане, то я радий. Що мені краще то я вже якось сам :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Краще вже чужих вкотре глянути.

А інколи краще промовчати,якщо фільм не сподобався :_02: ,а ще порівнювати що краще Чужий чи Прометей, ото і є мазахізм :) .

Пан великий кінокритик який не спиймає протилежну думку? Можу обгрунтувати чому не сподобався, підробка а не фільм. А називати його пріквелом не є мазохізмом? Мені щей Інтелстеллар не сподобався, краще вже Одісея кубрика.

Знову слово КРАЩЕ, кому краще, вам пане, то я радий. Що мені краще то я вже якось сам :)

З цього було потрібно починати. Кожному своє.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ включіть 1+1 це Бомба! серіалhttp://tvgid.ua/rew/...id116858/tmall/ з українськими субтитрами,просто клас!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...