Перейти до змісту

Цікаве та пізнавальне відео


Antiphase

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 82
  • Створено
  • Остання відповідь
  • 2 місяця потому...
  • 1 місяць потому...
  • 5 тижнів потому...

Воно то може й цікаво як для забавки глянути що там під поплавком, але .... враховуючи прозорість води в більшості наших водойм навколо Луцька, боюсь що той поплавок глибше 30 см нічого не "побачить", а ловимо-то рибу зазвичай глибше. Так що скоріше за все будеш спостерігати на екрані коричневато-сіру порожню "безодню" :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
  • 2 тижня потому...

А я дивлюся на ці відео, і в мене таке враження що я не рибалку дивлюсь а змагання стронгменів, типу хто швидше викачає свого бегемота ...  )) Нічого спільного з нашою рибалкою ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
  • 1 місяць потому...
  • 2 тижня потому...

Обзорчик варуни від япошок, ну і техніка, точність і зовнішня легкість забросів просто вражає:

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
  • 1 місяць потому...
  • 1 місяць потому...
12 часа назад, pasha717 сказал:

переповнюють емоції)

 

да... немає слів =)
фартовий дядько =р

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мій швагро теж про....В так спін. Але ми там не джигували бо під нами ліс. Думаємо понераєм в літку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...
  • 2 місяця потому...

Доброго здоров'я усім форумчанам. Запрошуємо переглянути прем'єру нашого фільму "

"Риболовля на травневого хруща головня європейського". Це тільки перша частинка. Далі буде ;)
PS Будемо раді вашим відгукам і новим підписникам нашого каналу.

https://www.youtube.com/watch?v=EvDsnWGzfKc

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Особисто не знайом з Віктором, але дуже багато слухав про нього!!! Да, саме слухав, а не чув! 

Відео дуже сильне!!! Викликає бажання спробувати такий вид ловлі, хоча я вже зо десять років не відчував потреби у чомусь поплавковому!!! 

Ролік запрошує до дії!

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Той головень такий зараза чуствітєльний, тільки підійдеш до берега відразу це бачить, треба стояти за метра два,або ще подалі від води і тоді кидати вудку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так , головень дуже полохливий, особливо великий. Про це і іще багато цікавого  покажемо і розповімо в другій частині. Наразі перерва в монтажі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...