Перейти до змісту

Чи потрібен спонсор на Велодень? Політичне питання


Рекомендовані повідомлення

А я колись бачив, як вихователі і вчителі в школах де "допоміг" фонд внаглу агітували за кандидатів від нього. Тому діточки, ви вляпались в самий політично активний олігархічний фонд на всій території Волині, тому ви вже не просто АВЛ, а Новий Луцьк-АВЛ - привикайте.

і? много батьків проголосувало?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 93
  • Створено
  • Остання відповідь

1. Якщо робиться щира допомога,то її не афішують.Як там в Біблії? "Отож, коли чиниш ти милостиню, не сурми перед себе, як то роблять оті лицеміри по синагогах та вулицях, щоб хвалили їх люди....А як ти чиниш милостиню, - хай не знатиме ліва рука твоя, що робить правиця твоя, щоб таємна була твоя милостиня..."

2. Гроші взагалі здатні впливати на людину,а кошти,добуті нечесним шляхом(а в олігархів немає чесних грошей),впливають ще гірше,як то кажуть гроші "з душком".І відповідно ця енергетика негативно буде діяти на того,хто їх взяв.Вже по цій темі видно,як ця гниль проникла в серця велолюбителів.

3. Багато моїх друзів кажуть,що Палиця і його фонд багато зробили для міста-окультурили парк(хоча це могло зробити саме місто),встановили у багатьох школах тренажери(хоча це могло зробити міносвіти або впровадження системи патронату),допомагають обдарованим студентам,встановили кілька дитячих майданчиків(хоча робили їх під вибори і зробили досить неякісно).Але ми забули,що той же Палиця збанкрутував молокозавод в Теремно,який був по нашим міркам досить новітній і технологічний.Що Мавекс-фонд,скупивши тисячі приватизаційних сертифікатів в населення-теж збанкрутував.Що депутатська карточка Палиці голосувала під регіоналів,поки він відпочивав в Швейцарії і він як політик також несе відповідальність за цю війну. Що під час виборчих кампаній його люди підкупляли виборців. Це мені нагадує,як табачні та алкогольні компанії спонсорують спортивні змагання і навіть цілі команди і клуби.Труять мільярди,а спонсорують тисячі.

4. Шкода,мав приїхати з дитиною,але якось не хочеться буди елементом піару Палиці. Краще без кульок,прапорів,музики,але з чистим серцем і совістю. Тільки ровер,тільки траса і гарний настрій.

Да,а спонсор,можливо,потрібний.І думаю,такого спонсора можна було знайти.Але не кишеньковий фонд олігарха чи політика,який мабуть,сам і навязався в спонсори.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На вело день поїду втретє. Не розумію, правда не розумію навіщо там спонсори тимбільше політичні. Спонсори це звісно добре, але нейтральні. Політика це завжди чорне, біле а нас щей сіробуромалінове. Багато кому не подобається політика "спонсора" - робить байкот велодню і всім ведмежу послугу (і сам не кайфанув і народу приїхало менше). Для мене то було і залишилось свято-сходка велосипедистів, щоб заявити про себе і не асоціюється з передвиборчими компаніями...

Виходячи з того що є, треба на майбутне обговорювати такі питання хочаб з членами АВЛ. А наразі всі на ВЕЛОДЕНЬ!

Ще можна виготовити собі щось таке

Wmu5B.jpg
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я колись бачив, як вихователі і вчителі в школах де "допоміг" фонд внаглу агітували за кандидатів від нього. Тому діточки, ви вляпались в самий політично активний олігархічний фонд на всій території Волині, тому ви вже не просто АВЛ, а Новий Луцьк-АВЛ - привикайте.

і? много батьків проголосувало?

Більше 26 000 лучан. Хіба мало?

В цій ситуації можу привести хіба аналогію. Зараз політично активна громадкість виступила проти такого собі судді Ковтуненка, який користуючись певними схемами заволодів чужим будинком і зі зброєю в руках його оберігає від жінки власниці. Цей добродій також подарував АТО автомобіль чи то Опель фронтера чи щось схоже. Подарував коли його виявили на подвірї на польських номерах. Подарував через ерзац автомайдану - автомайдан похи, чи так би мовити поху...стичний автомайдан, що фінансується Єрємєєвим. Отже в результаті одного акту в нас утворилась ціла кагорта добродіїв: суддя Ковтуненко, похуавтомайдан і на задньому плані Єрємєєв, як посередник і спонсор власного автомайдану. Всі ці добродії допомогли солдатам на передовій. Кошти отримані Ковтуненком, Єрємєєвим і тим же Новим Луцьком приблизно однієї природи і за певних обставин вони всі радо б взялися допомогти борцям за здоровий спосіб життя.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Читаю і диву дивуюсь. Навіщо мусолити цю тему. Хоч хтось з тих хто активно сидить в цій темі та пише "чудові" вислови задумався над тим, а можливо потрібно щось зробити і мені для того щоб це свято відбулося, адже для мене особисто це сімейне свято. Звичайний приклад, організація гонки в парку - Shkoderу повага за це дійство, і повірте допомога йому Ваша потрібніша під час прибирання траси а не в цій темі. Тому, що парк настільки засраний. А сидіти і обговорювати є спонсор чи немає це несерьозно. І їхати треба, показати, що цей вид транспорту набуває популярності, покажіть приклад майбутньому поколінню. Почніть з найменшого...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це спеціальна тема а тим же Шкодером, а технічні моменти обговорюються в іншій темі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це спеціальна тема а тим же Шкодером, а технічні моменти обговорюються в іншій темі.

Я чудово знаю де та тема. Той хто знайшов спонсора молодець, зробив щось, а не сидить і пальцями по клаві лупить. Тема, на мою думку, абсурдна. Задумуйтесь над власними діями.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рома, нема чорного і білого, є дох..я відтінків різного:-)

є хороша фраза: коли нема з чого робити добро, роби його зі зла. це хорошо, що ті добродії тратять гроші і на АТО. і треба брать. будь-які великі гроші у будь-якій країні мають не надто бездоганне походження. і хорошо, якщо частина їх іде не тільки на комфорт власників бізнесу, а й на суспільні речі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це все прекрасно! Тільки через 5, 10, 20 років вже діти твоїх дітей будуть втухати з того, чого у нас все не виходить, а в поляків, прибалтів вийшло. Хитрсий українець сам себе вже купу років перехитрює. Продовжуємо.

Знаєш чим Захід відрізняється від нас, кацапів і совка. Бо там абсолютна більшість відрізняє біле від чорного де це потрібно для виживання і розвитку суспільства. А у нас все складно, непросто з купую відтінків. Кого дуриш, Толя?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ні, Рома, там не відрізняють біле від чорного, а вміють працювати з кольорами і відтінками. і цю науку вони пройшли декілька десятиліть тому. а ми і далі ділимо на біле і чорне.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може ти путаєш міжнародну політику, в яку просто собі граються з чітким устроєм в середині кожної європейської країни? Може у них закон кольоровий і його виконання кольорове в залежності хто твій кум, батько, родич? То ти Толік щось путаєш. Відносність буття є штука хороша, особливо з смертною карою за розкражання і корупцію в держсекторі.:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рома, у Китаї смертна кара за корупцію, але красти не перестають:) спокуса наживи тут і зараз сильніша за ймовірне покарання колись. Отримання коштів від бізнесу на соціальні цілі не заперечує його переслідування за правопорушення. Хоча, у випадку переслідування бізнесу ти будеш казати,шо тепер бізнес білий і нещасний, а то всьо мєнтиподатківцісбушники чорні:-)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рома, у Китаї смертна кара за корупцію, але красти не перестають :) спокуса наживи тут і зараз сильніша за ймовірне покарання колись. Отримання коштів від бізнесу на соціальні цілі не заперечує його переслідування за правопорушення. Хоча, у випадку переслідування бізнесу ти будеш казати,шо тепер бізнес білий і нещасний, а то всьо мєнтиподатківцісбушники чорні:-)

не доречне порівняння, бо не перестають красти в Китаї, бо там населення більше 1млрд :_07: пропоную подивитись на рівень крадіжок в Саудівській Аравії, Тунісі хоча б так, для себе....

А питання по Велодню, не політичне і не спортивне...а лежить суто в морально-етичній площині. чи можна брати гроші на добрі цілі, знаючи що ті гроші пахнуть....ось і весь парад.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Толя, я не знаю що ти хочеш тут доказати? Хочеш сказати, що в Австрії, наприклад, все так само як у нас? Але я цього не побачив, нажаль чи на щастя. Вони живуть по чітких правилах, з чітким порядком. Ти можеш сказати те ж саме про Україну. Я ж писав вище, що у нас люди вже не можуть відрізнити добро від зла, першопричину від наслідку. Бо так вигідно саме тут і зараз, а про майбутнє ніхто і не думає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...а лежить суто в морально-етичній площині. чи можна брати гроші на добрі цілі, знаючи що ті гроші пахнуть....ось і весь парад.

давай перейдем в морально-етичну площину. знаю випадок, коли Мартиняк дав кошти на операцію дитині, це продовжило малюку життя. То як, мали родичі брати ці гроші чи ні? адже у Мартиняка, кажуть, теж репутація не айс.

Я ж писав вище, що у нас люди вже не можуть відрізнити добро від зла, першопричину від наслідку. Бо так вигідно саме тут і зараз, а про майбутнє ніхто і не думає.

хай учаться відрізняти. і ти учись. і зі зла видобувати добро учись

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

давай перейдем в морально-етичну площину. знаю випадок, коли Мартиняк дав кошти на операцію дитині, це продовжило малюку життя. То як, мали родичі брати ці гроші чи ні? адже у Мартиняка, кажуть, теж репутація не айс.

Дитину спасли не Мартиняк і не гроши. Ще питання, хто кого спас. Не тобі мені таки прості речи пояснювати. Не через Мартиняка, так через пупкіна проведіння би втрутилось. Подивимось через 20 років на цю дитину.

хай учаться відрізняти. і ти учись. і зі зла видобувати добро учись

Такого не буде ніколи, я тобі дивуюсь. Неможливо. А як же - благими намірами...?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якось постала задача переді мною забезпечити машиною одну бригаду. І в процесі рішення були такі фрази: "Там "Новий Луцьк" можна підключити, вони швидко реагують! Скажи, що ми їх розпіаримо по самі гланди, аби вони машину оплатили, а ми зремонтуєм і відправим! - Не питання, зроблю!"

Потім ця машина вивезла вже більше сотні поранених, деяких - з відірваними кінцівками і без шансів на життя, якби тої машини не було. Тоді фонд затребував лише певні акти прийому-передачі, без будь-яких натяків на піар і т.п.

СОТНЯ ВРЯТОВАНИХ ЖИТТІВ, КАРЛ!!! І ніхто нікого не заставляв голосувати.

На Велодень є чудова можливість взяти у того фонду ХХХХ грн. , перетворити їх певним макаром у ХХХХХ грн. і зремонтувати ще 4-5 машин. Або зробити ще 20 бронежилетів.

А вам дзвонили люди зі словами "Дякую вам, в нас бійцю руку відірвало, але ваша машинка вчасно вивезла без крововтрати! Ще раз дякуємо!"? Або "Дякую за подвійно врятоване життя - спочатку з калаша в передню пластину попали, потім снайпер - у спину" Нє? Не казали? Шо ви строчите "Войну і мір" про біле і чорне?

Вам гроші погано пахнуть? А мені - не пахнуть і не воняють кров"ю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скільки врятованих. А скільки завдяки ним загублених? Але про це ми потім подумаєм. Може. Коли війна закінчиться. Може.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Політику важливі наші голоси, одних заманють ремонтом дитсадка, облаштування школи, встановленням дитячого майданчика. Сталося так що набує широкої популярності ще одна спільнота, в якій також необхідно здобути прихильність. Не новими магазинами, майстернями, велодоріжками та розміткою і так надалі - існують перевірені часом дієві засоби. Є голова спільноти, є і спонсор - коментарі зайві.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...