Перейти до змісту

Чи потрібен спонсор на Велодень? Політичне питання


Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 93
  • Створено
  • Остання відповідь

Може питання не в попад, але нафіга фонд Палиці серед спонсорів? Кращого кандидата на "Титульного спонсора" не знайшлося?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може питання не в попад, але нафіга фонд Палиці серед спонсорів? Кращого кандидата на "Титульного спонсора" не знайшлося?

Якщо фонд Палиці дасть сто тищ мільйонів на велодоріжки у Луцьку - ми вийдемо на протестну акцію? Я тебе підтримую, буду в перших рядах!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може питання не в попад, але нафіга фонд Палиці серед спонсорів? Кращого кандидата на "Титульного спонсора" не знайшлося?

Якщо фонд Палиці дасть сто тищ мільйонів на велодоріжки у Луцьку - ми вийдемо на протестну акцію? Я тебе підтримую, буду в перших рядах!

хай но стане "фонд палиці" мером от тоді побачимо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це до речі перший Велодень, на який "зганяють бюджетників", тоїсть дають рознарядку про обовязкову участь держслужбовців.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це до речі перший Велодень, на який "зганяють бюджетників", тоїсть дають рознарядку про обовязкову участь держслужбовців.

Нє ну тоді я точно буду, але в якості спостерігача, без вела! Хочу подивитися на весь цей цирк!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хай но стане "фонд палиці" мером от тоді побачимо

а при чому тут мер, фонд палиці і т.п. ?

Велодень це політична акція? Ааааааа... тоді вибачте, не поїду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це до речі перший Велодень, на який "зганяють бюджетників", тоїсть дають рознарядку про обовязкову участь держслужбовців.

так так, вже одні позери красувались, одноразовою акцією, я їду на ровері у міськраду :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хай но стане "фонд палиці" мером от тоді побачимо

а при чому тут мер, фонд палиці і т.п. ?

Велодень це політична акція? Ааааааа... тоді вибачте, не поїду.

хто скаже що "фонд палиці" тоне політична організація - нехай кине в мене камінь

але то вже оффтоп

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

difoto, невже вклад "Фонду Палиці" у організацію Велодня аж такий значний і незамінимий? "Самооборона" вроді колись пішла на принцип, відмовившись від співпраці з фондом, і вона не є політичною організацією. В минулому році Велодень обійшовся без такого спонсорства, а зараз що на флаєрі, що в рекламі на радіо - поставили одне і друге в асоціативний ряд.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

*ля, а вы ради политики катаете в этот день? Вам не пофиг, кто там и что спонсирует?

Нет? Принципиальные сильно? Ну то и сидите себе дома, и не нойте на форуме, и не пытайтесь испортить настроение вашим нытьём тем, кто клал на всю эту политику :)

* = "Большая Буква Бэ"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ні не пофіг! І це принципово досить!

Це приблизно виглядає так, як робить "прогресивне" блондинко щоб заполучити іфона6.

Чи не через те зараз типу люди гинуть, що багато з нас дозволяли собі таку роскіш, як "класти на ту всю політику"???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

[Нє ну тоді я точно буду, але в якості спостерігача, без вела! Хочу подивитися на весь цей цирк!

Даже если тебя там и не будет - Велодень все равно состоится.

А про политику - есть другие разделы на форуме! :_04:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чи не через те зараз типу люди гинуть, що багато з нас дозволяли собі таку роскіш, як "класти на ту всю політику"???

Меньше вот таких вот фраз, чтобы не услышать в ответ "Раз такой взволнованый, чего же ты ещё здесь и катаешь на байке, за который можно бойца экипировать?"

Они и за тебя воюют, кстати. Потому что ты не захотел пойти туда. Тебя не попросили, да? А сам, значит, не хочешь помочь? Не та специальность? Не те жизненные обстоятельства?

А... Говоришь, что твоя помощь - это перепосты в фейсбуке? Ну да, точно. Как же я не подумал... Они офигеть как влияют на политическую ситуацию. Для эмигранта в Зимбабве.

И суть не в том, что ты зарабатываешь и еженедельно отдаёшь на Восток такую сумму, которую половина и за месяц не заработает...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

бляха, стільки крику із-за спонсора.... народ, а ви знаєте скільки таких фондів, як фонд Палиці, спонсує проф.спортсменів, футбольних команд, олімпійських збірних??? і ті не відмовляються від їхніх коштів, а їдуть і достойно представляють нашу країну в світі за ті кошти, які дав такий собі фонд Палиці. звісно, що ті гроші "нечисті", але тратяться вони на добру справу... а вже звідки ті "нечисті" гроші взялися у Палиці, повинні розслідувати компетентні органи. до речі, Сонячний годинник в центрі міста також справа рук Палиці... чому ви не бойкотували його встановлення??? імхо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дивлюсь, і щось мені вже не тільки за АВЛа піти хочеця, а й цієї планети зовсім

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та досить про політику. Велодень - це перш за все свято, гарний настрій і чудово проведений час, а не політична акція.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для велодня спонсор не потрібний, як не потрібний спонсор будь-якому громадському сходняку, а вже для якихось гонок, то да, але то вже гонки а не громадський сходняк. На гонках не буду, спонсор не цікавить, а на вєліку в центрик заскочу, гляну на сходнячок. :0144:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чи не через те зараз типу люди гинуть, що багато з нас дозволяли собі таку роскіш, як "класти на ту всю політику"???

Меньше вот таких вот фраз, чтобы не услышать в ответ "Раз такой взволнованый, чего же ты ещё здесь и катаешь на байке, за который можно бойца экипировать?"

Они и за тебя воюют, кстати. Потому что ты не захотел пойти туда. Тебя не попросили, да? А сам, значит, не хочешь помочь? Не та специальность? Не те жизненные обстоятельства?

А... Говоришь, что твоя помощь - это перепосты в фейсбуке? Ну да, точно. Как же я не подумал... Они офигеть как влияют на политическую ситуацию. Для эмигранта в Зимбабве.

И суть не в том, что ты зарабатываешь и еженедельно отдаёшь на Восток такую сумму, которую половина и за месяц не заработает...

Нічого писати не буду у своє виправдання, бо не вважаю це необхідним...

Давай так чувака, ти мене не знаєш і я тебе, а судячи з ватоєресі, яку ти описуєш під "своїм враженням"/думкою про мене "тіпа" від мого імені можеш кататися лісом, в грозу подалі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для велодня спонсор не потрібний, як не потрібний спонсор будь-якому громадському сходняку

Спонсор потрібен навіть Майдану. І він був. І олігархи в тому числі. І перший добровольчий батальйон сформував олігарх. І той самий олігарх заправляв наші бетери, коли держава була не здатна ні на що. І луцькі "напівбандити" з сумнівним минулим відправляли на Майдан медикаменти фурами.

Йдіть в дупу всі, хто ганить на ініціативу - не приїжджайте на Велодень, плюньте, проходячи поруч, на "Сонячний годинник", не купуйте нічого у ЦУМі. Від цього у українців стане набагато легше життя!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для велодня спонсор не потрібний, як не потрібний спонсор будь-якому громадському сходняку

Спонсор потрібен навіть Майдану. І він був. І олігархи в тому числі. І перший добровольчий батальйон сформував олігарх. І той самий олігарх заправляв наші бетери, коли держава була не здатна ні на що. І луцькі "напівбандити" з сумнівним минулим відправляли на Майдан медикаменти фурами.

Йдіть в дупу всі, хто ганить на ініціативу - не приїжджайте на Велодень, плюньте, проходячи поруч, на "Сонячний годинник", не купуйте нічого у ЦУМі. Від цього у українців стане набагато легше життя!

Дядя Ді, дай відповідь: нашо ми з тобою мерзли під міськрадою при підрахунку голосів під час виборів, раз ти так "гладко" ставишся до фінансування різними сумнівними установами суспільних акцій?

Згадується анекдот: - "мамо, мамо, ти татові вперше віддалась через кохання чи за гроші?" Мама подумавши хвильку відповіла: - "певно, що через кохання, бо що то 100рублів? На цей час вже не гроші".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

один українець – патріот ;

два українця – велодень ;

три українця – велодень з політсрачем… :dont:

може покуріть щось веселе та вас попустить? важливо не хто дає гроші, а тим більше, не звідки вони взялися, а що потім за ті гроші захочуть. оце треба чьотко собі уявляти перед тим, як брати гроші спонсора. а то, що чесних людей при великих грошах в цій країні немає – то ж не діти всі, мабуть розумієте?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нашо ми з тобою мерзли під міськрадою при підрахунку голосів під час виборів, раз ти так "гладко" ставишся до фінансування різними сумнівними установами суспільних акцій?

ти так натякаєш м"яко, що нам Лапін забашляв? Чи якщо ти поїдеш на Велодень, то автоматом станеш боржником Палиці? Ну... якщо тобі совість не дозволяє поїхати на захід, де спонсором є фонд олігарха, а потім не відтанцьовувати - не їдь і не відтанцьовуй!

А от нам з кумом - насрать, хто і яким способом збирає гроші для вояків.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А шо він тобі забашляв, а ти мені нічого не сказав?! :0059: І я стільки часу був не вкурсє?

Щодо відтанцьовування: повір, все одно рано чи пізно перед цим чуваком обов"язково доведеться відтанцьовувати, але заздалегідь вам здається, що типу не знаєте де це трапиться ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...