Перейти до змісту

Хизуємося,рибацюги.


igorrrko

Рекомендовані повідомлення

  • 2 тижня потому...
  • Відповідей 461
  • Створено
  • Остання відповідь

Невтримався, + є охота спробувати нову, для себе, снасть:D

IMG_20170422_175532590.thumb.jpg.1bd2eed53946eed311f3744a386d4451.jpg

IMG_20170422_180201544.jpg

IMG_20170422_180231640.jpgну, і взяв резини, хендмейд, нашого земляка 

IMG_20170424_115353785.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Капєц, я думав завжди спін сама бюджетна рибалка: палка, пять коп розклепаних з тройніком, і воюй хижаків... Ан нєт, Там стіко свістєлок-пєрдєлок треба - більше як на карпа. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Slavco сказал:

Капєц, я думав завжди спін сама бюджетна рибалка: палка, пять коп розклепаних з тройніком, і воюй хижаків... Ан нєт, Там стіко свістєлок-пєрдєлок треба - більше як на карпа. :)

то не у всіх )) Хай вибачає шановний Електрик, але в нього, імхо, це перетворилось на рибальську шопоманію й він купує в рази більше ніж йому насправді потрібно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Купую не все, багато чого дають на тест;). Дещо купується і продається-дариться, бо не моєB). Так як мені до вподоби лише процес ловлі, кінцева риба нецікава- то вся випускається в рідну стихію. Тому цікаво пробувати щось нове в даному виді ловлі:D

P.S. Зробив для себе певні обмеження в інших "розтратах". Наразі, це одне з того, що заспокоює опісля важкого робочого дня( навіть за відсутності спійманої здобичі).:(

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ем, також по "мелочі" прикупив, але вже соромно викладати після таких натюрмортів)))

зараз стала потреба в хеві фідеру, виберу що, тоді вже хизанусь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Купляти ті цацки то хвороба, вже тоже того накуплявся що раз можна слона нагодувати , але побачу щось нове чи щось в новому кольору один фіг купляю!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є ще такий різновид як воблероманія, сам був колись підсів конкретно, дві коробки десь по 30 штук брендових японців. Рибалка перетворилась на сплошний головняк, одна-дві проводки міняю вобчик, то один, то другий, то третій... Мав ну майже всі хіти тогочасного твічінгу. Правда і ловив не погано і риб не поганих, але враз попустило коли товариш на просту блешня Атомку за 8 грн обловив мене на Мосорі в пух і прах. В той же вечір на харспіні продав десь на 5 тис.грн. воблерів, зараз в коробці крім резини і блешеньок аж два воблера, джиб на міляк і безродний китаєць на 1-1,5 метри. Правда все таки думаю асуру добрати, ну дуже вже гарні спогади з нею в пам'яті лишились, ех якби її не з'їв якийсь крокодил в Чарукові...., але стрьомно щось, боюсь щоб знову не затягнуло. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 годин тому, Andreyko сказано:

Є ще такий різновид як воблероманія, сам був колись підсів конкретно, дві коробки десь по 30 штук брендових японців. Рибалка перетворилась на сплошний головняк, одна-дві проводки міняю вобчик, то один, то другий, то третій... Мав ну майже всі хіти тогочасного твічінгу. Правда і ловив не погано і риб не поганих, але враз попустило коли товариш на просту блешня Атомку за 8 грн обловив мене на Мосорі в пух і прах. В той же вечір на харспіні продав десь на 5 тис.грн. воблерів, зараз в коробці крім резини і блешеньок аж два воблера, джиб на міляк і безродний китаєць на 1-1,5 метри. Правда все таки думаю асуру добрати, ну дуже вже гарні спогади з нею в пам'яті лишились, ех якби її не з'їв якийсь крокодил в Чарукові...., але стрьомно щось, боюсь щоб знову не затягнуло. :)

Та ж фігня, останнім часом правда попустило, але воби не розпродав

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене тоже був рік присвячений твічингу але воби не продав , в мене так як вже купив щось то не продаю, може воно і лишнє але спогади є спогади, зараз в основному на резину і так багато моїх знайомих !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
19 годин тому, EleKtrik сказано:

Характеристику і ім'я блешні можна?

 

williams wabler 21g

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Нарешті придбав собі простенький і легесенький мах (і комплект - мікрогачечки і т.д.) - якраз під поплавки типу 0,5-0,8-1 грам... (Ех, мах, ну його н*х...) Але прикольно - ультралайт поплавочний (навіяно недільним фестивалем на Стиру з Кобизєвим,хто не знає - раджу подивитися https://www.youtube.com/watch?v=js-GlBe0VSw)

mah.thumb.jpg.f2e3ef19c4590db6ce2bbbc15605ab9c.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 24.04.2017 at 17:33, pasha717 сказано:

зараз стала потреба в хеві фідеру, виберу що, тоді вже хизанусь.

Daiwa Aqualite+Tica Sportera+ жилка Shimano beastmasters  

IMG_0122.JPG

IMG_0110.JPG

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, pasha717 сказано:

зліва внизу шнурочки червоні, я щось не пед що це?

Стопора такі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитата

Бум пробувати сидячу ловлю:D

Теж попробую на карасика переключитися, окунь глючить останнім часом)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...